Weekend’s Watch לסופש של 21-23/07/2022 🐭

LeR@nch

Well-known member
Yes - פאודה, הורים בקושי, התייר (1.03 ואילך), שבב של אהבה (2.05 ואילך), בייבי (1.06 ואילך).

כאן 11 - מנאייכ.

רשת 13 - האח הגדול, שנות ה-90.

נטפליקס - 10% (3.01 ואילך).

הורדות - אתגר הנינג׳ה.

דיסני+ - תיקים באפלה (2.08 ואילך).

כשיהיה זמן - דופסיק, מינקס, סודות בחצר האחורית, בוגדים, הוא חייב למות, ראשון בזירה, חקירה במצולות, אנג׳לה בלאק, רצח בשישה חלקים, אירמה ופ.

ובמסגרת השלמת פערים בפרנצ׳ייז אקס מן (תודה לדיסני+!) - ממשיך במרתון שלי והפעם ״אקס מן: ההתחלה״.

didalf

Well-known member
ובמסגרת השלמת פערים בפרנצ׳ייז אקס מן (תודה לדיסני+!) - ממשיך במרתון שלי והפעם ״אקס מן: ההתחלה״.
לא ראית אותו מעולם?????????????????????????:-0:-0:-0
אחד הסרטים האהובים עלי בעולם|מאוהב| לא רק בז'אנר, בכלל!
זה הסרט שהמיר אותי משונאת גיבורי על לאוהבת גיבורי על.

LeR@nch

Well-known member
לא ראית אותו מעולם?????????????????????????:-0:-0:-0
אחד הסרטים האהובים עלי בעולם|מאוהב| לא רק בז'אנר, בכלל!
זה הסרט שהמיר אותי משונאת גיבורי על לאוהבת גיבורי על.
ראיתי רק את שני הסרטים של דדפול.
עכשיו כשהאקס-מן צפויים להיכנס ל-MCU ויש את כל הקטלוג בדיסני+ אז חשבתי שזו הזדמנות נהדרת להשלים הכל ואני נהנה מכל רגע.
לא רבים יודעים אבל גם עם סרטי ה-MCU לא התחלתי ברגל ימין - בפעם הראשונה שצפיתי באיירון מן כיביתי את הטלוויזיה אחרי בערך 20 דקות. כעבור כמה שנים (בערך באמצע השלב השני) יס שידרו בפסח את כל הסרטים מההתחלה אז השלמתי את כל הפערים ומאז אני בפרימיירה של כל סרט:-D

didalf

Well-known member
לא רבים יודעים אבל גם עם סרטי ה-MCU לא התחלתי ברגל ימין - בפעם הראשונה שצפיתי באיירון מן כיביתי את הטלוויזיה אחרי בערך 20 דקות. כעבור כמה שנים (בערך באמצע השלב השני) יס שידרו בפסח את כל הסרטים מההתחלה אז השלמתי את כל הפערים ומאז אני בפרימיירה של כל סרט:-D
:-D:-D
אני עד איניפיניטי וור לא הייתי בעניין בכלל.
הייתי עוברת ליד אח שלי כשהוא היה רואה משהו מהדברים האלה ושואלת בזלזול "איזה חרטה-מן זה הפעם?" והנה היום גם אני בפרמיירה של כל סרט:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נטפליקס:
Boo, Bitch
- נראה לייכול להיות מצחיק
סמוך על סול - פרק שבועי
The Gray Man - סרט שנראה לי טוב

דיסני+
Clone Wars
- ממשיך צפיה חוזרת בסדרה (להמשיך מ2X21)
רק רוצחים בבניין - פרק שבועי
Coco - לאט לאט אני אתקדם בסרטי דיסני שאיכשהו לא הגעתי ללראות עדיין

אמזון:
Outer Range
- אולי לנסות
Anything’s Possible - סרט שנראה לי טוב
Best Foot Forward - סדרה שיכולה להיות נחמדה

