Viva La Revolution!!!!

Stormtrooper

New member
אמממם...

ההופעות עצמן - חלק היו נחמדות. אבל זהו. כל האוירה שם הייתה מגעילה. המון אלימות ורפש אנושי. זה מאוד יפה להגיד "יוניטי" ולעשות "הופעות מעורבות" של סצינת הפאנק על כל מגזריה, אבל רואים שבתכלס זה לא עובד כי יש כל מיני חלקים בסצינה שמורכבים מחלאות אדם. איזה מין פאנק זה לשיר "if the kids are united" ואז לצאת החוצה לתת מכות לפאנקיסטים אחרים או לגנוב להם את הארנק?! איך בן אדם שבועט בשקית בקבוקים של איזה מסכן שאוסף אותם בשביל הפרנסה המצומצמת מאוד שלו, יכול לקרוא לעצמו פאנקיסט?! תסלחו לי, אבל זה לא סצינת פאנק, זה גועל נפש. נ.ב. זה ברק מאירי פה

bad religion

New member
זה לא היה צפוי...חחחחחחחחחחחחח.

זה היה ערב יוניטי לכל ארנקי הסצינה. הארנק שלי,אגב,נשאר בבית. גם אני,נשארתי בבית. היה כיף. אכלתי חביתה,לא הייתי צריך לראות אנשים מקבלים מכות,ולא נתתי לאף אחד שלושים וחמש שקל מתנה ליומולדת.

brutalpolka

New member
כמה דברים:

1. מי אתה באד רליג'ן? 2. לא יצא לי להגיע כי היתה לנו חזרה ולא התחשק לבטל 3. אני לא מבין את ההגדרה "לאחד את כל הסגנונות", יעני, גם ככה כולם מתערבבים כל ערב ויש קצת מהכל. 4. מה עשו לעוללים אם אפשר לשאול? 5. אני מדבר מבלי לדעת על מה המהומה, אבל כבר מזמן הבנתי שהבעיה היא עם אנשים שקוראים לעצמם פאנקס בגלל מעיל עור עם פאטץ של אקספלוייטד וכי הם בטלנים שיכורים. הדבר היחיד שחשוב להם הוא עצמם, אפס עקרונות ואפס סיבות להקרא פאנקיסט בכל לבל. מסכים עם עודד השני בזה שיש יותר מידי זבל אנושי בSO CALLED סצנה. קיצר, עוד פרטים לאלו שלא היו

Link 80

New member
כמה שאני שונא הופעות כאלה

היה שווה לבוא בשביל פאטקור וועדת קישוט שנתנו הופעות מעולות לצערי לא יכולתי להשאר להופעה של נקמת עוללים , שמעתי היה קטעים מסריחים , ממש חבל

ButtholeSurfer

New member
דווקא אהבתי

לא את כולם, אבל ועדת קישוט, פאטקור ובמיוחד דד רבינז היו מעולים. גם המוסיקה בין ההופעות הייתה לא רעה.

bangolio

New member
אתם חבורה של זייני שכל בכיינים

היה בנזונה בהופעות ואם אתם מתבכיינים מכאלה שטויות, אתם סתם הומואים עופר יוצא מן הכלל באמת לא מתאים הגניבות שהלכו שם במיוחד לא לך שאתה בנאדם זהב אבל כמעט כל הלהקות דפקו הופעה בת זונה אני לא יעבור אחת אחת ולא צריך לדעת רוסית בשביל להיכנס לפוגו של דד רבינז ששיחקו אותה לגמרי רוב התקלוט היה סבבה מקום לדעתי אחלה ואני מתכוון לחזור לשם כל פעם שיהיה משו מעניין קיצר תפסיקו עם החרא הזה, זה שהכל לא מושלם פרפקט לא אומר שהמקום חרא

bangolio

New member
ממש לא

אני לא יחצן ולא שום דבר קרוב לזה את עמית אני אפילו לא מכיר כזה טוב אבל הקטע זה שאפילו שכאוס ראבאק, סמאש 4$ וביר 7 ביטלו היה חזק וחזק ביותר בזכות כל הלהקות והמארגנים אתם סתם הורסים את השם של המקום וזה לא מתאים במיוחד שהוא חדש ושוב זה אחלה מקום לדעתי אני יודע שלי ולרוב שהיו שם היה סבבה ואני מציע לכולם לבוא לכל מה שיהיה שם אני יודע שזה מה שאני יעשה בכל אופן הפסד שלכם

למעלה