TOP-30 ישראלי שבועי - עמק יזרעאל

dj ohad

New member
TOP-30 ישראלי שבועי - עמק יזרעאל

רדיו יפעת, קיבוץ יפעת 1 מוש בן ארי - משא ומתן{2+} 2 שלומי ברק ואביהו שבת - חייל{ - } 3 נינט טייב - כשאתה כאן{2 -} 4 קרן פלס - אם אלה החיים{ 2+ השיר הוותיק - צועד 16 שבועות - מקום שני במצעד השנתי} 5 קרן פלס, עידן יניב, הראל סקעת,נינט טייב ובית הבובות - ככלות הקול והתמונה{חדש!} 6 הראל סקעת משהו מימני{עלייה מחודשת של 11 מקומות} 7} מורן קריתי - שקט{1+} 8 עידן יניב - לילה לבן{3-} 9 דין דין אביב - מוכרת לי מפעם{1+} 10 מאיה אברהם ויהודה מסס - חכי לי אהובה{3-} 11 הדורבנים - כל מה שרצית{7-} 12 הראל סקעת - כל הציפורים{2+} 13 נינט טייב - היא יודעת{4-} 14 סטאלוס ואורן חן - לראות אותך צוחקת{4+} 15 אבי טולדנו - את ואני והוא{4+} 16 דניאל - רק שלי{כניסה חדשה} 17 מיטל טל - פינה בתוך הלב{כניסה חדשה} 18 סינרגיה - מרגיש אחר{5-} 19 רון שובל - היית הרבה לפני{3+} 20 אמסטאף - אין קיץ לילדות{4-} 21 גלעד שגב - רוח ים{9-} 22 מאיה בוסקילה - ימים של אהבה{11-} 23 גלעד שגב - נצמד ללב{כניסה חדשה} 24 מוסיקה בעמ - את עוד תתחרטי{6+} 25 ליאור נרקיס - אוהב...{3+} 26 אייל גולן - אם יש גן עדן{ 11- רק לפני שבועיים מקום שני!} 27 קובי פרץ - אף אחד{4-} 28 הנרי וניקה - בגידה{3-} 29 איה כורם - יונתן שפירא{9- לשעבר TOP-3} 30 שירלי ריגר - לילה לא רגוע{כניסה חדשה} יצאו מהמצעד: עידן יניב - ענבל{צעד 14 שבועות והגיע למקום ה-3} רפאל דאהן - אל תלכי{צעד 9 שבועות והגיע ל-17 שי גבסו - תגידי לי את{צעד 12 שבועות והגיע למקום הראשון} אמסטאף - רק לרגע אחד{צעד 3 שבועות והגיע ל-24} שרונה נסטוביץ' - שני דברים{צעד 5 שבועות והגיע ל-18} מועמדים להיכנס או לחזור בשבוע הבא: שרונה נסטוביץ' - שני דברים אמסטאף - רק לרגע אחד שי גבסו - תגידי לי את רפאל דאהן - אל תלכי קרן אבראשי - אלה דפנה והעוגיות - קובי מושיק עפייה - אין היגיון באהבה שורטי - חצי רגל בחוץ, חצי רגל בפנים גיימבויז - תני לי סיבה נינט טייב - יחפה אריק ברמן - מה עוד ביקשת אביב גפן - אין זמן תחת השמש שלווה ברטי - אהוב נסתר שלי

למעלה