Weekend's Watch לסופש של ה8-10/04 💡

didalf

Well-known member
חשבתי שיש לך קלנדר
כן אבל לא הסתכלתי בו.
לרוב אני זוכרת מה יש לי כי זה לא הרבה. אני נכנסת אליו בד"כ רק אחרי הפרק לסמן שצפיתי.

להקשיב ל Fearless בפעם הראשונה
זה האלבום השני של טיילור. אף פעם לא טרחתי להקשיב לשני האלבומים הראשונים שלה כי הם קצת קאנטרי וילדותיים לטעמי (חוץ מ3 שירים שאני ממש אוהבת).
אבל היום יוצאת ההקלטה המחודשת של פירלס אז החלטתי שהגיע הזמן לשמוע אותו. (הסברתי לכם כבר על ההקלטות המחודשות)
(וכמובן שהוא יפה. באמת קצת ילדותי כי בכל זאת היא כתבה אותו בגיל 17-18 אבל גם בגיל 18 טיילור כותבת יפה יותר מכולם. וגם עם הקול הבוגר שלה השירים נשמעים יפה יותר).

snirf

Active member
נאדה

צפיתי במהלך השבוע:
|טי-וי|מאסטרשף
|טי-וי|שיט'ס קריק (כן, התחלתי עונה 1...בינתיים לא נלהב. מקווה שזה ישתפר בהמשך)
|טי-וי|נאפס
|טי-וי|החיים עצמם-הגעתי כבר לעונה 5 פרק 7! (מרחק של כ-4 פרקים מהשידור השבועי)

וול...אז רציתי להגיב רק על 2 ליהוקים מעניינים שהיו העונה מסדרות אחרות שראיתי-
הראשית של REIGN משחקת פה את *בעתיד* את האחות המאומצת של ג'ק! שמסתבר שזה הולך להיות קו העלילה בעונה 5 של קייט וטובי- האימוץ שלה.
אך הכי התרגשתי כשראיתי את סופיה בוש ממגרש ביתי כאן! :love: השלו אותי במהלך הפרק שאכן זה הולך להיות מושא האהבה החדש של קווין, הרי כל עונה הוא מחליף בחורה, ואולי הפעם זה יהיה הכי רציני (לאור הדייט מהסרטים שהיה להם)...אבל אז התבדיתי והיא הגיעה לפרק אחד וזהו. אוף!:cautious:
ובדקתי בIMDB מאיפה מוכר לי השחקן שמשחק את הדמות של המורה למשחק של קווין ו...נזכרתי/מסתבר ששיחק באחים ואחיות! את האח הצעיר! אמאל'ה איך השנים עברו...איך הוא התבגר...אפילו הזדקן8-*

פרק הפתיחה של העונה ה-5 היה לטעמי הכי חלש מבין כל העונות! התבאסתי...(n)
וול אז דפקתי מרתון כי הייתי יומיים בבית אחרי עקירה כירורגית קשה...ממש התאסתי מפרק הפתיחה של העונה ה-5 שהיה ממש חלש לטעמי. נגיד הפרק הראשון של העונה ה4 היה מעניין עם ה"אנשים הזרים" ולקראת סוף הפרק קישרו איך כל אחד מהם משתלב בעלילה (מאליק בהווה למשל וג'ק של העתיד). של ה-5 היה יבשושי ולא מיוחד...(כמה אפשר לטחון שוב ושוב את העבר של וויליאם?)
אישית טרם ראיתי סדרה ששילבו את הקורונה...ו-וואלה? עדיף שהיו דוחים את הצילומים או לא משלבים את זה בעלילה...לא רוצה גם בסדרות לראות מסיכות וקורונה. כך שזה כבר גרם לי לפתח אנטגוניזם כלפי העונה:cautious:
מה גם שזה מורגש בצילומים...הרבה סצינות בחוץ, הרבה סצינות ב"שלט רחוק" (זום), הרבה סצינות של שיחות טלפון ברכבים שונים...וגם פתאום שמתי לב שסצינות הרכבים נעשות עם רקע ירוק (כלומר בתוך אולפן), אולי לא התעמקתי עד עכשיו...אבל מרגיש לי כאילו רק העונה (ולאור המגבלות של הצילומים) זה קרה...