אפל:
Loot
- נראה כמו סדרה מצחיקה
For All Mankind - נשאר לי הפרק של שבוע שעבר ואז מחר הפרק השבועי

יו-טיוב
זהו זה
- פרק שבועי
שישו ושמחו - פרק שבועי

דודים:
SkyMed
- סדרה חדשה שכל הפרקים שלה נחתו השבוע. ראיתי את הפרק הראשון ואולי אמשיך
ממלכת החיות -אולי הגיע הזמן להתחיל את עונה 6

חוץ מזה הערב אני הולך לצפות בסרט אלביס בקולנוע

אמשיך עם הספר Heartsong, אני ב60%

ואתם יודעים... לכתוב בפורום וכזה. צריך להתחיל להגיב בשרשור החודשי כנראה

נטפליקס:
Maid - לנסות אולי; הפלאש - תחילת עונה 8; סיינפלד - פה ושם להכניס איזה פרק; ויקינגים: ולהאלה - אולי מתישהו; Inventing Anna - סדרה חדשה; Pieces of Her - סדרה חדשה לנסות; הקפסולה / The Bubble - סרט, אולי לנסות; Anatomy of a Scandal - אולי לנסות; Merli - אולי להתחיל מתישהו; הממלכה האחרונה - כל העונות; Operation Mincemeat - סרט שבא לי לראות ויצא בנטפליקס, אבל כנראה עדיין לא בארץ
The Future Of - אולי לבדוק פרק כלשהו מזה
Man vs. Bee - אני אנסה מתישהו

דיסני:
אובי וואן קנובי - אולי להתחיל
!Baymax - אולי לבדוק
Single Drunk Female - סדרה חדשה;
Pam & Tommy - נראה לי שאני אדחה את הצפיה בה אלא אם כן יתחילו דיבורים עליה כאן;

אמזון:
As We See It
- כל העונה הראשונה; The Boys Presents: Diabolical - אולי אמשיך; The Outlaws - סדרה, אולי לנסות
Chloe - אולי להתחיל
The Summer I turned pretty - סדרה חדשה

אפל:
The Last Days of Ptolemy Grey
- אולי שווה לבדוק; אם ייצא זמן אז להתחיל טד לאסו; WeCrashed - פרקים ראשונים; האפטר פארטי - סדרה חדשה עדיין לא התחלתי
Pachinko - פרקים ראשונים
Roar - אולי לנסות
Shining Girls - סדרה חדשה

דודים:
The Long Call -
סדרה בריטית שכל פרקי העונה שלה יצאו (אם עדי תראה אז כנראה גם אני); Better Nate than Never - סרט חדש שאולי אנסה; True Story with Ed and Randall -ראיתי 2 מתוך 6 פרקים; Women of the Movement - מיני סדרה של 6 פרקים; Somebody Somewhere - פרק שבועי; Landscapers - סדרה בריטית חדשה עם 4 פרקים שעכשיו הסתיימה; 4400 - מצטברים להם פרקים; Yellowjackets - אני רוצה להתחיל מתישהו; Heels אני בפיגור של הרבה פרקים; Us אולי להתחיל את הסדרה הקצרה; The Thing About Pam - סדרה חדשה, ראיתי פרק ראשון ושוקל אם כלל להמשיך; The First Lady - סדרה חדשה; The Staircase - סדרה חדשה;
Under The Banner Of Heaven - סדרה חדשה (עם אנדרו גארפילד)
Gaslit - פרק ראשון לסדרה חדשה
Gentleman Jack - צריך צפיה חוזרת לפחות בפרקים האחרונים של עונה 1
אשתו של הנוסע בזמן - אולי לנסות
הדיילת - צריך לצפות בעונה 1
Moonhaven -צריך לבדוק מה אומרים על זה (למרות שבכל מקרה אין לי ממש זמן)

Lhuna3

Well-known member
קופי פייסט משבוע שעבר:

ספרים:
להמשיך את death's end (הספר השלישי בסדרה מ-ד-ה-י-מ-ה).

