top coat ו base coat לק בסיס ולאק עליון:

shlomitgueta

New member
top coat ו base coat לק בסיס ולאק עליון:

חברים, אני צריכה שוב את עזרתכם, בערכה שלי היו חסרים מספר דברים אז הלכתי לקנות בביוטי סנטר ביקשתי base coat והמוכרת נתנה לי לאק בסיס ורודץ (הגיוני בינתיים) ביקשתי top coat והיא לא הבינה על מה אני מדברת ואמרה שזה מייבש לאק. (לי אישית נראה שזה משמר לאק) מה הקשר אין לי מושג יש לי הגשה שהיא טעתה בשני המקרים בכל אופן אין לי מושג היכן להשיג אותם ואיך זה נקרא בעברית

היי שלומית..

בייס זה לק בסיס...זה ורוד שקוףףף.. טופ קואט זה מייבש לק.. ממליצה לך על סילר קריסטל ללא מנורה לטופ קואט ככה נשמר הקישוט עד המילוי.. סילר קריסטל הכי טוב רק בגורן ניילס.. ושלא יעבדו עלייך..חחח

שלומית אני רק עם סילר קריסטל כבר מעל שנתיים ו

הוא ממש מדהים בתוצאה ואיך שהוא שומר על הצבע והלק הרגיל מורחים אותו בשכבה אחת יפה מעל מייבש לק והוא מחזיק נפלא עד המילוי הבא כדאי ומאוד מומלץ !!! וכמו שאיילת אמרה ושלא יעבדו עליך.....חחחח הנה עוד לקוחה שלי עם ציור באקריליק ואיך היא חזרה למילוי חודש וחצי אחרי

shlomitgueta

New member
הילי זה ממש יפה! את מוכשרת ב

רמות! לגבי הסילר קריסטל איך אני משיגה אותו וכמה הוא עולה? אני מבאר שבע ולא הבנתי איך לא צריך להשתמש במנורת uv? חשבתי שחייב

תתקשרי לאבי גורן ותשאלי אותו איך הוא ישלח ו..

לגבי שאלתך על מנורת ה UV סילר קריסטל מתייבש באוויר הוא לא צריך מנורה אבל הוא יורד באציטון ( לא כמו הסילר מנורה שלא יורד באציטון רק בשיוף ) סילר קריסטל מתייבש אחריי 7 דקות בערך את יכולה למרוח אותו על צבעי אקריליק וגם על לק

למעלה