Weekend's Watch לסופש של ה1-3/04 :alien:

didalf

Well-known member
ולמקרה שאתן תוהות עד כמה הוא נוצרי, הנה קליפ מהסרט שיצא לפרסום:
|פנים|
כן אחרי שאמרת קיוותי שאולי שיר על אלוהים פרודי או משהו אז הסתכלתי על ביקורות בIMDB וזה אכן נוצרי. גם מסתבר שביום ראשון פסחא אז לא פלא שזה עלה עכשיו (בגלל זה גם בטח החזירו את JCS דווקא השבוע) אוף הטריילר נראה חמודי. האמת גם השיר ששמת נראה חמוד בהעמדה והמקהלה והכל אם לא הנושא שלו.

Lhuna3

Well-known member
ולמקרה שאתן תוהות עד כמה הוא נוצרי, הנה קליפ מהסרט שיצא לפרסום:
חוץ מזה אני די מזדהה עם מילות השיר שלהם, כי גם
OUR God is an awesome God

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחח אבל רגע אין מצב שזה בקטע הפוך על הפוך?
אני לא מבין איך זה יהיה הפוך על הפוך.
אבל אם זה איכשהו יהיה אז אנשים יתעצבנו כי ראיתי את התגובות לקליפ ביו-טיוב ונוצרים מאוד התלהבו.
האמת גם השיר ששמת נראה חמוד בהעמדה והמקהלה והכל אם לא הנושא שלו.
כן, זה ביצוע יפה מאוד.
גם זה לא שתוכן נוצרי זה דווקא רע. כלומר אני מניח שזה לא שיהיה שם חבר מחנה שהוא הומו וכולם יעזרו לו להתגבר על יצריו הרעים. אני מניח שתהיה פשוט התעלמות מדברים בעייתיים בנצרות.
אני ראיתי עונות רבות של 7th heaven, זה קל לעשות תוכן נוצרי שנראה טוב.

וכן, שני האלים שהצעתן הן דוגמאות טובות
(למרות שאני לא מקבל את זה שהם אלים וזה דיון אחר שבו אני צודק ולונה טועה)

Lhuna3

Well-known member
(למרות שאני לא מקבל את זה שהם אלים וזה דיון אחר שבו אני צודק ולונה טועה)
הויכוח שלך בנושא הזה הוא לא רק איתי, הוא בעיקר עם:
א. היוצרים של MCU (ואני מניחה שעולם הקומיקס שזה מבוסס עליו)
ב. הרבה מאוד נורדים עתיקים. ואתה צפית בויקינגים, אתה אמור לדעת שזה לא אנשים שכדאי להתווכח איתם.

Aranel Nenharma

Well-known member
מניח שזה לא כל הסרט כי זה לא ממש מרגיש ככה מהטריילר:
הוא גם נוצרי מדי וגם מרגיש לי דרמת נערים מדי.
השיר הזה ממש נחמד מבחינת קצב ובעיקרון המסר,
אבל זה גם כל כך קריפי.
זה בחור מבוגר שמתחיל להטריד קבוצה של בני נוער בקניון ולדבר איתם על חיי המין שלהם.
זה השיר הזכור היחיד לי מהסרט.
ואנדרו הוא מתנה משמיים, אני אוהבת את הקול שלו ואת המשחק התיאטראלי שלו
חוץ מזה אני די מזדהה עם מילות השיר שלהם, כי גם
OUR God is an awesome God
נכון!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הויכוח שלך בנושא הזה הוא לא רק איתי, הוא בעיקר עם:
א. היוצרים של MCU (ואני מניחה שעולם הקומיקס שזה מבוסס עליו)
ב. הרבה מאוד נורדים עתיקים. ואתה צפית בויקינגים, אתה אמור לדעת שזה לא אנשים שכדאי להתווכח איתם.
אהם לא!
זה לא ויכוח עם היוצרים של הMCU כי הם לא טוענים שהאסגרדיאנים הם אלים. הם רק מייצגים שהאסגרדיאנים מחשיבים את עצמם כאלים. איפה נאמר שהם באמת אלים?
זה לא ויכוח עם הנורדים העתיקים כי הם לא רואים באלים שלהם חייזרים עם טכנולוגיה מתקדמת. מין הסתם אין אדם אחד שמאמין באלים הנורדים שחושב שהייצוג בMCU הוא ייצוג נאמן.

