What Comes Next? ... מאי 2021 – סיכום חודשי ☀️🐸☎️⚖️🎥🎯✂️🍉🐠🔮

מילי08

Well-known member
🔵גיל (או מספר הפעמים ששברתם עצם בגוף): 0 אבל מרגישה פספוס שאף פעם לא חתמו לי על הגבס
נכון?! תמיד קינאתי בילדים האלה
שיטת קומינסקי שהיא ממש חמודה
יא, איזה כיף שאהבת! נראה לי שגם את אחותי התאומה! היא מקסימה. ועוד מעט תגיע עונה 3 (בלי אלן ארקין שפרש, אז אולי תהיה פחות טובה)
🔴דמויות החודש: סם aka הפאלקון
מגיע לו. הוא קצת נעלם בצל של באקי, אבל מגיע לו
🔴שחקני החודש: מייקל שיין
תמיד. אבל היה משהו ספציפי או שסתם מפרגנת?
התקבלת לארוחה!
ו... התבטל.
:-D :-D
מוזיקה סקס כתבת בכוונה עכשיו או בטעות?:-D
חחח, שוב לא שמתי לב לפרטים. איזה מזל שזה לא מבחן פסיכוטכני כי הייתי נכשלת מיד |פנים|
חח, לא מצאת תמונה פחות מחמיאה? :-D
אני לא אוהבת תחתים |שפם|
(ויסלח לי התחת של אמריקה)
אבל אבל... של סטיב זה ליגה אחרת |מאוהב|
אוקיי אני בחרתי עכשיו למי אני רוצה להחמיא בפורום ועכשיו באמת לא אכפת לי שכל השאר יעלבו!!
למילי: על היותה בעלת ראש פתוח ולא מקובע, טעם טוב, תבונה, כשרון לכתיבה בפורום בזמן העבודה שלה מבלי להתפס, יופי פנימי וחיצוני, חוש הומור, איי קיו גבוה הרבה מעל הממוצע, חתולים חמודים, בית נקי ומסודר, כתב יפה, כשרון מוזיקלי חבוי ואווטאר חמוד!
אני בדיוק, אבל בדיוק, כל מה שכתבת! בדיוק!
איזה כיף שאני מנצחת פה |רקדנית||רקדנית|
קבלי ביטול מילי, את מקום 2.
יעל היא ה-|כתר||כתר||כתר||כתר||כתר||כתר||כתר||כתר||כתר||כתר| החדשה!
|שפם|
נכון השאלה של דילן על רצח שלא ביצענו? אז אם ארינמל תיעלם זה לא אני.
אף אחד לא יגנוב לי את הרעם ויישאר מחייך!
חחח קראתי את זה כתותים במקום תחתים
אך התות של קפטן אמריקה
:-D :-D
לא ראיתי שום סדרה איתו החודש. הוא פשוט אדם שמעלה לי חיוך (ואגיד להגנתו שזה לא כי הוא חתיך או משהו, הוא פשוט הוא)
וגם בגלל זה..
|כן| |כן|
את יודעת שהיא הייתה איתי בכיתה?
יאאא, איזה יופי.
תראי איזה מגניב ששתיכן הגעתן רחוק! היא זמרת ואת באמריקה
הייתה ילדה מזה חמודה
היא נראית ממש חמודה! אני אוהבת אותה וגם אני רוצה להיות רוקרית כמוה כשאהיה גדולה
חח ליטרלי יש לי קובץ בטלפון שבו אני רושמת כל מיני משפטים מפגרים מהיום יום שאנשים סביבי אומרים. הבעיה היא שבלי הקשר הם לא יצחיקו אתכם. אבל אותי הם ממש מצחיקים:-D
:-D טוב, את מוקפת אנשים הזויים אז זה מתבקש
אני מצטערת אבל צחקתי בקול:-D
אם כבר טבעונית, לפחות את מצחיקה
א. תודה
ב. גם את וגם עח"ו התנצלתן שצחקתן בקול ממשהו שלי. תרימו לי עד הסוף בלי להתנצל :-P:
מה אנחנו צריכות תוויות?! אני דילן ואת מילי ואנחנו אוהבות אחת את השניה!
צפה בקובץ המצורף 22150
|מאוהב| |מאוהב| |!|
tbh-אני רק שאלה, למה לא HOVER-CAR? הרבה יותר נוח לדעתי
נכון. הבטיחו לנו שבמאה ה 21 כבר ניסע בכאלה
🔵שם/כינוי: סהר / מון / הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס
השלישי נשמע כמו שם של ברון חשוב מהמאה ה 15.
או לפחות כמו Valentina Allegra de Fontaine
🔵גיל (או מספר הפעמים ששברתם עצם בגוף): 30
איזה צעירים פעורים
🔵מרחק מפארק מים: אין לי שמץ אבל יש לי בריכה נטולת שירניות
:-D לרגע חשבתי שזה איזה מין חדש של תחב או משהו :-D
🔴סדרות החודש: אני יודע שראיתי אבל אני לא יודע מה ראיתי. אז נלך על השופטת ג'ודי כברירת המחדל התמידית.
היא עדיין קיימת?! :-0
🔴שחקני החודש: אדי מרפי, דרו ברימור, גל גדות, הנרי קאביל, בן אפלק, ג'ייסון מומואה, עזרא מילר, ריי פישר, ג'רמי איירונס, איימי אדאמס, ג'רד לטו, אמבר הרד (גם דילן אוהבת אותה. היא שחקנית החודש של דילן אבל היא לא רוצה להודות בזה) ג'ו בעלה של סופיה ורגרגה AKA קוטון, דיאן לין, וויליאם דפו והארי לניקס.
עצרת לנשום באמצע? מה זה הרשימה הזאת? ראית בקושי שני סרטים וריאליטי ישן
🟢האם זכיתם פעם במשהו? פעם כשהייתי בצבא שירי מיימון ושמעון בוסיקלה הוציאו סינגל והיה לי משעמם והצבעתי למצעד ברשת גימל וזכיתי בשני דיסקים.
מגניב אבל מה הקשר בין שירי מיימון ושמעון בוסקילה לזכייה?
אה.. לא משנה. הצבעת להם במצעד.
יופי, אולי יש לי עתיד במבחנים הפסיכוטכניים
🟢לטובת אלה מכם שאולי ענו בשלילה לשאלה הקודמת- אם נערוך עכשיו טקס פרסי חברי פורום טלוויזיה, איזה פרס הייתם מקבלים? (מוזמנים להציע קטגוריות משונות או ריאליות): המגיב הקבוע
כן, לא היה לי נעים להגיד שחפרת לנו החודש! די, כמה אפשר לדבר?! תשאיר קצת מקום לאחרים
🟢נישאר עם הגאדג'טים לעוד שאלה- איזה עבודת/מטלת בית הייתם רוצים שימציאו רובוט שיעשה במקומכם? השאלה היא מה אני עושה בבית שלא עושים בשבילי
:-D נראה לי שניצחת. זו השאלה החשובה באמת
לדייט שני עם ליסה
זה וכל הגיפים.
מה?
תסבירו למתקשים כי אין לי כוח לחפש את זה. נגמרת הסוללה וכבר ממש ממש מאוחר ועוד מעט אני הופכת לדלעת

