Weekend's Watch לסופש של ה18-20/03 🐦

Lhuna3

Well-known member
שמעתי שהולכת לעלות סדרה חדשה, משהו על קשר בין חיילים ובזים או משהו כזה, אז נראה לי שאנסה אותה.
ואם יהיה פרק חדש של החיים עצמם, אז אותו.

Aranel Nenharma

Well-known member
שמעתי שהולכת לעלות סדרה חדשה, משהו על קשר בין חיילים ובזים או משהו כזה, אז נראה לי שאנסה אותה.
ראיתי את הטריילר ולא עפתי על זה בכלל
השחקנים גם ממש לא חתיכים וממש לא מצחיקים
נראה לי סדרה שיבטלו אותה אחרי 2 פרקים

dilia snake

Well-known member
שיקגו'ז ולייט נייט.

לקרוא(כרגיל שני ספרים, אחד עיון ואחד פרוזה. יום שישי אני הולכת לקניון ואני מניחה שאני אקנה עוד כמה, למרות שלא סיימתי את השישייה שקניתי לפני שבועיים וחצי ולמרות שיש ספרים שמחכים לי מאוגוסט. אבל למה להיות קטנוניים?)

dilia snake

Well-known member
שיקגו'ז ולייט נייט.

לקרוא(כרגיל שני ספרים, אחד עיון ואחד פרוזה. יום שישי אני הולכת לקניון ואני מניחה שאני אקנה עוד כמה, למרות שלא סיימתי את השישייה שקניתי לפני שבועיים וחצי ולמרות שיש ספרים שמחכים לי מאוגוסט. אבל למה להיות קטנוניים?)
שישה(הייתי אמורה לקנות רק 2).

אפילו למשפחה שלי כבר לא נעים לצחוק עליי.

snirf

Active member
מתכוון לעשות בינג' של-
|נטפליקס|שמיים אדומים- שעולה מחר
|טי-וי|POWER- עונה 4 והלאה

במהלך השבוע צפיתי ב:
|טי-וי|מאסטרשף
|טי-וי|החיים עצמם3- סיימתי את העונה
|טי-וי|למה מי מת
|נטפליקס|התאמה מושלמת
|טי-וי|נאפס
|טי-וי|השוטרים-
פרק אחרון

וול, אז אפשר לקרוא לעונה הזאת וויטנאם, לא ככה? אומנם מרענן שהלוקיישן התחלף והסוויץ' הזה לסדרת מלחמה/הרפתקאות... אך למען האמת השתעממתי מהפרקים המיוחדים שעשו על וויטנאם...ועל האח המיותר של ג'ק:sleep:
מה שכן אהבתי העונה זה את הפרק שהתמקד בבת' מהילדות ועד לבגרות בכל הקשור לפאשן שלה לריקוד.
אומנם עצוב לראות את החיכוכים והריבים בינה ובין רנדל שהם מעין הזוג האידיאלי, אך כל ההתמודדות שלה בנושאים שניתן להתחבר אליהם- היו מעניינים לטעמי. לפחות סוף העונה הסתיים באופטימיות שהם כן מצליחים לגשר על הפערים...עוברים לפילדלפיה ואף אחד מהם לא צריך לוותר על העיסוקים שלהם.
אני אוהב שהכל מרגיש אינטגרלי כזה...כל ההתפתחויות שקורות ולא שהנפיצו פתאום איזה משהו העונה, כמו שלרוב קורה בסדרות שפתאום מתווספת עלילה...כאן הם מחברים הכל יחד בצורה יפה, כלומר פתאום מובן למה במהלך 2 עונות היא הקורקטית הפרקטית, הקפיצה לעבר עם אבא ואמא שלה...והעובדה שהיא גם פתאום רוצה להגשים את החלומות המודחקים שלה.

אהבתי שגם פעם ראשונה העונה קפצו לעתיד והראו את רנדל ובת' יחד...וסוף העונה הסתיים שהם לצידה של רבקה שלפי הנראה-על ערש דווי ולא ברור מה אח של ג'ק עושה לצידה.
לטעמי קווין כדמות הוא החוליה החלשה מבין 3 האחים...העלילות איתו מעצבנת- משתכר, מאבד את עצמו לדעת ואז יוצא למסע אידיוטי לוויטנאם...שוב משתכר... אולי בעונות 4-5 משהו ישתפר.

