Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

dilia snake

Well-known member
את גורמת לכולנו להיראות רע... 😅
זה בסדר, עשר דקות אחרי שאני מסיימת אני שוכחת על מה הספר (חוץ מנשכחים, שנכנס לטופ 5 של הספרים הכי גרועים שקראתי ב-2020)
לא יודעת מי זה, אבל קראתי את זה בתור דאו ג'ונס. כמו המדד
:-D
זה שמשחק את סארו בסטארטרק דיסקברי.
שם, גיל, ומיקום זה השאלות הרגילות שיש כל חודש בשאלון החודשי. עדי פשוט ניסתה לעשות אותם קצת יותר מעניינות. אבל אתה כמובן מוזמן לחבור לחבורת הרובוטים של הפורום שלא מסוגלים אפילו לשקר בקטגוריה הזו וסתם לכתוב שטיות כדי שלפחות תהיה תשובה.
אני מפחדת ממה שזה אומר על כולנו שזרמנו עם עדי|חזיר| יותר מידי בקלות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דינג דינג דינג
הגענו ל100 תגובות בשרשור
(מתישהו באמצע החודש אני אסיים לקרוא אותו)

didalf

Well-known member
אני שונאת לשמוע את עצמי בהקלטות. תמיד מפתיע אותי...
וואי אני גם איזה קול נוראי איכס.

אנחנו קצת חסרי חיים, וגם עדי חזיר חינכה אותנו שצריך לחכות בקוצר רוח לשאלון, אז ברגע שהוא עולה כולם בקריז
נכון מאד, ילדים טובים|זורו| (את קצת פחות לקח לך איזה יומיים לענות)

אני מפחדת ממה שזה אומר על כולנו שזרמנו עם עדי|חזיר| יותר מידי בקלות.
שאתם אנשים מגניבים ולא רובוטים משעממיםB-|

