what´s up?????????????חברה

havlaz

New member
שלום שחף! מה שלומך?

איזה חופש בראש שלך, יום ראשון לימודים חוזרים לסבול!

DreamS_HunteR

New member
לא בדיוק איציק...

רואים שאתה לא מעודכן.. יש שביתה יום ראשון!!!!!!

havlaz

New member
גם מועצת נוער אמרה ../images/Emo104.gif

שביתה שביתה עד שאני לא רואה ב7 בבוקר שאומרים לי "אין בית ספר" בשבילי יש לימודים

Action force

New member
עז לא, אבל ינשוף כן...

שחף יקירי! מה שלומך? איך בארה"ב הרחוקה? מתי חוזר אנוכך? אנחנו פה, באילת עיר הזבל המרכזית. הכל פה הרוס... החופש עבר, בסיידר, וטוב שעבר. אני חושב, שצריך למנוע את כניסת הצפונים לעיר בחגים! לא צריך אותם, רק בלאגן הם עושים! אז מה עם באות כוסיות וחתיכים, גם לנו יש משלנו! מקווה שאתה נהנה שם, ורק לעדכן אותך, כדי שלא תיכנס לשוק בחזרך לארץ, ב 1 לאפריל יצא חוק חדש, המחייב כל בית מלון, כל בית קפה וכל מקום בעל התקהלות הומה אדם, העסיק מאבטח חמוש. קבל נתון מחריד, על פי כך, באילת צריכים 340 אקדחים המורשים לאבטחה. ובאילת יש אישור רק ל120 אקדחים... ולא, אי אפשר סתם להביא עוד... אז אל תיבהל אם בודקים אותך מיליון פעם כשאתה הולך ברחוב! אוהב יונתן

יוני המגן שלי

יוני, מה הייתי עושה בלעדייך? כל כך מתחשב ומגן... תגיד היה משהו מיוחד בחופש? מסיבות, אירועים?

havlaz

New member
נו מה אמרתי? חוזרים ללמוד.. ../images/Emo104.gif

ביטלו את השביתה

Action force

New member
עידוכנים...

שחף, לגביי הדברים האחרונים שקראו בעירנו: מסיבה בדקל - כמות סבירה של אנשים - מוזיקת טראנס נטו מסיבה בחווה - כמות סבירה של אנשים - לא משהו מסיבת של מתן בן שבת (הפקות) - אמ... בוא נגיד שלא היו שם אנשים שיענינו אותך, וניגלתה שמועה שזו הייתה מסיבת יום הולדת... אמ.. חסר חברים או שמע? גריין - מחוייבים על פי החוק להציב שומר חמוש, אך לא מציבים. עם זאת מונעים את כניסת ה"קטינים" לחוף. תאונות דרכים: לפני מספר ימים תאונת דרכים בק"מ ה25, 11 פצועים, כולם פצועים קל. שני תאונות חזיתית: 1. ג´יפ ומכונית, הג´יפ נסע מעל המכונית והתהפך... 2. שני מכונית של ערסים, שיפשו אחד את השני, ללא נזק או פגע, אך מכל מכונית יצאו 4 ערסים שרבו מכות... ועוד תאונה, בצומת של יותם לפני הבית חולים, שני מכוניות, אחת התהפכה מספר פעמים והשנייה עם פגיעה בFRONT. 3 פצועים קל... עקב הנחת השרשרת מתחת לאנפלגד, אשכול נכנס למעצר, אך השתחרר לפני מספר ימים, שמעתי מספר שמועות המספרות מי דרש ממנו להניח את אותה שרשרת... מזג האויר פה: בצהרים חמים, מצב לים. ובערב קריר, מצב לסוודר קליל. מקווה שעזרתי בלהשאיר אותך מעודכן. מתי אתה חוזר? ביי נ.ב. תודה.

אני יכולה לענות על השאלה הזו

שחף יחזור יום ראשון בלילה. ככה שלכלנו יצא לראות אותו יום יום שני בבית הספר, אהה וגם ראשון הבא יש לו מומולדת אז להכין מתנות ענק מעכשיו!!!

למעלה