visor

avivgr

New member
עוד פרטים בבקשה

מה קרה שניסית להתקין? איזה עברית התקנת של כלנית או של הראל? איזו גירסה? קיבלת הודעת שגיאה בהתקנה או בהרצה? תפרט בבקשה כדי שנוכל לעזור. אביב

talpjcohen

New member
יש עברית אחרת

לחבר שלי יש VISOR PRISEM על הויזור שלו מותקנת עברית של BYE. חברה אחרת, שאגב גם מפיצה את הויזור בארץ. הוא קיבל את דגם הדלוקס ויש הבדל בין העברית של בפריסם לדלוקס. מכאן שהעברית של כלנית או של הראל כנראה לא תתאים לדגמים של ויזור. כנס לאתר של BYE וברר מה הולך שם. בהצלחה.

מיצו

New member
לי יש ויזור והעברית של כלנית

כן עובדת עליו. הבאתי את המכשיר מארה"ב לפני שנתיים (ממש כשיצא לשוק) ומכיוון שאז היה לי 3X פשוט לקחתי את קובץ ההתקנה והעברתי אליו. מאז זה עובד כמו תותח.

talpjcohen

New member
ניסינו

ניסנו אצלו אבל זה לא עבד, בכל אופן החברה שמפיצה את המכשיר בדרך כלל יודעת הכי טוב (למרות שנכנס כאן איזשהו אנטרס אישי של החברה).

אלאר

New member
חשבתי שאני היחיד בפורום עם ויזור ../images/Emo24.gif

קניתי בארץ מהיבואן (יער דטה), וקיבלתי איתו תוכנת עברית של EBY. אנ´לא יכול להשוות לעברית של כלנית או הראל, אבל מבחנתי זה עובד OK. לפעמים הגרפיטי לא ,תופס (זה בטח באשמתי), ולפעמים הישור מתבלגן, ואז אני פשוט סוגר את היישום ופותח - וזה מסתדר. נסה ב - www.myvisor.co.il , 03-9025586

רועי.ג

New member
העברית של כלנית עובדת יופי

אתה כמובן צריך לרכוש אותה ולקבל קוד רישום מדובר על אותה מערכת הפעלה בדיוק ולכן לא צריך להיות בעיה

למעלה