we wish you a merry christmas

we wish you a merry christmas ../images/Emo139.gif

אז בשבוע הבא נחגוג (?) את הכריסמס..כמדי שנה בבריטניה מתחילים כל האמנים להיאבק ביניהם על התואר "שיר הכריסמס" מי יהיה הסינגל שימכור הכי הרבה ? בד"כ זוכים אלו שקשורים לכל מיני ארגוני צדקה מיותרים, זכור לרעה שיר ממש ממש מטומטם של דמות כחולה..בלו משהו..ג´רי help ? הפואנטה ? מה קליפ הכרימס המושלם שלכם בכל הזמנים ? האם בריטני ספירס לבושה ב..כלום...מקשטת את עץ האשוח בשירה oops baby now I´m lucky ? או שמא אלטון ג´ון מפזז על הפסנתר את נעימות החג ? ואולי קליף ריצ´ארד (בהנחה ואתם יודעים מי זה
) באלבום הקאברים שלו ? מוכנים, תתכוננו..שרשרו !!!

**Blue-Lagoon**

New member
לא ברור אם יש לזה קליפ

אבל אני יודעת שזה שיר כריסמס חביב למדי... GOING HOME FOR CHRISTMAS של בלינק... פשוט שיר חמודי ומשעשע לא מכירה שירים אחרים אז זה הנבחר
אמילי it´s Christmas time again it´s time to be nice to the people u can´t stand.

Alinush182*

New member
שיר יפה מאוד....../images/Emo9.gif

וניראה לי שאתה מתכוון לשיר: "I Won´t Be Home For Christmas" עם כן אז הנה המילים שלו:
HAVE FUN
Outside the carolers start to sing I can´t describe the joy they bring Cause joy is something they don´t bring me My girlfriend is by my side From the roof are hanging sickles of ice Their whiny voices get irritating It´s Christmas time again So I stand with a dead smile on my face Wondering how much of my time they’ll waste Oh God, I hate these Satan’s helpers And then I guess I must have snapped Because I grabbed the baseball bat And made them all run for shelter It’s Christmas time, again It’s time to be nice to the people you can’t stand, All year I’m growing tired of all this Christmas cheer You people scare me Please stay away from my home If you don’t get beat down Just leave the presents and let me be alone Well, I guess it’s not cool to freak on Christmas Eve ´Cause the cops came and arrested me They had an unfair advantage And even though the jail didn’t have a tree Christmas came a night early ´Cause a guy named Bubba unwrapped my package It’s Christmas time, again It’s time to be nice to the people you can’t stand, All year I’m growing tired of all this Christmas cheer You people scare me Please stay away from my home If you don’t get beat down Just leave the presents and let me be alone I Won´t Be Home... I Won´t Be Home For Christmas please close my bells... שירר מהמם למי שמכיר!
אלינה
Tom´s Girl Blink 182
rulzzzz

דווקא רציתי

שג´רי האלוויל תיקח השנה את התואר (בלי שאלות מיותרות) ,אבל היא כבר ירדה למקום ה-9

KM-AIR

New member
חבר´ה, המירוץ כבר נסגר מזמן

רובי וויליאמס וניקול קידמן כנראה ישארו במקום הראשון עד אז. בבורסת ההימורים בבריטניה הסיכויים שלהם עלו ל-2/5, ודווח שמי שהימר עליהם כבר קיבל את הכסף... סינגל הכריסמס הבלתי מעורער הוא "סנטה בייבי" של קיילי, שלצערינו היה רק בי-סייד של please stay

GEL

New member
בלובי או מיסטר בלובי(צמרמורת)

חשבתי שאני היחיד שעדיין יש לו סיוטים מהשיר הנוראי הזה הבובה הכחולה המזעזעת שכבשה את צמרת מצעד הכריסמיס באמצע שנות התשעים.........השנה הבחירה הלא ריאלית שלי היא גנט גקסון (אבל היא נכנסת רק ל-13 אבל לפחות עוברת את אח שלה שנכנס למקום 25 .איזה בדיחה הוא נהיה!!)אבל לא יעזור רובי וילאמיס וניקול קידמן ככל הנראה יהו המלכים של השנה הזאת אם מכירות היסטריות.........

KM-AIR

New member
לבריטים אין גבולות

מזעזע ממש כמו ה"טוויניז" ו"בוב דה בילדר" וגוד נווז איזו דמות ילדותית מצויירת הוציאה סינגל... אגב... האם אני קורא שיש מתחרה חדש- פטאתי as well. מישהו שמע על גורדון האסקל? הוא היה הגיטריסט של "קינג קריסמון" (בטח רק ביג דיל מכיר...) הוא בן 55 וחתם חוזה הקלטות חדש. הסינגל הראשון הוא how wonderful you are יצא היום לשוק והוא כבר השיר המבוקש ביותר ברדיו... אוי לא, לא עוד להיט כריסמס מזעזע!!!!!!! כמה אפשר לסבול? לבריטים אין גבולות (או קיי, כבר הבנו את זה אחרי שברבאבא נכנס הישר למקום הראשון)

MARMELAD

New member
רובי וניקול. למה מגיע להם?

כי מה יותר טוב בקריסמס המתקתק משיר אהבה דביק? כי בקריסמס העולם אוהב נוסטלגיה וחמימות ואת זה הקליפ מעביר. כי הם שניהם כל כך חמודים שמגיע להם. אני בעד.

ולמי ששכח טעם רע מהו

אזכיר רק שגם שיר הנושא של הטלטאביז (!!!) נכנס למקום הראשון(!!!) ושהה שם שבועיים (או מיי גוד)

epitaph

New member
גורדון האסקל...

לא היה גיטריסט כשהוא היה בקינג קרימזון,בתקופה הזו של קרימזון רק רוברט פריפ ניגן על גיטרה.האסקל שר בדיסק השני In the awake of poseidon של קרימזון רק שיר אחד שנקרא Cadence and Cascade ולא ניגן באותו אלבום על שום כלי (זו הייתה תרומתו לאלבום זה).באלבום השלישי של קרימזון, Lizard הוא היה הסולן וניגן על באס.לאחר מכן הוא הועף מההרכב על ידי רוברט פריפ.

**Blue-Lagoon**

New member
לא שיר מהמם...

אבל מצחיק כן. אי אפשר להגיד שלבלינק יש שירים מהממים כי זה פאנק ובפאנק אין שירים מהממים אמנם לADAMS SONG ו STAY TOGETHER FOR THE KIDS יש מילים יפות המוסיקה לא משהו בגלל זה לרוב הזמרי פאנק יש קול מזוויע, כי לא משנה המוסיקה או הקול IT´S ALL ABOUT THE WORDS.. (אבל מצד שני בלינק הם לא ממש פאנק.. נו מילא..) אמילי my love life was getting so lame there r just so many ways I can make love with my hand sometimes it makes me want to laugh sometimes I wanna take my toaster in the bath

Alinush182*

New member
למארק יש קול יפה!

יש לו קול יפה מאוד לפי דעתי...... לטום יש קול מעוות כזה....יותר מידי מבטא אמריקאי..... אבל למארק יש קול מהמם!!!! ובלינק הם פאנק-רוק.......
אלינה

**Blue-Lagoon**

New member
גם פאנק רוק הם לא

אבל נו מילא... הם סתם להקת אמ טי וי שמתיימרת להיות להקת פאנק רוק אבל הם לא

OPERATi0N_iVY

New member
אה אם מדברים על שירים...

אז הנה שירים של כריסמס שאני אוהב: THE VANDALS - A GUN FOR CHRISTMAS MIDTOWN BOOTBOYS - SANTA WAS A SKINHEAD ANTI-HEROS - ALL HAIL SANTA THE VANDALS - CHRISTMAS TIME FOR MY PENIS

**Blue-Lagoon**

New member
אבל השיר הכי הכי הכי לכריסמס

זה RUDOLPH THE RED NOSE RAINDEER צריכים לעשות לזה קליפ

GEL

New member
מריה קארי

ALL I WHANT FOR CRESMEIS IS YOU שיר חג המולד האולמטבי לדעתי!!!!

מה ???

מתי סמנת´ה ממבה עשתה חידוש ? מבלי לשמוע אני ממש בספק אם הוא יתעלה על זה של קארי
כולל הקליפ בו היא לובשת חליפת סנטה בגזרת מיני לחורף 1996 (?) ומשחקת לה בשלג שכמובן נמס ומרטיב לה את החליפה..פעם היו יודעים איך לעשות קליפים...

למעלה