Top 10 ישראל: השבוע בשנת 1996

א ו ח נ ה

New member
Top 10 ישראל: השבוע בשנת 1996../images/Emo41.gif

13.03.1996 מצעד מספר 9 1 - Take That - How deep is your love 2 - Mariah Carey - Open arms 3 - Ke - Strange world 4 - 2Fabiola - Lift you up 5 - Da Luniz - I got 5 on it 6 - Radiohead - Street spirit 7 - N-Trance - Electronic pleasure 8 - David Bowie & The Pet Shop Boys - Hello Spaceboy 9 - Robert miles - Children 10 - Diana Ross - I will survive Take That סגרו שבוע 3 בפיסגה, בעוד שמאריה קארי סגרה שבוע שלישי במקום ה-2. במקום ה-3 דריכה נוספת לזמר שהספיק לשיר שיר אחד ולהיעלם, Ke (מה כבר יכל לצאת משיר שצולם בשירותים), ובמקום ה-4 דרכו במקום צמד הדאנס 2Fabiola . במקום ה-5 עלו שלב אחד חברי Da Luniz בלהיט היחיד שלהם שצעד בארץ, ובמקום ה-7 ירדו שלביים N-Trance . שיא המיקום שלהם היה המקום ה-2. במקום ה-8 הכניסה הגבוהה של השבוע היתה שייכת ל-דיויד בואי ביחד עם נערי חנות חיות המחמד. בשבוע שלאחר מכן השיר כבר כבש את המקום ה-1. במקום ה-9 לאחר 11 שבועות במצעד רוברט מיילס טיפס בחזרה אל ה-Top 10 ולא עצר עד שכבש את הפיסגה כמה שבועות מאוחר יותר. סגרה את עשרת הגדולים דיאנה רוס בחידוש העלוב והנישכח משהו שלה לקלאסיקת הדיסקו משנות ה-70.

חולוני

New member
השירים הכי טובים פה

זה Street Spirit של רדיוהד (אחד הטובים שלהם) והרמיקס מעולה של הפט שופ בויז לדיוויד בואי. ומה זה השיר הזה של מאריה קארי? לא מכיר... ובסה"כ אחלה מצעד.

היציאה של הפטשופ ודייוויד

מעולה, נשמעת מעולה גם היום. הליריקס מביאים את הצמרמורת והלחן את הקצב
השיר של Ke הוא בעיניי אחד הדברים היותר טובים שהיו בניינטיז, אני לא אשכח את סוגיית הזמר/זמרת בתחילת דרכו של השיר (זה זמר אגב
). בכלל, מצעד חביב פלוס.

stereo4me

New member
איזה כיף לחזור ולראות את הודעות...

של אוחנה
אחלה מצעד אחלה תקופה חבל שאני לא יכול לחזור אחורה בזמן

SHTRUDIDI

New member
אוי,כמה חביב המצעד הזה

המקום הראשון שייך לאחת הלהקות האהובות עליי,השיר הזה חידוש לא הכי מדהים לבי ג'יז,אבל הם עדיין להקה מצויינת... ושל מאריה קארי-זה אותו שיר של להקת ג'ורני?או שזה רק אותו שם,אני לא חושבת שהשיר הזה זכור לי...

VengaGirl

New member
וואי איזה פלאשבק ...

אני ממש זוכר כאילו הקשבתי למצעד הזה רק אתמול, אך אלו היו הימים ... יש מצב שיש לך את כל הטופ 30 במקרה ? ודרך אגב, במקום ה-10 זה היה דואט של דיאנה רוס, עם רו-פול האגדי ;)

חבל עליה???? לא ממש

שתחזור לחור שממנו היא באה- לא רוצה לשמוע עליה בכלל, טוב שהיא כבר לא כמו שהיא הייתה פעם, הייתי משתגע אם גם בימים אלה היא הייתה מסתובבת לנו בכל מקום, יש לנו את ג'ניפר לופז וזה מספיק בהחלט!!!!!!!

למעלה