UFC158: סנט פייר מול דיאז דיון

מרקו בי

New member
איזה ארוע כדור שינה

לחשוב שבקרב המרכזי פיית השינה או גוד... נקוה להתעוררות בהמשך

BeniTaz

New member
וכמה מילים על המקדימים כדי לא להירדם

איך לא שמו לוחם מדהים כמו ג'ורדן מיין בקארד המרכזי?! מטומטמים.. גם לוחם קנדי, גם כוכב עולה אמיתי.

ההחלטה לתת לקוטה את הניצחון היא מבזה.. לטעמי הוא הפסיד בבירור 2 סיבובים. מעניין אותי אם שופטי הצד היו קנדים.

איב לוין שוב עושה פדיחות.. עוצר קרב אחרי שקרבליו חטף חצי נוקדאון. הלוחם היה מפוקס לגמרי.. מי עוצר קרב MMA אחרי נוקדאון קטן?! כל פעם השופט הזה מתערב שלוחם עוצם עין.. חאלאס.. מה הוא מאמא תרזה?

מרקו בי

New member
האמת אני לא רואה את המקדימים בדרך כלל

משלים אירי הארוע. אבל זה שהUFC מטומטמים בשיבוץ קרבות, בהעדפת מחלקות קלות על כבדות ובקרוב נשים על גברים זה לא חדש, מה שמבאס שהם ממשכים יותר בקיצוניות עם המגמה הזו.

BeniTaz

New member
...

עוד החלטה אחת אני קופץ מהחלון.. שנים לא ראיתי הכנעה ב-UFC.

מרקו בי

New member
עד שיש הזדמנות להשתמש באומטיקן גו

הנדריקס

אלנברגר נראה מצויין ומרקוודת צריך לחזור לmw או לעזוב את הUFC.

BeniTaz

New member
למה לעזוב?

מה יש לו לחפש בחוץ?
הפסיד ללוחם טוב סך הכל.. מארקוורדת' לוחם מצויין. אבל המחלקה הזאת כל כך חזקה.

מרקו בי

New member
נכון בגלל זה אין לו מה לחפש בww

הוא חלש מאוד בגלל החיתוך, לא מסתדר מול מתאבקים ובww יש את המתאבקים הכי טובים בmma כיום.
בMw הוא לפחות היה טוב מאוד, כמעט קיבל טייטלשוט. אז כמו שאמרתי בww אין לו מה לחפש נכון להיום.

TKO34

New member
WOW

קרב מדהים , קונדיט מעולה בכל מצב ,כל הטייקדאונס לא עשו כלום , לדעתי עוד 2 סיבובים הנדרי'ס היה שופך לאגר , אבל לדעתי יש מצב שהנדריקס יכול לנצח את GSP

22wings

New member
קרב טוב אבל

קצת נמאס לי מקונדיט. אני מעריך אותו מאוד, יש לו לב והוא לוחם מצוין כמובן. המשחק שלו מהגב הוא פשוט מדהים, אף אחד לא מצליח לעשות לו נזק. אבל מצד שני, אני לא מת על הסטרייקינג שלו, הוא מחטיא המון, מעיף ברכיות לשום מקום. והכי גרוע בקרב היום זה שהנדריקס הוריד אותו 100 והוא לא למד. הנדריקס מתאבק מצוין, אבל אין שום סיבה שהוא יוריד את קונדיט פעם אחר פעם בכזאת קלות ובאופן שקוף לגמרי. בדיוק כמו מול GSP.

מרקו בי

New member
קרב ענק בין 2 לוחמים אדירים

כשיש סיבה טובה לנצח מקבלים קרבות כאלו. למרות שסיבוב אחרון הנדריקס הוריד הילוך אבל אולי בגלל השבר/סדק ביד.

BT24

New member
קונדיט-הנדריקס

אני ניקדתי 30-28 קונדיט, אבל לא נורא - יש צדק בזה שהנדריקס יקבל עכשיו טייטל שוט. אם היה מפסיד היה נעשה לו עוול רטרואקטיבי גדול.

מרקו בי

New member
ראיון של רוגן: ג׳ורג׳ האם תילחם מול סילבה?

נלך ננוח, נירגע, נחשוב.
סליחה שלא סיימתי פעם הבאה.

blackcoldtiger

New member
הקרב המרכזי

לא מפתיע בכלל, עוד פורנו גייז בכיכובו של הכוכב הראשי GSP, הדבר היחיד שאפשר לראות מהקרב שGSP מתחיל להיחלש, הTD שלו מתחילים לאבד מהירות ובתקווה היו ניתנים לעצירה בקרבות הבאים.

הלוחם היחיד שלדעתי יכול לעצור את GSP זה או אלנברגר או מאיה, אני לא רואה שיש ל הנדריקס סיכוי לשרוד 5 סיבובים עם GSP עם הכושר העכשווי שלו

אחרי כל הפסד ג׳ורג׳ חזר לוחם אחר

אני בעד שהוא יפסיד כי נמאס לי מהלוחם הזה
זה לא להאמין זה תמיד אותו דבר
פשוט איבד את האומץ
הפסד יעשה לו רק טוב
אולי הוא יתחיל להלחם

למעלה