weekend's watch

Don Nirtin

New member
weekend's watch

אני אישית הולך להתחפר על המשימה המתוקשבת שנתנו לנו לשבוע הזה. מקסים

panda0zombie

New member
כמו תמיד עם תוספת קטנה

ריברדייל
סופרגירל
הפלאש
אגדות המחר
הגמר של רוקדים עם כוכבים
&nbsp
עם תוספת קטנה של תקווה לראות מארוול (כי הגיע הזמן) בrunaways (יש שם בעברית?)

יחסית מעט

כי המון סדרות בחופשת חג ההודיה כנראה
&nbsp
בכל זאת יש את הפלאש, אגדות המחר והחץ
והאמצע, שלדון הצעיר וסופרנטורל
&nbsp
מעבר לכך בהתאם לזמן פנוי יש עוד מיליון דברים אחרים שאני יכול לצפות בהם. כמו עונה שלמה של Future Man שיצאה שבוע שעבר בהולו או עונה שלמה של Godless שיצאה אתמול בנטפליקס.
&nbsp
וכמובן הספר שלי

Reutk

Active member
כרגיל

ג'ין הבתולה
דברים טובים
מד מן 510
גב האומה
ויקי ואני

בגזרת הנ.ב.א: היה היום משחק טוב של okc נגד ג"ס שלצערי החמצתי. לא נראה לי שאני אראה משהו מהמשחקים של חמישי-שישי, והספרס משחקים שוב רק בשבת. בעצם, כמעט שכחתי, אבל יש גם את משחקי המוקדמות של נבחרת הכדורסל, שזה הזוי שהם משחקים עכשיו, אבל אולי זה כן יהיה טוב בשביל ישראל.

LeRanch

New member
פחות מבד"כ

היום - המפענחת: פשעים חמורים, אקס פקטור.

מחר - משפחת קרדשיאן.

שבת - המפץ הגדול, משפחה מודרנית, במשפחות הכי טובות, שחור-כזה, גב האומה, המירוץ למיליון.

פרקי השבוע ב-yes ובנטפליקס - הכי גרועים שיש, דברים טובים, זרה, מחשבות פליליות, סופרגירל, הפלאש, אגדות המחר.

הורדות - מר רובוט (שני פרקים), על טבעי, החץ.

כשיהיה זמן - רגליים קרות, המעניש, דברים מוזרים 2.

Don Nirtin

New member
אתה יודע שהכי גרועים שיש סיימה עונה נכון?

מזל שהיא חוזרת לעונה אחרונה בשנה הבאה.

Don Nirtin

New member
למען האמת זה שני הפרקים האחרונים

12 ו13 בהתאמה שודרו השבוע.

LeRanch

New member
נכון

משום מה כל פרקי העונה עלו ל-VOD שעות ספורות לאחר שידורם בארה"ב מלבד הפרק ה-13 והאחרון ולכן המתנתי לשידורו השבוע.

snirf

Active member
לסיים קז'ואל3

5 הפרקים האחרונים בעונה

בנוסף, הפרקים הדו-שבועיים של:
פולמון2
המדריך לרוצח4
X פקטור בריטניה14
התנהגות טובה2
כיפת ברזל

ואם יישאר זמן, אז להתחיל את "מקרה קטרינג"

didalf

Well-known member
טוב כרגע גיליתי שיס משדרים סופ"ש מחזות זמר ביס 1

אז יש מצב שאני הולכת לבלות את כל השבת בוהה בערוץ הזה

&nbsp
בין השאר ישדרו את היפה והחיה החדש בשישי ולה לה לנד בשבת, אם מישהו מעוניין לראות וחיכה שזה יגיע ליס.
&nbsp
חוצמזה: גב האומה, אולי דה גיפטד (אולי זה ידחה לראשון), ארוכה הדרך הביתה שבינתיים זה רק בסדר כזה אבל נואל כ"כ חמוד אז אני ממשיכה, המפץ הגדול, ואולי מחשבות פליליות אני בפיגור של מליון פרקים אבל סביר להניח שאני אעדיף לראות מיוזיקל שכבר ראיתי

אז בטוח אני אראה רק גב האומה.

סתם שאלה אבל למה את לא רואה שלדון הצעיר?

ואני גם ראיתי שיש סרטים כאלה ורציתי לבקש המלצה לסרט אבל שכחתי

didalf

Well-known member
בקושי אני רואה את המפץ כבר

אני בפיגור גם עם זה, אז משלדון הצעיר לא ממש אכפת לי.
אבל זה בVOD אז אם מתישהו ישעמם לי אולי אני אראה. כרגע יש לי מספיק דברים.
&nbsp
ובקשר למחזות זמר בעקרון הכל

אבל להלהלנד כי הוא חדש וממש יפה, היפה והחיה החדש ממש כיפי, ישדרו את עלובי החיים שאני מתה עליו, מאמאמיה שהוא טיפשי אבל כיפי (וזה שירים של אבבא אז בטח תכירי), היירספריי חמוד, אל תוך היער גם חמוד (החצי הראשון ממש יפה והשני קצת חופר), גריז אני פחות אוהבת והוא גם ישן אבל הוא קלאסיקה, שיער גם מרגיש די מיושן וקצת ארוך מידי אבל גם קלאסיקה והשירים מדהימים. קיצר בערך הכל

בעיקרון אני* הכי אוהבת את שלדון (לאו דווקא את השחקן)

אז מבחינתי שלדון צעיר זה פתרון מעולה להמשיך ליהנות מהדמות בלי כל הדמויות שנהיו מעצבנות או תמיד היו כאלה
*ואני כמובן חיה בסרט שכולם כמוני :)

יאי גריז נראה לי אני פשוט אראה אותו שוב
(אלא אם בסרט אחר חוץ מסרטים שיער ומאמא מיה> יש שירים שידועים לכולם ולא רק למי שצפה בסרט)

נ.ב ערכתי הודעה כי כל מה שכתבתי בסוגריים נעלם אם גם עכשיו זה לא מופיע לא חשוב

didalf

Well-known member
הא מוזר

ראיתי בהתחלה שההודעה שלך נחתכה אז הסתכלתי כמה דקות אח"כ לראות אם ערכת את זה ולא, ועכשיו הסתכלתי שוב ואני רואה שערכת. אז זה בטח קצת מאוחר מידי אבל רוב הסרטים ישודרו בש"ח מתישהו במהלך השבוע.
&nbsp
אממ היפה והחיה זה השירים מהסרט המצויר אז הם מוכרים. חלק מהשירים בעלובי החיים גם מוכרים לדעתי. למשל I Dreamd a dream.

אני אפילו לא יודע מה לומר

על החוסר כבוד עבור גריז ושיער. ולא בגלל שהם קלאסיקות - אלא כי הם פשוט כל כך מלאים בשירים מעולים.
&nbsp
&nbsp
אני לא יודע אם תאהבי את שלדון הצעיר או לא, אבל הסדרה לא דומה בשום דרך להמפץ הגדול. כלומר אפשר לא לאהוב אחת, אבל כן את השניה.

למעלה