אבל תכלס השאלה האמיתית היא פשוט לגבי מה ההגדרה של המילה אל. לפי הגדרות מסויימות אז גם אין בעיה להגדיר את קפטן אמריקה בתור אל. ואז כמובן שאת ת'ור אפשר להגדיר כאל.
הוא גם נוצרי מדי וגם מרגיש לי דרמת נערים מדי.
זה לחלוטין high school musical
אבל אני חושב שזה מה שעדי|חזיר| חיפשה. (כמובן שאם היא הייתה רוצה משהו חמוד ועם בני נוער שרים אבל עם הומואים אז היא הייתה מקשיבה לי בכמה פעמים שהמלצתי לה על Julie and the Phantoms, אבל היא פיתחה לזה אנטי בדיוק מהסיבה הזאת)
זה השיר הזכור היחיד לי מהסרט.
ואנדרו הוא מתנה משמיים, אני אוהבת את הקול שלו ואת המשחק התיאטראלי שלו
האמת שזה גם השיר היחיד שזכור לי מהסרט.
באופן כללי זה סרט ממש לא משהו וכל כך עצוב לי שדווקא אותו הפכו לסרט נטפליקס ולא את Dear Even Hanson (או אני מניח הרבה הצגות אחרות שהן בטח טובות יותר).
וכן אנדרו ממש חמוד ושר ממש יפה וממש חבל לי שלא ראיתי אותו עדיין בתפקיד שממש אהבתי.

Aranel Nenharma

Well-known member
האמת שזה גם השיר היחיד שזכור לי מהסרט.
באופן כללי זה סרט ממש לא משהו וכל כך עצוב לי שדווקא אותו הפכו לסרט נטפליקס ולא את Dear Even Hanson (או אני מניח הרבה הצגות אחרות שהן בטח טובות יותר).
אבל כן יוצרים סרט שמבוסס על dear even Hanson ואפילו בן פלאט משחק את אוון
ואני שמחה שזה לא של נטפליקס כי לנטפליקס יש נטעיה לעשות סרטים שהם רק בסדר ולא סרטים ממש טובים.
וכן אנדרו ממש חמוד ושר ממש יפה וממש חבל לי שלא ראיתי אותו עדיין בתפקיד שממש אהבתי.
ראית אותו במחזה the book of Mormon?
גם שם הוא שר על האהבה לאלוהים :-D

Lhuna3

Well-known member
אהם לא!
זה לא ויכוח עם היוצרים של הMCU כי הם לא טוענים שהאסגרדיאנים הם אלים. הם רק מייצגים שהאסגרדיאנים מחשיבים את עצמם כאלים. איפה נאמר שהם באמת אלים?
זה לא ויכוח עם הנורדים העתיקים כי הם לא רואים באלים שלהם חייזרים עם טכנולוגיה מתקדמת. מין הסתם אין אדם אחד שמאמין באלים הנורדים שחושב שהייצוג בMCU הוא ייצוג נאמן.
הם בהחלט כן רואים באלים שלהם חייזרים. הם כמובן לא קראו להם ככה, אבל במיתולוגיה הנורדית יש מספר עולמות פרט לכדוה"א, שאחד מהם אסגארד שעליו חיים האלים האלו. מה ההגדרה שלך לחייזרים?
ולאלי אסגארד ב-MCU, יש בעיקר כוחות קסומים, בדיוק כמו שיש להם במיתולוגיה, וטכנולוגיות שנוצרו בדרכי קסם (חלקית ע"י גמדים, שחיים בעולם שנקרא נידווליר, בדיוק כמו ה"גמד" שמגלם ב-MCU פיטר דינקלג' וחי בעולם שנקרא... נידווליר, ויוצר חפצים עם כוחות קסם). לא מוצג באסגארד שב-MCU שום דבר שרומז שיש שם תעשיה טכנולוגית סטנדרטית שבנתה להם את הגשרים והרכבים... (למרות שגם אם היה, אני לא רואה בזה סתירה).
היצוג לא נאמן? אולי... אבל זה לא אומר שזה לא יצוג.
אם זה לא היה היצוג של האלים הנורדיים, אז למה קוראים להם באותם שמות ומשתמשים בכל אותם מוטיבים (אסגארד, הגמדים וכו'). יכלו להמציא סתם דמויות חדשות.

