weekend's watch

didalf

Well-known member
בסדר אולי בפגרה הבאה

כשאני אצטרך קומדיה למחליק/כביסה. כרגע מרגיש לי עמוס למרות שלעומתכם מה שאני רואה זה כלום.
&nbsp
מה אתה רוצה? על שיער כתבתי שהשירים מדהימים. והייתי בהצגה גם בניו יורק וגם בהפקה שהעלו בארץ לא מזמן.

didalf

Well-known member
מחזות-זמר זה הרבים של מחזמר

אבל אני מוכנה להתפשר על מיוזיקלס

אולי תתחילי לראות Runaways

פעם לא הייתי מציע לך את זה, אבל עכשיו שאת בעצם צופה בסדרות קומיקס מסוימות בגלל שהן קשורות לאקס מן...
&nbsp
בRunaways הדמות של מולי היא מוטאנטית. היא אומנם אף פעם לא הייתה חלק מהאקס-מן, אבל הם כן הציעו לה לבוא לבית ספר כמה פעמים. (זה בקומיקס, בסדרה זה כנראה לא יקרה).
והיא פעם הלכה מכות עם וולברין.

Lhuna1

New member
לא זוכרת מתי הייתי כל כך בלי מה לראות

מחפשת נואשות משהו טוב לצפיה, רצוי שזמין בנטפליקס או בויאודי של יס..
&nbsp

Lhuna1

New member
התחלתי את GODLESS ואת עונה 7 של רגליים קרות

GODLESS משהו כנראה חדש בנטפליקס (ממותג כנטפליקס אוריג'ינל, אבל אולי הם רק קנו את זה לא יודעת כבר
), נראה כמו דרמת מתח תקופתית מתקופת המערב הפרוע בארה"ב.
ראיתי פרק ראשון ויש עניין למרות שגם קצת איטי ומשעמם, אבל אתן לזה צ'אנס עוד קצת, לפחות אנסה עוד חצי פרק לראות אם מתקדם.
&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
זו סדרה מוגבלת

כלומר - לא צפוי לה עוד עונות.
&nbsp
יש לה כ6 פרקים. כל פרק כמעט שעה (חוץ מהפרק הלפני האחרון שהוא 41 דקות והפרק האחרון שהוא 80 דקות.)
&nbsp
בקיצור..... לכי על זה.
&nbsp
וכן זה של נטפליקס לשם שינוי. עלה ממש אתמול/היום.

שמעתי שהביקורות לGodless די טובות

אבל אפילו יותר טובות לAlias Grace ולMindhunter שיצאו לאחרונה.
גם The Sinner זמינה בנטפליקס (היא באמת לא מקורית של נטפליקס, האחרות לדעתי כן).
את The Punisher אני מאוד אהבתי. אני לא יודע אם את בקטע של סדרה כזאת מהעולם של מארבל, אם כי היא יחסית מנותקת מאוד מכל מה שמרגיש קומיקסי.
&nbsp
חוץ מזה בשבוע הבא תצא גם הסדרה Dark שנראה לי מהפרומו שהיא קצת כמו Stranger Things אבל אפלה יותר (ובגרמנית)
ושבוע לאחר מכן עונה 2 של The Crown (אם לא ראית עונה 1 אז אני ממליץ)

Lhuna1

New member
תודה :) מהסדרות של מארבל רק ג'סיקה ג'ונס דיברה אלי באמת

וניסיתי כמה. אולי אני אנסה פרק אחד מהמעניש לראות איך זה (חייבים ידע מוקדם?)

האמת שאולי קצת צריך

אפשר בטח ליהנות מהסדרה בלי הידע המוקדם, כי כן הכל מוסבר בסופו של דבר, אבל כן תהיה אולי בהתחלה תחושה שנכנסת לאמצע של סיפור.
&nbsp
אם את רוצה אני יכול לתת לך סיכום קצר של מה שהיה איתו בעונה 2 של דרדוויל שאני חושב שיהיה מספיק. אם את לא מתכוונת לראות את העונה הזאת.

אילקו

New member
פעם ב אני נזכר שאני צריך לכתוב כאן

הישרדות
מזכירת המדינה
3 פרקים של החץ (שחייב לפני הקרוס אובר המרובע)
יאנג שלדון שכבר ראיתי
איכשהוא דחיתי עדיין את stranger things כי כל פעם אמרתי לעצמי אני צריך יום שלם לראות את זה בבת אחת ופשוט לא מוצא...
ו3 פרקים אחרונים של סקורפיון

dory141

New member
תפריט שבועי

בנוסף לרגיל (המדרשה, מכבי ת"א ביורוליג, קז'ואל, מר רובוט ואהרוני וגידי), אראה את הסרט "מיליונר מי שגומר ראשון" וכנראה שאת הסדרה שאטו עין כרם, של גיא עמיר וחנן סביון. עד כה לא ראיתי שום דבר שהם עשו, אבל להכל יש פעם ראשונה.

למעלה