(מתישהו באמצע החודש אני אסיים לקרוא אותו)
|פנים||פנים|

LeAnnDylan

Well-known member
נכון, אבל לא תמיד יש לי קול מאופיין לכל כותב. וזו גם פעם ראשונה שניק יצא לי צרוד 🤭
היה מת שיהיה לו קול צרוד וסקסי כמו של גאווין שלי|שפם|:-D
הבטחתי לעתמי שהיום אני אתעסק יותר בעבודה ופחות בתפוז
עם כמות השעות שאת מבזבזת פה אפשר לחשוב שאת עובדת בתפוז, אז תמשיכי להעמיד פנים שאת "עובדת"
שם: מילימי
זה כמו מלומה רק בבחורה? או כמו אם אני אני לי מילי-לי אבל באנגלית?|תוהה|
אבל איכ. למה שאני ארצה לחיות אחרי גיל 80?
תודה! סוף סוף מישהי שלא מפחדת לומר את האמת! אני האמת מתכננת לפרוש מוקדם יותר, קרוב יותר לגיל של לונה כזה.. 69.
שחקנ/ית החודש: אסמה מיילס שמשחקת את האנה
וואי אני חייבת לשתף, ראיתי איפשהו באחד השרשורים כאן הודעה שלך לגבי הסדרה, לא קראתי כי ספוילרים וזה אבל זכרתי את השם ואז באותו יום ראיתי משחק ששודר באמזון פריים ושאלוהים יעזור לי ולמיליון הפרסומות שלהם|חבול| קיצר הייתה פרסומת של האנה הזאת וזה היה נראה סבבה אז אמרתי אוקיי גם מילי אהבה, אז ננסה את זה. אז אתמול או שלשום שמתי את הפרק הראשון וזה היה קצת בלאגן ולא כל כך הבנתי מי נגד מי וחשבתי לעצמי שזה פרק ראשון מאוד מבולגן. האמת היא שאפילו לא סיימתי אותו, איפשהו לקראת האמצע שלו נרדמתי ואמרתי לעצמי שאמשיך למחרת. ואז אתמול אני באה להמשיך אותו, אני נכנסת לאמזון ובאה לעשות פליי ואז זה רושם לי "רוצה להמשיך מאיפה שהפסקת?" ופתאום אני רואה שכתוב למעלה עונה 2 פרק 1. לייק, וטפ?! ראיתי את הפרק הראשון של העונה השניה במקום להתחיל מההתחלה. וזה קטע כזה דפוק של אמאזון שאם יש סדרה שאת רוצה לראות ומאותו משתמש שלך לא צפיתי בה אף פעם, הוא לא שולח אותך ישר להתחלה של הסדרה, אלא לפרק הראשון של העונה האחרונה|שפם|
הולו ונטפליקס לעולם לא יעשו לי את זה|שפם|
אניווי, התחלתי את הפרק הראשון, הפעם באמת. וזה קצת עיצבן אותי כי עכשיו זכרתי כבר דברים שיקרו בעונה 2|שפם|
זהו, הייתי צריכה לפרוק.
למה מצפים בחודש ינואר? לסופו
ומה יקרה בסופו?
משחק קלפים אהוב? ספיד (ביד אחת!)
אני רוצה להגיד שאני יודעת מה זה כי זה נשמע מוכר. אבל אני לא8-*
אני מחכה שקודם הרובוטים האחרים יעדכנו, ואני אראה אם אין להם תופעות לוואי.
אני הכי אוהבת את הגרסה של מילי, תעדכני לגרסה שלה.
לא יודעת מי זה, אבל קראתי את זה בתור דאו ג'ונס. כמו המדד :-D
:-D. נראה לי שמעכשיו אני קוראת לך יולנדה. זה קורע
|שפם|
אמריקאים הם כאלה משונים, הם כל הזמן ממציאים לי שמות (גם כאלה שלא עובדים בסטארבקס) אחד השכנים שלנו היה בטוח שקוראים לי סלין כי פעם דודה שלי באה לבקר והיא אחת מהאנשים היחידים שעדין קוראים לי צליל, וכל פעם שהיא קראה לי הוא היה בטוח שהיא אומרת סלין:-D (הוא עדין קורא לי סלין).
וגם באחת העבודות הראשונות שלי כאן הייתה לידנו איזה חנות של כל מיני תוספות שיער ועבדו שם כל מיני מקסיקניות שלא הצלחתי לזכור את השמות שלהן אז פשוט קראתי לכולן סופיה. הן היו סופיה 1, סופיה 2 וסופיה 3. עד היום כל פעם שאני עוברת ליד החנות שלהן אני שומעת מישהי מהן צועקת לי "סופיה!!" ואממ, טוב לא משנה. אני מבינה עכשיו איך הכינוי הזה די באשמתי. ובאתי לספר על איזה עובד בקניון שקורא לי אמנדה אבל נזכרתי שבעצם גם זה די באשמתי:-D כי פעם אחת בוולנטיינז הוא היה צריך לעבור בכל החנויות בקניון ולחלק לנשים שעבדו שם שוקולד במתנה והוא בא אלינו והיינו שם רק אני ועוד מישהו והיה לנו משעמם והייתי עייפה והוא ניסה להיות נחמד ושאל איך קוראים לי אבל לא היה לי כוח לדבר איתו כל כך אז פשוט אמרתי אמנדה (כנראה ראיתי "נקמה" באותה תקופה) ואז אחרי איזה חודש או משהו עמדתי בתור בסטרבקס ולקחתי כוס אחת מתוך ההזמנה שלי ופתאום אני שומעת מאחורי "רגע אחד, לא קוראים לך דילן!" אני מסתובבת ורואה את הבחור הזה ולא נפל לי האסימון עדין אז אני כזה "אל תגיד לי שגם אתה קורא לי סופיה עכשיו|שפם|" והוא היה נראה כל כך מבולבל והוא כזה "מה? לא.. קוראים לך אמנדה..." נקרעתי מצחוק:-D מאז הוא קורא לי אמנדה:-D
:-D. נשמע שהיית ילדה טובה. מתי זה התקלקל בדיוק?
משהו שעובד מקצוע צריך לברר. לונה פעם התנדבה להיות הפסיכולוגית שלי ואז התפטרה אחרי יום|שפם| אז זה עדין TBD
|חיבוק| מדהימה. כל הכבוד!!
F1BA5884-89B7-4BD5-99B8-59C0CB78AC77.GIF

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
אתם לא מבינים כמה רבתי עם תפוז כדי לשלוח את זה|חבול|
אני גיליתי משהו שעד כה עבד לי. אולי שווה לכם לנסות גם.
כל פעם אחרי שאני כותבת הודעה במקום לעשות העתק אני עושה גזור. אני מרפרשת את העמוד ומוחקת את מה שתפוז שמר ואז מדביקה מה שגזרתי ואז שולחת. לא נתקלתי בשום הודעה שגיאה כשאני עושה את זה.

LeAnnDylan

Well-known member
כשקראתי אותו מתישהו בגיל ההתבגרות, תמיד לפני השינה הייתי מכבה את האור ליד המיטה ואז מדליקה שוב ליתר בטחון ובודקת את החדר ומתחת למיטה.
זה נראה לי פחד אוניברסלי כזה של ילדים שמשהו מתחבא מתחת למיטה. גם למי שלא קרא את הספר הזה.
ממש מעצבן, וזה גם קורה בצורה מאוד אקראית. לפעמים עובד ולפעמים לא.
לי זה לא עובד רק מהטלפון. במחשב אני רואה את האייקונים כמו שצריך.
מה שכן, במחשב אני לא רואה סרטונים שמוטמאים בהודעה, מהטלפון כן.
את הורגת אותי! אני מאוהבת בך

הנני
צירה, כמו שכותבים, ככה זה נשמע - עם יש מיד אחר כך (ולכן בשירים ישנים אומרים יריח ולא ירח למשל). סגול הוא פחות חזק
זה הסבר לעצלנים. בבקשה אל תראו את התשובה הזאת למורים אמיתיים ללשון... 😅
אממ מה?8-* בסך הכל רציתי שתגידי לי אם כותבים ברימור עם צירה או עם סגול. לא הבנתי שום דבר ממה שכתבת:-D

זהו, בשעה טובה סיימתי להגיב. עכשיו אפשר לכתוב הודעות חדשות

didalf

Well-known member
עם כמות השעות שאת מבזבזת פה אפשר לחשוב שאת עובדת בתפוז, אז תמשיכי להעמיד פנים שאת "עובדת"
:-D:-D

תודה! סוף סוף מישהי שלא מפחדת לומר את האמת! אני האמת מתכננת לפרוש מוקדם יותר, קרוב יותר לגיל של לונה כזה.. 69.
אה ואני גם לגמרי מסכימה.

אמריקאים הם כאלה משונים, הם כל הזמן ממציאים לי שמות (גם כאלה שלא עובדים בסטארבקס) אחד השכנים שלנו היה בטוח שקוראים לי סלין כי פעם דודה שלי באה לבקר והיא אחת מהאנשים היחידים שעדין קוראים לי צליל, וכל פעם שהיא קראה לי הוא היה בטוח שהיא אומרת סלין:-D (הוא עדין קורא לי סלין).
וגם באחת העבודות הראשונות שלי כאן הייתה לידנו איזה חנות של כל מיני תוספות שיער ועבדו שם כל מיני מקסיקניות שלא הצלחתי לזכור את השמות שלהן אז פשוט קראתי לכולן סופיה. הן היו סופיה 1, סופיה 2 וסופיה 3. עד היום כל פעם שאני עוברת ליד החנות שלהן אני שומעת מישהי מהן צועקת לי "סופיה!!" ואממ, טוב לא משנה. אני מבינה עכשיו איך הכינוי הזה די באשמתי. ובאתי לספר על איזה עובד בקניון שקורא לי אמנדה אבל נזכרתי שבעצם גם זה די באשמתי:-D כי פעם אחת בוולנטיינז הוא היה צריך לעבור בכל החנויות בקניון ולחלק לנשים שעבדו שם שוקולד במתנה והוא בא אלינו והיינו שם רק אני ועוד מישהו והיה לנו משעמם והייתי עייפה והוא ניסה להיות נחמד ושאל איך קוראים לי אבל לא היה לי כוח לדבר איתו כל כך אז פשוט אמרתי אמנדה (כנראה ראיתי "נקמה" באותה תקופה) ואז אחרי איזה חודש או משהו עמדתי בתור בסטרבקס ולקחתי כוס אחת מתוך ההזמנה שלי ופתאום אני שומעת מאחורי "רגע אחד, לא קוראים לך דילן!" אני מסתובבת ורואה את הבחור הזה ולא נפל לי האסימון עדין אז אני כזה "אל תגיד לי שגם אתה קורא לי סופיה עכשיו|שפם|" והוא היה נראה כל כך מבולבל והוא כזה "מה? לא.. קוראים לך אמנדה..." נקרעתי מצחוק:-D מאז הוא קורא לי אמנדה:-D
הרגת אותי:-D:-D
הכי אהבתי איך תוך כדי כתיבה הבנת גם שרובם באשמתך:-D

אני גיליתי משהו שעד כה עבד לי. אולי שווה לכם לנסות גם.
כל פעם אחרי שאני כותבת הודעה במקום לעשות העתק אני עושה גזור. אני מרפרשת את העמוד ומוחקת את מה שתפוז שמר ואז מדביקה מה שגזרתי ואז שולחת. לא נתקלתי בשום הודעה שגיאה כשאני עושה את זה.
הא|תוהה| אני אנסה את זה בפעם הבאה. גם עם צבעים זה מצליח או שאת לא עושה צבעים?

LeAnnDyIan

Well-known member
הא|תוהה| אני אנסה את זה בפעם הבאה. גם עם צבעים זה מצליח או שאת לא עושה צבעים?
לא ניסיתי צבעים אבל כל פעם שאני מנסה לערוך הודעה אם יש לי איזה שגיאת כתיב או משהו זה תמיד עושה לי שגיאה, גם אם כל מה שאני מנסה לתקן זה אות אחת.
אז מצאתי שאם אני גוזרת, מוחקת ומדביקה (בלי לרפרש אם זה בעריכה) זה לא נותן לי הודעת שגיאה.

LeAnnDyIan

Well-known member
מנסה רגע לראות אם זה ידביק לי שוב בצבע
עריכה: בינתיים עבד לי.
צריך לבדוק בהודעה ארוכה.

LeAnnDylan

Well-known member
סדרת החודש: ברגיל, אם מחשיבים את The Drew Barrymore Show אז זה. אם לא - 9-1-1 ו-The Wilds היו היחידות שראיתי.
סרט החודש: פה יש לי יותר תשובות, אני לא מאמינה! The Stand-In, Poison Ivy, Home Fries, RUN (אני מרגישה ששכחתי עוד דברים האמת|תוהה|)
ספר החודש: Little Girl Lost
שיר החודש
: הביצוע מהזמר במסיכה - LeAnn Rimes - When The Party's Over
דמות החודש
: אני רוצה להגיד קנדי אבל בתאכלס קאת'י טיילור|לב| למרות שגם אייבי|מאוהב|
שחקנ/ית החודש: אני יודעת שניק שונא את זה אבל ראיתי רק דברים של דרו ברימור אז ה- resolution שלך ל-2021 זה לא להתמרמר שבוחרים אותה דמות של שחקן החודש:-P: חוץ מזה שהייתי צריכה לבחור בין כמה דמויות שלה אז זה היה קשה!
ציטוט החודש: HIT ME WHERE IT HURTS (הקאץ' פרייז מהסטנד-אין)
למה מצפים בחודש ינואר? פלייאוף, סרטים של דרו, לחזור לעבודה ושקליפורניה תקבל עוד מנות של חיסונים.
@didalf
ניסיתי לערוך עכשיו את ההודעה שלי. בחרתי הודעה יחסית ארוכה, ניסיתי רגיל לערוך עם צבע אחד וזה לא נתן לי. שיניתי צבעים ואז גזרתי, אבל כשהדבקתי, בניגוד לטלפון- במחשב כשהדבקתי הצבעים נעלמו.
אז גזרתי את הטקסט, הדבקתי שחור רגיל ואז שיניתי צבעים ושלחתי וזה עבד.
אז קודם תגזרי ותדביקי ורק אז תשימי צבעים.
ההדגשה עצמה עובדת אם גוזרים ומדביקים אז בעצם רק הצבעים בעייתיים.

עריכה 1: טוב מסיבה מסוימת כשמגיבים לזה ומרפרשים זה מעלים את הצבעים, אבל אם תלחצי על ההודעה שלי שציטטתי וזה יקח אותך להודעה עצמה, היא בצבעים.

LeAnnDylan

Well-known member
מנסה רגע לראות אם זה ידביק לי שוב בצבע
עריכה: בינתיים עבד לי.
צריך לבדוק בהודעה ארוכה.
~בלה בלה בלה. מנסה משהו~
לא ברור לי למה הצבעים פה כן שרדו את הרפרוש. תפוז דביל

עריכה 2: ניסיתי לערוך את ההודעה הקודמת שלי ולהכניס את התוכן של ההודעה הזאת אליה ולמחוק את זו כדי לא להציף סתם במיליון הודעות ניסוי וטעיה את השרשור הבמילא עמוס הזה, אבל כשהעתקתי לשם, הצבעים ששרדו כאן לא עברו לשם. זה כאילו תפוז אמר לי don't push it girl|שפם|

didalf

Well-known member
@didalf
ניסיתי לערוך עכשיו את ההודעה שלי. בחרתי הודעה יחסית ארוכה, ניסיתי רגיל לערוך עם צבע אחד וזה לא נתן לי. שיניתי צבעים ואז גזרתי, אבל כשהדבקתי, בניגוד לטלפון- במחשב כשהדבקתי הצבעים נעלמו.
יאוו איזה אתר מתיש|חבול||חבול|
את קצת בהלם שעשית את כל הנסיונות האלה:-0

טוב עשיתי מלא נסיונות עכשיו ובכל פעם יש לו בעיה עם הצבע:-[ זה כאילו דופק לו את הקוד כי אני גם לא יכולה לעבור למצב כתיבה של קוד בלבד (הסוגרים המרובעים ליד השמירה)

מילי08

Well-known member
נכון מאד, ילדים טובים|זורו| (את קצת פחות לקח לך איזה יומיים לענות)
מחילה! לא בזדון. פשוט איכשהו בסופ"שים פחות יוצא לי לפתוח מחשב
:-]:-] ברור. רק אל תספרו לאף אחד
תודה! סוף סוף מישהי שלא מפחדת לומר את האמת! אני האמת מתכננת לפרוש מוקדם יותר
תכלס, גם אני. אולי אני אגיע למקום כמו המקום הטוב ואז אין סיבה לדחות את הקץ
קרוב יותר לגיל של לונה כזה.. 69.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קראתי בסלולרי ברחוב ומזל שהיה רעש ומסיכה ולא ראו שאני צוחקת כמו איזו מטורפת
וואי אני חייבת לשתף, ראיתי איפשהו באחד השרשורים כאן הודעה שלך לגבי הסדרה, לא קראתי כי ספוילרים וזה אבל זכרתי את השם ואז באותו יום ראיתי משחק ששודר באמזון פריים ושאלוהים יעזור לי ולמיליון הפרסומות שלהם|חבול| קיצר הייתה פרסומת של האנה הזאת וזה היה נראה סבבה אז אמרתי אוקיי גם מילי אהבה, אז ננסה את זה. אז אתמול או שלשום שמתי את הפרק הראשון וזה היה קצת בלאגן ולא כל כך הבנתי מי נגד מי וחשבתי לעצמי שזה פרק ראשון מאוד מבולגן. האמת היא שאפילו לא סיימתי אותו, איפשהו לקראת האמצע שלו נרדמתי ואמרתי לעצמי שאמשיך למחרת. ואז אתמול אני באה להמשיך אותו, אני נכנסת לאמזון ובאה לעשות פליי ואז זה רושם לי "רוצה להמשיך מאיפה שהפסקת?" ופתאום אני רואה שכתוב למעלה עונה 2 פרק 1. לייק, וטפ?! ראיתי את הפרק הראשון של העונה השניה במקום להתחיל מההתחלה. וזה קטע כזה דפוק של אמאזון שאם יש סדרה שאת רוצה לראות ומאותו משתמש שלך לא צפיתי בה אף פעם, הוא לא שולח אותך ישר להתחלה של הסדרה, אלא לפרק הראשון של העונה האחרונה
אוי זה מעצבן!! הממשק של אמאזון בכלל בכלל לא משהו. אפשר לחשוב שחסר להם שם כסף כדי לפתח ממשק נורמלי
אבל ייאי, תנסי. זו לא סדרה מדהימה, אבל מותחת מספיק ומעניינת רוב הזמן ואסמה כזאת יפה וג'ואל קינמן חתיכי
ומה יקרה בסופו?
פחות חודש בטבלת יאוש
אני רוצה להגיד שאני יכולה להסביר כי זה לא מסובך. אבל אני לא
אני הכי אוהבת את הגרסה של מילי, תעדכני לגרסה שלה.
לא לא לא! מילי שודרגה לגרסת נסיכה. אני לא מרשה לאף אחד לגנוב לי את העדכון
וגם באחת העבודות הראשונות שלי כאן הייתה לידנו איזה חנות של כל מיני תוספות שיער ועבדו שם כל מיני מקסיקניות שלא הצלחתי לזכור את השמות שלהן אז פשוט קראתי לכולן סופיה. הן היו סופיה 1, סופיה 2 וסופיה 3. עד היום כל פעם שאני עוברת ליד החנות שלהן אני שומעת מישהי מהן צועקת לי "סופיה!!" ואממ, טוב לא משנה. אני מבינה עכשיו איך הכינוי הזה די באשמתי. ובאתי לספר על איזה עובד בקניון שקורא לי אמנדה אבל נזכרתי שבעצם גם זה די באשמתי:-D כי פעם אחת בוולנטיינז הוא היה צריך לעבור בכל החנויות בקניון ולחלק לנשים שעבדו שם שוקולד במתנה והוא בא אלינו והיינו שם רק אני ועוד מישהו והיה לנו משעמם והייתי עייפה והוא ניסה להיות נחמד ושאל איך קוראים לי אבל לא היה לי כוח לדבר איתו כל כך אז פשוט אמרתי אמנדה (כנראה ראיתי "נקמה" באותה תקופה) ואז אחרי איזה חודש או משהו עמדתי בתור בסטרבקס ולקחתי כוס אחת מתוך ההזמנה שלי ופתאום אני שומעת מאחורי "רגע אחד, לא קוראים לך דילן!" אני מסתובבת ורואה את הבחור הזה ולא נפל לי האסימון עדין אז אני כזה "אל תגיד לי שגם אתה קורא לי סופיה עכשיו|שפם|" והוא היה נראה כל כך מבולבל והוא כזה "מה? לא.. קוראים לך אמנדה..." נקרעתי מצחוק:-D מאז הוא קורא לי אמנדה
:ROFLMAO::ROFLMAO:. את חונקת אותי. מתי כבר עושים עליך סרט?
תודה. תפוז |שפם| |שפם |שפם|
כן. תתמודדי! B-|
אממ מה?8-* בסך הכל רציתי שתגידי לי אם כותבים ברימור עם צירה או עם סגול. לא הבנתי שום דבר ממה שכתבת:-D
מה לא ברור בהסבר המאוד יצירתי שלי? :-D
תכלס אני לא בטוחה שאפשר לנקד את זה בעברית כי A אמריקאית נהגית במין חצי סגול בחצי פתח
נכון שלא הבנת שוב? זה בסדר, גם אני לא
יואואוווווו תפוז מעצבן

didalf

Well-known member
אני רוצה להגיד שאני יכולה להסביר כי זה לא מסובך. אבל אני לא
ספיד זה משחק קלפים שיש שני שחקנים (אפשר יותר אבל זה לא כיף) וכל אחד מקבל חצי חבילה קלפים והמטרה היא להפטר מהקלפים שלך כמה שיותר מהר. מסדרים כמות קבועה כל פעם באיזה צורה ספציפית וכל אחד פותח ערמה ואז צריך מהר מהר לשים קלף מתאים על הקלף העליון כל פעם. המנצח לוקח את החבילה הקטנה והמפסיד את הגדולה. המשחק מסתיים כשלאחד יש כ"כ מעט קלפים שאין לו מספיק לפתוח ערמה ואז יש רק אחת ואז אם המפסיד שוב מפסיד למנצח אין קלפים בכלל והוא ניצח.
וצריך לשחק ממש מהר וביד אחת כי בשתיים זה יותר קל אז זה רמאות.
הייתי עושה עם חברות מרתון ספיד ביום כיפור פעם. יש רק אחת שהייתה יותר טובה ממני:-P:

LeAnnDyIan

Well-known member
ספיד זה משחק קלפים שיש שני שחקנים (אפשר יותר אבל זה לא כיף) וכל אחד מקבל חצי חבילה קלפים והמטרה היא להפטר מהקלפים שלך כמה שיותר מהר. מסדרים כמות קבועה כל פעם באיזה צורה ספציפית וכל אחד פותח ערמה ואז צריך מהר מהר לשים קלף מתאים על הקלף העליון כל פעם. המנצח לוקח את החבילה הקטנה והמפסיד את הגדולה. המשחק מסתיים כשלאחד יש כ"כ מעט קלפים שאין לו מספיק לפתוח ערמה ואז יש רק אחת ואז אם המפסיד שוב מפסיד למנצח אין קלפים בכלל והוא ניצח.
הייתי עושה עם חברות מרתון ספיד ביום כיפור פעם. יש רק אחת שהייתה יותר טובה ממני:-P:
איך משחקים את זה עם יד אחת?
את מחזיקה ביד ערימה של קלפים. גם אם היא לא גדולה, נגיד 5. איך את מורידה קלף מתוך החמש מבלי שמי שמשחק מולך יראה את שאר הקלפים שיש לך ביד?