עם הפרקים הסדרה די חזרה לעצמה איכשהו...קו העלילה של אמא של רנדל שלא מתה-לא מעניין. לפחות היה רק פרק מיוחד שריכז את הכול והתעסק בזה...
לגבי קווין ומדיסון אני אמביוולנטי...מצד אחד לא בא לי עליהם כזוג (אולי כי לא שיחררתי מהרצון שהוא יהיה עם סופיה בוש, או לפחות עם סופי), אך מצד שני-נוסף עוד איזשהו נדבך לדמות של מדיסון השטותניקית/סייד קיק, וגם הדינמיקה עם קווין די מעניינת (אני עכשיו בפרק הלידה שהיא מחכה לו)
דווקא הסיפור של קייט עם האקס שלה ושהיא הפילה...כן היה קו עלילה טוב לטעמי.

מחכה לראות לאן עוד הם ייקחו את הסדרה...עונה 6 אמורה להיות האחרונה, כן?

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
אמממ.. לא הרבה.

ביום השואה והערב שלמחרת אין לי חשש לראות טלוויזיה אסקפיסטית, אבל השנה חוץ מהטקס (ביבי היה על מיוט, ואחרי שקראתי על מה הוא דיבר הבנתי שעשיתי בשכל) לא יצא לראות סרטי עדות. מה שמדהים הוא שתיכננתי בשני הערבים ללכת לישון מוקדם ובשניהם נכשלתי. נראה לי שיש איזה טיים וורטקס שאני נכנסת אליו בלילה וככה נעלמות לי שעות..

היום אני אצל המשפחה אז לא ייצא לי לראות משהו מיוחד, סתם דברים רנדומליים ביס.

מחר יש מפגש משפחתי אז גם לא יילך אבל בערב אני מקווה לראות את הנוקמים 4 |הלוואי|

עדיין לא סיימתי את הספר על מלחמת יום כיפור
וף הסתבר שהיה לי הרבה פחות ממה שחשבתי(נראה לי משהו כמו רבע מהספר זה בכלל רק ביבליוגרפיה ונספחים |פנים| ) אז סיימתי עכשיו את הספר. מחר אני אתחיל ספר נוסף על מלחמת יום כיפור(הפעם החזית הסורית) ואחרי זה כנראה ספר על מלחמת ההתשה.
לרגע נבהלתי שאולי את חולה ואז הרגעת אותי
ובעלי לעתיד
נרשם. מתחילה לחפש גיפים למתי שתשנאי אותי
השבוע הם חזרו לצלם את העונה השמינית, יאיי!!!
יש! |מאוהב|
אנסה את:
The United States vs. Billie Holiday
מעולה! אני גם רוצה לראות את זה.
מעניין אם זה קשור לשיר החזק והעצוב הזה
, כי הבנתי שדי רדפו אותה בגללו.
אני פיתחתי אובססיות לאנדי סמברג.
הוא נהיה חמוד מעונה לעונה
בינתיים הוא הפך מבלתי נסבל לבסדר אז לאט לאט.
|כן| לא אובססיה, אבל אין ספק שהוא נהיה חמוד מעונה לעונה. בהתחלה לא סבלתי אותו, אבל פרלטה בעצמו אומר מתישהו שלוקח זמן לאהוב אותו :-D
ואם עוד לא יצא לך אז תראי ראיונות עם סטפני שמשחקת את רוזה. על הצליל הראשון תביני למה
:-D אני לא רואה ראיונות ולא ידעתי שהיא נשמעת ככה
לפני כמה ימים מילי שאלה מי הקריפטריון שלי. אז לגמרי יש לי קראש על אנדי בלי קשר לדמות של ג'ייק.
Noted!
* קריפטונייט :-D כמו של סופרמן. הדבר הזה שגורם לך להפסיק לתפקד :-P:
גם אני לא נפלתי ממנה, אבל בעקרון היא משתפרת בעונה 3 אם אני לא טועה
וול אז דפקתי מרתון כי הייתי יומיים בבית אחרי עקירה כירורגית קשה
יואו באסה :-( איך עכשיו?

snirf

Active member
גם אני לא נפלתי ממנה, אבל בעקרון היא משתפרת בעונה 3 אם אני לא טועה

יואו באסה :-( איך עכשיו?

כן זה גם מה שידידה שלי שראתה כבר את כל 6 העונות אמרה...אז אני מנסה להעביר במהרה את עונות 1-2

עדיין עם כאבים (מינוס חום ודימום שהיו ב3 ימים שלאחר העקירה) ולצערי כבר חזרתי לעבודה היום...

didalf

Well-known member
ביום השואה והערב שלמחרת אין לי חשש לראות טלוויזיה אסקפיסטית,
לקח לי מלא זמן להבין את המשפט הזה כי הוא סתר את ההמשך. התכוונת חשק נכון?

