The Story of Tonight... אוקטובר 2021 – סיכום חודשי 🔮🚭👻💐🐞🚨💋👜🐻🍨

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הלוואי. בסדרה שכל הפורום תצפה בה ואז כולכם תהיו מעריצים סופסוף.
יכול בהחלט לקרות.
במיוחד אם זה יהיה ספין אוף של ברוקלין 99 שבו ג'ייק הופך להיות שומר ראש של טיילור והיא תשחק את עצמה וזאת תהיה קומדיה מצחיקה כזאת (אבל בלי מתח מיני בינהם) והרבה שירים שלה ישולבו בעלילה.
אני הולך לשלוח את הפיץ' לNBC.

*טום הולנד הולך לשחק שוב בסדרת טלוויזיה כנראה שנה הבאה והתקווה שלי היא שכל הפורום יצפה בה.
(וכשאני אומר "התקווה שלי" אני מתכוון שאני אחסום את כל מי שלא יצפה)
לא אם הוא ישחק את בעלי קודםB-|
אני לא יודע מה החשיבות באיזה בעל הוא ישחק. השאלה היא למי הוא באמת יהיה נשוי בחיים האמיתיים.
טוב את מרמה כי כבר ראיתי תגובות של ניק לאנשים שהוא רוצה תשובות אחרות!
מותר לרמות אם זה למטרה טובה.
אולסו ווי שוד טוטלי סטאב סיזר!!!
:-D
(זאת הייתה לונה שלא תבין את הבדיחה? *מנענע ראש מצד לצד באכזבה*)
שהייתי ילד (כיתה א-ג) למדתי חקלאות בבי"ס (לא בית ספר חקלאי,אגב)ולמדתי לשתול ולחרוש , בשדה שהיה של הב"הס ומכרנו את הירקות שגידלנו והכסף הלך לבית ספר...אהה...
וואו, אצלנו לא היה שום דבר כזה. אבל באמת לאחיין שלי כן כבר עשו משהו כזה (הוא באותו בית ספר שאני הייתי כשאני הייתי ילד)
לא בטוח , אני מעדיף את היש/נה יותר , שם אפשר לגדל משפחה...אם מפלצות חלל\רומולנים, קלינגונים\ יצורי חלל ענקיים, לא יתקיפו...אבל מה הסיכוי שזה יקרה?
זה העניין עדיף להיות בספינה שמשתתפת בסרטים כי הספינה של הסדרה עוברת כמה התקפות רציניות כל שנה + הרבה מקרים קטנים.
לעומת זאת הספינה של הסרטים עוברת רק התקפה אחת כל כמה שנים.
אני כל כך מוכן! לא אהיה בין ראשוני המזמינים אבל זה לחלוטין קורה! זה מלון מאוד יחודי, שנותן לי יותר וייב של קרוז מאשר מלון(אם אני לא טועה יש שהות קבועה של יומיים) זה מלון שמבוסס על לגרום לאורחיו "להאמין" שהם על ספינת חלל, ולכן זה גם יהיה קלאסטרופובי משהו כי כל החלונות יכוסו במסכים...אני כל כך מצפה ל זה!!! אימוני LIGHTSABRE\אוכל חללי\ בניית דרויידים
FUN TIMES
נשמע לי באמת כיף. אבל לא מספיק בשביל לטוס לשם.
no mr bond i EXPECT you mto DIE
זה באמת טוב
*אם כי כמובן מטופש, כי אם הוא רצה להרוג אותו אז הוא היה צריך פשוט לירות לו בראש מיד
למה? מאיזה בחינה?
התכוונתי באמת לכתוב.
מה שאומרים (אני לא זוכר איפה קראתי/שמעתי על זה) זה שכשצופים בטלוויזיה בזמן שאוכלים אז לא מקבלים תחושה של שובע ולכן זה גורם לכך שאוכלים הרבה ונשארים רעבים.