מילי08

Well-known member
אז אם פולשים חייזרים תתקשרו אליי או משהו?|מצדיע|
צודקת, לא מתאים. חייזרים לא יודעים מה זה ספרים
לא! אני לא קוראת שאני שותה או בהנגאובר|מובך||פנים|.
ברור, כי אם שותים לא קוראים
ליון גם נותן לי פייט בזה, אחרי שניק חינך אותי ולימד אותי לענות כמו שצריך על כול השאלות בשאלון החודשי:-].
אנחנו נחנך גם אותו!
לפחות מישהו מעריך אותי בבית הזה
(ואת עח"ו קאלי)
מתי ולמה שונה לה השם? תתחשבו בגילי! אני כבר לא עוקבת אחרי השטויות של כל הצעירים כאן
את אכן מנצחת! כי את כה מאגניבה!
לאב יו טו!
ואני כל כך עצלן שהייתי צריך לזכות בפרס "עצלן השנה" אבל ישנתי ולא הגעתי לטקס ולכן לעולם לא אדע אם זכיתי או לא
:-D
ועכשיו שאלה -אתה גם עצלן שמעדיף לעשות קופי פייסט במקום ללחוץ על הוסף תגובה...? כי תכלס אתה עושה לעצמך יותר עבודה (עוד לחיצה עם העכבר או עוד לחיצה במקלדת, במקום רק לחיצה אחת על הוסף תגובה...
מי מוותר על מכונית בשביל פאקינג סקייטבורד?
אני איתך
פעם נקעתי את הרגל בצורה ממש איומה. הכאבים היו בלתי נסבלים והייתי פשוט צריכה לזחול על הרצפה לכל מקום, אז בת דודה שלי חשבה ששברתי אותה והציעה להסיע אותי לבית חולים כדי שישימו לי גבס כדי שהיא תוכל לכתוב עליו. נסענו למיון וחיכינו איזה שעתיים בתור רק כדי לראות אורטופד ואז כשהם עשו צילום וראו שזה רק נקע היא ממש כעסה שאין גבס והחליטה לכתוב לי על התחבושות במקום:-D במשך איזה שעה היא ניסתה לצייר משהו, אבל כמצופה, זה לא ממש נוח לצייר על תחבושת אלסטית אז זה היה נראה כמו איזה קשקוש של ילד בן שנתיים:-D
:-D ובטח גם הרופאים לא היו חתיכים אפילו
:-D את יכולה להפוך אותה לאישה אמיתית בבקשה? אני לא רוצה להסתבך עם הרשויות:-D
עזבי... אני כבר נשארת רובוט. אני יודעת לעשות דברים שילדה/ אשה לא יודעת (ווינק ווינק)
לא צריך באמת, עדי חו"ס מכסה את כולנו.
|כן| צַדֶּקֶת שכמותה
לא אנחנו כמובן כי את לא מוזמנת ולא נראה אותך. אבל את יכולה לעשות מסיבת מנודים עם לונה וליון.
אפילו דרו אוהבת תחתים!
היא יודעת מה טוב לה ולנו
הם לא מקפלים שום דבר. הכל תלוי.
שזה מחרפן אותי. כי אני צריכה שהכל יהיה מקופל ומגוהץ.
גם אני חוץ מהגיהוץ כי אני עצלנית
אין לי מושג למה הגיף לא עבד לי :-/
מי הזמין לפה אורחים? אנחנו שונאים אנשים.
מה לעשות, מידי פעם אנשים תועים טועים ותוהים בדרך ואז פותחים שרשורים של נקודה או של דגדוגים
הטעם הוא כדי שלא תהיי פגומת עור, דה! :-D
החתולים גם ככה ישרטו וינשכו אותי. חבל על ההשקעה
מילי היא הדבר הכי מוצלח שהומצא מאז הצ'יזקייק פקטורי.
ככה?
ככה בדיוק. תודה |מאוהב|
איזה מישהי ניסתה לכתוב פוסט על זה שהבן שלה נהרג באיזה מתקן בדיסנילנד כשהוא עף ממגלשת מים ובתגובות היו אנשים שהבהירו לכולם שמדובר בטרול כי שום דבר בסיפור ה"טראגי" הזה לא הגיוני.
שמע ישראל! מזל שלא קראתי. דווקא שמעתי כבר סיפורי זוועות על ילד|זהירות||זהירות| |טריגר||טריגר| שנערף לו הראש או משהו באיזה מתקן
עם אבא שלה היא לא בקשר. עם אמא שלה היא מדברת. אבל הן לא סופר קרובות או משהו.
:-( מדהים שהיא יצאה כזאת בריאה למרות הכל ולמרות איזה עשור או שניים שהיא היתה פחות...
האמת שהחלק הכי שווה ביום הזה היה שהיינו צריכות להגיע לשם מוקדם כי צילמו את זה באיזה 12 בצהריים אז הגענו קצת לפני אז החלטנו ללכת לאוטו להביא משהו ששכחנו ואני הולכת עם הראש בטלפון בטוויטר כהרגלי מתפנגירלת על זה שאני הולכת להופעה של ברנדי קלארק בערב. ואז פתאום אני שומעת קול שאומר "מה את עושה בדאונטאון בייקרספילד?" אני מרימה את הראש וקולטת את ברנדי קלארק!! לייק האעהעהאהע כולי צווחת מהתרגשות (בפנים. כי צריך לשמור על פאסון). וחברה שלי בכלל לא זיהתה אותה כי היא לבשה ביגדי ספורט עם קוקו כזה וכובע מצחיה והיא מסתכלת עליי במבט של "לא ידעתי שאת מכירה כאן אנשים" ואני מנסה לדבר אבל כולי מתפנגירלת בטירוף ולא מצליחה להוציא מילה מהפה! לפחות תמונה יצאה לנו מזה:-P:
אח"כ בערב אחרי ההופעה שלה חברה שלי ממש התאהבה בה (אחרי ששמעה אותה מופיעה) והיא רצתה ללכת לחכות בתור כדי שתחתום לה על משהו. והיו מלאאא אנשים בתור, ואז כשהיא הגיעה אליה ברנדי אמרה לה "את חברה של דילן, נכון?" (ולא הייתי איתה. היא פשוט זכרה אותה אחרי שראתה אותה לאיזה שניה בצהריים! ואני בינתיים שוכחת אנשים שישבו לידי בכיתה 6 שנים... סיפור אמיתי)
יאא, איזו חמודה! זה כל כך לא מובן מאליו
ואני בינתיים שוכחת אנשים שישבו לידי בכיתה 6 שנים... סיפור אמיתי)
גם אני. פגשתי פעם ברחוב מישהי שקראה לי בשם ואמרה שלא השתניתי בכלל. דיברנו כמה דקות ואחרי שהמשכתי ללכת ניסיתי להיזכר אם באמת למדנו ביחד ואיך קוראים לה :-D אני עדיין לא יודעת...

didalf

Well-known member
:-D את יכולה להפוך אותה לאישה אמיתית בבקשה? אני לא רוצה להסתבך עם הרשויות:-D
בסדר נו, אישה אמיתית, קיבלת.