didalf

Well-known member
זה לחלוטין high school musical
אבל אני חושב שזה מה שעדי|חזיר| חיפשה.
נכון:-D

(כמובן שאם היא הייתה רוצה משהו חמוד ועם בני נוער שרים אבל עם הומואים אז היא הייתה מקשיבה לי בכמה פעמים שהמלצתי לה על Julie and the Phantoms, אבל היא פיתחה לזה אנטי בדיוק מהסיבה הזאת)
לא אמרת שהם הומואיםB-|

אני יכולה להשבע שכבר סיפרתי לך שעושים סרט של אוון הנסן אפילו עם בן פלאט ולדעתי כבר סיימו לצלם.

ואני שמחה שזה לא של נטפליקס כי לנטפליקס יש נטעיה לעשות סרטים שהם רק בסדר ולא סרטים ממש טובים.
|כן|

אוף אני רוצה לראות אבל אני שונאת בוטלגים ולא רואה את עצמי מגיעה שוב ללונדון ובטח לא ניו יורק מתישהו בעתיד למחזות זמר שוב:-( ובינתיים לא בא לי להקשיב לפסקול בלי לראות את המחזה.
ואני גם חשבתי שהשיר הזה שלו שם זה קצת רפרנס לבוק אוף מורמונס.
עריכה: ראיתי את הסרטון ששמת בכל זאת ו
1. זה מעולה:-D
2. עכשיו אני יותר עצובה שלא יצא לי לראות את זה. צריכים לעשות להכל גרסה מצולמת כמו המיליטון!!

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל כן יוצרים סרט שמבוסס על dear even Hanson ואפילו בן פלאט משחק את אוון
מה באמת?!?
איך לא ידעתי את זה?
(או שידעתי ושכחתי)(יותר הגיוני)
מעולה!
אני יכולה להשבע שכבר סיפרתי לך שעושים סרט של אוון הנסן אפילו עם בן פלאט ולדעתי כבר סיימו לצלם.
ממש תודיעו לעיתונים שאני שכחתי משהו שאמרו לי.
כן, את הסרטון הזה ראיתי הרבה. זה באמת מעולה. אם כי אני לא ממש יכול להתחבר עד שאני אראה את כל המחזמר. אני צריך שיקרינו אותו כמו את המילטון.
אוף אני רוצה לראות אבל אני שונאת בוטלגים ולא רואה את עצמי מגיעה שוב ללונדון ובטח לא ניו יורק מתישהו בעתיד למחזות זמר שוב:-( ובינתיים לא בא לי להקשיב לפסקול בלי לראות את המחזה.
בדיוק
הם בהחלט כן רואים באלים שלהם חייזרים. הם כמובן לא קראו להם ככה, אבל במיתולוגיה הנורדית יש מספר עולמות פרט לכדוה"א, שאחד מהם אסגארד שעליו חיים האלים האלו. מה ההגדרה שלך לחייזרים?
ולאלי אסגארד ב-MCU, יש בעיקר כוחות קסומים, בדיוק כמו שיש להם במיתולוגיה, וטכנולוגיות שנוצרו בדרכי קסם (חלקית ע"י גמדים, שחיים בעולם שנקרא נידווליר, בדיוק כמו ה"גמד" שמגלם ב-MCU פיטר דינקלג' וחי בעולם שנקרא... נידווליר, ויוצר חפצים עם כוחות קסם). לא מוצג באסגארד שב-MCU שום דבר שרומז שיש שם תעשיה טכנולוגית סטנדרטית שבנתה להם את הגשרים והרכבים... (למרות שגם אם היה, אני לא רואה בזה סתירה).
היצוג לא נאמן? אולי... אבל זה לא אומר שזה לא יצוג.
אם זה לא היה היצוג של האלים הנורדיים, אז למה קוראים להם באותם שמות ומשתמשים בכל אותם מוטיבים (אסגארד, הגמדים וכו'). יכלו להמציא סתם דמויות חדשות.
אבל העניין הוא שאם אני עכשיו אגיע לקבוצה של אנשים פרימיטיביים ואראה להם שיש לי כוחות קסומים (שהם פשוט טכנולוגיה מודרנית כמו אקדח, מצלמה ומחשב) ואגיד להם שאני אל אז הם כנראה יסכימו שאני אל. האם זה הופך אותי לאל? לדעתי לא.
ואפילו אם נגיד לקחתי גלולה שגורמת לכך שאני בן אלמוות ככה שאני חי בתור אל שלהם במשך דורות רבים והם גדלים על סיפורים שלי בתור אל. זה עדיין לא הופך אותי לאל.
וזה מה שהאסגרדים עשו. הם באו לכדור הארץ ואמרו לאנשים שם שהם אלים.
לא אמרת שהם הומואיםB-|
אני בהחלט אמרתי שיש שם הומואים. לא כולם הומואים, אבל זה אפילו לא מצב שיש רק אחד שאין לו לעולם בן זוג. (למקרה שזה לא ברור כי עשיתי שלילה כפולה - יש שם שני בחורי הומואים במערכת יחסים).