אולי גם היו עוד סיבות, אבל אני לא זוכר.
תכלס פיג'מות זה הכי כיף. (ואת צודקת שכשיש מילה עם גרש אז זה לא באמת משנה על איזו אות שמים אותו. העיקר שיהיה זרוק שם איפשהו.)
חחחחחחחחחחח :-D
חחחח מה, כזה? :-D
איזה חמודי :love:
(לראשונה זה שנים זה גרם לי לרצות כלב משלי)
לי האמת נמאס כבר מהחגים, אין לי בעיה עם החופש אבל נמאס מהארוחות המשפחתיות
כן, זה מאוס לחלוטין.
אני והאחיינים שלי די התמרמרנו כשגילינו שעושים ארוחה גם בסוף סוכות. זה מרגיש מוגזם ולא הגיוני. אבל גיס שלי (שהוא בכלל לא יהודי) אמר שיש כזה כל שנה.
חלקית נכון, התשובות היו מוכנות לי כבר ב1 לאוקטובר פשוט רק עכשיו התפנתי לרשום אותם.
ואני באמת לא הכי אוהבת את חודש היום הולדת שלי, זה רק מראה שהיום הולדת מתקרב וזה גם ככה יום לא כיפי
אני כבר לא זוכר איזה חודש כתבת
לונה סליחה, שכחתי שאת בת 100 והולכת לישון ב18:00 בערב
חחחחחחח החזרת לה יפה.
אנחנו throuple מאושר! (או התרגום המדהים של נטפליקס: זוגלישיה)
וגם התמונה, תודה|מאוהב| הסצנה הזאת|מאוהב| הסרט הזה|מאוהב| גם סרט מושלם וגם כולם חתיכים וחתיכות שם באופן מוגזם|מאוהב|
מאיפה התמונה הזאת? הנחתי שזה מחייל החורף
נכון זה מרגיז ברמות
מצד שני בתור מישהי שאוהבת קליפי מעריצים מסדרות לפעמים אני אוהבת שיש דיבורים
כן, בקליפים של מעריצים זה בסדר (אם כי רק אם עושים את זה נכון וזה באמת שווה)
את מתכוונת עד שטלפון עולה ? או ברקע שלו
כי ברקע יש לי מן רקע סגול
נופים אני לא אוהבת
אז את רואה. יש לך רקע.
רקע של עולם שכולו סגול
כן אני לרוב לא עונה על שאלות של התחלה
(בכלל אני מעדיפה למחוק שאלות שאין לי תשובה עליהן כי אני חושבת שלאחרים מבאס לקרוא תשובות של לא לא לא )
אבל שאלות ההתחלה הן הכי חשובות. איך אחרת נדע בת כמה את או כמה עמודים יש בביוגרפיה העתידית עליך
הספר היה בסדר אבל זה לא קובן
בקשר לספרי המשך זה תלוי אם אני אמצא אותם בספרייה
אגב חיפוש ספרים
יש לי בממיר את סדרה חפצים חדים(אני יודעת שאתה אהבת אותה) שראיתי וקראתי בעבר אבל היה אצלי פער של זמנים בין הקריאה והצפייה אז אני מחפשת שוב את הספר כדי לראות ולצפות במקביל ולא מוצאת. ויש לי בממיר גם את הסדרה אוליב קיטריג' שרק קראתי את הספר ולא צפיתי בסדרה אז אני מחפשת גם את הספר הזה שוב כדי לקרוא ולצפות במקביל
עוד סדרה שיש לי בממיר שמבוססת על ספר היא פטריק מלרוז אבל נראה לי בינתיים רק הספר הראשון (שאם הבנתי נכון מקביל לפרק הראשון בסדרה ) תורגם לעברית אבל לא נראה לי שאני אמצא אותו
אני באמת אהבתי את חפצים חדים. אבל בסוף לא ראיתי את הסדרה.
דווקא במקרים שבהם אני רואה סדרה שמבוססת על ספר אז אני מעדיף שעבר הרבה זמן מאז שקראתי את הספר וזה לא יושב לי חזק בזיכרון. אחרת זה גם מונע הפתעות בסדרה ויותר בעייתי זה שזה גורם לי כל הזמן לחשוב על כל ההבדלים שבין הספר לסדרה.
אבל אתה במילא כנראה לא ראית MTV אז אני לא אטרח לשים אותם
כשהייתי בגיל בטח שראיתי MTV
יופי אני שמחה שאתה מאשר את הבחירה שלי
כי זה לא הגיוני בעיני לבחור שחקן שלא אהבתי את הדמות שלו
ה"כלל" שלי לא אומר שצריך לבחור בשחקן שלא אהבת את הדמות שלו. פשוט לא בשחקן שמגלם את הדמות שבחרת בתור דמות החודש שלך.
מלצרית יום בשבוע
בשאר הימים אחראית על מלאי
איזה יום בשבוע את בוחרת להיות מלצרית?
אז ככה
ג'רמי וג'ייסון לונדון (אני אוהבת אותם 27 שנה אבל רק לפני שנה הבנתי שהם נולדו בנובמבר )
ריד סקוט (מויפ) ג'וני לי מילר , ג'ואל שאומנם אני כבר לא אוהבת אבל עדיין .
שון מאריי (NCIS) פיט דוידסון
הבאים לא השחקנים אבל הם עדיין נחשבים ג'ובאני רוסו ועידו רוזנבלום
לא לא אל תספליירי. שיהיה הפתעה.
אגב ידעת שהתאומים מעקרות בית נואשות לא חולקים אותו תאריך לידה אפילו לא אותו חודש
אחד נולד ב31.7 והשני ב1.8)
מגניב. לא ידעתי את זה. אני צריך לזכור לציין אותם כל אחד בחודשו.
אני מניח שהם נולדו בהפרש ממש קצר בינהם ופשוט על אותו לילה. אבל שמעתי פעם שיש מקרים נדירים שתאומים נולדים בהפרש של כמה ימים.
אגב אני אוהבת גם את החודש שלך . או יותר נכון את המזל של יוני
אגב ידעת שנולדת בתאריך של סורקין?
אני לא מוכן לחלוק את היום הולדת שלי איתו. הוא יצטרך למצוא יום אחר.
לפעמים אנחנו ממש דומים :-]
כשישתחררו ההגבלות על נסיעות לחו"ל רק שנינו נשאר כאן בארץ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(והאמת היא שדילן הביאה את המבחנים האלו, וגם הצטיינה בהם)
אה, אני זוכר את זה עכשיו.
רגע, אז אלא לא מבחנים לראות מי פסיכופאט. רק לראות מי איזה דמות של ה100.
טוב, עשיתי את המבחן של ה14 שאלות ויוצא... שאני 98% הדמות של קמרון ג'יימס מעשר דברים שאני שונאת בך (הדמות של ג'וזף גורדון לוויט)
אה... הייתי צריך לבחור שאני רוצה מתוך ה100.
אוקי. אז מתוך דמויות ה100 אני 91% מונטי. די שווה. (כנראה כי הלכתי די חזק על הNerd)
אני גם 82% ואניה מאקדמיית המטריה.
אני גם צ'ארלס מברוקלין 99, ג'רי סיינלפד, פרודו באגינס, פאם מהמשרד, ארתור וויזלי, ארטי מGlee, ליז למון, ואוי... ג'רי ממחלקת גנים ונוף. (לפחות אני לא טום)
יאי |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום| |לב אדום|
fMF0dV7 (1).gif