עח"ו, מזל ששידרגת את מילי לסטטוס אנושי, כי נראה לי שיש פה מישהי שצריך דאונגייד לרובוט|שפם|
מי לא אוהב תחתים?! תחתים זה נפלא!!
אפילו דרו אוהבת תחתים!
:-D:-D

הפליימקיפה שלנו🙌
5B86B534-C658-4182-A6E6-01F2B9FE6AA3.gif
(איך התגעגעתי לגיף הזה|מאוהב|)

אני עצלנית מידי כדי לעדכן את הקובץ אקסל שכבר הכנתי בעמל רב ולכן עברתי לשיטה הפשוטה והזולה של לכתוב פתק בטלפון (כדי לא להגיע לסיכום שנה ותשאלו אותי על סדרות ואני לא אזכור שום דבר שלא היה באותו שבוע)
כל הכבוד שאת מתכוננת!

הייתי רוצה גם להיות כזאת שאוהבת להישאר עם המכשירים הישנים שלה. אבל אני כמו כולם בערך... מחזיקה את עצמי בכוח לא לקנות מכשיר חדש לפני שיעברו 3 שנים עם המכשיר הקיים
וואי אני לא מחליפה טלפון עד שהוא גוסס.

כזאת?
אבל התחברתי לאישיות הרובוטית שלי ואני לא יכולה לוותר עליה בקלות
אם את מתעקשת להשאר רובוט אין לי מה לעשות בנושא, אני נתתי את ברכתי לאדם אמיתי.

אני?! :-0 להיפך, צריכה אסקפיזם. לא תמיד יש לי סבלנות לרומקום אבל זה עדיף על פני כבדות ריאליסטית
לאדעת כי אז את אומרת שדברים לא אמינים. זה לא סרט כבד אגב.

אני קצת פרנואידית שנגיד אנשי המיחשוב בעבודה יוכלו לדעת לאיזה אתר אני נכנסת ומה אני באמת עושה כל היום... :-D
מה בכלל את עושה פה בשעות כאלה את במשמרת ערב?:-0 או שטרחת לבקר אותנו מהבית???:-0:-0

מי הזמין לפה אורחים? אנחנו שונאים אנשים.
|כן|B-|

מגיע לו. הוא קצת נעלם בצל של באקי, אבל מגיע לו
מה? להפך! באקי לגמרי נדחק לשוליים לעומת סאם בסדרה. אלא אם את מתכוונת ספציפית פה כי יש אותי החופרת. אבל בסדרה באקי לגמרי נדחק הצידה בשביל סאם.

אבל אבל... של סטיב זה ליגה אחרת |מאוהב|
|כן||מאוהב|

|שפם|
:-D:-D:-D

מתי ולמה שונה לה השם? תתחשבו בגילי! אני כבר לא עוקבת אחרי השטויות של כל הצעירים כאן
כי הם שני קוקואים. הם מאד אוהבים את המילה החדשה שלימדתי אותם לקמפל ועכשיו אני קאלי על שם קאלי בת קדוגן הפליימקיפה הראשונה וממציאת הטריג כי אני גם כן מחיית השפה:-P:

מה לעשות, מידי פעם אנשים תועים טועים ותוהים בדרך ואז פותחים שרשורים של נקודה או של דגדוגים
:-D:-D:-D את מצחיקה היום.

dilia snake

Well-known member
ואת עושה פיזיותרפיה? אולי עוד קצת תרגילים יעזרו להקל על הכאב. או מורפיום. תמיד אפשר להתמכר למשהו
לא, אבל חזרתי לעשות הליכות ארוכות עם הכלבים(מה שהכניס אותי לצרה הזאת מלכתחילה, הכלבה נתנה לי משיכה כ"כ חזקה עד שהברך הסתובבה ונהיה שם שבר קטן) וכרגע זה בסדר. בקשר למשכחי כאבים אני אלרגית כמעט לכול המשחות (מה שהרופא שכח ואז הזכרתי לו ואז הייתה חצי שנייה מביכה כי זה רשום בתיק הרפואי שלי).
הייתי רוצה גם להיות כזאת שאוהבת להישאר עם המכשירים הישנים שלה. אבל אני כמו כולם בערך... מחזיקה את עצמי בכוח לא לקנות מכשיר חדש לפני שיעברו 3 שנים עם המכשיר הקיים
אני סוג של טכנופובית ואני גם לא מבדילה בין כול הסוגים של המכשירים אז באמת שלא מזיז לי אם הטלפון שלי בין שנה או שלוש.

LeAnnDylan

Well-known member
אבל השיר הזה היה להיט פעם. לא הכרתם אותו?
אני באופן אישי לא הכרתי.
אבל טום אליס הוא יאמי. אי אפשר לקחת את זה ממנו
לפחות את מכירה בדברים החשובים בחיים.

אני עצלנית מידי כדי לעדכן את הקובץ אקסל שכבר הכנתי בעמל רב ולכן עברתי לשיטה הפשוטה והזולה של לכתוב פתק בטלפון (כדי לא להגיע לסיכום שנה ותשאלו אותי על סדרות ואני לא אזכור שום דבר שלא היה באותו שבוע)
דווקא שמתי לב שאני יותר מתעצלת לעדכן קובץ שנמצא בטלפון. הייתי עושה רשימת קניות וכל פעם שוכחת לעדכן אותה כי אין לי כוח להיכנס לקובץ שנמצא בטלפון שנמצא ביד שלי כדי לעדכן.
אבל איכשהו השלושה מחשבים שלי מחוברים לאותו משתמש בגוגל אז מה שאני מעדכנת בקובץ אחד מתעדכן אוטומטי באחרים אז אני לא צריכה להגיע כל פעם למחשב אחד כדי לעדכן. אז זה קיינדה נוח.
אבל המורה, אני הייתי ילדה טובה ועניתי על כל השיעורים!
הוו אנחנו בענין רול-פליי? קינקי. איי לייק איט

