What Comes Next? ... מאי 2021 – סיכום חודשי ☀️🐸☎️⚖️🎥🎯✂️🍉🐠🔮

מילי08

Well-known member
קיצור של מה אבללללללללל
הפאלקון וחייל החורף :-D כשהדיון הוא אם להוסיף את ה' בהתחלה
פאלקון וחייל החורף (פוח"ה)
או הפאלקון וחייל החורף (הפוח"ה)
גם עוברת תקופה לא פשוטה אז יש מצב אני אעלם שוב בקרוב🙃
:-( |חיבוק| מקווה שהכל בסדר

Shiri from the block

Active member
הפאלקון וחייל החורף :-D כשהדיון הוא אם להוסיף את ה' בהתחלה
האא. ברור שעם ה' בהתחלה. באנגלית זה כתוב The Flacon and The Winter... אז הגיוני שזה יהיה הפאלקון וחייל החורף.

:-( |חיבוק| מקווה שהכל בסדר
טנקס❤️ אולי אני אבכה על זה בשירשור אוף, נראה:poop:

Lion_Heart

Well-known member
הייתי ביוניברסל סטודיוס גם ב LA וגם באורלנדו :-]
וכמובן שהייתי בחלק של הארי פוטר|מאוהב|
אבל הייתי בשנת 2009 ו 2013 אז יש מצב שלא היה את המיניונים אז. או לפחות זה לא עניין אותי באותה תקופה.
אבל בהחלט כיף שםֱ
אז רגע, מטה יש? שלי איפהשהו בארון :-]
אני הייתי ב 2019(באורלנדו פלורידה) והיה שם כיף
אגב באותה שנה, הייתחי גם ב disnyworld (זה היה קרוב אחד לשני)
ועליתי על שני ה RIDES הכי טובים איי פעם...בהיסטוריה
smugglers run-של STAR WARS, להטיס את המילנים פאלקון
ו flight of passage - של AVATAR לטוס כל גבי אחד היצורים המעופפים בפאנדורה, שרק לחשוב על זה , פשוט גורם לי להרגשה שמחה

הם כל כך מדהימים , לגמרי שווים את ההמתנה של...שווים את ההמתנה !

Shiri from the block

Active member
אז רגע, מטה יש? שלי איפהשהו בארון :-]
אין לי מושג על מה אתה מדבר למען האמת😭😭
לא קיבלתי כלום :-(

אני פחות בקטע של רכבות הרים אז לא עליתי על אף אחד ממה שציינת😬
יש לי פחד גבהים ופחד ממתקנים אז באסה חח
אבל כן עליתי על המתקן של באקביק/היפוגרף בהארי פוטר אבל זה היה כי ידיד שלי ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש התעקש שאני אעלה איתו, ובכיתי הרבה כל הזמן שעליתי למתקן 😂 אחר כך כבר נהנתי 😅

Lion_Heart

Well-known member
אין לי מושג על מה אתה מדבר למען האמת😭😭
לא קיבלתי כלום :-(

יש לי פחד גבהים ופחד ממתקנים אז באסה חח
אבל כן עליתי על המתקן של באקביק/היפוגרף בהארי פוטר אבל זה היה כי ידיד שלי ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש התעקש שאני אעלה איתו, ובכיתי הרבה כל הזמן שעליתי למתקן 😂 אחר כך כבר נהנתי 😅
מטה ...שקונים ב אוליבנדרס? יש גם קטע שכאילו אתה קונה מטה מאוליבנדר עצמו , ומתאימים לך מטה(שאתה עדיין צריך לשלם עליו)
וגם לי יש פחד גבהים, אבל המתקנים האלה שווים את זה(הם לא רכבות הרים, זה יותרaugmented reality)
אגב, אני לא עולה עלולה על רוב רכבות ההרים , אני יותר בדיסני בשביל האווירה והאוכל מאשר המתקנים

Shiri from the block

Active member
מטה ...שקונים ב אוליבנדרס?
האאאאאאא אתה מתכוון שרביט!!
מה זה המילה הזאת מטה?? 😐
אני הלכתי לשם, אבל לא בחרתי שרביט. לא זוכרת למה. אולי לא היה אז? או שלא היה לי כסף? לא יודעת. אבל כן קניתי גלימה וצעיף של גריפינדור (למרות שאני האפלפאף) ושרביט הבכור ושל הארי פוטר. אז הוצאתי מספיק כסף שם :-P:

אבל המתקנים האלה שווים את זה(הם לא רכבות הרים, זה יותרaugmented reality)
אז לא.. לא עליתי. אולי פעם הבאה:-]

Lion_Heart

Well-known member
מה זה המילה הזאת מטה?? 😐
אני הלכתי לשם, אבל לא בחרתי שרביט. לא זוכרת למה. אולי לא היה אז? או שלא היה לי כסף? לא יודעת. אבל כן קניתי גלימה וצעיף של גריפינדור (למרות שאני האפלפאף) ושרביט הבכור ושל הארי פוטר. אז הוצאתי מספיק כסף שם :-P:

אז לא.. לא עליתי. אולי פעם הבאה:-]
לא נכון!
את האפלפאף?
ולגמרי פעם הבאה, רק תחפשי על זה ביוויב,לדעת על מה זה(סתם עיצה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(למרות שאני האפלפאף)
אני גם האפלפאף (ואני חושב שבטח גם בעולם הדימיוני כל ההאפלפאפים אוהבים את הגריפינדורים. הם פשוט שמחים שהגריפינדורים שם לעשות את כל העבודה הקשה.
רק שהתכוונת לכתוב בסוף הפוחה"ח
מטה ...שקונים ב אוליבנדרס?
גם אני לא הצלחתי לחשוב על המילה שרביט בהתחלה.
בדיוק דיברתי היום עם מישהו שפעם נורא אהבתי רכבות הרים. אבל לפני כמה שנים הייתי בלונה פארק וגיליתי שהן התחילו לעשות לי כאב בראש ובבטן. ממש הרס לי את החוויה.

הייתי ביורודיסני כשהייתי בן 8 אז לא נראה לי שהייתי על ממש רכבות הרים. בכל מקרה אני לא ממש זוכר שום דבר. בעצם גם הייתי בדיסנילאנד (או האחר) כשהייתי בן 3 ומשם אני כמובן לא זוכר שום דבר.
מה שאני כן זוכר זה שהייתי בלונה פארק בהרשי (העיר שבה מפעל השוקולד) כשהייתי בן 18 ונהניתי מאוד מכמה רכבות הרים שהיו יותר טובות ממה שאי פעם יצא לי לעשות בארץ.

הבאקי וחייל החורף? אבל זה אותו אדם.
לא על הפורום הזה ספציפי אבל תפוז בכללי:
e68-1.png
נראה לי שלא ממש הבנת את הקטע של המם הזה

Lion_Heart

Well-known member
אני גם האפלפאף (ואני חושב שבטח גם בעולם הדימיוני כל ההאפלפאפים אוהבים את הגריפינדורים. הם פשוט שמחים שהגריפינדורים שם לעשות את כל העבודה הקשה.

רק שהתכוונת לכתוב בסוף הפוחה"ח

בדיוק דיברתי היום עם מישהו שפעם נורא אהבתי רכבות הרים. אבל לפני כמה שנים הייתי בלונה פארק וגיליתי שהן התחילו לעשות לי כאב בראש ובבטן. ממש הרס לי את החוויה.

הייתי ביורודיסני כשהייתי בן 8 אז לא נראה לי שהייתי על ממש רכבות הרים. בכל מקרה אני לא ממש זוכר שום דבר. בעצם גם הייתי בדיסנילאנד (או האחר) כשהייתי בן 3 ומשם אני כמובן לא זוכר שום דבר.
מה שאני כן זוכר זה שהייתי בלונה פארק בהרשי (העיר שבה מפעל השוקולד) כשהייתי בן 18 ונהניתי מאוד מכמה רכבות הרים שהיו יותר טובות ממה שאי פעם יצא לי לעשות בארץ.

האפלפאף REPRESENT
ה בז וחייל החורף FFS- בוח"ה
אני הייתה בדיסני פריז ב...1999 כזה ואז ב 2019...היה מושלם,פחות עליתי על רכבות הרים(BIG THUNDER MOUNTIN וגם SPACE MOUNTIN וזהו נראה לי) ולגמאי חוזר לשם בהקדם הבטוח האפשרי, אני זוכר שלפני 20 שנה מכרו שם תפוחי אדמה אפויים עם גבינה ושעועית...כל כך טעים!

Shiri from the block

Active member
לא לא לא.
זה הבאקי וחייל הפאלקון!
האפלפאף REPRESENT
לגמרייי
אבל חשוב לי לציין שבמבחן הרשמי של פוטרמור יוצא לי כל הזמן רייבנקלו, אבל בגלל שיש אפשרות לבחור, אז אני מעדיפה את האלפאף:-]
הבנתי טוב מאודB-| אולי זה אתה שלא הבנת את הבדיחה!
מטה זה כמו המטה של גנדלאף (You shall not PASS!!!)
שרביט זה שרביט!

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
לא לא לא.
זה הבאקי וחייל הפלאקון!

לגמרייי
אבל חשוב לי לציין שבמבחן הרשמי של פוטרמור יוצא לי כל הזמן רייבנקלו, אבל בגלל שיש אפשרות לבחור, אז אני מעדיפה את האלפאף:-]

הבנתי טוב מאודB-| אולי זה אתה שלא הבנת את הבדיחה!

מטה זה כמו המטה של גנדלאף (You shall not PASS!!!)
שרביט זה שרביט!
TBH- אני לא בטוח...
שרביט=scepter
למילה מטה יש כמה פירושים באנגלית
בקיצור מבלבל...אני אלך עם מטה !
ואני ואישתי בחרנו לנו האפלפאף...לא בדקתי בפוטרמור ,לא היה לי חשק , יש לי סיכה של האפלפאף מיפן! ואגב, אני לגמרי אנימגוס, אם כבר לא דיברנו על זה בכלל
...איפהשהוא בבית(אני צריך לסדרת את המזכרות שלי) לאישתי יש מטה שנבחר לה ע"יי "אוליבנדר בעצמו"

למעלה