Lhuna3

Well-known member
אבל העניין הוא שאם אני עכשיו אגיע לקבוצה של אנשים פרימיטיביים ואראה להם שיש לי כוחות קסומים (שהם פשוט טכנולוגיה מודרנית כמו אקדח, מצלמה ומחשב) ואגיד להם שאני אל אז הם כנראה יסכימו שאני אל. האם זה הופך אותי לאל? לדעתי לא.
ואפילו אם נגיד לקחתי גלולה שגורמת לכך שאני בן אלמוות ככה שאני חי בתור אל שלהם במשך דורות רבים והם גדלים על סיפורים שלי בתור אל. זה עדיין לא הופך אותי לאל.
וזה מה שהאסגרדים עשו. הם באו לכדור הארץ ואמרו לאנשים שם שהם אלים.
א. אבל לאלי אסגארד, גם במ-MCU וגם במיתולוגיה, באמת יש כוחות קסומים. הם לא סתם אומרים את זה.
ב. מה ההגדרה שלך לאלים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
א. אבל לאלי אסגארד, גם במ-MCU וגם במיתולוגיה, באמת יש כוחות קסומים. הם לא סתם אומרים את זה.
ב. מה ההגדרה שלך לאלים?
מה זה משנה אם מקור הכוחות מקסם או ממדע (זה בעצם היה משהו שאת כתבת בשרשור אחר לפני כמה ימים)
אם דוקטור סטריינג' עכשיו מגדיר את עצמו כאל אז הוא אל?
האם זה נובע מזה שהם במיתולוגיה? כי אם ככה אז האם דוקטור סטריינג' יוגדר כאל פשוט אם יעברו אלף שנים?

האמת שאני לא בטוח מה אני מגדיר כאל.
אבל בעיקרון זה אלוהים הוא אל. השאר הם סתם יישויות עם כוחות.
ואומנם בסדרות כמו זינה ואפילו באפי יש יצורים שמוגדרים כאלים ומקבלים את זה, ואני מקבל את זה שהם מגדירים אותם כאלים בתוך העולם שלהם. אני לא הייתי מקבל אותם כאלים אם הם היו בעולם שלי.
אבל העניין לגבי עולם הMCU זה שאני לא חושב שהאנשים שם מגדירים אותם בתור אלים.