ב. גם את וגם עח"ו התנצלתן שצחקתן בקול ממשהו שלי. תרימו לי עד הסוף בלי להתנצל :-P:
את צודקת אבל לא היה לי נעים לצחוק בקול על הפגמים שלך|4U|
השלישי נשמע כמו שם של ברון חשוב מהמאה ה 15.
או לפחות כמו Valentina Allegra de Fontaine
חח השם שלו בטלפון שלי זה "Heda Is Coming🦝🕯️🤡" אז כל פעם שאני אומרת לסירי להתקשר אליו היא מקריאה את השם שלו עם האייקונים. אז זה כזה "קולינג הדה איז קאמינג, רקון, קנדל, קלאון פייס" וזה תמיד מצחיק אותנו. אז זה השם שלו:-D
היא עדיין קיימת?! :-0
בעולם של סהר, כן.
עצרת לנשום באמצע? מה זה הרשימה הזאת? ראית בקושי שני סרטים וריאליטי ישן
(אני די משוכנעת שחוץ מהשנים הראשונים כולם משחקים באותו סרט. הוא ליטרלי ציין את כל הקאסט:-D)
כן, לא היה לי נעים להגיד שחפרת לנו החודש! די, כמה אפשר לדבר?! תשאיר קצת מקום לאחרים
זה וכל הגיפים.
מה?
תסבירו למתקשים כי אין לי כוח לחפש את זה. נגמרת הסוללה וכבר ממש ממש מאוחר ועוד מעט אני הופכת לדלעת
בסרט Coming To America יש סצינה שאדי מרפי אומר I Have a date with Lisa וזה החלק האהוב על דרו ברימור מהסרט. אז כל הזמן היא אומרת את זה בהקשרים רנדומליים כדי לתאר התרגשות גדולה שלה ממשהו. (יש גם קטע ממש חמוד שאדי מרפי התארח אצלה בתוכנית והיא ביקשה ממנו להגיד את זה והיא ליטרלי נפלה לרצפה מרוב התרגשות:-D|לב|)
ואם זה טוב לדרו, זה כמובן גם טוב לנו. אז אנחנו מתלהבים מהשורה הזאת ומשתמשים בה על בסיס יומי.
ועכשיו כל פעם שאנחנו רואים סרט של דרו ביחד הוא משתמש בגיף שאומר I have a date with Drew כי זה משעשע אותו. ואני זורמת איתו כי זה מה שבסטיות עושות🤷‍♀️
לגבי שאר הגיפים, מלבד אדי מרפי ודרו ברימור יש את טרשת, שאם נטשת את לוציפר באמצע את כנראה לא תדעי מה תרומתה לעולם (מעבר לבובז משובחים) וזה חבל. אז אם את לא ממשיכה לראות לוציפר, לפחות תראי את Coming To America

LeAnnDylan

Well-known member
:-D ובטח גם הרופאים לא היו חתיכים אפילו
חח אני לא זוכרת איך הם נראו, אני רק זוכרת שישבנו בחדר המתנה ורשמתי בפייסבוק (פעם, כשעוד היו מעדכנים סטטוסים) "אם אחרי כל ההמתנה הזו לא יביאו לי את קאלי טורס אני ממש אכעס" ולא הביאו לי את קאלי טורס|שפם|
האמת אני חושבת שהביאו איזה רופא שהיה נראה בן 12. הוא היה נחמד אבל אני רציתי את קאליופה;-(
*רפרנס למקרה שאת חסרת תרבות

LeAnnDylan

Well-known member
עזבי... אני כבר נשארת רובוט. אני יודעת לעשות דברים שילדה/ אשה לא יודעת (ווינק ווינק)

ואז פותחים שרשורים של נקודה או של דגדוגים

גם אני. פגשתי פעם ברחוב מישהי שקראה לי בשם ואמרה שלא השתניתי בכלל. דיברנו כמה דקות ואחרי שהמשכתי ללכת ניסיתי להיזכר אם באמת למדנו ביחד ואיך קוראים לה :-D אני עדיין לא יודעת...
חח יש לי את הסיפור המפורסם שלי על הפעם הזאת חודשיים אחרי שסיימתי י"ב, הלכתי עם חברה בקניון ואז איזה מישהי עצרה והתחילה לדבר איתנו ואמרה לי איזה כיף לראות אותך, מה שלומך וכאלה. חברה שלי דיברה איתה איזה דקה-שתים ואז היא אמרה שהיא חייבת לזוז אבל שהיה טוב לראות אותנו ואז המשיכה. אני מסתכלת על חברה שלי וכזה "מי זאת?" וחברה שלי הייתה בטוחה שאני מסתלבטת עליה וכשהבינה שלא היא כזה "את אמיתית?! זאת X היא ישבה לידך בכיתה במשך 6 שנים!" 🤷‍♀️
להגנתי היא הייתה על מדים. אבל וואטאבר. בטוח הפילו אותי על הראש שהייתי קטנה.
הייתה לי עוד פעם מביכה שהייתי בחתונה של חברה טובה שאנחנו מכירות מאז שאנחנו בנות 4, ואחרי שהשתחררתי מצבא עבדתי בפעוטון במושב שגדלנו בו עם החברה הזאת ועוד חברה מהמושב שהייתה הגננת. אז בחתונה הייתי עם החברה הגננת התקשקשנו ושתינו ואז מגיעה איזה מישהי ומתחילה לדבר עם החברה הגננת. ואחרי איזה 5 ד' שיחה היא מסתכלת עליי ואומרת לי "את לא תגידי לי שלום?" ואני בוהה בה, מנסה להבין מאיפה אני מכירה אותה. אני אומרת לעצמי שאם היא מכירה את הכלה, אותי ואת הגננת, סביר להניח שהיא מהמושב או מהגן או משהו כזה ואני מנסה להריץ את הפרצוף שלה במוח ולחבר את הנקודות אבל כלום. אין לי שמץ של מושג מי היא. אבל במקום לחייך ולשאול לשלומה ולהעמיד פנים של בן אדם נורמלי אני כזה "אין לי מושג מי את" לייק, וטפ. מי עונה תשובה כזאת?!|פנים| לא יודעת מה עבר עליי, נראה לי איזה רגע של טורט או משהו. והיא הסתכלה עליי כולה נעלבת, והחברה/גננת מסתכלת עליי בשוק והיא כזה "את אמיתית? זאת אמא של X" קיצר, זו הייתה אישתו של איזה מישהו מהמושב ששני הילדים שלה היו בגן אצלנו וראיתי אותה כל בוקר במשך איזה שנתיים, והיא הייתה מהאמהות הסחבקיות האלה שאשכרה מדברות איתנו וזה, לא האלה שזורקות את הילדים ורצות לעבודה. אז כאילו הייתה לנו המון אינטרקציה איתה. אבל משום מה משהו לא התחבר לי כשראיתי את הפרצוף שלה בלי שיגידו לי מי היא🤷‍♀️

