U8120i-מכשיר שני בחצי מחיר?! בולשיט

lior3650

New member
U8120i-מכשיר שני בחצי מחיר?! בולשיט

רק במסלול עסקי.... שוב... אורנג' איכזבו....כרגיל...

lior3650

New member
אז ככה....

התקשרתי לפני 15 דקות ע"מ לשאול מתי יהיה כיסוי בכרמיאל (או אם כבר יש) . התשובה הייתה: מוקד האינטרנט (או משהו כזה) יכול לענות לך והם נסגרו ב23:00... אז אמרתי לה , טוב, יש לי עוד שאלה, הבנתי שבשדרוג המכשיר עולה 79, והשני בחצי מחיר, ואז היא קטעה אותי ואמרה לי רק במסלול עיסקי, זה כל הסיפור, אם מישהו בראש שלו להתקשר שוב ולבסס את מה שכתבתי פה אז בבקשה , פשוט אין לי כוח שוב להתקשר... תודה!

ברקן 2002

New member
אז ככה

מכשיר ראשון עולה בשידרוג או בטריד אין 79 שח מכשיר שני באותו מעמד ב 39.5 וזה בדוק מההדרכות שהיו השבוע בראש העין

lior3650

New member
אז גם מה שנובע מזה ,

שאני בסוף יצליח איכשהו לסדר לקנות את הסוני זד 1010 בסלקום ללא החבילה , ויעלה לי 89 , כי אני ממש לא מתכוון לקנות שני מכשירים באורנג' ב160/180 ש"ח ....גם ככה אין כיסוי לא להם(סלקום) ולא לאורנג'. ואני מאמין שעכשיו סלקום יקבלו קריזה וגם פתאום יצוצו להן כל מיני תשתיות בכל מיני מקומות , ומחיר השיחה ירד או שיעלה באורנג' תוך פחות מחודש. בטח באיזה סעיף בחוזה יהיה כתוב שהם יכולים לשנות מעת לעת, זאת אומרת שפתאום מחיר השיחת וידאו לא תעלה כמו רגיל..:p

baby bu

New member
אחי!

תאמין לי! אני יודע מה אני מדבר.. ושירות הלוקחות אומרים לך רק מה שאומרים להם לומר בטלפון. אני אומר לך שבשדרוג בכל המסלולים המכשיר יעלה 79 והשני 39. נכון שכרגע השירות לקוחות אומרים לכולם שמכשיר נוסף זה רק ב2 המסלולים החדשים של דור3, אבל ככה עכשיו אמרו להם לומר. תמתין כמה ימים, ותראה לבד שזה יהיה המחיר בכל המסלולים בשדרוג חדש וטריידאין. ואגב.. אין שום סיכוי שתשיג את זי1010 בפחות מ200 ובהתחייבות לשלוש שנים!!!

lior3650

New member
בדוק שהשני בחצי מחיר?!! אין לי בעיי

ה גם לחכות שבועיים... אבל אני גם חחיייב לדעת מתי יהיה כיסוי בכרמיאל , אחרת מה הקטע?!

baby bu

New member
אני משער שזה

הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב. לבנתיים הינך יכול להשתמש עם רשת GSM GPRS זה בטוח עובד בכל הארץ...

lior3650

New member
אני יכול גם עכשיו להשתמש בזה עם

כל מכשיר GSM (לא 3310) גם ככה.... SO WHAT'S THE DIFFERENT?!

lior3650

New member
דווקא יש משהו בדבריך..

אבל איפה כל הכיף....לתת לידידה שלך מכשיר כזה....ובלילה ....אתה צריך לנצל את השיחות , לא? לך תדע לאן זה חותר :):):) (ההודעה הזאת לא לצפייה מתחת לגיל 18.... - רוב הפורום נראה לי...חחח תרגישו חופשי ;) )

castroman

New member
אז אתה צריך סלולארי כדי להתחיל

עם בנות אה ?

lior3650

New member
כנראה לא הבנת תכוונהג€:)ג€

שתדע לך שבמצב כזה שאתה פיזי לא נמצא לידן, הן יותר פתוחות איתך......מה יקרה אח"כ, OPEN YOUR MIND

למעלה