מי צריך משפחה כשיש לך את משפחת הנוקמים???

נרשם. מתחילה לחפש גיפים למתי שתשנאי אותי
כדי להתחנף? טוב מאד|פטיש|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא מאמין שעדיין לא ראית.
אני יודע שזה רק איזה יומיים, אבל זה מתחיל להרגיש כמו השנה שאנחנו היינו צריכים לחכות
מעט אנשים התלהבו מעונה 1. ההתלהבות עולה בהדרגה

מילי08

Well-known member
לקח לי מלא זמן להבין את המשפט הזה כי הוא סתר את ההמשך. התכוונת חשק נכון?
כן. ניסיתי להגיב מהנייד וזה היה לא כיף. יש לי תיקון אוטומטי במקלדת אבל היה לי קשה לעקוב אחרי שגיאות :-/.
אז כן, לא היה לי חשק
מי צריך משפחה כשיש לך את משפחת הנוקמים???
|בוכה||בוכה| איך אפשר להגיד את זה אחרי הסרט הרביעי? |בוכה|
אני לא מאמין שעדיין לא ראית.
אני יודע שזה רק איזה יומיים, אבל זה מתחיל להרגיש כמו השנה שאנחנו היינו צריכים לחכות
חחח, אני יודעת... אם מדובר על פרק בסדרה אז זה יותר פשוט. אבל הסרטים ארוכים ואז אני צריכה איכשהו לתכנן את הזמן נכון ולא תמיד הולך לי
מה לעשות, אני בחורה של מארוול.
דברים של dc פחות מדברים אלי
בגדול גם אני, אבל בתוכנית שלי להתחיל לראות גם את סרטי DC האחרונים כדי שאני אוכל לדעת בודאות באיזה צד של המפה אני עומדת :-D

** זה רק אצלי שאם אני מסמנת משפט לציטוט לוקח לו כמה שניות ארוכות עד שהוא מופיע בתגובה?

Lion_Heart

Well-known member
כן זה גם מה שידידה שלי שראתה כבר את כל 6 העונות אמרה...אז אני מנסה להעביר במהרה את עונות 1-2

עדיין עם כאבים (מינוס חום ודימום שהיו ב3 ימים שלאחר העקירה) ולצערי כבר חזרתי לעבודה היום...
לא נעים כלל(אני עברתי עקירה לפני חודש)

LeAnnDylan

Well-known member
The United States vs. Billie Holiday
טוב אז הספקתי לראות את זה וזה סרט ממש טוב. (אנדרה דיי גם הספיקה לזכות בגולדן גלוב על התפקיד שלה בו)
אם בא לכם איזה שעתיים של דיכאון, או מאידך סתם להרגיש טוב לגבי הממשלה הלא מתפקדת שלנו- זה אחלה סרט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להרגיש טוב לגבי הממשלה הלא מתפקדת שלנו
גם הממשלה שלך לא מתפקדת?
** זה רק אצלי שאם אני מסמנת משפט לציטוט לוקח לו כמה שניות ארוכות עד שהוא מופיע בתגובה?
זה סיוט לחלוטין. כמעט הכל בתפוז עובד נורא לאט עבורי בימים האחרונים.
(למרות שלפעמים זה בסדר כמו למשל בדיוק כשעשיתי את הציטוט הזה, זה עבד בשניה)

didalf

Well-known member
כן גם לי|חבול|
חשבתי שכל הקטע בלעבור לאתר חדש זה שהוא כבר לא יהיה איטי יותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן גם לי|חבול|
אבל כולם התלוננו על האתר החדש, אז הם עבדו חודשים רבים כדי שהוא יהיה יותר כמו האתר הישן לפחות מבחינת האיטיות.

... אני מניח שכדאי שאני אפנה להנהלה של האתר ואתלונן על זה.
אבל רוב הסיכוי שהם מודעים לזה, לא?

מילי08

Well-known member
The United States vs. Billie Holiday טוב אז הספקתי לראות את זה וזה סרט ממש טוב.
אני ממש רוצה לראות
רוב הזמן הכל מגיב לאט נורא. בלתי נסבל
אני עדיין חושבת שהכוונה שלהם היא לייאש את הגולשים עד שאנחנו נפרוש מרצוננו והם יוכלו לסגור את הבסטה.

למעלה