LeAnnDylan

Well-known member
(איך התגעגעתי לגיף הזה|מאוהב|)
יואו אני כבר שעה מנסה לצטט אותך וזה לא נותן לי:-[
בכל מקרה רק רציתי להגיד שהכנתי לך את הגיף בתקווה שתביני את ההרמה להנחתה שהבאתי לך. ואני כל כך שמחה שהבנת|מאוהב|
כי הם שני קוקואים. הם מאד אוהבים את המילה החדשה שלימדתי אותם לקמפל ועכשיו אני קאלי על שם קאלי בת קדוגן הפליימקיפה הראשונה וממציאת הטריג כי אני גם כן מחיית השפה:-P:
מה שהפליימקיפה אמרה:-P:

*סורי על ההטרלה במיליון הודעות. תפוז לא נתן לי לשלוח הכל בהודעה אחת|שפם|

Aranel Nenharma

Well-known member
נראה לי צריך לבטל את ארינמל, יש לה יותר מידי פסילות בשרשור אחד.
ת'אמת? אני חושבת שזו סוג של מומחיות לקחת מנה כל כך מבחילה של לונה, ולהצליח להרוס אותה אפילו עוד יותר.
כן? ותדחפי לי בה קינמון?! לא תודה. תשארי בבית. את לא מוזמנת|שפם|
לכי על זה. יש סיכוי טוב שתשברי עצם סוף סוף ואז יוכלו לכתוב לך על הגבס.
לא אנחנו כמובן כי את לא מוזמנת ולא נראה אותך. אבל את יכולה לעשות מסיבת מנודים עם לונה וליון.
השאלה של דילן על רצח שלא ביצענו? אז אם ארינמל תיעלם זה לא אני.
מרגישה שנאה קולקטיבית פה:(
ביי, הלכתי לחפש פורום אחר..

ועוד לחשוב שהתחלתי לחפש גיפים של דרו

LeAnnDylan

Well-known member

ועוד לחשוב שהתחלתי לחפש גיפים של דרו
עוד לא למדת שככה אנחנו מפגינים חיבה?
מאנשים שאנחנו באמת שונאים, אנחנו מתעלמים:-P:
אני באופן אישי רק מודאגת מהעתיד שלך אם תצדדי בלונה יותר מידי.. זה מדאיג במקצת.
אבל גיפים של דרו זו בהחלט דרך טובה לשפר את מעמדך בפורום:-P:

Lion_Heart

Well-known member
[

לאב יו טו!

ועכשיו שאלה -אתה גם עצלן שמעדיף לעשות קופי פייסט במקום ללחוץ על הוסף תגובה...? כי תכלס אתה עושה לעצמך יותר עבודה (עוד לחיצה עם העכבר או עוד לחיצה במקלדת, במקום רק לחיצה אחת על הוסף תגובה...

אני איתך
מתי ולמה שונה לה השם? תתחשבו בגילי! אני כבר לא עוקבת אחרי השטויות של כל הצעירים כאן-הצעירים הפוחזים האלה עם כל האופנות החולפות שלהם!
לאב יו טו!-

ועכשיו שאלה -אתה גם עצלן שמעדיף לעשות קופי פייסט במקום ללחוץ על הוסף תגובה...? כי תכלס אתה עושה לעצמך יותר עבודה (עוד לחיצה עם העכבר או עוד לחיצה במקלדת, במקום רק לחיצה אחת על הוסף תגובה...-אין לי מושג איך זה עובד ואני עקשן מדי בשביל ללמוד, אז there

