Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

מילי08

Well-known member
מעניין איך אנחנו נשמעים.
אני לא יודעת איך לשייך קולות לאנשים שאף פעם לא שמעתי מדברים.
כמו שקוראים ספר.
כל דמות מקבל קול ונראות
נכון, אבל לא תמיד יש לי קול מאופיין לכל כותב. וזו גם פעם ראשונה שניק יצא לי צרוד 🤭
זה לא שיש איזוהי מנה מיוחדת שיציאה שלה נדחית - מין מנה מיוחדת שהיא החלק ה23 של סדרה מכובדת של מנות מעולות והשניה מתוך כולם שהמרכיב הראשי בה הוא נשי.
ניסיתי להבין וחשבתי שעוד מישהו יבקש הסבר... תזרוק לי עצם

הבטחתי לעתמי שהיום אני אתעסק יותר בעבודה ופחות בתפוז, אז אני הולכת לענות ולא קוראת עדיין את התשובות שלכם

didalf

Well-known member
ניסיתי להבין וחשבתי שעוד מישהו יבקש הסבר... תזרוק לי עצם
חעחעחע:-D
המנה המיוחדת והנשית שהיא חלק 23 (24 למען האמת) מסדרה של מנות מכובדות הוא הסרט של האלמנה השחורה שהוא הסרט ה24 ביקום הקולנועי של מארוול שמתעכב ומתעכב;-(
הבטחתי לעתמי שהיום אני אתעסק יותר בעבודה ופחות בתפוז, אז אני הולכת לענות ולא קוראת עדיין את התשובות שלכם
למה? מי צריך עבודה?

מילי08

Well-known member
שם: מילימי
גיל ב 2149: 169, אבל איכ. למה שאני ארצה לחיות אחרי גיל 80?
מרחק מהים: פיזית - רבע שעה, אבל נפשית.. אני הולכת ומתרחקת מהים

סדרת החודש: קשה לבחור הפעם. Undone בעצם אני מתקנת ל The expanse כי כיף שהיא חזרה
סרט החודש: --
ספר החודש: בשורות טובות, למרות שלקח לי קצת זמן לסיים
שיר החודש:
פרוג ישראלי נפלא
דמות החודש: הדמון של מיסיס קולטר
שחקנ/ית החודש: אסמה מיילס שמשחקת את האנה. לא מבריקה אבל יוצרת דמות מאוד מעניינת. והיא גם כל כך יפה שזה מהפנט.
ציטוט החודש: --
למה מצפים בחודש ינואר? לסופו

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? משתנה. נוח לי לעשות צפייה רציפה אבל יש סדרות שמתיש אותי לראות יותר מכמה פרקים
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? אמממ, לא ממש
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? כן. כמה חבל שאני כבר לא קוראת כמו פעם
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? קריאה. חשבתי על זה לא מזמן. צפייה זה משהו מאוד פסיבי עבורי, אבל אולי דווקא השימוש בשני חושים במקביל הופך את זה לקל יותר (ראיה ושמיעה). קריאה דורשת ממני להתרכז יותר, לדמיין בכוחות עצמי ולהשתמש רק בחוש אחד
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? אין שינוי. תמיד הייתי שבלולה
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? מעניין. אין לי דוגמא כרגע
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? אני לא זוכרת בדיוק. היה משהו עם שיר הפתיחה של פרפר נחמד, שלמרות שראיתי הרבה, תמיד חשבתי שיקרה שם משהו הפוך.
משחק קלפים אהוב? ספיד (ביד אחת!)
פיצה עבה או דקה? אין העדפה
במבה או ביסלי? ביסלי, כי זה מלא בכל כך הרבה חומרים שאני לא מרשה לעצמי לאכול אותה ובסוף תמיד קונה במבה. אבל הכי הכי - כיפלי!
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? השיער שלי כבר עכשיו משנה מצברוח לפי מזג אויר |שפם| 😒 😒. אז אני בוחרת עיניים. זה מגניב
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? היחידים שאני זוכרת וגם באמת אוהבת מאוד הם רוס ומוניקה כמובן, אבל זו בחירה בנאלית. יש כאלה שאני לא זוכרת ויש כאלה שלא השאירו רושם. לכן, תופים תופים, ביחד עם עזרה מגוגל, אני מכריזה על ווינונה ו-וויברלי ארפ כצמד אחיות אהוב (קצת מתלבטת אם לבחור בפליבאג ואחותה אבל ווינונה ו-וויברלי מהממות כל הזמן.

משהו טוב שקרה ב2020? לא היה משהו מיוחד

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
How to prepare for a Zoom meeting
לא הצלחתי להטמיע כתמונה.. אז הנה היא
1609674624923.png

didalf

Well-known member
דמות החודש: הדמון של מיסיס קולטר
חחח קוף מסכן שכמותו אני שמחה שבחרת בו אולי תאמצי אותו ותקחי אותו ממנה.

משחק קלפים אהוב? ספיד (ביד אחת!)
יאאא ספיד אני אוהבת!! וברור ביד אחד פויה לרמאים שמשחקים עם שתיים!

מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? השיער שלי כבר עכשיו משנה מצברוח לפי מזג אויר |שפם| 😒 😒
כן אה? קשה לשיער לחיות במדינה לחה כ"כ|שפם|

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:
How to prepare for a Zoom meeting
:-D:-D:-D
ודווקא הצלחת להטמיע. לפעמים לוקח לזה כמה שניות לעלות.

Lhuna3

Well-known member
פרק אחר פרק זה אכן בינג'.
אבל אם את צופה בפרק פעם בשבוע לפי הסדר זה עדין טכנית נחשב פרק אחר פרק. אבל איך שאני מפרשת את בינג' זה רק אם את רואה פרקים בזה אחר זה ישר כשהם מסתיימים. ז"א שאם את רואה פרק ביום מבחינתי זה לא בינג'. למרות שיהיו הרבה שכן יחשיבו את זה כבינג'.
המממ... באמת צריך להגיע להגדרה איזה מרווח בין פרקים אם בכלל, יכול להחשב בינג'!

הדגים היחידים שאני אוכלת זה טלפיה וסלמון
הייתי צריכה לבדוק בגוגל בשביל להבין שטלפיה זה דג אמנון בעברית.
וגם הזכרת לי שיש שימושים לא רעים ללימון במתוקים - הכי חשוב בעיני זה קרטיב לימון (אבל אין לי מושג אם הוא בכלל מכיל לימון אמיתי, אני קצת בספק).

זה באמת מציק. סורי לונה. די להיות רובוטית.
א. אין לי שליטה על מידת הרובוטיות שלי.
ב. זה לא מציק. אתם מציקים. |שפם| <שפם>
זו שיטה עדיפה בהרבה ואני לגמרי אמשיך איתה, למרות שכולכם לא מצליחים להבין שזה עדיף כי אתם כנראה מאותגרים.
במיוחד בהודעות ארוכות ושרשורים ארוכים כמו זה, שיוצרים דפים מאוד ארוכים, ובמיוחד כשמגיבים בהם על הודעות צריך כל הזמן לגלול קדימה ואחורה להודעה לחזור ולמצוא בתוך האורך הזה את ההודעה שמגיבים אליה (או שאתם כל שניה עוברים לתצוגה מקדימה בשביל להשתמש בחץ למעלה, או בחיפוש מילה - כולן שיטות גרועות), לעומת זאת אם כל ההודעות היו מקופלות תחת כפתורים, ורק ההודעה שכרגע מגיעים אליה היתה פתוחה, זה היה הרבה יותר נוח.
גם הגלילה המאוד ארוכה בעמוד מעיקה בעיני. העמוד פשוט מכיל כמות אדירה של מלל פרוש, והשיטה שלנו לשרשר לסוף עוזרת, אבל רחוקה משלמות.
ואל תגידו לי שקשה לכם ללחוץ על הכפתור בשביל לפתוח הודעה, כי הייתם צריכים ללחוץ לפתיחה גם בפורום הישן והטוב שלנו ואף אחד לא התלונן על זה.
אפילו מבחינה ויזואלית טהורה - זה יוצר לי עמוד הרבה יותר נקי ויפה כשהודעות מקופלות בכפתור.
אז תמשיכו בשלכם אם אתה רוצים, אבל אני אמשיך ככה, אלא אם כן מישהו ישכנע אותי אחרת (ואני פתוחה לזה באמת, אבל זה ידרוש נימוק יותר מנומק מ"זה מציק" מבלי להסביר מה מציק בזה).

didalf

Well-known member
זו שיטה עדיפה בהרבה ואני לגמרי אמשיך איתה, למרות שכולכם לא מצליחים להבין שזה עדיף כי אתם כנראה מאותגרים.
במיוחד בהודעות ארוכות ושרשורים ארוכים כמו זה, שיוצרים דפים מאוד ארוכים, ובמיוחד כשמגיבים בהם על הודעות צריך כל הזמן לגלול קדימה ואחורה להודעה לחזור ולמצוא בתוך האורך הזה את ההודעה שמגיבים אליה (או שאתם כל שניה עוברים לתצוגה מקדימה בשביל להשתמש בחץ למעלה, או בחיפוש מילה - כולן שיטות גרועות), לעומת זאת אם כל ההודעות היו מקופלות תחת כפתורים, ורק ההודעה שכרגע מגיעים אליה היתה פתוחה, זה היה הרבה יותר נוח.
גם הגלילה המאוד ארוכה בעמוד מעיקה בעיני. העמוד פשוט מכיל כמות אדירה של מלל פרוש, והשיטה שלנו לשרשר לסוף עוזרת, אבל רחוקה משלמות.
ואל תגידו לי שקשה לכם ללחוץ על הכפתור בשביל לפתוח הודעה, כי הייתם צריכים ללחוץ לפתיחה גם בפורום הישן והטוב שלנו ואף אחד לא התלונן על זה.
אפילו מבחינה ויזואלית טהורה - זה יוצר לי עמוד הרבה יותר נקי ויפה כשהודעות מקופלות בכפתור.
אז תמשיכו בשלכם אם אתה רוצים, אבל אני אמשיך ככה, אלא אם כן מישהו ישכנע אותי אחרת (ואני פתוחה לזה באמת, אבל זה ידרוש נימוק יותר מנומק מ"זה מציק" מבלי להסביר מה מציק בזה).
זה נכון אם כולנו היינו מתנהגים ככה. כיוון שלא אז רק ההודעות הקטנות שלך הולכות קצת לאיבוד פה.

Lhuna3

Well-known member
זה נכון אם כולנו היינו מתנהגים ככה. כיוון שלא אז רק ההודעות הקטנות שלך הולכות קצת לאיבוד פה.
אם יש הסכמה אז למה רק אני באמת? (אני לא לוחצת כאמור, רק בגלל שאתם העליתם את הטענה אני עונה).
ולא נורא, מי שרוצה מוצא ;-) (אני חושבת שהכפתור הוא די בולט בעיצובו הכחול, אז דווקא בגלל שאני היחידה, קל למצוא, לפחות לי קל למצוא פה את ההודעה שלי).

didalf

Well-known member
אם יש הסכמה אז למה רק אני באמת? (אני לא לוחצת כאמור, רק בגלל שאתם העליתם את הטענה אני עונה).
ולא נורא, מי שרוצה מוצא ;-) (אני חושבת שהכפתור הוא די בולט בעיצובו הכחול, אז דווקא בגלל שאני היחידה, קל למצוא, לפחות לי קל למצוא פה את ההודעה שלי).
1. כי זה מציק לעשות את זה, גם ככה זה מנג'ס לזכור כל פעם לשמור-להעתיק-לרענן.
2. אי אפשר לשים אייקונים אז זה לא כמו הכותרת של תפוז הישן.
3. גם אי אפשר לסמן אם פתחת או לא כמו בתפוז הישן, אז כבר יותר קל לזהות אם קראתי או לא כשזה כבר פתוח.
4. אם כולם לא עושים אז אין טעם, ואין סיכוי שכולם באמת יקפידו על זה.

Lhuna3

Well-known member
1. כי זה מציק לעשות את זה, גם ככה זה מנג'ס לזכור כל פעם לשמור-להעתיק-לרענן.
2. אי אפשר לשים אייקונים אז זה לא כמו הכותרת של תפוז הישן.
3. גם אי אפשר לסמן אם פתחת או לא כמו בתפוז הישן, אז כבר יותר קל לזהות אם קראתי או לא כשזה כבר פתוח.
4. אם כולם לא עושים אז אין טעם, ואין סיכוי שכולם באמת יקפידו על זה.
1. סבבה, לי זה לא מציק לעשות אז אני עושה. אם לפעמים שוכחת לא נורא.
2 +3. אני לא אמרתי שזה כמו במערכת הישנה או שנותן אותם יתרונות, אלא שמבחינת הצורך ללחוץ בשביל לפתוח זה כמו בישנה ולכן זה לא מציק יותר, ושזה יוצר עמוד יותר קצר ואסטתי ועם פחות מלל שקשה להתמצא בו.
זה באמת היה נחמד אם היו אייקונים בכפתור וגם אם אפשר היה להוריד את המילה "ספוילר" שמאלצת אותי להבהיר שזה לא ספוילר. אבל לא נורא בשבילי.
אני גם מסכימה איתך שבפתוח קל יותר עכשיו לזהות אם קראת, זה טיעון לגיטימי, אבל עדיין מבחינתי הצורך לגלול דרך הודעות כל כך ארוכות ולזהות איפה מתחילה הבאה/הקודמת הוא פחות נוח. רק בקצרות של מספר שורות זה נוח לי.
4. בשבילי עדיין יש טעם :)
(אני מקבלת אבל את המענה הזה כתשובה למה אתם לא עושים את זה, כל אחד מה שנוח לו.)

nerdkey treky

Active member
חשבתי שמרתון זה פשוט לראות הכל ברצף. רואים רק 5 פרקים? מיני מרתון, אבל עדיין 5 פרקים ברצף זה לא משהו פשוט, לכן מיני מרתון נשמע לי אידיאלי.

Lhuna3

Well-known member
חשבתי שמרתון זה פשוט לראות הכל ברצף. רואים רק 5 פרקים? מיני מרתון, אבל עדיין 5 פרקים ברצף זה לא משהו פשוט, לכן מיני מרתון נשמע לי אידיאלי.
אבל למה אתה קורא ברצף? בלי לישון באמצע? בלי הפסקות למקלחת/לאכול/לעבוד/לחיות?
סדרות/עונות של 20 פרקים זה ברור שאף אחד לא רואה ביום אחד ברצף (אף אדם שפוי לפחות ובעל צרכים אנושיים פחות או יותר).
אני קראתי לזה בינג'/מרתון גם כשראיתי ברצף רק 2 פרקים של סדרה ביום - כי זה מה שהיה לי זמן פנוי אליו.

nerdkey treky

Active member
אבל למה אתה קורא ברצף? בלי לישון באמצע? בלי הפסקות למקלחת/לאכול/לעבוד/לחיות?
סדרות/עונות של 20 פרקים זה ברור שאף אחד לא רואה ביום אחד ברצף (אף אדם שפוי לפחות ובעל צרכים אנושיים פחות או יותר).
אני קראתי לזה בינג'/מרתון גם כשראיתי ברצף רק 2 פרקים של סדרה ביום - כי זה מה שהיה לי זמן פנוי אליו.
20 פרקים אי אפשר לראות ביום אחד אבל אם יש לך כוונה לסיים את 20 הפרקים כמה שיותר מהר, הייתי אומר שזה מרתון. ביומיים. לראות שני פרקים ביום ולסיים תוך... נניח שבוע וחצי (תלוי באורך), זה..... סוג של מרתון אפשר להגיד. אבל פחות אינטנסיבי. העניין הוא שאנשים לא נוטים לפרט יותר מדי כמה זמן לקח להם לסיים עונה. פשוט אומרים מרתון ולא נכנסים לפרטי פרטים... עד שעדי באה ושאלה את השאלה

LeAnnDyIan

Well-known member
הייתי צריכה לבדוק בגוגל בשביל להבין שטלפיה זה דג אמנון בעברית.
סליחה, שכחתי שזה לא השם בעברית🤷🏻‍♀️
א. אין לי שליטה על מידת הרובוטיות שלי.
אין לך איזה מתג? את בטח דגם של 2020|שפם|
תעשי עידכון גרסה או משהו.
ב. זה לא מציק. אתם מציקים. |שפם| <שפם>
אנחנו אכן מציקים.
אבל בתאכלס הדבר שהכי מציק לי זה שההודעות שלך פשוט נבלעות לי בתוך התיבה הקטנה שלך (אלא אם את מגיבה לי ואני מקבלת התראה), משום מה אני כל הזמן מפספסת אותן.
בשרשורים קודמים אני זוכרת שראיתי תגובות של עדי אליך וחשבתי לעצמי ״מה, מתי לונה הגיבה?8-*״
שזה די מציק שאני צריכה ללכת אחורה ולנסות להבין איפה התגובה שלך כי היא כזאת קטנה.
וכן, אני יודעת שטכנית אני יכולה ללחוץ על מה שעדי הגיבה כדי שיקח אותי להודעה שלך, אבל אז זה גורם לי לפקפק בעצמי ולתהות האם יש עוד הודעות שלך שפיספסתי ואם יש דבר שאני לא יכולה לסבול במערכת הזאת, זה לחפש הודעות בדפים קודמים.

Lhuna3

Well-known member
אין לך איזה מתג? את בטח דגם של 2020|שפם|
תעשי עידכון גרסה או משהו.
אני מחכה שקודם הרובוטים האחרים יעדכנו, ואני אראה אם אין להם תופעות לוואי.
יש אצלנו גם כאלו שטוענים שהשדרוג הוא קונספירציה של הרשויות להחדיר לנו DNA של אנשים ולשלוט בנו, אז נראה.

מילי08

Well-known member
ספר החודש: קראתי המון החודש: קודם כול טכנית סיימתי רק בתחילת החודש את Rhythm of War ואז עברתי ל- The Burning Room (הארי בוש מספר מספר 17) ו-The law of innocence של מייקל קונלי ואז חזרתי לקרוא בעברית : צעדים קטנים של אהבה, האחיות, הכפר האבוד ונשכחים.
ואחרי כול זה ספר בחודש שלי הוא The law of innocence למרות שהיו כמה שדברים שפחות אהבתי.
את גורמת לכולנו להיראות רע... 😅
שחקנ/ית החודש: דאג ג'ונס
לא יודעת מי זה, אבל קראתי את זה בתור דאו ג'ונס. כמו המדד :-D
לא ממש, תמיד אהבתי להיות בבית ואני שונאת להיות יותר מידי בחברת אנשים אז קורונה זה תירוץ טוב לשמור אקסטרה מרחק מאנשים.
בדיוק.
רבים משווים את דה וויקנד לפרינס או מייקל ג'קסון, אבל לי הוא מזכיר יותר את ג'סטין טימברלייק במנעד הקולי.
הוא לא רע, למרות שאני לא מתה על הסגנון הזה
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?שהכדורגלן אלון מזרחי ואלון בן-דוד (הכתב לענייני צבא, אז בערוץ 1 של פעם) הם אחים כי יש להם את אותו שם פרטי.
:-D זה ממש חמוד
שיר החודש: Lean on Me - Bill Withers
|מאוהב| איזה שיר ואיזה זמר. הלך מאיתנו בטרם עת ;-(
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? לקרוא זה כמובן דורש יותר אנרגיה, זה משהו הרבה יותר אקטיבי בעיני מצפיה בסדרה. דורש ריכוז גבוה יותר, הפעלה של הדימיון הויזואלי ולרוב גם יותר מחשבה
|כן| נראה לי שזה בדיוק מה שאני כתבתי (רק שניסחתי פחות טוב..)
היה לי גם רעיון קונספירטיבי שמבוגרים יודעים לקרוא את המחשבות של ילדים והם לא מספרים לנו את זה, ורק כשמגיעים לגיל מסוים אז מגלים לך את הסוד.
יא, את מזכירה לי שכשהייתי בגן חשבתי שהגננת לא באמת יודעת לקרוא והיא ממציאה סיפורים מהראש :-D
מי מוותר על החלק של הפחמימה? לא הבנתי אף פעם את הקטע.
פחמימות זה טוב. בריא לנשמה
זה כל כך חמוד. [סרטון קואלה]
מתוק להפליא! תודה ששיתפת. איך אני אוהבת את האוסטרלים
אבל בפועל אני אהיה בן 45 כי בין 2024 ל2145 הייתי בהקפאה כריוגנית על ספינת חלל שלקחה אותי לכוכב אחר ומנעה ממני להזדקן.
:-D. ברור
דמות החודש: איימוס בורטון (The Expanse)
מלך!
קודם אני חייב להתלונן על השימוש כאן במושג "סיפוק עצמי"... :-D
יש משהו כיף בלשקוע עמוק וחזק לתוך סדרה. תכלס זה לפעמים קצת מקביל לאכילה של קופסה שלמה של גלידה בן וג'רי - התחושה של הסיפוק יכולה להגיע עם תחושה של קצת גועל עצמי. ואפילו בחילה לפעמים.
לא חשבתי על זה. אתה ממש צודק
נולדה היצורה הכי חמודה אי פעם בעולם - האחיינית החמודה שלי. כל פעם שאנחנו מתלוננים במשפחה על 2020 אז אחותי מזכירה לנו את זה.
הוווו |מאוהב|
שיר החודש:
שיר החודש שלך נפלא! מאוד אוהבת אותו ומזמן לא שמעתי אותו
קטעים מצחיקים מ4 עונות של באפי
אני כל כך אוהבת את הסדרה הזאת!!

מילי08

Well-known member
זה לא באמת עד כדי כך קשה. עשיתי ציומי המסך של שני הדפים האחרונים של הפורום ולפי זה ספרתי.
:-O
אני תמיד שוכח איך אני נשמע ומופתע כשאני שומע את עצמי בהקלטה
אני שונאת לשמוע את עצמי בהקלטות. תמיד מפתיע אותי...
את חייבת לבחור, אחרת את נפסלת
כבר שכחתי מה אני צריכה לבחור :-P:
מעכשיו כשאת קוראת תהיי עם מרקר ביד. ואז כשאת רואה משפט טוב תמרקרי אותו.
ואז תעתיקי אותו לדף כי המירקור לא באמת יעזור כי איך תמצאי את זה אחר כך.
ואת הדף תשדכי לכריכה של הספר כדי שלא תאבדי אותו.
נ.ב. את כל זה עדיף לא לעשות עם ספרי ספרייה
:-D
והכי לא קשור - יולנדה. באמאשלי נראה לי הבריסטה הזאת הייתה שיכורה
:-D. נראה לי שמעכשיו אני קוראת לך יולנדה. זה קורע
כי איך שלא אחזיק ספר/קינדל בשכיבה, לא יהיה לי נוח
נכון? אף פעם אין תנוחה נוחה. לסבתא שלי בבית היה ציור של נערה ענוגה קוראת ספר על כסא או משהו, ותמיד תהיתי כמה זמן היא הצליחה באמת לשבת ככה...
1. שבליל ירח מלא יש מכשפות (זה עבר לי די מהר)
2. שהברקוד של מוצר יצפצף אם אגנוב משהו בסופר מבלי לשלם (זה עבר לי אחרי שגנתי חבילת מסטיקים פעם אחת ולא ציפצפתי אבל כמעט קיבלתי התקף לב כשעברתי בדלת)
3. שסאדאם חוסיין מסתתר מתחת לאדמה ויתפוס ילדים שמשחקים בתעלות למי ניקוז גשמים במושב (לא יודעת שהפחד הזה, שהיה הכי גדול, עבר לי בשלמותו כי עד היום אני מפחדת מהתעלות האלה|קר|)
:-D. נשמע שהיית ילדה טובה. מתי זה התקלקל בדיוק?
אבל בכללי ברגע של רצינות- זו הייתה שנה מאתגרת שגרמה לי לקחת הרבה דברים בפרופורציה ולהתמקד במה שחשוב. העפתי המון אנשים רעילים מחיי, ואפילו לא בקטע רע. הודיתי להם על התפקיד שלקחו בחיים שלי והמשכתי הלאה. בלי טינה ובלי קמטים. במקום להתמקד במה שהשנה הזו לקחה ממני, השתדלתי לראשונה בחיי להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות מה השנה הזאת נתנה לי (טבעת יהלום:-P: בלי חתונה!) ולנסות לחיות אורך חיים בריא יותר גם מבחינה פיזית ובעיקר מנטלית.
|חיבוק| מדהימה. כל הכבוד!!
שחקנים יפים מידי. אף פעם לא הבנתי את התלונה הזאת, ברור שאני מעדיפה שחקנים יפים בטלוויזיה שלי. אם אני ארצה לראות אנשים רגילים אני אצא לרחוב תודה ושלום.
חחח
נכון, אבל לפעמים השחקנים נראים יפים מידי לתפקיד. זה לא משהו שמפריע לי מאוד, אבל פה ושם אני שמה לב לזה ונראה לי שיש מין נתק בין השחקן היפה לבין הדמות הרגילה
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?|קדימה|חשבתי שפקק בכביש פירושו פקק של קולה שעומד על הכביש ומעכב את התנועה|פנים||פנים|
חחח, גם זה ממש חמוד! איזו שאלה מעולה הבאת
|מצלמה|זאת אני|מובך|: [מימ]
כנל :-D
אתם לא מבינים כמה רבתי עם תפוז כדי לשלוח את זה
תפוז |שפם| |שפם| |שפם|
ויש עובדים בסטארבקס:
:-D זה מעולה! אין על האמריקאים
לא ראיתי את הסרט עם הליצן, אבל כשגדלנו בשנות ה-90 (בתקופה של מלחמת המפרץ) כל הזמן היינו שומעים ברדיו על סדאם חוסיין וכששאלנו את ההורים מי או מה זה, הם אמרו לנו שהוא איזה מפלצת אימתנית שנמצאת מתחת לאדמה ותופסת ילדים שמשחקים איפה שאסור להם. אז אופן עקרוני זה היה יכול להיות בכל מקום (נגיד שטח פרטי מגודר ונטוש אם עף לנו הכדור לשם) אבל בעיקר היינו משחקים סטנגה על הכביש בזמן שמחכים לאוטובוס של הבצפר, אז לפעמים הכדור היה מתגלגל לצד של הכביש איפה שתעלות ניקוז של המי גשמים (שבתאכלס הן לא עמוקות ממש, אבל בחורף יש מלא עשבים שם ואם יורדים למטה אפשר להחליק ואו לקבל מכה ממש חזקה או להישרט מכל מיני ענפים/אבנים שיש שם, או במקרה הגרוע שקרה למישהו אצלנו- לשבור איזה איבר אם מחליקים לא טוב). ההורים שלנו לא רצו שנרד לשם אז סיפרו לנו כל מיני מעשיות על מה יקרה לנו אם
אוקיי.. לא ציפיתי לזה :-D. חינוך למהדרין!
הם בהחלט היו מושפעים מהספר הזה שעליו מבוסס הסרט עם עם הליצן, IT אני חושבת.
כשקראתי אותו מתישהו בגיל ההתבגרות, תמיד לפני השינה הייתי מכבה את האור ליד המיטה ואז מדליקה שוב ליתר בטחון ובודקת את החדר ומתחת למיטה. הקטע הוא שלא היה ממש מתחת למיטה, כי היה שם חלק נוסף (ארגז מצעים או מיטה נפתחת, לא זוכרת) ולא היה סיכוי לאף אחד להתחבא שם, אבל בדקתי בכל זאת... וגם קראתי כמה פרקים כשג'ימי הנדריקס מנגן ברקע, ועד היום הוא מתחבר לי אסוציאטיבית לספר הזה
איך אתם מגיבים כל כך מהר?
אנחנו קצת חסרי חיים, וגם עדי חזיר חינכה אותנו שצריך לחכות בקוצר רוח לשאלון, אז ברגע שהוא עולה כולם בקריז

מילי08

Well-known member
זהו, אני מפנימה!
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? באתי לרשום את זה ואז ראיתי שגם עדי חזיר @didalf כתבה אז כיף לדעת שאני לא היחידה. גם אני חשבתי שפקק בכביש אומר שיש פקק של בקבוק שמונח לו על הכביש ואסור למכוניות לעלות עליו
זה באמת חמוד!
יש מצב שאני חושב על זה יותר מדי?
כן
העדר קבוצות מיעוט. אני חושב שאחרי כל כך הרבה שנים שלא שמתי לב לזה, אני יכול לראות עוד סדרה שכולם שם לבנים וסטרייטים. אני לא מעדיף, אבל זה לא יפריע לי ממש.
|כן| |כן| כנל
אולי רק לחלק מהמוצרים? אני זוכרת שפעם יצאתי מחנות בביקור בחו"ל (בשוויץ אם אני לא טועה), וחפיסת שוקולד, שכמובן שכן שילמתי עליה, ציפצפה ביציאה... זה היה די מלחיץ ומאוד מביך, והקופאיות לקחו אותה והעבירו אותה שוב ושוב בסורק ובסוף נתנו לי ללכת.
אם לא ענו לך כבר - זה לא הברקוד אלא החתיכת פלסטיק מגנט שמדביקים לכל מוצר
אותי הדבר הכי מטריד בקשר לסדאם חוסיין זה שהתפרסמה פעם בעיתון תמונה שלו בתחתונים, ומאז זה התמונה שעולה לי בראש כל פעם שאני שומעת את שמו 8-{
:-D בלעעעע
אני חייבת להגיד שזה ממש מעצבן שלא רואים פתאום אייקונים של תפוז. חלק מהתגובות שלכם זה רק אייקונים ואז פשוט יש בלאנק😬
איפה המשת״פ הזה של תפוז שיפתור לנו את התעלומה?🧐
ממש מעצבן, וזה גם קורה בצורה מאוד אקראית. לפעמים עובד ולפעמים לא.
משתפ :-D

