WFGFlame

מצב
הנושא נעול.

WGFFlame

New member
WFGFlame

WFGFlame
פשוט גועל נפש מה שאתה עושה. תעשה לעצמך טובה ותיגש לפסיכולג, תנסה לברר יחד איתו מה גורם לך לרצות לפגוע במישהו שמעולם לא עשה לך כל רע.

מר שניר

New member
WGFFlame

WFGFlame
פשוט גועל נפש מה שאתה עושה. תעשה לעצמך טובה ותיגש לפסיכולג, תנסה לברר יחד איתו מה גורם לך לרצות לפגוע במישהו שמעולם לא עשה לך כל רע.
WGFFlame
זה מקסים שמתחזה אליך, מה?????? אתה לא מבין את זה לבד?????

מקסים11

New member
מר שניר יה חוצפן

MAXIM11
תפסיק להתחזות לWGFFlame תניח לו לנפשו הוא הרי לא עשה לך כל רע אפצ'י אפצ'י אני בצונן
מר שניר יה חוצפן
אתה מעיז לקרוא לי מתחזה,אתה מאשים אותי ?ככה?ואני הייתי כמו אמא בשבילך יה תולעת זבל סרוחה,יאללה לתהום הנשיה

maofrayer

New member
WGFFlame

WFGFlame
WGFFlame
כמו שאמרתי בעבר, אין לי שום ענין אישי בפעילות של MAXIM, ואני מסתכל על כל אוסף ההודעות המבולבלות, צורת המכירה שכפי שאמרתי נראית כמכירת קרח לאסקימואים, והניסוי הלא מדעי בגיחוך ובסקפטיות. מטרתי היחידה כאן בפורום, היא ללמוד ואולי מעט ללמד. אחד הנושאים שמענינים אותי מההיבט האישי הוא ניהול של קרנות סגורות, וקרנות גידור למיניהם, תוך היבטים שונים של מיסוי, בניית Structure שיווקי נכון, וצורת לקיחת דמי הניהול. ולכן ניסיתי לדובב את MAXIM ובשאיפה גם כותבים אחרים לכיוון.

itzek10

New member
שאלה לרונאל1

WFGFlame
שאלה לרונאל1
ברצינות רונאל- מה יש לך נגד מקסים המקסים. חמד של בחור, ובאמת, למרות הסבריך המלומדים לא הצלחתי להבין מניין הדחיה האובססיביות שלך כלפיו. ברור לי שהדבר נובע ממניעים פסיכולוגיים, ולא מאותן סיבות רציונליות אותן ניסית להסביר באותם כרוזים נרגשים לחברי הפורום.

מקסים11

New member
הודעה חשובה לitzek10

שאלה לרונאל1
ברצינות רונאל- מה יש לך נגד מקסים המקסים. חמד של בחור, ובאמת, למרות הסבריך המלומדים לא הצלחתי להבין מניין הדחיה האובססיביות שלך כלפיו. ברור לי שהדבר נובע ממניעים פסיכולוגיים, ולא מאותן סיבות רציונליות אותן ניסית להסביר באותם כרוזים נרגשים לחברי הפורום.
הודעה חשובה לitzek10
ברצינות -itzek10 מה יש לך בעד מקסים המקסים. חמר של בחור, ובאמת, למרות הסבריך המלומדים לא הצלחתי להבין מניין הסמפטיה האובססיביות שלך כלפיו. ברור לי שהדבר נובע ממניעים אמוציונליים, ולא מאותן סיבות רציונליות אותן ניסית להסביר באותם כרוזים נרגשים לחברי הפורום. המלשינון עובד שעות נוספות היום,17 שח שעה (כמו עוזי)

itsik10

New member
הצחקת אותי

הודעה חשובה לitzek10
ברצינות -itzek10 מה יש לך בעד מקסים המקסים. חמר של בחור, ובאמת, למרות הסבריך המלומדים לא הצלחתי להבין מניין הסמפטיה האובססיביות שלך כלפיו. ברור לי שהדבר נובע ממניעים אמוציונליים, ולא מאותן סיבות רציונליות אותן ניסית להסביר באותם כרוזים נרגשים לחברי הפורום. המלשינון עובד שעות נוספות היום,17 שח שעה (כמו עוזי)
הצחקת אותי
עצם העובדה שהריקושטים שהוא משאיר מצליחים לייצר משהו כמוך, כבר סיבה טובה לסמפט אותו. לילה טוב

WFGFlame

New member
פקסים ידידי

WFGFlame
פקסים ידידי
אין לי בעיה לבוא למפגש כזה. אני מאמין שאתה יודע להשקיע בשוק אבל כמו שכבר אמרתי לך בעבר אני מאמין שיש לך טעות בסיסית באופן השווק. לפני כמה שנים ראיתי פרק של מי הבוס, טוני הלך ללמוד פרסום בקורס של אנג'לה, כל התלמידים היו צריכים ליצור ולצלם פרסומת למוצר מסוים שהם בחרו, טוני עשה פרסומת לסבון ובפרסומת היה קרב בין שתי קוזינות בבגד ים כמו קרב בוץ או משהו כזה לא ממש זוכר, בקיצור כולם התלהבו אבל אנגלה נתנה לו ציון נכשל, הוא נורא נעלב, ולמה נכשל הסבירה אנג'לה מאוחר יותר, כי הפרסומת לא מתאימה לציבור שקונה את המוצר - נשים. והנמשל , נכון ששיטת השיווק שלך יוצרת עדת מעריצים ועניין רב סביב "המודל של מקסים", אנשים רבים שומעים אליך וכו, אבל לדעתי הציבור לו אתה אמור למכור את הסחורה, אנשים עם כסף שאתה רוצה לנהל לא יתלהבו ממסע הפרסום הזה שמקרין חוסר רצינות. הם מעדיפים מישהו כמו רונאל1 שמשדר שלעולם לא ישקר להם, לעולם לא ירמה אותם לעולם לא ישקיע להם בסיכון גבוה מידי, לעולם לא יתעצל ויפקיר את משמרתו עושה שעורי בית, התלמיד החרוץ של הכיתה וכו.