didalf

Well-known member
איך משחקים את זה עם יד אחת?
את מחזיקה ביד ערימה של קלפים. גם אם היא לא גדולה, נגיד 5. איך את מורידה קלף מתוך החמש מבלי שמי שמשחק מולך יראה את שאר הקלפים שיש לך ביד?
את לא מחזיקה הם פרושים (פרוסים? פרושים?) על הרצפה. מותר להחזיק רק קלף אחד ביד.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
את לא מחזיקה הם פרושים (פרוסים? פרושים) על הרצפה. מותר להחזיק רק קלף אחד ביד.
אז כולם רואים את הקלפים שלך? אז מה הפואנטה?
אני חושבת שמה שאנחנו שיחקנו כילדים זה איזה גרסה קצת שונה של זה, כי מה שהסברת היה נשמע חצי מוכר. אולי זה משחק אחר או שלא ידענו לשחק.
אצלנו פשוט היית מקבלת מספר קלפים שמוסכם מראש, אאל״ט זה היה 15. ואז שמים קלף אחד באמצע, והבא בתור צריך לשים קלף שאו גדול מהקלף באחד או קטן באחד ומשחקים עד שנגמרים הקלפים, ובדומה לשלך המפסיד לוקח את חבילת הקלפים הנותרת. אם היינו משחקים עם יותר מ-2 אנשים היו מחלקים רק 7 קלפים וכשנגמרים לך הקלפים את לוקחת עוד 7 מהקופה עד שנגמרת הקופה ואז מי שנשאר עם קלפים בסוף המשחק מפסיד.

didalf

Well-known member
אני חושבת שמה שאנחנו שיחקנו כילדים זה איזה גרסה קצת שונה של זה, כי מה שהסברת היה נשמע חצי מוכר. אולי זה משחק אחר או שלא ידענו לשחק.
אצלנו פשוט היית מקבלת מספר קלפים שמוסכם מראש, אאל״ט זה היה 15. ואז שמים קלף אחד באמצע, והבא בתור צריך לשים קלף שאו גדול מהקלף באחד או קטן באחד ומשחקים עד שנגמרים הקלפים, ובדומה לשלך המפסיד לוקח את חבילת הקלפים הנותרת. אם היינו משחקים עם יותר מ-2 אנשים היו מחלקים רק 7 קלפים וכשנגמרים לך הקלפים את לוקחת עוד 7 מהקופה עד שנגמרת הקופה ואז מי שנשאר עם קלפים בסוף המשחק מפסיד.
זה באמת נשמע דומה.
לא את כל הקלפים, גם את לא רואה את כולם. לא רציתי לפרט יותר מידי כדי לא לחפור אבל הנה בכל זאת:
מסדרים אותם ב5 ערימות כשרק הקלף העליון פתוח ומספר קלפים עולה (כאילו ערמה ראשונה קלף אחד פתוח, שניה סגור ומעליו פתוח... ערמה חמישית 4 סגורים ומעליהם אחד פתוח). ואז כשאת נפטרת מקלף את יכולה לפתוח את זה שמתחתיו. וכן רואים מה יש לך אבל המשחק כ"כ מהיר שזה לא כזה משנה, אם את מספיק מהירה היריב לא יספיק לקלוט מה קורה. וכן לפעמים את יכולה אסטרטגית לא לשים קלף כי את רואה שזה יעזור ליריב, זה חלק מהמשחק. אבל אם לשני השחקנים אין קלף לשים אז שמים קלף מהקופה ומתישהו למישהו יהיה משהו.
וגם נראה לי אם נשארים לך שנים בלבד מותר להחזיק ביד שהיריב לא יראה.

מילי08

Well-known member
אבל צריך להסביר גם את הסידור של הקלפים בהתחלה ואז אחרי שכבר הורדנו קלפים ועכשיו פותחים קלפים נוספים... בגלל זה לא הצלחתי..
זה כזה משחק כייפי
ש רק אחת שהייתה יותר טובה ממני
שיחקתי בעיקר בתור ילדה ולצערי דווקא הייתי גרועה יחסית לחברה שלי :-/ . אבל שנים לא שיחקתי את זה כמו שצריך
נשמע די דומה. רואים רק את הקלפים הפתוחים שמסודרים אצלך, אבל בגלל הצורך במהירות, כל אחד בעיקר עסוק בלראות מה יש לו.
אגב, זה מזכיר לי שיש למעשה שתי ערימות של קלפים שצריך להיפטר מהם - אחד לכל שחקן, אבל בזמן המשחק אפשר לשים קלף בכל ערימה, לא רק בערימה שלך וזה מה שהופך את זה ליותר מאתגר

למעלה