עכשיו בבקשה בבקשה בבקשה תחכי איזה חצי שעה עם תגובה כדי שאני אוכל להפסיק לעבור בין שרשורים ולהגיב כל הזמן כי אני לא מצליח לנתק א עצמי מהמחשב וללכת לישון.

Lhuna3

Well-known member
אבל בעיקרון זה אלוהים הוא אל. השאר הם סתם יישויות עם כוחות.
אני לא יכולה לחכות חצי שעה כי אני גם רוצה ללכת לישון ואני עושה את זה אחרי התגובה הזאת - החלטתי ואני אעמוד בזה!
והתגובה היא שזה מאוד מוזר לי שאתה מכיר רק בדתות המונותאיסטיות כ"רשאיות להחליט מי הוא אל". שזה מה שאני מבינה מהתשובה שלך.
וזה אומר שוב, שאתה כן מתווכח עם הנורדים העתיקים, ולא רק עם היצוג ב-MCU של האלים שלהם.
האם זה נובע מזה שהם במיתולוגיה?
כן!
יש מיתולוגיה על אלים. האלים האלו הומצאו במיתולוגיה הזאת, ובמ-MCU הם מיוצגים בתור עצמם. עצמם = אלים. לפי המיתולוגיה שהיא מקור "קיומם".
זה נכון שב-MCU לא "נאמר" מפורשות שהם אלים (ע"י מי היית מצפה שזה יאמר למשל? אין לסרטים קריין חיצוני לעלילה), אבל גם לא נאמר שהם לא, אז בעיני אין סיבה להניח שהם משהו שונה במהותו ממה שהדמויות האלו במיתולוגיה. זו ברירת המחדל אם לא נאמר אחרת. ת'ור הוא אל הרעם. אודין הוא אבי האלים. כאמור, סתם גזע של חייזרים שאינם אלים, יכלו להקרא בשמות אחרים.

מילי08

Well-known member
גם אני תומכת עדיין בדעה שהאסגארדים מייצגים אלים, אבל חייבת להודות שגם אותי הפתיעה הטכנולוגיה המתקדמת שלהם. מצד שני - הם אלים, ולכן יש להם יכולות להתקדם מהר ביחס לבני תמותה רגילים, גם מבחינת טכנולוגיה. יש להם את הכוחות של ליצור דברים ולכן זה הגיוני במידה מסוימת.
הרי תסתכל על
גם הם בודאות אלים, ויש להם יכולות טכנולוגיות
(רגע, דעתי מוסחת.. פתאום התחבר לי הדרופבוקס, אחרי שנים שלא נגעתי בו, וכשנכנסתי אליו עכשיו ראיתי בכלל שם משתמש ותמונה של מישהי אחרת וגם כל התכנים הם שונים. אוף, אני מקווה שזה לא השתלטות על המחשב ;-()

מילי08

Well-known member
אני מקווה שזה לא השתלטות על המחשב
אין לי מושג מה בעצם קרה כאן.. התנתקתי מהחשבון המוזר אבל אני לא יודעת לבדוק אם יש משהו במחשב...
נחזיק אצבעות שהכל בסדר וזה סתם גליצ' במציאות

עכשיו בבקשה בבקשה בבקשה תחכי איזה חצי שעה עם תגובה כדי שאני אוכל להפסיק לעבור בין שרשורים ולהגיב כל הזמן כי אני לא מצליח לנתק א עצמי מהמחשב וללכת לישון.
:-D
אני לא יכולה לחכות חצי שעה כי אני גם רוצה ללכת לישון ואני עושה את זה אחרי התגובה הזאת - החלטתי ואני אעמוד בזה!
מילא להגיב בשעות הבלתי אפשריות האלה, אבל לנהל דיון תיאולוגי? :-0: מרשים
בכל מקרה, אני מסכימה עם לונה

Lhuna3

Well-known member
(רגע, דעתי מוסחת.. פתאום התחבר לי הדרופבוקס, אחרי שנים שלא נגעתי בו, וכשנכנסתי אליו עכשיו ראיתי בכלל שם משתמש ותמונה של מישהי אחרת וגם כל התכנים הם שונים. אוף, אני מקווה שזה לא השתלטות על המחשב ;-()
😯 האם נתת למישהו להשתמש במחשב שלך לאחרונה, אפילו לזמן קצר? יש מצב שאיזה ילד/אח/אחיין/טכנאי/מישהו שביקר אצלך נגע במחשב?
זה נשמע מאוד מוזר.

