up oad

duke4you

New member
אתה יודע מה?

אני מאמין לך... פעם חבר שלי הצליח לשלוח במהירות דומה אבל אחרי שבוע זה חזר להיות נורמלי אז תנצל את ה40 טוב טוב

benadi

New member
אני הגעתי במקסימום ל-10 קילו

בנטוויז´ן בחבילת 0.5

huey

New member
יש קבצים שנשלחים יותר מהר, כמו

tif... תנסו לשלוח קובץ tif ותראו לאיזו מהירות השליחה מגיעה... (כשהיה לי 56 קיי הגעתי ל 10 קילובייט יציב, ואף יותר)

Ck3

New member
אם אני לא טועה

זה בגלל מה שנקרא software compression, תעשה לך קובץ BMP רגיל בצייר, תשמור אותו במספר צבעים גבוה, נגיד ציירת קו שחור דק, זה יתפוס לך איזה מגה ומשהו, עם המודם 56קיי הייתי מעביר כאלה גם ב12 קיי לשניה, במקום ב3.6 הרגיל..

duke4you

New member
תקשיבו שניכם

שום תמונות ושום קבצי טקסט, אני מכיר את ה"טריקים" האלה. אני במו עיניי ראיתי מישהו ששולח קובץ setup של 100 מגה בייט על 40KB לשניה. והיו עוד בדיקות עם קבצים גדולים. אין הסבר לתופעה הזאת, אבל אני בטוח שזה זמני בלבד... סיפור של שבוע, שבועיים והכל יחזור להיות נורמלי - upload של 13KB מקסימום.

Ck3

New member
אם ככה, אז זאת באמת תופעה מוזרה..

בכל אופן, אני דיברתי על דוגמא שלי ממודם 56K (אני דיי בטוח שבADSL זה עדיין יקרה).. אז אם מישהו מעלה לפתע במהירות מופרזת, אבל, קובץ לא דחוס, אז זה מה שאני תיארתי, אין סיבה לשמוח..
לעומת זאת, אם זה קובץ דחוס (והכוונה לא רק לזיפ וכאלה, גם קבצי exe דחוסים בד"כ, וMP3ים), אז יש סיבה לשמוח..
(נ.ב - duke ברור לי שאתה יודע את זה, הוספתי את ההסבר למען משתמשים חדשים)

למעלה