אני איתך

מילי08

Well-known member
מה בכלל את עושה פה בשעות כאלה את במשמרת ערב?:-0 או שטרחת לבקר אותנו מהבית???:-0:-0
בקצרה כי יש לי פגישות היום.. ידעתי שהיום לא יהיה לי זמן ואתמול חזרתי מאוחר יחסית הביתה אז כבר החלטתי לענות על עוד עמוד בסיכום במקום לראות טלוויזיה. אבל אני חלשת אופי ואחרי עמוד אחד החלטתי לענות על עוד עמוד ואז נשאר עמוד אחרון וכמו שאומרים - המתחיל במצווה אומרים לו גמור, ואני ידועה בקיום מצוות אז הייתי חייבת לענות על הכל. כצפוי, לוקח מלא זמן לענות ובמקום לשבת כמה דקות עם הארוחת ערב ואז להתקפל יצא שמשכתי את הזמן הרבה מעבר לשעת העוצר שלי...
מה? להפך! באקי לגמרי נדחק לשוליים לעומת סאם בסדרה
נכון שבאקי קיבל פחות זמן מסך אבל יש לו יותר כאריזמה וסאם יודע שהוא תכלס רק עוזר לבאקי ולא להיפך...
לא, אבל חזרתי לעשות הליכות ארוכות עם הכלבים(מה שהכניס אותי לצרה הזאת מלכתחילה, הכלבה נתנה לי משיכה כ"כ חזקה עד שהברך הסתובבה ונהיה שם שבר קטן) וכרגע זה בסדר. בקשר למשכחי כאבים אני אלרגית כמעט לכול המשחות (מה שהרופא שכח ואז הזכרתי לו ואז הייתה חצי שנייה מביכה כי זה רשום בתיק הרפואי שלי).
וואי, כלבים עושים את הקטע הזה. פתאום קופצים או מושכים ולנו נותר רק לעוף אחריהם כמו עפיפון. מזל שהם כאלה חמודים.
ואיזה פאדיחה של הרופא :-D
אני סוג של טכנופובית
חח, אני ממש לא טכנובופית אבל אני גם לא מבינה יותר מידי מה שגורם לי לנסות לשחק בדברים שאחר כך אני לא יודעת איך לתקן/ להחזיר את המצב...
לפחות את מכירה בדברים החשובים בחיים.
תודה על זה |מאוהב|
בדיוק מה שהייתי צריכה כדי להתחיל את היום.
כמו שאמרתי - יאמי |יאמי||מזיע||יאמי||מזיע||יאמי|
הוו אנחנו בענין רול-פליי? קינקי. איי לייק איט
קינקי איז מיי מידל ניים |בלונד||בלש| (חיפשתי משהו מפתה וזה מה שיצא)
חח השם שלו בטלפון שלי זה "Heda Is Coming🦝🕯️🤡" אז כל פעם שאני אומרת לסירי להתקשר אליו היא מקריאה את השם שלו עם האייקונים. אז זה כזה "קולינג הדה איז קאמינג, רקון, קנדל, קלאון פייס" וזה תמיד מצחיק אותנו. אז זה השם שלו:-D
:-D :-D :-D
בסרט Coming To America יש סצינה שאדי מרפי אומר I Have a date with Lisa וזה החלק האהוב על דרו ברימור מהסרט. אז כל הזמן היא אומרת את זה בהקשרים רנדומליים כדי לתאר התרגשות גדולה שלה ממשהו. (יש גם קטע ממש חמוד שאדי מרפי התארח אצלה בתוכנית והיא ביקשה ממנו להגיד את זה והיא ליטרלי נפלה לרצפה מרוב התרגשות:-D|לב|)
ואם זה טוב לדרו, זה כמובן גם טוב לנו. אז אנחנו מתלהבים מהשורה הזאת ומשתמשים בה על בסיס יומי.
ועכשיו כל פעם שאנחנו רואים סרט של דרו ביחד הוא משתמש בגיף שאומר I have a date with Drew כי זה משעשע אותו. ואני זורמת איתו כי זה מה שבסטיות עושות🤷‍♀️
לגבי שאר הגיפים, מלבד אדי מרפי ודרו ברימור יש את טרשת, שאם נטשת את לוציפר באמצע את כנראה לא תדעי מה תרומתה לעולם (מעבר לבובז משובחים) וזה חבל. אז אם את לא ממשיכה לראות לוציפר, לפחות תראי את Coming To America
אההה, תודה.
ראיתי את הסרט יותר מפעם אחת אבל ממש מזמן והבנתי שיצא עכשיו סרט נוסף. אולי באמת אני אראה. פעם אדי מרפי היה מצחיק ואחר כך נהיה מעיק אז עוד לא החלטתי
האמת אני חושבת שהביאו איזה רופא שהיה נראה בן 12. הוא היה נחמד אבל אני רציתי את קאליופה;-(
*רפרנס למקרה שאת חסרת תרבות
חחח.. איזה רופאים מבאסים. זה צריך להיות כלל לקבלה. חברים השאירה לנו סטנדרטים גבוהים לגבי אורטופדים.
אני חסרת תרבות אבל לא עד כדי כך. הכרתי את כל הצוות כשהסדרה עוד היתה מעניינת למרות שלא עקבתי באדיקות וקאלי היא לגמרי אחת המהממות!
חח יש לי את הסיפור המפורסם שלי על הפעם הזאת חודשיים אחרי שסיימתי י"ב, הלכתי עם חברה בקניון ואז איזה מישהי עצרה והתחילה לדבר איתנו ואמרה לי איזה כיף לראות אותך, מה שלומך וכאלה. חברה שלי דיברה איתה איזה דקה-שתים ואז היא אמרה שהיא חייבת לזוז אבל שהיה טוב לראות אותנו ואז המשיכה. אני מסתכלת על חברה שלי וכזה "מי זאת?" וחברה שלי הייתה בטוחה שאני מסתלבטת עליה וכשהבינה שלא היא כזה "את אמיתית?! זאת X היא ישבה לידך בכיתה במשך 6 שנים!" 🤷‍♀️
הייתה לי עוד פעם מביכה שהייתי בחתונה של חברה טובה שאנחנו מכירות מאז שאנחנו בנות 4, ואחרי שהשתחררתי מצבא עבדתי בפעוטון במושב שגדלנו בו עם החברה הזאת ועוד חברה מהמושב שהייתה הגננת. אז בחתונה הייתי עם החברה הגננת התקשקשנו ושתינו ואז מגיעה איזה מישהי ומתחילה לדבר עם החברה הגננת. ואחרי איזה 5 ד' שיחה היא מסתכלת עליי ואומרת לי "את לא תגידי לי שלום?" ואני בוהה בה, מנסה להבין מאיפה אני מכירה אותה. אני אומרת לעצמי שאם היא מכירה את הכלה, אותי ואת הגננת, סביר להניח שהיא מהמושב או מהגן או משהו כזה ואני מנסה להריץ את הפרצוף שלה במוח ולחבר את הנקודות אבל כלום. אין לי שמץ של מושג מי היא. אבל במקום לחייך ולשאול לשלומה ולהעמיד פנים של בן אדם נורמלי אני כזה "אין לי מושג מי את" לייק, וטפ. מי עונה תשובה כזאת?!|פנים| לא יודעת מה עבר עליי, נראה לי איזה רגע של טורט או משהו. והיא הסתכלה עליי כולה נעלבת, והחברה/גננת מסתכלת עליי בשוק והיא כזה "את אמיתית? זאת אמא של X" קיצר, זו הייתה אישתו של איזה מישהו מהמושב ששני הילדים שלה היו בגן אצלנו וראיתי אותה כל בוקר במשך איזה שנתיים, והיא הייתה מהאמהות הסחבקיות האלה שאשכרה מדברות איתנו וזה, לא האלה שזורקות את הילדים ורצות לעבודה. אז כאילו הייתה לנו המון אינטרקציה איתה. אבל משום מה משהו לא התחבר לי כשראיתי את הפרצוף שלה בלי שיגידו לי מי היא
:-D :-D :-D
כנראה הם לא מספיק חשובים כדי להישאר לך בראש ואז זאת אשמתם!|פטיש|
א. מה שדילן אמרה
ב. אני לא שונאת! להיפך. אפילו קראתי לך אחותי התאומה |מאוהב|. רק התרעמתי על זה שגנבת ממני את אהבתה של לונה אז זו אשמתך. כבר התרגלתי פה לאהבת ההמונים וקשה לי לוותר על זה
ג. פתגם סיני ידוע אומר You can check out anytime you like, but you can never leave אז אבוד לך חמודה. גם אני הייתי ואז יצאתי מכאן ובסוף חזרתי על 4. רציתי לכתוב כמו כלבה, אבל זה כבר שמור לדילן |מאוהב|

יאללה, עוד מעט יש פגישה ארוכה, אפילו הגעתי קצת יותר מוקדם כי צריך להכין דברים.
סו לונג. תחשבו עלי בהעדרי

Aranel Nenharma

Well-known member
אני באופן אישי רק מודאגת מהעתיד שלך אם תצדדי בלונה יותר מידי.. זה מדאיג במקצת.
אבל גיפים של דרו זו בהחלט דרך טובה לשפר את מעמדך בפורום:-P:
ההורים שלי לימדו אותי לכבד את המבוגרים הזקנים אז אני מרגישה מחויבת לכבד את לונה|אליהו| (ובלי קשר אני עדיין חושבת שרעיון הפסטה שלה טעים |יאמי|)
אני לא שונאת! להיפך. אפילו קראתי לך אחותי התאומה |מאוהב|. רק התרעמתי על זה שגנבת ממני את אהבתה של לונה אז זו אשמתך. כבר התרגלתי פה לאהבת ההמונים וקשה לי לוותר על זה
ואיי ואיי לרובוט יש רגשות מקסים.
פתגם סיני ידוע אומר You can check out anytime you like, but you can never leave אז אבוד לך חמודה.
פה הטעות, אתם תקועים איתי ולא יכולים לעזוב...
נכון שבאקי קיבל פחות זמן מסך אבל יש לו יותר כאריזמה וסאם יודע שהוא תכלס רק עוזר לבאקי ולא להיפך...
ואני חשבתי שסם ובאקי הם בסך הכל הסיידקיק של ספיידרמן שמבאים לו קופסאות מיץ.
זה גם מסביר כל מיני זמנים חסרים שהיו בזמן שהם היו באירופה, הם רצו לספיידרמן להביא לו את המיץ ולהשכיב אותו לשנת הצהריים שלו בזמן שהוא נלחם בהוא ששכחתי את שמו

Lion_Heart

Well-known member
ההורים שלי לימדו אותי לכבד את המבוגרים הזקנים אז אני מרגישה מחויבת לכבד את לונה|אליהו| (ובלי קשר אני עדיין חושבת שרעיון הפסטה שלה טעים |יאמי|)

פה הטעות, אתם תקועים איתי ולא יכולים לעזוב...

