WNBA הלילה - ניו יורק - קונטיקט:

thekidxx

New member
WNBA הלילה - ניו יורק - קונטיקט:

הליין עומד על 10 לניו יורק, שלא מפסיקה לקבל כאפות לפנים מכל קבוצה שלא תהיה.... מסתמן כמשחק חזקקקקק להימור. ( על קונטיקט כמובן....). מה אומרים???? יאללה דיעות....

nagarel

New member
קצת מידע למשחק של קונטיקט-ניו יורק

ניו יורק בלי 2 שחקניות המפתח שלה... באקי האמון לא תשחק היום...וגם הריבאונדרית המצטיינת שלה לא תשחק היום Kelly Schumacher בלי 2 השחקניות האלה ניו יורק קיבלה בראש בבית 37 הפרש מול סיאטל... קונטיקט אני חושב קצת יותר טובה מסיאטל... המלצה: קונטיקט(-9.5) STAKE:6/10 בהצלחה..

חייב לציין

שהאמונד לא משחקת כבר שבועיים והריבאונדרית המצטיינת סיימה את העונה לפני שבוע- כך שהיעדרויות שלהן לא חדשות הייתה ביקורת חריפה בעיתוני ניו יורק על היכולת המזעזעת של הליברטי מול סיאטל -וכולם מצפים לשינויים משמועתיים. קונטיקט מפתיעה אפילו את עצמה- אבל יש לה נטייה להוביל בפער גדול ולתת למליפות לשחק זמן ניכר-היא כמעט לא מביסה והייתי מצפה מניו יורק להפסיד באיזור ה8 נקדות לאחר קרב קשה אבל באמת הכל יכל להיות

nagarel

New member
הסטאק נמוך בגלל..

שבליגה הזאת יש נטייה לפעמים שמובילים הרבה לזלזל ולהכניס את המחליפות... ואז ההפרש יורד... אבל קונטיקט מומלץ..

pari sportif

New member
בליגה הזאת אין מקום לפציעות

כלומר אם יש 2 שחקניות פצועות אז בדרך כלל רואים את זה על הקבוצה, במקרה הזה הקלעית המצטיינת של ניו יורק לא תשחק וגם ניו יורק סובלת ממשחק פנים חלש בגלל שומאכר הזאתי לא משחקת.. היא שחקנית מאוד חשובה. המחילה שלה היא גארסנט .. כן כן מהמילה גארנט אבל תאמינו לי שאין לה כלום מגארנט... השחקנית הזאת קולעת בממוצע 2.2 נקודות למשחק .. מה שאומר את הכל. סיאטל צריכה להנות מעוד משחק קל בחוץ, אם סיאטל הצליחה לנצח בצורה כזאת משכנעת קבוצה הגנתית כמו סאן אנטוניו זה אומר שהיא במומנטום מעולה, אבל אסור לשכוח ש- NBATV ישדר את המשחק הזה .. הבנות של ניו יורק ילחמו קצת יותר אבל בלי 2 השחקניות האלה באמת קשה לראות את קונטיקט מרחמת עלייה...

pari sportif

New member
ואללה לא זוכר כבר :)

חח.. סתם היה גביע אופ"א.. ברדק שלם .. גנבו אותנו :(

Yossi Benayoun

New member
אם אני לא טועה 2 או 3 איקסים בטור

כדורסל מהנב"א שכל הפורום מילא יחד

pari sportif

New member
חחח.. והשלישי תפס :)

ואי איזה זכרונות... אחד הימים המטורפים בפורום ...

למעלה