והיות ומעולם לא הגבתי על הסדרה, אז עוד משהו קטן- עשו פה ממש עבודת ליהוק מרשימה עם 3 האחים בכל 3 התקופות! (y)במיוחד קיית' בתקופת הנעורים ובהווה...נראות כמו אחיות.

ויאללה ממשיך את הבינג' לעונות 4-5...6 אמורה להיות האחרונה, כן?

אנשים פה לאחרונה נותנים צ'אנסים לסדרות ישראליות (של כאן וכו'...)
חייבים לתת צ'אנס גם ל- "למה מי מת" של יס...שהיא עם גבול מר-מתוק כזה...היות וסובבת סביב הנושא של סרטן.
סדרה כדאית! (y) ליהי קורנובסקי עושה פה את תפקיד חיה לטעמי (גילחה אגב את הראש פעמיים בשביל התפקיד!) מעולם לא תפסתי ממנה...אבל כאן היא מוכיחה שהיא שחקנית פרופר
ואומנם הן לא מתחרות אחת בשניה (אך יכלו-בהפרש קטן של זמנים) אבל הסדרה הזאת לעומת "נורמלי" (שהבן זוג שלה משחק בה, ומכאן בא לי להשוות ביניהן)- מביסה אותה בנוקאאוט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להתחיל לעשות בינג' של סרטי |מארוול|
בהחלט החלטה משובחת
שמעתי תיאוריה שבמהלך העונה יוולד להם ילד משותף שיתבגר מהר ויקראו לו בז החורף.
ראיתי את הטריילר ולא עפתי על זה בכלל
השחקנים גם ממש לא חתיכים וממש לא מצחיקים
נראה לי סדרה שיבטלו אותה אחרי 2 פרקים
קראתי מה כתבת לפני שקלטתי מי כתב את זה והייתי בשוק מוחלט.
אבל את לא יכולה לעבוד עלי כבר.
יום שישי אני הולכת לקניון ואני מניחה שאני אקנה עוד כמה, למרות שלא סיימתי את השישייה שקניתי לפני שבועיים וחצי ולמרות שיש ספרים שמחכים לי מאוגוסט. אבל למה להיות קטנוניים?
כמות הספרים שקניתי ועוד לא קראתי היא עצומה. במיוחד עכשיו כשאני קונה ישירות לקינדל אז הספרים לא יושבים לי על המדף וגורמים לי לייסורי מצפון משם. ואני כל הזמן מתפתה מעוד ספרים. זה סיוט.
|נטפליקס|שמיים אדומים- שעולה מחר
לא הבנתי מה זה שיוצא מחר ואני לא מודע לזה
אבל אז הבנתי שזה Sky Rojo הספרדית (רגע, זה אומר שrojo זה אדום בספרדית?) (מגניב, למדתי משהו)
חייבים לתת צ'אנס גם ל- "למה מי מת" של יס...שהיא עם גבול מר-מתוק כזה...היות וסובבת סביב הנושא של סרטן.
אבל סדרות של כאן אני רואה ביו-טיוב.
איך אני אראה סדרה של יס?

LeR@nch

Well-known member
חמישי - החיים עצמם, האח הגדול, מותק בול באמצע.

שישי - משפחת קרדשיאן.

שבת - איש משפחה, האח הגדול.

הורדות - חסרי בושה, סופרמן ולויס, משפחת סימפסון, Servant, שיקגו PD, שיקגו MED, שיקגו FIRE, הזמר במסכה, הפלקון וחייל החורף.

נטפליקס - הפלאש, ריברדייל.

לאט אבל בטוח - משלחת חיפוש (2.09 ואילך), דז (1.03).

מתישהו - הורים בקושי, מים שקטים, מבצע ורסיטי בלוז, ליגת הצדק (גרסת זאק סניידר), אלים אמריקנים (עונה 3).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התוכניות של לסופש הזה:
The Falcon and the Winter Soldier
מותק בול באמצע
Resident Alien
סופרסטור
הפלאש
באטוומן
זהו זה
ארץ נהדרת

אני אולי אנסה את Country Comfort של נטפליקס

חוץ מזה אנסה להתקדם עם להגיב על שרשור סיכום החודש
וגם אמשיך לקרוא בספר שלי

didalf

Well-known member
דה סאמבאקי שואוווווווווווווווו|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

וגם:
ארץ נהדרת של היום (לידיעת ניק והאחיין המבולבל שלו: היום יש ארץ נהדרת וגם אתמול היה)
אולי להמשיך קצת עם ברוקלין 99
אוליייי אוליי לבדוק את סקיי רוחו בגלל לאלי אבל זה נראה לי מעפן.
אולי סרט?