מה שמעניין שאתה עובד כבר 48

פקסים ידידי
אין לי בעיה לבוא למפגש כזה. אני מאמין שאתה יודע להשקיע בשוק אבל כמו שכבר אמרתי לך בעבר אני מאמין שיש לך טעות בסיסית באופן השווק. לפני כמה שנים ראיתי פרק של מי הבוס, טוני הלך ללמוד פרסום בקורס של אנג'לה, כל התלמידים היו צריכים ליצור ולצלם פרסומת למוצר מסוים שהם בחרו, טוני עשה פרסומת לסבון ובפרסומת היה קרב בין שתי קוזינות בבגד ים כמו קרב בוץ או משהו כזה לא ממש זוכר, בקיצור כולם התלהבו אבל אנגלה נתנה לו ציון נכשל, הוא נורא נעלב, ולמה נכשל הסבירה אנג'לה מאוחר יותר, כי הפרסומת לא מתאימה לציבור שקונה את המוצר - נשים. והנמשל , נכון ששיטת השיווק שלך יוצרת עדת מעריצים ועניין רב סביב "המודל של מקסים", אנשים רבים שומעים אליך וכו, אבל לדעתי הציבור לו אתה אמור למכור את הסחורה, אנשים עם כסף שאתה רוצה לנהל לא יתלהבו ממסע הפרסום הזה שמקרין חוסר רצינות. הם מעדיפים מישהו כמו רונאל1 שמשדר שלעולם לא ישקר להם, לעולם לא ירמה אותם לעולם לא ישקיע להם בסיכון גבוה מידי, לעולם לא יתעצל ויפקיר את משמרתו עושה שעורי בית, התלמיד החרוץ של הכיתה וכו.
שעות חינם, עם מחשב מיושן פנטיום 2 לוקח לך בדיוק 4 דקות להחליף שם, טוב תמשיך להזיע למה לא, משהו צריך לעשות על מנת להעביר את הריקנות, והואקום בו אתה חי לילה טוב תזיע ת\יע ,אין לך סיכוי ,בלתי סחיט אנוכי

WFGFlame

New member
הצחקת אותי

שעות חינם, עם מחשב מיושן פנטיום 2 לוקח לך בדיוק 4 דקות להחליף שם, טוב תמשיך להזיע למה לא, משהו צריך לעשות על מנת להעביר את הריקנות, והואקום בו אתה חי לילה טוב תזיע ת\יע ,אין לך סיכוי ,בלתי סחיט אנוכי
הצחקת אותי
עצם העובדה שהריקושטים שהוא משאיר מצליחים לייצר משהו כמוך, כבר סיבה טובה לסמפט אותו. לילה טוב

העיקר שהברזלנים נהנים ויודעים

WFGFlame
להבחין מי כאן החצאית ומיהו רק כפתור. מקווה שהעוקץ המקסים לא יאלץ להחזיר ציוד.

לילה טוב חברים פרשתי אגב

לילה טוב חברים פרשתי אגב
אני אננו אני ישנו , העבירו לי סטטיסטיקה היום , הממוצע של הזכרת שמי לשעה נשאר , אז המתחזים תמשיכו להזיע , משרת את מטרתינו

מקסים11

New member
להחזיר ציוד....הצחקתהוני

להחזיר ציוד....הצחקתהוני
יש לנו קלסרים להכל ,למדנו מהטוב ביותר,ויאמר השניר היקום המלפפון ויכה בגנן???? ויאמר יכה גם יכה!!!! כולכם יודעים שיש לנו למחר 15 פוטים ו15 קולים הפלט של המודל היה 23 עליות בסבירות של 58% וזוהי תחזית אולי לביצוע לכן לקחנו קולים ופוטים במשקל התואם את תחזית המודל. מחר בבוקר אם השוק יפתח באדום אנחנו נימכור את הפוטים ברווח ויותר מאוחר כשהושק יהיה בירוק אנחנו נימכור את 15 הקולים ברווח ונרוויח על כל החבילה. במידה והשוק יפתח מחר בירוק אנחנו נימכור את 15 הקולים ברווח ואת 5 הפוטים בהפסד אבל הרוויח בכללי על כל החבילה. כמו שאתם רואים אין מצב שאנחנו לא מרוויחים מחר וניקח לכם את הכסף מהשולחנות , לאיציק100 לרונאל1 לפקסים, לגולת הכותרת ולכל המלהגים מביניכם. אני חי על חשבונכם וזה רק מתיק אופציות המעוף של הקטין. אני הולך לעשות עבודה סיזיפית על הגיליונות , הרצועה כאן לידי אוכלת סטייק T BONE מהכסף שהרווחנו על הקולים של הנאסדק. העצמות לשניר מה שמעניין שאתה עובד כבר 84 שעות חינם, עם מחשב מיושן פנטיום 2 לוקח לך בדיוק 4 דקות להחליף שם, טוב תמשיך להזיע למה לא, משהו צריך לעשות על מנת להעביר את הריקנות, והואקום בו אתה חי לילה טוב תזיע ת\יע ,אין לך סיכוי ,בלתי סחיט אנוכי יאללה לתהום הנשיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה