Weekend’s Watch לסופש של ה25-27/11/2021 🐔

Lhuna3

Well-known member
רק לפני כמה ימים נפל לי האסימון ש"חתונמי" ו"חתונה ממבט ראשון" זה אותו דבר.
שמעתי על שני הדברים פה ושם לא מעט ואני פשוט הנחתי שאילו שתי תוכניות ריאליטי שונות שעוסקות בזוגות נשואים.
זה נשמע לי כל כך מוזר שאפילו עכשיו אני לא מאה אחוז בטוח שזאת באמת אותה תוכנית.
:-D זה אכן אותה תוכנית, זה שם קיצור, למה זה נשמע לך מוזר?

אני כבר שנים שלא יכול ממש לסבול את טום קרוז. אני מבין שהוא שחקן ממש טוב, אבל הוא עדיין מעצבן אותי בכמעט הכל.
כן הוא היה ה- מאמי של אמריקה. עכשיו הוא כמו סטלון - גבר מזדקן שמסרב להודות בזקנתו, וזה כבר פאתטי לגמרי.
האורך של רשימת הצפייה שלי גם גורם לי להרגיש רע.
אני לא מנוי לדיסני. הייתי רוצה אבל זה מאוד מורכב להיות מנוי להם מהארץ.
בנוסף לנטפליקס אני מנוי גם לאמזון ואפל.
"דודים" זאת מילת קוד בשביל לדבר על השגת סדרות באמצעים אחרים. (כי בעיקרון אסור לפרט בפורום כיצד עושים את זה)

אני לא מת על ג'רמי רנר, אבל גם אין לי בעיה איתו. אין כזה סרט "זהות אבודה 2", אבל ג'רמי רנר היה בסרט הרביעי של סדרת סרטי ג'ייסון בורן שנקרא "זהות גנובה". אני לא ראיתי אותו. וגם לא את הסרט החמישי (שפשוט נקרא "ג'ייסון בורן" כי כנראה נגמרו להם הרעיונות)
מאט דיימון באמת היה מדהים בסרטים האלו ושלושת אלו שראיתי היו מעולים.
כן אתה צודק, אבל המסננת שיש לי בראש. אז זכרתי שהוא שייך לסדרת ג'ייסון בורן. השלישייה עם מאט דיימון היתה רבת עוצמה, הקונספירציה [אגב לא יודע אם קראת את לודלום אי פעם, גם הוא אהב לכתוב על קונספירציות בתוך הממסד הבטחוני והנשיאותי. לא זוכר איזה ספר, אבל אחד מהם פותח בתיאור סצינת מין, בו שתי גברות מטפלות באיזה גנרל אמריקאי מזדקן ומענות אותו מינית, ואז בדיוק ברגע האביונה הוא חוטף כדור בראש] היתה מורכבת והיתה בטרילוגיה הזו, לפחות, ביקורת חריפה על כל הפיתוח הטכנולוגי שמאפשר מעקב ושלילת פרטיות. זוכר את הסרט עם וויל סמית' ב'אויב המדינה'? ג'ייסון בורן זו החרפה והקצנה של הפאניקה בסרט עם ג'ין הקמן. [עולה מחדש בערוצי הסרטים הוט].

didalf

Well-known member
מה שקורה בצללים - הפרק השבועי ביס
תרגיע - הפרק השבועי
ORDINARY JOE - עוד לא התחלתי
FOUNDATION - מפרק 3 ועד סוף עונה 1
יורשים 3 - עוד לא התחלתי
פארקס - אני שוב מאחוריכם בכמה פרקים
רק רציחות בבניין - הספקתי רק את הפרק הראשון.
מחזור כישור הזמן - עוד לא התחלתי!
הוקאיי - כנ"ל
דקסטר 9 - פרק 3
אה... והסיום של חתונמי.

(חוץ מזה גם הסרט ג'וג'ו ראביט יש לי מYES ואני שואפת מתישהו לראות, ובעקרון גם את הסרט שאי צ'ינג או איך שקוראים לו של מארוול).
אני יודע שאני רוצה שתראי ordinary joe
אבל הכי חשוב שתראי את הפרק האחרון של דקסטר
לאחר מכן יותר חשוב שתראי foundation
במיוחד זה נעשה יותר ויותר בעייתי ככל שעובר זמן מאז שראית את שני הפרקים הראשונים כי את תשכחי הכל.
ואז כישור הזמן
הדברים שלך לא מעניינים אותי, אבל מה שבא לך
לאלא אל תקשיבי לניק
תראי דקסטר, ואז הוקאיי, ואז רק רציחות בבניין, ואז כישור הזמן, ואז ג'וג'ו רביט. ואז את הדברים שלא מעניינים אותי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה נשמע לי מוזר פשוט כי במשך תקופה די ארוכה כבר חשבתי שאלו שתי תוכניות נפרדות. זה כאילו אני צריך לשנות משהו שחשבתי שאני יודע.
לאלא אל תקשיבי לניק
תראי דקסטר, ואז הוקאיי, ואז רק רציחות בבניין, ואז כישור הזמן, ואז ג'וג'ו רביט. ואז את הדברים שלא מעניינים אותי.
בואי נתמקד קודם כל בזה ששנינו מסכימים שהכי חשוב זה דקסטר.
עכשיו אני הייתי נחמד ונתתי לה לראות את הדברים שלה מתי שבא לה ולא רק אחרי הכל. אז היא צריכה להקשיב לי יותר.
חוץ מזה תראי גם את foundation ואז תביני למה זה חשוב יותר.
רק רציחות בבניין זה כבר ישן, היא יכולה להגיע לזה מאוחר יותר.

lemon lyman

Well-known member
זה נשמע לי מוזר פשוט כי במשך תקופה די ארוכה כבר חשבתי שאלו שתי תוכניות נפרדות. זה כאילו אני צריך לשנות משהו שחשבתי שאני יודע.
עתידות |מסטיק|
ניק הולך לצפות בעונה הבאה של חתונמי
יש שמועות שבעונה הבאה (שכבר מצטלמת)הולך להיות זוג גאה

Aranel Nenharma

Well-known member
אני שמח שראית.
רגע, את נצחיים כבר ראית?
עוד איזה 3 שבועות ספיידרמן!!!!!!!!!
אני עדיין לא הולכת לקולנוע (לא קשור לקורונה, אני פשוט ממש שונאת אולמות קולנוע) אז אני מחכה עם הנצחיים עד שיגיע לדיסני+
ואני אשכרה מצפה לספיידרמן
תראי foundation
או תצטרפי אלינו בכישור הזמן
שכחתי לגמרי מכישורי הזמן, אני צריכה לראות גם לפחות את הפרק הראשון
ומה זה foundation? ראיתי שדיברתם פה עליה אבל לא באמת קלטתי על מה הסדרה
* ובגלל שצבעת באדום את מה שחדש אז נזכרתי שגם עלה העונה השניה של saved by the bell (שאומנם היא לא סדרה מדהימה אבל יחסית לרימייק היא ממש טובה ואני ממליצה עליה)
רק לפני כמה ימים נפל לי האסימון ש"חתונמי" ו"חתונה ממבט ראשון" זה אותו דבר.
שמעתי על שני הדברים פה ושם לא מעט ואני פשוט הנחתי שאילו שתי תוכניות ריאליטי שונות שעוסקות בזוגות נשואים.
זה נשמע לי כל כך מוזר שאפילו עכשיו אני לא מאה אחוז בטוח שזאת באמת אותה תוכנית.
:-D/ |פנים|

lemon lyman

Well-known member
אני לא רואה אבל כן|מאוהב| איכשהו התגלגל אלי קטע שהם התחילו לדבר על איש הברק השיר שלו מהפסטיגל והוא גם שר קצת|מאוהב|
איזה סיפור?
מה הוא מספר על השיר שלנו?
אני צריכה שמישהו יחתוך לי לקט רגעים חמודים של רן אין לי כוח לראות את הדבר הזה בשביל זה.
פה זה בדקה 47 בערך

והסיפור השני (ציפיתי עכשיו ב4 פרקים האחרונים כדי למצוא אותו ולא מצאתי :-/ )
ואממ סליחה זה יותר סיפור על כוכב נולד
הוא אמר שהוא ניסה להתקבל לכוכב נולד ולא קיבלו אותו ואז הוא בדיוק קיבל את הצעה לשחק בשיר שלנו
ואז אחרי הרבה זמן הוא סיפר ליואב צפיר (היוצר על שתי התוכניות) שהוא לא התקבל לכוכב נולד
ואז הוא אומר שיואב אמר לו משהו בסגנון שזה כנראה היה בינו לבין נינט (הגמר של הכוכב)
מה שלא הגיוני בסיפור זה שהשיר שלנו הייתה במקביל לעונה 2 של הכוכב אז רן ניסה להתקבל לכוכב נולד בעונה 2 ולא בעונה 1 עם נינט

וגם זה חמוד אבל לא קשור לשיר שלנו (מדקה 53:30 )

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אבל זה כיף יותר מהאחרים!

אני עדיין לא הולכת לקולנוע (לא קשור לקורונה, אני פשוט ממש שונאת אולמות קולנוע)
שניה רגע גם אנדגיים לא ראית בקולנוע????:-0 חיכית 3 חודשים???????

פה זה בדקה 47 בערך

והסיפור השני (ציפיתי עכשיו ב4 פרקים האחרונים כדי למצוא אותו ולא מצאתי :-/ )
ואממ סליחה זה יותר סיפור על כוכב נולד
הוא אמר שהוא ניסה להתקבל לכוכב נולד ולא קיבלו אותו ואז הוא בדיוק קיבל את הצעה לשחק בשיר שלנו
ואז אחרי הרבה זמן הוא סיפר ליואב צפיר (היוצר על שתי התוכניות) שהוא לא התקבל לכוכב נולד
ואז הוא אומר שיואב אמר לו משהו בסגנון שזה כנראה היה בינו לבין נינט (הגמר של הכוכב)
מה שלא הגיוני בסיפור זה שהשיר שלנו הייתה במקביל לעונה 2 של הכוכב אז רן ניסה להתקבל לכוכב נולד בעונה 2 ולא בעונה 1 עם נינט

וגם זה חמוד אבל לא קשור לשיר שלנו (מדקה 53:30 )
תזכורת לעצמי לראות אח"כ

LeR@nch

Well-known member
שישי - הישרדות ארה״ב.

שבת - איש משפחה.

השלמות מהשבוע - דקסטר: דם חדש, תרגיע, האנטומיה של גריי, תחנה 19, יורשים, שלדון הצעיר, סטרדיי נייט לייב, צרות טובות, פשע אמריקאי: מוניקה לווינסקי, ארץ נהדרת, הזמר במסיכה (ארה״ב וישראל), הישרדות VIP, סיפורים מהכורסא, מנגן ושר.

נטפליקס - אגדות המחר, הפלאש, סופרסטור (4.01 ואילך).

הורדות - משפחת סימפסון, הוקאיי, גוסיפ גירל, באטוומן, אנימניאקס (2.05 ואילך).

כשיהיה זמן - עוזרת בית, תמונות מחיי נישואין, Doom Patrol (עונה 3), קולין בשחור לבן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שישי - הישרדות ארה״ב.

שבת - איש משפחה.

השלמות מהשבוע - דקסטר: דם חדש, תרגיע, האנטומיה של גריי, תחנה 19, יורשים, שלדון הצעיר, סטרדיי נייט לייב, צרות טובות, פשע אמריקאי: מוניקה לווינסקי, ארץ נהדרת, הזמר במסיכה (ארה״ב וישראל), הישרדות VIP, סיפורים מהכורסא, מנגן ושר.

כשיהיה זמן - עוזרת בית, תמונות מחיי נישואין, Doom Patrol (עונה 3), קולין בשחור לבן.
אוהו תראו מי חזר עם צורך להשלים הרבה דברים מהשבוע.
איך היה?
אתה צריך לעשות בידוד?

אנחנו בקושי שרדנו בלעדיך ורק בשניה האחרונה קלטנו שיוצא הוקאיי השבוע.
נראה לי שאתה צריך לעשות "השבוע שיהיה בדיעבד"

LeR@nch

Well-known member
אוהו תראו מי חזר עם צורך להשלים הרבה דברים מהשבוע.
איך היה?
אתה צריך לעשות בידוד?

אנחנו בקושי שרדנו בלעדיך ורק בשניה האחרונה קלטנו שיוצא הוקאיי השבוע.
נראה לי שאתה צריך לעשות "השבוע שיהיה בדיעבד"
היה מושלם, פשוט מושלם.
חזרתי אתמול בצהריים אז הבידוד היה עד הבוקר כשהתקבלה תשובה שלילית לקורונה.
ונראה לי דווקא שהסתדרתם מעולה בשבוע הזה:)

Lhuna3

Well-known member
אני ממש רוצה לעשות צפייה חוזרת של הבית הלבן אבל לא משדרים אותה בשום מקום.....
נכון, וזה המחדל הטלויזיוני הכי גדול של העידן שלנו.
אני יודע שאני רוצה שתראי ordinary joe
אבל הכי חשוב שתראי את הפרק האחרון של דקסטר
לאחר מכן יותר חשוב שתראי foundation
במיוחד זה נעשה יותר ויותר בעייתי ככל שעובר זמן מאז שראית את שני הפרקים הראשונים כי את תשכחי הכל.
ואז כישור הזמן
הדברים שלך לא מעניינים אותי, אבל מה שבא לך
אלא אל תקשיבי לניק
בואי נתמקד קודם כל בזה ששנינו מסכימים שהכי חשוב זה דקסטר.
עכשיו אני הייתי נחמד ונתתי לה לראות את הדברים שלה מתי שבא לה ולא רק אחרי הכל. אז היא צריכה להקשיב לי יותר.
חוץ מזה תראי גם את foundation ואז תביני למה זה חשוב יותר.
:-D
אוקיי לפחות הסכמתם על דקסטר, וזה גם באמת מה שהיה לי הכי דחוף לראות, אז - בוצע!
עכשיו באמת גם יש לי את אותו החשש לגבי FOUNDATION שאני אשכח מה קרה בהתחלה וזה יהיה קשה יותר לחזור לזה, אבל מצד שני זה עכשיו השלמה ארוכה, והוקאיי זה רק פרק אחד להגיע אליכם [עריכה: אוף, זה שניים!] אז זה פחות מאיים (וגם פחות כבד) אז נראה לי שבכל זאת קודם.
אבל אני אנסה אולי מחר גם לעשות מאמץ עם FOUNDATION.
ומצד שני גם בכישור הזמן אני מעדיפה לנסות להדביק אתכם אם אצליח...
(אבל אני גם ממשיכה לעבוד על האפליקציה שלי אז יש לי פחות זמן)
עתידות |מסטיק|
:-D
אני חוששת שהוא די מאסכולת מתנגדי הריאליטי אפילו בקטע של גילטי פלז'ר.
אבל גם אני שמעתי שיהיה זוג גיי ואני מאוד מצפה לזה, ואולי זה כן ימשוך אותו.
ומה זה foundation? ראיתי שדיברתם פה עליה אבל לא באמת קלטתי על מה הסדרה
זה מבוסס על סדרת ספרי "המוסד" הקלאסית של אסימוב. זה מד"ב רציני, עתידני כזה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי לפחות הסכמתם על דקסטר, וזה גם באמת מה שהיה לי הכי דחוף לראות, אז - בוצע!
עכשיו באמת גם יש לי את אותו החשש לגבי FOUNDATION שאני אשכח מה קרה בהתחלה וזה יהיה קשה יותר לחזור לזה, אבל מצד שני זה עכשיו השלמה ארוכה, והוקאיי זה רק פרק אחד להגיע אליכם [עריכה: אוף, זה שניים!] אז זה פחות מאיים (וגם פחות כבד) אז נראה לי שבכל זאת קודם.
אבל אני אנסה אולי מחר גם לעשות מאמץ עם FOUNDATION.
ומצד שני גם בכישור הזמן אני מעדיפה לנסות להדביק אתכם אם אצליח...
(אבל אני גם ממשיכה לעבוד על האפליקציה שלי אז יש לי פחות זמן)
באמת תעשי מאמץ עם foundation
כי באמת ברור שאחרת תגיעי למצב שאת לא זוכרת ואז תתחילי לחשוב על לראות מחדש את שני הפרקים הראשונים ואת זה לא תעשי כי זה מעצבן.
עתידות |מסטיק|
אני חוששת שהוא די מאסכולת מתנגדי הריאליטי אפילו בקטע של גילטי פלז'ר.
אבל גם אני שמעתי שיהיה זוג גיי ואני מאוד מצפה לזה, ואולי זה כן ימשוך אותו.
אני עדיין יכול ליפול לתוך הפיתויים של ריאליטי במקרים מיוחדים (כמו תוכן להטבי שנראה טוב)
אבל לא ריאליטי ישראלי.
בעיה ראשונית היא שזו בעיה בשבילי לראות כי אומנם יש לי סטינג אבל אני שונא להשתמש בו, הוא מרגיש מקרטע תמיד.
(אם זה היה משהו בכאן 11 אז פחות בעיה כי אז זה נמצא ביו-טיוב)
אבל הבעיה ההרבה יותר גדולה היא הנטייה של ריאליטי ישראלי להמרח בטירוף.
בעוד שפרק של המירוץ למיליון האמריקאי הוא 42 דקות ואז הדחה, הריאליטי הישראלי דוחף שני פרקים של יותר משעה כל אחד עד הדחה ובתוכם מיליון דיבורים. נניח יש אתגר אז שומעים כל אדם מתאר את מה שרואים מתרחש על המסך ומה הוא חשב ומה אחר חשב ובלה בלה בלה.
אפילו בואו לאכול איתי שמרגיש בעיקרון הרבה יותר זורם נמאס עלי מהר מאוד כי תוך פרק כבר נמאס עלי הקול המקריין הזה וגם שם כל אחד חופר על כל מנה ואז מה שכל אדם אחר חושב על כל מנה וכל מה שהוא חושב על איך כל אדם אחר הגיב לאותה מנה. בקיצור חופר.
ואז בעיה שלישית לגבי חתונמי היא שהקונספט נשמע לי כל כך אידיוטי ונוראי שקצת בא לי לבכות רק מעצם העובדה שזה קיים.

מילי08

Well-known member
Saved by the Bell - העונה השניה של הסדרה החדשה יצאה אתמול במלואה וכבר ראיתי פרק ראשון
צריכה מתישהו לראות. ממש רציתי כזה יצא
Heels אני בפיגור של הרבה פרקים
גם את זה
4400 - פרק שבועי
נו, ומה ההתרשמות?
Invasion - פרק שבועי
ספרו לי עליהן. לא שמעתי את השמות.
על פאונדיישן עניתם, בערך...
מה שקורה בצללים - הפרק השבועי ביס
|מאוהב|
ORDINARY JOE - עוד לא התחלתי
על זה שמעתי אבל לא יודעת על מה.. ספרו לי גם
למי שלא עוקב זה באמת לא היה ברור. גם לי נפל האסימון לא מזמן
שישי - הישרדות ארה״ב.

שבת - איש משפחה.

ברוך השב :-):. איפה היית ואיך היה?

היום:
כישור הזמן
הוקאיי
פארקס
(יש לי בראש שהיה עוד משהו, אבל אני לא זוכרת מה...)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה מושלם, פשוט מושלם.
חזרתי אתמול בצהריים אז הבידוד היה עד הבוקר כשהתקבלה תשובה שלילית לקורונה.
ונראה לי דווקא שהסתדרתם מעולה בשבוע הזה:)
נהדר, שמח שהיה כיף.
אילו דברים עשית?
צריכה מתישהו לראות. ממש רציתי כזה יצא
גם את זה
נו, ומה ההתרשמות?
ספרו לי עליהן. לא שמעתי את השמות.
על פאונדיישן עניתם, בערך...
|מאוהב|
על זה שמעתי אבל לא יודעת על מה.. ספרו לי גם
אז ככה:
Saved by the Bell החדשה באמת כיפית. שווה לבדוק
Heels אהבתי את שני הפרקים הראשונים, אבל איכשהו לא מספיק כדי לחזור לזה כבר איזה 3 חודשים. אני באמת צריך אחרת אני אשכח לחלוטין מה קרה בפרקים הראשונים.
4400 - בנתיים ממש לא טוב. או לפחות התחיל ממש לא טוב, אבל אולי קצת השתפר כי עובדה שאני עדיין צופה. חצי מתוך סקרנות וחצי מתוך נאמנות לסדרה הישנה.
Invasion - אני ממשיך לראות, אבל לא שווה במיוחד את המאמץ. (פלישת חייזרים)
Foundation - סגה של מדע בדיוני מבוסס על סדרת ספרים של אסימוב. הסיפור הכולל של העונה והסדרה מעולה. פרק לפרק לפעמים קצת מרגיש שמתקשה למצוא את הקול, אבל עדיין מאוד מאוד שווה.
Ordinary Joe - כמו הסרט דלתות מסתובבות עם גווינית' פאלטרו - שהחלטה אחת מפצלת את החיים שלה לשניים ואנחנו רואים את שני החיים שלה במקביל. אז כאן בשנת 2011 ג'ו עשה החלטה שפיצלה את החיים שלו ל3 כיוונים שונים ואנחנו עוקבים אחרי החיים שלו עשר שנים מאוחר יותר בשלושת קוי הזמן. יש לא מעט קיץ'. זה תכלס אולי קצת כמו This Is Us רק שבמקום פלאשבקים לעבר מסתכלים לצדדים. בכל מקרה זה בנתיים טו ושווה ניסיון.

למעלה