סדרות:
סמוך על סול פרק שבועי - כבר צפיתי (פשוט רוצה שזה יהיה לי כתוב למרות שזה לא בסופ"ש)
חתונמי (קשת 12, מחזיקה אצבעות שבן ומעיין מחליטים להפרד.)
ואני כרגע עמוק באמצע בינג' של חברים כי אין לי יותר מידי אנרגיות וזה אסקפיזם מושלם.

תוכניות כלליות להמשך שאולי משהו מהן יקרה:
אולי: זאב כמונו (אמאזון פריים)
אולי: התייר
(ועוד דברים מהרשימה הארוכה הקודמת שאני כבר לא ממשיכה לכתוב, אבל עדיין יכולים לקרות)

lemon lyman

Well-known member
שני נהרות? לא צפיתי בסדרה הזו :unsure:
ואי ממש זכרתי שכתבת על זה או יותר נכון שהתחלתי לראות וראיתי את הדמות הראשית מתנשקת עם מישהו
אז חשבת לעצמי 'כן שניר התייחס לזה שיש הומואים בסדרה'
אבל כנראה התבלבלתי בינך למישהו אחר (לא איתך ניק)
אני זכרתי שאלבוס היה בן הזקונים של הארי :rolleyes:
יש גם את הבת הצעירה לילי
ג'יימס זה האח הגדול יותר?
כן
אני גם אהבתי את הדמויות. העלילה הייתה... מוזרה. (הארי פוטר והילד המקולל)
זה בגלל שג'יי קיי רולינג לא כתבה את זה
אני חשבתי שהיא כן כתבה כי השם שלה מופיע על גבי הספר אבל הוא כנראה מופיע רק בגלל שהיא המציאה את הדמויות וגם כי הם השתמשו בעלילה שהייתה בספר שלה
יש נשים שחשוב להן שלילדים שלהן יהיה גם את שם המשפחה שלהן. אני לחלוטין יכול לדמיין שזה חשוב להרמיוני.

ברור אבל חשבתי שגם לג'ני זה יהיה חשוב
נגיד זה לא נראה לי חשוב למישהי כמו לונה (הדמות)
אגב רק אני רציתי שהארי יהיה איתה ?
למרות שלפני שקראתי את הספרים כבר ידעתי שהוא יהיה עם ג'ני

חוץ מזה שחלק מהעניין הוא שיש המון צאצאים של משפחת וויזלי
לא חשבתי על זה.
אגב זה מזכיר לי קטע שאהבתי
1658422832011.png
נ.ב לא רציתי להקפיץ שירשורים שבועיים ישנים אז אני מגיבה על דברים אלו פה

קבצים מצורפים

• 1658422390096.png
    1658422390096.png
    KB 575.5 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
למה בעצם את לא מתחילה לצפות בזה ?
בגלל שאני כרגע שקועה בסדרה מסוג של ספר, שזה סוג של בינג' בשבילי, ואני לא אוהבת 2 בינג'ים במקביל, אז אני קודם אסיים אותו לפני שאבחר את הבינג' הבא.
(הבינג' של חברים לא מרגיש אותו דבר כי זה צפיה מספר ... (מספר גדול כלשהו)... שלי וזה סתם להעביר זמן בקלילות)
בדוק הם יעשו קארין ואיתמר
כלומר יחליטו להמשיך אבל אז תוך שבועיים יפרדו? כן, נשמע הגיוני, למרות שאני מעדיפה שיחליטו לא להמשיך וזהו. המערכת יחסים הזאת נהייתה קרינג' רציני.