זה גם מסביר כל מיני זמנים חסרים שהיו בזמן שהם היו באירופה, הם רצו לספיידרמן להביא לו את המיץ ולהשכיב אותו לשנת הצהריים שלו בזמן שהוא נלחם בהוא ששכחתי את שמו
ההורים שלי לימדו אותי לכבד את המבוגרים הזקנים-זה נשמע מדכא ביותר

ואיי ואיי לרובוט יש רגשות מקסים-- לכל הרובוטים יש רגשות, לא למדנו כלום מ...סרטים באופן כללי? ומ WESTWORLD?

פה הטעות, אתם תקועים איתי ולא יכולים לעזוב.. אני לא תקוע, אני פשוט לא יודע היכן היציאה

ואני חשבתי שסם ובאקי הם בסך הכל הסיידקיק של ספיידרמן שמבאים לו קופסאות מיץ--לספיידרמן היה פעם סיידקיק, אבל הוא נעלם בצורה נוחה מאוד

LeAnnDyIan

Well-known member
ואני ידועה בקיום מצוות
מי זאת הכשרה למהדרין הזאת|מאוהב|
מזל שהם כאלה חמודים.
מה חמוד בהם? סתם מריירים ושעירים:-D
אבל אני גם לא מבינה יותר מידי מה שגורם לי לנסות לשחק בדברים שאחר כך אני לא יודעת איך לתקן/ להחזיר את המצב...
זה לפעמים גרוע יותר:-D הבוסית שלי גם כזאת. פעם אחת היא ניסתה להוריד את הטאקס (TAX) מאיזה סרביס, ובמקום איפוס של כתפור אחד היא מחקה לי בטעות את כל העובדים והעבירה את הלוקיישן למצב NOT ACTIVE|חבול| לקחו לי איזה 3 שעות לשחזר הכל|פנים|
פעם אדי מרפי היה מצחיק ואחר כך נהיה מעיק אז עוד לא החלטתי
עברו מאז איזה 30 שנה אז הוא לא חמוד ותמים כמו שהיה אז, אבל הסרט השני עדין חמוד, ויש בו מלא הופעות אורח של כל סלבס שחור שאי פעם צעד על פני כדו"א כך נראה. אז זה נחמד כמובן.
אבל לא יודעת, הוא אף פעם לא העיק עליי יותר מידי אז אולי את לא בהכרח תאהבי 🤷‍♀️
הכרתי את כל הצוות כשהסדרה עוד היתה מעניינת למרות שלא עקבתי באדיקות וקאלי היא לגמרי אחת המהממות!
זה בסדר, היחידות שמעניינות במילא כבר לא שם (קאלי, אריזונה והמלכה אדיסון)
גם אני הייתי ואז יצאתי מכאן ובסוף חזרתי על 4
reenactment של מילי חוזרת על 4

סו לונג. תחשבו עלי בהעדרי

ההורים שלי לימדו אותי לכבד את המבוגרים הזקנים
לונה כבר עברה את השלב של מבוגרת וזקנה. היא בשלב המאובן. לא צריך באמת לכבד אותה. שים
ובלי קשר אני עדיין חושבת שרעיון הפסטה שלה טעים |יאמי|
פסטה זה אלוהי.
סוכר זה טעים.
קוטג' זה סביר.
קינמון זה פויה.
שילוב של כל הארבעה זה פיכסה.
אנשים יכולים לאהוב אוכל פיכסאי. זה לגיטימי.
פשוט לא כאן בפורום.
אז את כמובן יכולה לאכול מה שאת רוצה, אבל תעשי את זה בחדרי חדרים ביחד עם הפורנו דינוזאורים נטול תחתים שלונה בוודאי נהנית ממנו:-P: אנחנו רק ב-2021, דן הדגדגן הסדרתי יכול לספר לך שאנחנו לא פורום מתקדם ונאור מספיק כדי לקבל את המוזריות שלונה כופה כאן על אנשים. למעשה, נראה שהסטיה שלה מדבקת יותר מהקורונה. לכן לונה תיכנס להסגר בהקדם עד שימצא חיסון לפסטת קוטג' קינמון. שמרו על נפשכם אנשים!
ההורים שלי לימדו אותי לכבד את המבוגרים הזקנים-זה נשמע מדכא ביותר

ואיי ואיי לרובוט יש רגשות מקסים-- לכל הרובוטים יש רגשות, לא למדנו כלום מ...סרטים באופן כללי? ומ WESTWORLD?

פה הטעות, אתם תקועים איתי ולא יכולים לעזוב.. אני לא תקוע, אני פשוט לא יודע היכן היציאה

ואני חשבתי שסם ובאקי הם בסך הכל הסיידקיק של ספיידרמן שמבאים לו קופסאות מיץ--לספיידרמן היה פעם סיידקיק, אבל הוא נעלם בצורה נוחה מאוד
בשם כל דבר שקדוש בעולם הזה, בחייאת ליון, תלמד לצטט😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫

didalf

Well-known member
הייתה לי עוד פעם מביכה שהייתי בחתונה של חברה טובה שאנחנו מכירות מאז שאנחנו בנות 4, ואחרי שהשתחררתי מצבא עבדתי בפעוטון במושב שגדלנו בו עם החברה הזאת ועוד חברה מהמושב שהייתה הגננת. אז בחתונה הייתי עם החברה הגננת התקשקשנו ושתינו ואז מגיעה איזה מישהי ומתחילה לדבר עם החברה הגננת. ואחרי איזה 5 ד' שיחה היא מסתכלת עליי ואומרת לי "את לא תגידי לי שלום?" ואני בוהה בה, מנסה להבין מאיפה אני מכירה אותה. אני אומרת לעצמי שאם היא מכירה את הכלה, אותי ואת הגננת, סביר להניח שהיא מהמושב או מהגן או משהו כזה ואני מנסה להריץ את הפרצוף שלה במוח ולחבר את הנקודות אבל כלום. אין לי שמץ של מושג מי היא. אבל במקום לחייך ולשאול לשלומה ולהעמיד פנים של בן אדם נורמלי אני כזה "אין לי מושג מי את" לייק, וטפ. מי עונה תשובה כזאת?!|פנים| לא יודעת מה עבר עליי, נראה לי איזה רגע של טורט או משהו. והיא הסתכלה עליי כולה נעלבת, והחברה/גננת מסתכלת עליי בשוק והיא כזה "את אמיתית? זאת אמא של X" קיצר, זו הייתה אישתו של איזה מישהו מהמושב ששני הילדים שלה היו בגן אצלנו וראיתי אותה כל בוקר במשך איזה שנתיים, והיא הייתה מהאמהות הסחבקיות האלה שאשכרה מדברות איתנו וזה, לא האלה שזורקות את הילדים ורצות לעבודה. אז כאילו הייתה לנו המון אינטרקציה איתה. אבל משום מה משהו לא התחבר לי כשראיתי את הפרצוף שלה בלי שיגידו לי מי היא🤷‍♀️
חחח איזה כשלון את:-D:-D

