tracking number של 16 ספרות? הגיוני?

tracking number של 16 ספרות? הגיוני?

בדרך כלל זה כמה ספרות ו-2 אותיות בסוף. פעם ראשונה אני רואה מספר סידורי שכזה. המוכר הוא מקנדה. הוא כתב שהחבילה שלי מוכנה, ושאני אתאפק בסבלנות כי היא תגיע בין שבועיים ל-4 שבועות. הגיוני כל כך הרבה זמן? הוא שלח את זה בדואר: "Canada Post International Parcel - SurfaceSee more services". אונייה?
למוכר יש 100% פידבקים, נראה מאוד אמין.

pvzed

New member
אמורים להיות 13 ספרות,זה דואר רשום?

תבדוק באתר הדואר הקנדי אם המספר מעקב תקין,ואם לא תפנה למוכר.

כן מסתבר שזה יכול להיות גם 16....

באתר שלהם כתוב איך למצוא מספר סידורי, וכתוב שם לחפש מספר בן 13 ספרות או 16. המספר עדיין לא קיים אצלם באתר במערכת, המוכר אמר לי לתת 48 שעות על מנת שהמספר יקלט אצלם. אגב, אז הוא באמת שלח את החבילה באונייה?

מסתבר שלא

שלח לי מוכר קנדי ורשם אותו סוג משלוח, הוא הגיע בדואר אוויר תוך פחות משבועיים.

panayotiss

New member
רונן אתה טועה

Surface mail זה שירות דואר שנשלח על גבי שטח כדור הארץ, זה יכול להיות אניה, משאית או רכבת בשונה מדואר אויר שנשלח במטוס. היתרון במשלוח הוא שהוא הרבה יותר זול והחיסרון שהוא לוקח זמן רב להגיע. מקנדה לישראל זה יכול לקחת בין חודש וחצי לחודשיים. אתה לא קיבלת surface mail אלא air mail

אפילו 3 חודשים !!!

זה מה שקרה לי עם מוכר שעל מנת לחסוך הרבה כסף [משלוח כבד] חייב אותי על משלוח אווירי ושלח דרך הים. [רק בגלל שהוא יחודי ואני זקוק לו גם בעתיד ההייתי נחמד ולא שרפתי קשרים]

panayotiss

New member
אוי ,לשלוח דרך הים זו כזו טעות

זה ידוע שקונים באיביי מאוד רגישים לזמן המשלוח, קונה שלא מקבל את המוצר בזמן סביר יכול בקלות להתהפך עלך ולתת לך שלילי, אז למה לעשות שטויות? לא מבין את זה...

במה אני טועה?

המוכר שלח לי הודעה שהוא שולח בsurface גם אני התפלאתי, אבל נתתי לו זמן מספיק שהמשלוח יגיע, כי לא היה לי הגיוני שהוא ישלח בים, זה היה מוצר קטן, וכמו שאמרתי הוא הגיע תוך שבוע וחצי, אני פשוט חושב שיש לקנדים בעיה בהגדרת הדואר שלהם, רושמים ימי ושולחים אוויר או ההיפך חס וחלילה.

panayotiss

New member
הוא הטעה אותך, הוא לא שלח surface

surface כמו שכתבתי זה דרך היבשה או דרך הים. הוא קצת מבולבל הקנדי שלך.

יש מצב שגם הקנדי שלי מבולבל?../images/Emo6.gif

בפידבקים של הקנדי שלי דווקא מודים לו על המשלוח הכל-כך מהיר שלו....

panayotiss

New member
אני לא הייתי מהמר על זה

תשאלי אותו במערכת המסרים. תוודאי הכל.

panayotiss

New member
אני מציע לך להמתין חודש ואז לפתוח דיספיוט

אם המוצר יגיע אחרי חודש וחצי ותפתחי את החבילה ותראי שהוא פגום לא תההי לך הזכות לדיספיוט. ככה אם תפתחי לאחר חודש יהיה לך דיספיוט מוכן לשיגור. אני הייתי מסרב בתוקף לשירות הזה, הוא חוסך עליך כסף במשלוח.

לי אין בעיה לחכות כמה שצריך...

לי יותר חשוב שהיא תגיע... לא משנה אם תוך חודש או חודשיים אני לא ממהרת לשום מקום... כנראה שזה מה שאני אעשה, אני אפתח דיספיוט אחרי חודש, אם היא לא תגיע.... תודה

למעלה