מילי08

Well-known member
שם, גיל, ומיקום זה השאלות הרגילות שיש כל חודש בשאלון החודשי. עדי פשוט ניסתה לעשות אותם קצת יותר מעניינות. אבל אתה כמובן מוזמן לחבור לחבורת הרובוטים של הפורום שלא מסוגלים אפילו לשקר בקטגוריה הזו וסתם לכתוב שטיות כדי שלפחות תהיה תשובה.
חחח
כל מה שקראתי זה וואנהדה|פנים|
:-D
חשבתי שכבר סיפרתי לכם את הסיפור הזה. הייתי עם דודה שלה בסופר ולקחתי איזה חבילת מסטיקים של האלה בטעם קולה, שהם ריבועים קטנים ועבים שיש 5 בחבילה, לא זוכרת איך קוראים לזה, אבל כל מסטיק בפה של ילד הוא די ענק. לא זוכרת למה לקחתי, נראה לי שהרגשתי מחויבת בתור ילדה לגנוב משהו כדי להרגיש מגניבה. אבל איך שפתחתי את החבילה והכנסתי מסטיק אחד לפה כבר הרגשתי פחות אמיצה. עכשיו אני מבינה שיכולתי פשוט לבקש מדודה שלי לקנות לי את זה אבל אז פחדתי שהיא תגיד לא (לא יודעת למה) אבל גם פחדתי שהיא תדע שלקחתי ופתחתי בלי לבקש רשות ובגלל שהייתי בטוחה שהדרך היחידה לדעת אם גנבתי זה אם אני אצפצף כשיוצאים מהסופר, פתחתי את כל החמש מסטיקים והכנסתי אותם לפה. בקושי הצלחתי ללעוס. בטח שלא לדבר. מה שמצחיק זה שכשהגענו לקופה, היא שאלה אותי אם אני רוצה משהו (מהממתקים שהיו ליד הקופה) אבל לא הייתי מסוגלת להגיד כלום אז פשוט עשיתי לא עם הראש ('הנדתי בראשי לשלילה' הרגיש לי זקן מידי). רק רציתי לברוח משם מהר ככל האפשר לפני שמישהו יעלה עליי, אבל איך שבאתי לצאת קלטתי שהעטיפה עצמה (זו עם הברקוד) עדין בכיס שלי כי לא היה לי איפה להשליך אותה והתחלתי להזיע ולרעוד מפחד וצעדתי החוצה בשיא הזהירות עם עיניים עצומות מחכה לצפצוף האימתני הזה שיסגיר אותי רק כדי לשמוע את דודה שלה שהייתה כמה צעדים לפני מסתובבת ושואלת "הכל בסדר?" פקחתי עיניים רק כדי לגלות שאני כבר מאחורי הדלתות של הסופר. כמעט הקאתי מרוב התרגשות. כמובן שישר ירקתי את המסטיקים האלה מהפה ומאז לא גנבתי יותר שום דבר. התחושה הנוראית הזאת שאני עומדת להיתפס הספיקה לי לכל החיים.
את הורגת אותי! אני מאוהבת בך. אשכרה נחנקתי מצחוק
אבל אם לקוחות שואלות אותי למה קוראים לי דילן, כי זה תמיד בקטע של "דילן? זה לא שם של בן??" אני תמיד עונה להן: My mom loves Bob Dylan, she wanted a boy and got me. I guess that's better than Bob.
זה בדר"כ משתיק אותן.
:-D אחלה תשובה
ב' עם צירה, לא קמץ. [או שזה סגול ולא פתח? איפה מילי המורה ללשון שלנו]
הנני
צירה, כמו שכותבים, ככה זה נשמע - עם יש מיד אחר כך (ולכן בשירים ישנים אומרים יריח ולא ירח למשל). סגול הוא פחות חזק
זה הסבר לעצלנים. בבקשה אל תראו את התשובה הזאת למורים אמיתיים ללשון... 😅

מילי08

Well-known member
המנה המיוחדת והנשית שהיא חלק 23 (24 למען האמת) מסדרה של מנות מכובדות הוא הסרט של האלמנה השחורה שהוא הסרט ה24 ביקום הקולנועי של מארוול שמתעכב ומתעכב
אהההה.... אין סיכוי שהייתי מבינה את הרפרנס בשום דרך אחרת
למה? מי צריך עבודה?
אוף, באמת מי? אבל אין ברירה |שפם|
חחח קוף מסכן שכמותו אני שמחה שבחרת בו אולי תאמצי אותו ותקחי אותו ממנה.
זה בדיוק מה שאני רוצה! ממש מסכן.
יאאא ספיד אני אוהבת!! וברור ביד אחד פויה לרמאים שמשחקים עם שתיים!
נראה לי שככה הילדים משחקים היום. ממש רמאים!
ודווקא הצלחת להטמיע. לפעמים לוקח לזה כמה שניות לעלות.
וואלה. בהתחלה לא ראיתי אז ערכתי את ההודעה.
את די צודקת אבל המערכת גם ככה מתישה אותנו אז זה נראה לי עוד משהו מעצבן לעשות

זהו, בשעה טובה סיימתי להגיב. עכשיו אפשר לכתוב הודעות חדשות

למעלה