בכל מקרה רק רציתי להגיד שהכנתי לך את הגיף בתקווה שתביני את ההרמה להנחתה שהבאתי לך. ואני כל כך שמחה שהבנת|מאוהב|
יאיי|מאוהב|

בדיוק. אנחנו מאמינים באהבה קשוחה:-P:

ידעתי שהיום לא יהיה לי זמן ואתמול חזרתי מאוחר יחסית הביתה אז כבר החלטתי לענות על עוד עמוד בסיכום במקום לראות טלוויזיה.
או סופסוף סדרי העדיפיות שלך נכונים. פורום טלווזיה>>>> אשכרה צפיה בטלוויזיה (>>> שינה>>> אוכל >>> ליטרלי כל דבר אחר >>>>> עבודה)

kid's a problem

פסטה זה אלוהי.
סוכר זה טעים.
קוטג' זה סביר.
קינמון זה פויה.
שילוב של כל הארבעה זה פיכסה.
אנשים יכולים לאהוב אוכל פיכסאי. זה לגיטימי.
פשוט לא כאן בפורום.
אז את כמובן יכולה לאכול מה שאת רוצה, אבל תעשי את זה בחדרי חדרים ביחד עם הפורנו דינוזאורים נטול תחתים שלונה בוודאי נהנית ממנו:-P: אנחנו רק ב-2021, דן הדגדגן הסדרתי יכול לספר לך שאנחנו לא פורום מתקדם ונאור מספיק כדי לקבל את המוזריות שלונה כופה כאן על אנשים. למעשה, נראה שהסטיה שלה מדבקת יותר מהקורונה. לכן לונה תיכנס להסגר בהקדם עד שימצא חיסון לפסטת קוטג' קינמון. שמרו על נפשכם אנשים!
|כן| וגם :-D:-D

בשם כל דבר שקדוש בעולם הזה, בחייאת ליון, תלמד לצטט😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫
|כן||!|;-(
כבר למדת לשרשר עכשיו לצטט זה לא כזה קשה! אני מאמינה בך!

Shiri from the block

Active member
חוץ מזה לא היה משהו מלהיב. נהנייתי קצת מהפאלקון וחייל החורף (אבל יותר מהדיונים מאשר מהסדרה עצמה), נהנייתי למדי מ-Call My Agent, קצת נהנייתי מהפלאש עד שפרשתי. ניסיתי את לוציפר ולא כל כך הלך וגם עוד כמה דברים.
אוקיי אוקיי כמה דברים:
1. איך CALL MY AGENT? אמא שלי צרפתייה ואני לא יודעת צרפתית וזה ממש מציק לי אז אני מחפשת דברים נחמדים בצרפתית לראות שאולי יעזור לי|בוקס| ושמעתי מלא דברים על הסדרה הזאת. בהנחה ואת לא דוברת צרפתית- האם זה עזר לך ללמוד כמה מילים במקרה?
לגבי פלאש- פרשת לגמרי או פרשת להשבוע? אם פרשת לגמרי אז זה מובן ;-#
לגבי לוציפר- איך לא הלך??? לא לא תחזרי לזה! תקשיבי יש לזה כמה פרקים מעייפים שאפילו אני נרדמתי בהם (ואני לא נרדמת בסדרות/סרטים) אבל תמשיכי! מבטיחה זה יהיה שווה את זההה
"בלי ספוילרים!"
מזכירה לי את אחותי:-D
🔵שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר|וונקרו סטאן
אעאעאע כינוי מעולה!|מאוהב|
אני גם צריכה למצוא משו כזה 8-* למרות שלא משנה כמה אני אנסה, יש לי הרגשה שאני תקועה פה עם שירי בלוק לנצח :-D
Monday - זה דרמה רומנטית עם סבסטיאן סטאן שהיא סבבה כזה.
נשמע סופר מעניין!!
אני לא זוכרת- את ראית Once Upon A Time? אם לא, ידעת שהוא משחק גם בכמה פרקים? הוא כזה חמודיייייי|מאוהב| הוא גם היה מאורס לג'ניפר מוריסון ואז הם נפרדו:-(
🔴שחקני החודש:|קדימה|סבסטיאן סטאן|מאוהב| ולא אכפת לי מהחוקים של ניקקקקק הוא מושלם מידי.
מה היו החוקים?8-*
🟢מה תביאו לסעודת שבועות של הפורום:|קדימה|פסטה פסטו|יאמי|
פסטו|מאוהב|
דילן מצחיקה אותי וגם כיף לי לדבר איתך בווטסטפ ואת מלכת הגיפים.
דילן חסמה אותי מהווטסאפ:-(
"זה את זה פה נקמפל פוקימון!!
זה את זה פה נלמד:-D:-D
אני באה לחיבוקקק|מאוהב|
חתיךךךךךךךך|מאוהב|

מה יכתבו על המצבה שלכם?|קדימה|yu gonplei ste odon
|כתר|

🔵מרחק מפארק מים: לא יודעת, כמה דקות?
פייייי שווה רצח!!
🔴למה מצפים בחודש מאי: לוציפר!!!! ומלא סדרות מסתיימות.
לוציייייייייי
לנקות, אני שונאת לנקות. בעיקר שיערות של כלבים.
כנ"ל רק שערות של חתולים|מיאו|
כללי-
לפחות הפעם הסיכום החודשי שלך לא גרם לי להרגיש טיפשה:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
לגבי לוציפר- איך לא הלך??? לא לא תחזרי לזה! תקשיבי יש לזה כמה פרקים מעייפים שאפילו אני נרדמתי בהם (ואני לא נרדמת בסדרות/סרטים) אבל תמשיכי! מבטיחה זה יהיה שווה את זההה
גם אני פרשתי מזה. זה ממש מעייף והמשחק לא משהו וגם התסריט לא מציאה.
ותאכלס לוציפר לא כזה שווה (אפילו התחת שלו).
אני לא זוכרת- את ראית Once Upon A Time? אם לא, ידעת שהוא משחק גם בכמה פרקים? הוא כזה חמודיייייי
הוא כזה מוש שם. חתיך על. שם התאהבתי בו לפני שידעתי בכלל

למעלה