Lhuna3

Well-known member
ברור אבל חשבתי שגם לג'ני זה יהיה חשוב
חחח זה מצחיק אותי שטרחת לציין שאת מתכוונת לדמות, שלא יחשבו שאת מדברת עלי :-D
וכן זה היה יכול להיות מגניב אם הוא היה בסוף עם לונה (הדמות, בשבילי הוא צעיר מידי...)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נ.ב לא רציתי להקפיץ שירשורים שבועיים ישנים אז אני מגיבה על דברים אלו פה
תהיתי באמת איך הגענו לנושא הזה כאן
זה בגלל שג'יי קיי רולינג לא כתבה את זה
אני חשבתי שהיא כן כתבה כי השם שלה מופיע על גבי הספר אבל הוא כנראה מופיע רק בגלל שהיא המציאה את הדמויות וגם כי הם השתמשו בעלילה שהייתה בספר שלה
לפי ויקיפדיה:
הארי פוטר והילד המקולל היא הצגה בת שני חלקים, שנכתבה בידי ג'ק ת'ורן והועלתה ב"וסט אנד", בהתבסס על סיפור מקורי מאת ת'ורן, ג'יי קיי רולינג וג'ון טיפאני.
כלומר זה לא רק משתמש בדמויות שלה ועלילות שלה, אלא זה מבוסס על סיפור שהיא הייתה חלק מהכתיבה שלו.
דווקא ללונה זה נראה לי יהיה חשוב כי אם אני זוכר נכון היא הבת היחידה של אבא שלה.*

גם אני רציתי שהארי יהיה בסופו של דבר עם לונה.
כלומר בעיקרון הייתי מעדיף שהוא יהיה עם לונה שלנו מהפורום (אל תדאגי לונה, הוא לא כל כך צעיר, עוד שבוע וקצת הוא יהיה בן 42)
אבל במקור בגלל שקראתי את הספרים לפני שהכרתי את לונה שלנו אז כן חשבתי שיהיה מאוד נחמד אם הארי יהיה בסוף עם לונה של הספרים. אני חושב שזה היה סיום הרבה יותר מגניב אם הארי בסוף היה עם הנערה המוזרה והשונה מכולם, מאשר עם הנערה שהייתה מאוהבת בו מאז שהייתה בת 10.

*השם משפחה שלי לא ישמר דרכי וגם לא דרך האחיות שלי, אבל לאח של אבא שלי יש שלושה בנים ולאחד מהם כבר יש שלושה בנים אז המשכיות שם המשפחה יחסית בטוחה.
אבל הבת של אחד הבני דודים שלי בחרה יחד עם בעלה לשנות את שם המשפחה שלהם לשם משפחה המקורי של סבתא שלה מפני שלסבתא שלה היו רק אחיות ולכן שם המשפחה המקורי שלה לא נשמר. וזה היה לה מאוד משמעותי שהם עשו את זה.

קופי פייסט משבוע שעבר:
לא יכלתי שלא לשים לב למה לא נכנס לרשימה שלך...
אני יודע שבעוד איזה שנה/שנתיים מישהו נוסף כאן יראה את For All Mankind וימליץ על זה
ואז כולם ישלימו בהתלהבות וידברו על זה
באיחור גדול

Lhuna3

Well-known member
[הארי פוטר:] גם אני רציתי שהארי יהיה בסופו של דבר עם לונה.
כלומר בעיקרון הייתי מעדיף שהוא יהיה עם לונה שלנו מהפורום (אל תדאגי לונה, הוא לא כל כך צעיר, עוד שבוע וקצת הוא יהיה בן 42)
אני חושבת עליו רק בתור ילד בגיל בי"ס!

לא יכלתי שלא לשים לב למה לא נכנס לרשימה שלך...
אני יודע שבעוד איזה שנה/שנתיים מישהו נוסף כאן יראה את For All Mankind וימליץ על זה
ואז כולם ישלימו בהתלהבות וידברו על זה
באיחור גדול
פשוט לא טרחתי להכניס כרגע שום דבר חדש לרשימה, כי לא יקרה הסופ"ש. אבל מקבלת את ההמלצה בעקרון.

