There is no pain, you are receding?

Pure Grace

New member
There is no pain, you are receding?

נשברתי. הגעתי למצב של אי כח מוחלט, אי כח לעשות דבר, אי כח לכתוב, לדבר, לצאת, ללכת. אכלתי אתמול הרבה ואני כלכך מרגישה רע עם זה...ואני שוב נופלת לאותו מעגל, עד שחשבתי שיצאתי ושהיה מוצא והכל היה טוב. הכל היה טוב רק מבחוץ, האושר היה כה רגעי, לא מתמשך. רבתי עם אחת החברות הטובות שלי, נמאס לי נמאס שהדברים שלי גדולים על אנשים אחרים, מצטערת. והמשפחה? כבר עמוק בהכחשות, בהתחלה רדפו אחרי לטיפול עכשיו כבר נראה שלא אכפת. רק לעצום עיניים.... ולהעלם

wings to fly

New member
תפקחי עיניים.

תסתכלי טוב טוב לאן הגעת ואיך נראית המציאות שלך כרגע. ותחשבי איך היית רוצה שהיא תיראה. רדפו אחריך לטיפול? אף פעם לא מאוחר להגיד שאת רוצה ללכת. זה בידיים שלך.

wings to fly

New member
וזהו?

את יודעת, נשמע שלא בדיוק כיף לך ככה. לא שווה ניסיון נוסף?

Pure Grace

New member
הייתי בכמה.. זה לא עזר

זה רק עשה אותי יותר עצבנית ומתוחה. באיזשהו מקום אני יודעת שיהיה טוב כי הכל לפי הבחירות שאני בוחרת. אבל מתי יהיה? נמאס לי לבכות, לצרוח, להתעצבן ללא סיבה להתעצבן על חברים שקרובים אליי. להיות בדכאון ושנייה לפני כן שמחה לא רוצה לצאת ולהיות שקועה בתוך עצמי, בבועה שלי

אז?

מה תעשי? אני לא מאינה בלנסות לבד. תראי זה לא עובד. ובטיפול יש את השלב המעצבן. אבל עוברים אותו. את הלכת כי המשפחה לחצה או כי את רצית?

Pure Grace

New member
המשפחה.. לא הכי הייתה לי התנגדות

אני רק רוצה שיהיה כבר טוב אני לא רוצה יותר הפרעות אכילה שיצאו ממני שילכו, לא ביקשתי אותן בחיים שלי והתחלתי אותן בלא מודע חשבתי בהתחלה שהן יעזרו אבל הן רק הורסות עוד ועוד

אז תתני הזדמנות נוספת.

אמיתית. במקום אחר. רק זה יציל אותך. רק טיפול.

Mia3005

New member
את תצליחי!

אני לא מכירה אותך, אבל בטוחה שתצליחי אם רק תנסי לטפל שוב!!! טיפול זה דבר לא פשוט, מעמסה ריגשית לעיתים קשה מנשוא, אך המטרה נעלה ובהחלט מקדשת את האמצעים. למה לך לסבול? החיים קשים ממילא...למה לך לאכול ולאכול עד שאפילו קשה לנשום?מגיע לך חיים יפים וטובים ... כדאי לך לנסות שוב לטפל ולעולם לא להיות שוב האויב הכי גדול של עצמך! אני מאמינה ביכולתך, סבלת מספיק....

למעלה