מילי08

Well-known member
😯 האם נתת למישהו להשתמש במחשב שלך לאחרונה, אפילו לזמן קצר? יש מצב שאיזה ילד/אח/אחיין/טכנאי/מישהו שביקר אצלך נגע במחשב?
לא, אף אחד. וזה גם שם של מישהי שאני לא מכירה.
מה שנראה לי (ואני מקווה שזה רק זה ולא איזה סוס טרויאני או משהו) זה שקניתי את המחשב מהחנות אחרי שהם התקינו בו דברים ללקוח אחר שכנראה לא בא בסוף ולא מזמן הורדתי איזו תוכנה למציאת תמונות כפולות ויחד איתה ירד גם איזה מעדכן דרייברים, וכנראה שמכל המשחקים המטופשים שלי עשיתי משהו.
טוב, כשאני אומרת את זה בקול זה נשמע הסבר מפגר, אבל זה מה שיש לי להציע :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
והתגובה היא שזה מאוד מוזר לי שאתה מכיר רק בדתות המונותאיסטיות כ"רשאיות להחליט מי הוא אל". שזה מה שאני מבינה מהתשובה שלך.
וזה אומר שוב, שאתה כן מתווכח עם הנורדים העתיקים, ולא רק עם היצוג ב-MCU של האלים שלהם.

כן!
יש מיתולוגיה על אלים. האלים האלו הומצאו במיתולוגיה הזאת, ובמ-MCU הם מיוצגים בתור עצמם. עצמם = אלים. לפי המיתולוגיה שהיא מקור "קיומם".
זה נכון שב-MCU לא "נאמר" מפורשות שהם אלים (ע"י מי היית מצפה שזה יאמר למשל? אין לסרטים קריין חיצוני לעלילה), אבל גם לא נאמר שהם לא, אז בעיני אין סיבה להניח שהם משהו שונה במהותו ממה שהדמויות האלו במיתולוגיה. זו ברירת המחדל אם לא נאמר אחרת. ת'ור הוא אל הרעם. אודין הוא אבי האלים. כאמור, סתם גזע של חייזרים שאינם אלים, יכלו להקרא בשמות אחרים.
בקיצור מבחינתך אם דוקטור סטריינג' מכריז על עצמו אל אז מבחינתך הוא אל. שלא לדבר על זה שוונדה היא אלה.
כשאמרתי שמבחינתי אלוהים הוא אל התכוונתי שרק יצרו שהוא omnipotent הוא אל. או במקרה פחות מזה אז לפחות ישות שבראה את כל החיים על כדור הארץ.

כלומר השאלה היא האם ת'ור הוא אל בעוד וונדה היא לא אלה, בגלל שת'ור קורא לעצמו אל ובגלל שאחרים קוראים לו אל.
כי אפשר בהחלט לטעון את זה.
לי יש בעיה עם הטיעון הזה כי אז אני יכול להכריז על עצמי כאל. (ויש אנשים שמכריזים על עצמם דברים שכאלה).

אולי השאלה היא מה הוא מבחן האלוהות מבחינתך?

זה מזכיר לי שלוקי נחשב לאל למרות שהוא בכלל לא נולד אסגרדי.
כלומר זה לחלוטין נשמע שמבחינת האסגרדיאנים התואר אל הוא כמו תואר אצולה שנלווים אליו כוחות קסמיים מסויימים.

הרי תסתכל על
גם הם בודאות אלים, ויש להם יכולות טכנולוגיות
(
מי אלים בבשורות טובות? שם יש בעיקרון רק אל אחד.
אוף, אני מקווה שזה לא השתלטות על המחשב ;-()
זה כנראה מכה מהאל האחד והאמיתי על דבריך

למעלה