מתי קורה כל הכיף הזה ? :-] :-] :-] :-] :-] :-]
אגב אתם רואים פרק ביום או שכיוצא לכם?
אגב אל תגידי לסהר אבל מחכה לו הפתעה קטנה באחד הפרקים
אני מנהל הפורום הזה ואני קובע שהם יראו באטלסטאר גלקטיקה
*לרוע המזל זה די מבטיח שדילן לא תסכים לראות באטלסטאר גלקטיקה כי היא תמיד תנסה לעשות ההפך ממה שאני מבקש
זה שיר ישן שלהם ( את בטוחה מכירה את הקליפ)
אוי, לא אהבתי
בקשר לספייס גירלז אני הכי אוהבת את Say you'll be there ( אולי כי אני בעיקר אוהבת את גרסת הקאבר שלו)
זה מוזר. אהבתי את המקור, אבל אני לא אוהב את הגירסה הזאת.
זה לא שבא לי את כל חווית החורף רק בא לי שיהיה קר יותר
בישראל כל שנה מחדש מתפלאים שיורד גשם
כן, זה איכשהו מדהים כשבאמת יורד גשם.
אבל באמת יש שנים שכמות הגשמים המצטברת היא עלובה מאוד.
גם אני . לכן זה היה לי מוזר שניק כתב שהוא שכח
אני שכחתי דברים שאת אפילו לא ידעת אי פעם.
מימי זה כמו הגרסה הנשית והמבוגרת של צ'אקי ממשחק ילדים.
איזה קטע שאתה כותב על זה כי שבוע הבא מתחילה סדרה בשם Chucky שהיא המשך לסרטים.
בית קברות לחיות?
בחירה מוזרה בשביל הדובה לראות. הייתי חושב שהיא תעדיף בית קברות לבני אדם.
מרגיש לי ש(תאמין או לא) ריככו את הדמות גם של אדי וגם של וונום לקולנוע ואת הדמות מהקומיקס שנאתי שנאה בוערת(אני שונא נבלים שמצדיקים את הרוע שלהם)
כן, אני זוכר את זה לגביך (בגלל זה אתה לא יכלת להתחבר אל לוקי)
אבל אם ריככו אותם אז אולי בעצם כן תאהב אותם בקולנוע.
אני מראה נאמנות בכך שאני תומך בו ו לא אוכל אותו
אני לא אומר להרוג אותו חס וחלילה.
פשוט לחכות שהוא ימות בנסיבות טבעיות מזיקנה ואז לאכול אותו.
אכן, מייגע.
אבל עכשיו מצאנו את השאלון המיוחד לקבוע מי אתה:
וואאוו, יכולתי לספר המון...בא נתחיל בזה ש אני אדם מאוד סגור(שמצד שני אוהב לדבר) כי אני לא מאמין...באנשים (יש לי אנטי ממש חזק לאנשים חייכנים) ויש לי רק אדם אחד שאני ממש ממש סומך עליה ב"עייניים עצומות"
אני בסדר עם אנשים חייכנים. הרבה מאוד אנשים גם מחייכים פשוט מנימוס כי הם לא יודעים איך אחרת להיות. אבל יש לי בעיה עם אנשים שמרוצים מידי מעצמם.

Aranel Nenharma

Well-known member
רגע, כריס אוונס ישחק את בעלך בשיחזורים? איך זה יעבוד אם כריס אוונס באמת יהיה בעלך?
כפרה עליך ניק.
הנה עדי|חזיר| את רואה ככה חבר פורום מפרגן לחבר פורום אחר ולא מקטר שהבעל הדמיוני הוא בעצם שלו

אהם, אני מרגיש שככבר כמה זמן אני לא רואה אותך בשרשור של פארקס
מודה באשמה.
אין לי כל כך זמן עכשיו (אני מגיבה רק ב2 בלילה להודעות|פנים|) ואת זמני הפנוי אני הקדשתי ללראות חינוך מיני
מקווה הסופש להשלים פערים בפארקס
אוי איזה מגניב. גם לי בא לראות אותם שוב.
אני צריך לבדוק אם האחיין הקטן שלי ראה אותם. אני זוכר שלפני שנים אני צפיתי בכל הסרטים עם שני האחים הגדולים שלו, והוא עדיין היה צעיר מידי בשביל זה (כלומר פשוט לא היה קולט מה אומרים)
אלו הסרטים הכי אוהבים עלי

נשמע מעניין. ועכשיו אני רואה שזה ספר ראשון בסדרה של שבעה ספרים. את מתכוונת להמשיך לבאים עכשיו?
אני כנראה אמשיך לשני ונראה משם
אני חייבת לחזור ללקרוא ספרים
והכלב השחקן באמת לא מקבל מספיק קרדיט.
כמובן שאם בחרת בכלב שמשחק את צד'ר אז הייתי צפה ליותר תחקיר ושגם תאמרי את שמו.
מסתבר שכמה כלבים שונים שיחקו את צ'דר, אבל בעיקר כלב בשם סטיוארט ואז לאחר מותו אחותו של סטיוארט שנקראת סטלה.
הנה כתבה על סטיוארט:
אז דווקא כן הלכתי ועשיתי תחקיר ואז ראיתי שזה כמה כלבים ולא היה לי כוח לרשום את כולם אז במקום זה בחרתי לשים gif של צ'דר
אני לא אמרתי שאני אענה על השאלות. אבל אני מוכן אם את רוצה.
אז יש חסידות. וכשאישה או גבר ממש רוצים ילד אז החסידה מביאה להם ילד. זה בעצם מאוד פשוט.
אז אם אחי הקטן דומה לשכן זה בעצם אומר שהחסידה התבלבלה בדלת?
היית יכולה להשתמש בזה גם בתור שאלת החודש, אבל אני מבין שאת היית מסוקרנת לגבי הילדים
מה לעשות שמעריב לנוער עדיין לא פרסמו את השאלה שלי
גם אני מבקש כל שבוע מהדוד שלי פרק. אבל אני גם מודע לחלוטין שאני רחוק מאוד מבעצם לראות אותה. אולי אם את תתחילי לראות אותה אז זה יגרום לי גם.
אני פשוט צריכה זמן, יש לי גם את כל עונה 1 ו2 של טד לאסו שעדיין לא ראיתי, אתה ממשיך לרשום את זה בתוכנית צפייה השבועית, אני פשוט וויתרתי על זה כבר
מה זה מיקים קטנים?
מיני מאוס ומיקי מאוס
האחיינים שלי היו רוצים
כמה אחיינים יש לך? כל פעם אתה מזכיר אחיין אחר בגיל אחר
טוב, את ידעת שאני מחפשת תשובה שהיא לא קור. אבל אני עדיין שמח שנתת אחת.
(אין כל כך ערמות שלכת בארץ כמו שרואים בחול)
אני תמיד מנסה להיות מקורית מאחרים;-)
ובד"כ אני בתקופה הזו נוסעת לאירופה שם יש לי הרבה שלכת
*אבל אני עדיין לא מבין איך גם הדובה והאביר יושבים באמצע. אלא אם כן האביר יושב על הברכיים של הדובה (או ההפך)
הם כולם אותו יישות. הדובה היתה אביר שבשלב מסויים מת ונהפך לרוח רפאים שרודפת את מבקרי הקולנוע
במיוחד אם זה יהיה ספין אוף של ברוקלין 99 שבו ג'ייק הופך להיות שומר ראש של טיילור והיא תשחק את עצמה וזאת תהיה קומדיה מצחיקה כזאת (אבל בלי מתח מיני בינהם) והרבה שירים שלה ישולבו בעלילה.
נשמע באמת מעניין.
דווקא במקרים שבהם אני רואה סדרה שמבוססת על ספר אז אני מעדיף שעבר הרבה זמן מאז שקראתי את הספר וזה לא יושב לי חזק בזיכרון. אחרת זה גם מונע הפתעות בסדרה ויותר בעייתי זה שזה גורם לי כל הזמן לחשוב על כל ההבדלים שבין הספר לסדרה.
אותי זה מעצבן כי כשאני קוראת אני מדמיינת את הדמיות ופתאום מבאים לי שחקן שלא דומה בכלל למה שדימיינתי

didalf

Well-known member
יכול בהחלט לקרות.
אני. רוצה. את. הסדרה. הזאת. עכשיוווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-D:-D

מאיפה התמונה הזאת? הנחתי שזה מחייל החורף
כמובן מחייל החורף. ספציפית מהסצנה שבה נטשה וסטיב מגיעים לסאם מטונפים והם מדברים אחרי מקלחת.
הנה|מאוהב|:

רגע, אז אלא לא מבחנים לראות מי פסיכופאט. רק לראות מי איזה דמות של ה100.
כן זה התחיל משם, בהמשך השרשור הגיעו מבחני הפסיכופטיות.
עשיתי גם שוב, נראה לי שהוסיפו הרבה דמויות ופאנדומים מאז הפעם האחרונה שעשינו.
יצא לי גם מונטי מה100. לדעתי הוא לא היה אפשרות אז.
בברוקלין 99 יצא איימי|מאוהב| ובפארקס בן|מאוהב|
אבל בשיימלס ואני ממש מתביישת יצא קרמיט|מובך|:-0 (62% זה לא הרבה אבל עדיין)

הנה עדי|חזיר| את רואה ככה חבר פורום מפרגן לחבר פורום אחר ולא מקטר שהבעל הדמיוני הוא בעצם שלו
זה רק כי לא ניסית לגנוב את טום הולנד.