איך אני אראה סדרה של יס?
לאדעת, בסטינג שאתה משלם עליו ללא סיבה?

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
בהחלט החלטה משובחת

בהחלט החלטה משובחת-תודה!

זה-רעיון-גאוני!

Aranel Nenharma

Well-known member

dilia snake

Well-known member
כמות הספרים שקניתי ועוד לא קראתי היא עצומה. במיוחד עכשיו כשאני קונה ישירות לקינדל אז הספרים לא יושבים לי על המדף וגורמים לי לייסורי מצפון משם. ואני כל הזמן מתפתה מעוד ספרים. זה סיוט.
אני קרובה מתמיד לשלב של יותר ספרים ממקום, יש לי ספרים שהמקום הקבוע שלהם זה ליד המיטה כי אין להם מקום על המדף/ערימות ספרים. ועכשיו התחלתי לשים ערימות ספרים גם על השולחן כתיבה שלי.

המזל שלי זה שאני חייבת מודפס אחרת זה לא היה נגמר אף פעם.

snirf

Active member
לא הבנתי מה זה שיוצא מחר ואני לא מודע לזה
אבל אז הבנתי שזה Sky Rojo הספרדית (רגע, זה אומר שrojo זה אדום בספרדית?) (מגניב, למדתי משהו)

אבל סדרות של כאן אני רואה ביו-טיוב.
איך אני אראה סדרה של יס?

סי. חבל שאתה לא נותן צ'אנס לסדרות ספרדיות בנטפליקס, יש כמה וכמה טובות :-P:

ולגבי הסדרה של יס...יש את האתר המפורסם שיש בו הכל. גם אותה ;)

מילי08

Well-known member
להתחיל לעשות בינג' של סרטי |מארוול|
עכשיו באים?
אני לא חושבת שלא נותנים צ'אנס, פשוט הן מקבלות פחות מקום בקשקשת הכללית שלנו.
אין ספק שיש לכאן טלוויזיה טובה כיום (למרות הביקורת הגדולה שיש לי כנגד ההתנהלות המושחתת של התאגיד והעומד בראשה), אבל במקרה יצא לי לראות בערץ 23, שלרוב יש שם תכנים נהדרים, איזו קומדיה חדשה על ילדים שנשארים לבד בבית כשההורים שלהם יצאו לחופש, וזו סדרה גרועה במיוחד.
אולי להמשיך קצת עם ברוקלין 99
אווו, התחלת! מה דעתך?
(חסר לך שתגידי משהו שלילי B-|)
אני קרובה מתמיד לשלב של יותר ספרים ממקום
אמנם אני רחוקה שנות אור ממך מבחינת כמות ספרים וקצב קריאה, אבל קניית ספרים תמיד הילכה עלי קסם (ספרים ומוזיקה) וזה חלום עבורי שתהיה לי ספריה ענקית בבית. הסיבה היחידה שעזרה לי להפסיק לקנות היא אקולוגית ערכית - פחות זיהום ותיעוש, שאיפה למינימליזם (שלא קורה..) וגישת אנטי צרכנות מסוימת. אולי זה יעזור גם לך...?

didalf

Well-known member
אווו, התחלת! מה דעתך?
(חסר לך שתגידי משהו שלילי B-|)
חחח לא מפחדת ממך מלכת הדעות השגויות.
לאדעת ראיתי רק 5 פרקים בינתיים, נחמד מינוס. לא כ"כ אוהבת את השחקן הראשי בכללי עוד מלפני ולא אוהבת את הדמות הזאת של המאן-צ'יילד.
אבל בינתיים זה נחמד כשמשעמם לי ואני לא מוצאת מה לראות כי הכל נראה לי ארוך מידי אז זה קצר ונחמד.

dilia snake

Well-known member
אמנם אני רחוקה שנות אור ממך מבחינת כמות ספרים וקצב קריאה, אבל קניית ספרים תמיד הילכה עלי קסם (ספרים ומוזיקה) וזה חלום עבורי שתהיה לי ספריה ענקית בבית. הסיבה היחידה שעזרה לי להפסיק לקנות היא אקולוגית ערכית - פחות זיהום ותיעוש, שאיפה למינימליזם (שלא קורה..) וגישת אנטי צרכנות מסוימת. אולי זה יעזור גם לך...?
שיזדיינו העצים |פנים| אני מקרה אבוד.

:-D:-D:-D

למעלה