Reutk

Active member
גם אני רציתי שהארי יהיה בסופו של דבר עם לונה.

מה? רק אני לא חשבה על זה בכלל?? |תוהה| . אגב קראתי פאנפיק שהם באמת היו ביחד. הזוגיות שלהם הייתה חמודה אבל גם נורא כאוטית כי הם שניים יותר מידי זורמים עם מה שהחיים זורקים עליהם בלי לתכנן יותר מידי. דווקא השיפ של לונה/ג'ני הוא די פופולרי.
אני חושב שזה היה סיום הרבה יותר מגניב אם הארי בסוף היה עם הנערה המוזרה והשונה מכולם, מאשר עם הנערה שהייתה מאוהבת בו מאז שהייתה בת 10.
אני מאוד אוהבת את הארי וג'ני ביחד, אבל אני מבינה שזאת באמת הבחירה הפחות מעניינת. ות'כלס גם אפשר לתהות עד כמה הקשר שלהם באמת מבוסס על אהבה כמו על הרצון של הארי להיות חלק ממשפחה של הוויזלים והקראש של ג'ני על הארי פוטר (שכנראה התחיל הרבה לפני שהיא פגשה אותו בגיל 10).

אני חושבת עליו רק בתור ילד בגיל בי"ס!
חחח הגיוני. אבל אני דיי הפוך, בקושי חושבת עליו בגיל הזה.

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
ראיתי רק את שני הסרטים של דדפול.
עכשיו כשהאקס-מן צפויים להיכנס ל-MCU ויש את כל הקטלוג בדיסני+ אז חשבתי שזו הזדמנות נהדרת להשלים הכל ואני נהנה מכל רגע.
את דדפול לא הצלחתי לראות. נשברתי אחרי כמה דקות מהצורך להיות מגניבים במיוחד.
אבל גם לי יש עכשיו חשק לראות את אקס מן.
וכמוכם, גם אני לא אהבתי את MCU. נדמה לי שאפילו כתבתי כאן פעם שבהתחלה חשבתי שהסרטים הם בעיקר אפקטים בלי סיפור.
Boo, Bitch - נראה לייכול להיות מצחיק
אוף, זה כל כך לא עובד. התלבטתי אם להמשיך (הגעתי עד פרק 5 נדמה לי) ובסוף החלטתי לקרוא ספוילרים ומה שניחשתי היה נכון
אפל:
Loot
- נראה כמו סדרה מצחיקה
For All Mankind - נשאר לי הפרק של שבוע שעבר ואז מחר הפרק השבועי
מסתבר שכמה מהסדרות שבראש רשימת הצפייה שלי שייכות לאפל :-( לא ברור מתי אצפה בהן.
להמשיך את death's end (הספר השלישי בסדרה מ-ד-ה-י-מ-ה).
תזכירי לי מה הסדרה ושל מי? אני אבדוק אם יש בספריה שלנו

בכל אופן, במעט שבת שנותרה לי, במקום לראות חובות שבסוף לא יקרו, נראה לי שאני אחפש סרט כלשהו

Lhuna3

Well-known member
תזכירי לי מה הסדרה ושל מי? אני אבדוק אם יש בספריה שלנו
אוקי שם הסדרה הוא Remembrance of Earth's Past אבל מתייחסים אליה הרבה פעמים בשם של הספר הראשון, שהוא The Three-Body Problem.
הסופר הוא סיני בשם Liu Cixin (ליו זה שם המשפחה כי בסינית כותבים קודם את שם המשפחה ואח"כ את הפרטי).
זה מד"ב קשה, שיש בו הרבה דגש על החלק של המדע. אני לא יודעת אם את אוהבת ספרים בסגנון הזה, אז מזהירה מראש.

למעלה