USER CONTROL ב WIN FORMS

mandymo

New member
USER CONTROL ב WIN FORMS

שלום אני בונה אפליקציה שבה אני רוצה להציג כמה USER CONTROLS. העניין הוא, שאני רוצה שבלחיצה על כפתור אחד - יוצג לי UC אחד. בלחיצה על כפתור אחר - יוצג לי UC אחר. יש לי די הרבה כפתורים כאלה, ולכן אני לא רוצה כל לחיצה לעבור על כל ה UC ולעשות לכולם VISIBLE = FALSE. אני רוצה משהו יותר כללי. יש מצב לכזה דבר?? התודה יוסי

ekampf

New member
למה לעבור על כולם?

אתה רק צריך לשנות את ה-visible של הUC שכרגע מוצג (אתה בטח שומר איפשהו מי ה-current שלך) ואת הvisibility של ה-UC החדש (ולהפוך אותו ל-current)

mandymo

New member
ונעבור ל MDI

במקום להמשיך ולהתברבר עם ה UC, שאני לא יוצא ממנו, החלטתי לעבור ל MDI. העניין הוא שאני רותה לשלוט בכל מיני מאפיינים של החלונות שנפתחים. לדוגמה : האים יש אפשרות לשלוט במיקום שבו יפתח חלון MDI. ניסיתי לשחק עם המאפיינים LOCATION ו TOP - ללא הצלחה. הרעיון הוא שאני אוכל לפתוח חלון אחד שיכסה לחלוטין את השני, אולם שניהם ישאירו מקום לראות MENU שנמצא בצד. משהו כזה... בקיצור אני רוצה חלון שיפתח איפה שאני אגיד לו, ובגודל שאני אגיד לו. יש כזו אפשרות???

mandymo

New member
מצאתי

כנראה שהייתי צריך לכתוב את השאלה כדי למצא את התשובה. (שיניתי את המאפיין startPositionל Manual) תודה בכל אופן יוסי

למעלה