כן, תדבקי בגרסה הזאת.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
ברור שהבנתי, דההה! מה נראה לך שאני? זה מהנאום בכיתה של גרטצ'ן על ברוטוס ויוליוס קיסר כאשר היא יוצאת מכליה בגלל היחס המרושע של רג'ינה
😁

lemon lyman

Well-known member
זאת יכולה להיות אסטרטגיה טובה להוציא אותי מהחדר. לרוב כשהם רוצים שאני לא אציק להם זה רק גורם לי להשאר יותר ולהציק להם.
חחחחחח
דווקא חשבתי שלך לפעמים נמאס מהם. כאילו לא שנמאס לך אלא יותר שאתה טיפוס כזה (וגם אני כזאת)
שצריך לפעמים קצת (הרבה) שקט מבני אדם.
גם אני אתפדח לשים מישהו מהקראשים שלי בתור רקע לטלפון או למחשב.
אבל יש דברים אחרים שאני יכול לשים שאני אוהב והם לא מפדחים.
לי אין כזה. אם זה לא הקראשים שלי זה לא מעניין אותי
וגם זה לא שאני בכלל מסתכלת על זה
בוא נגיד שאם היית שואל איזה פוסטר אז בטוח היה לי משהו.
את מי הקול של אופרה מחרפן?
(לאור זה שהיא הייתה המנחה בערך הכי פופולרית בארה"ב אני מניח שאנשים אוהבים את הקול שלה)
לא הקול שלה כמו טון דיבור התלהבות\התרגשות יתרה שלה
אותי זה משגע

כי אני לא חושב על השירים שאני שומע כל כך.
וגם אני לרוב שומע שירים מאותה רשימת שמיעה אז הם לא משתנים מחודש לחודש.
אז כבר הספקת לציין פה את כולם?|תוהה|
רוב השירים שאני מציינת בתשובות לשאלון זה או מקליפי מעריצים או מסדרה שבדיוק ראיתי
הגיע הזמן לראות משהו עם ניקול קידמן.
על מה אתה ממליץ?
אז את מסכימה שאני צודק וחודש יוני הוא החודש הכי טוב בשנה?
לא בדיוק
כי עכשיו אני חושבת שעם כל הכבוד לשחקנים שהזכרתי למעלה. השחקן שאני הכי אוהבת כרגע בכלל נולד בפברואר
וולנטיין דיי זה אומנם בגדול 8-{ אבל לאחרונה אני דיי מחבבת את זה|מאוהב| (רק בסדרות לא במציאות חס וחלילה :-D )
אבל לחודש שלך יש את מזל הכי שווה
אוי, זה נורא מצחיק אם באמת היה בלבול על העניין הזה.
שרון של אופיר בוודאות דיברה על הסרט. כי בסדרה היורשים אין שירים בכלל
חוץ משיר הפתיחה המדהים|לב| והבלתי ניתן להרצ
תראו - סיימתי את עמוד 4 מתוך 6
יאו אני בשעה טובה אחרי חודש וחצי הבנתי את שיטה המהירה של איך להגיב פה (במקום עבודת נמלים שעשיתי עד עכשיו|מזיע|)
אני יודעת שאתה הסברת לי בעבר אבל לא ממש הבנתי אותך ולא היה לי נעים לשאול וזה לא שלא יכולתי להגיב בכלל רק שזה פשוט לקח נצח
(אבל עדייו יש לי בעיה שאם אני מרעננת את העמוד ועובר המון המון זמן עד שאני שולחת זה לא משרשר לי נכון אז אני נאלצת למחוק)

שבסדרה Trial & Error יש עיירה שבה חצי מהעיירה באזור זמן אחד וחצי מהעיירה באזור זמן שונה (אבל זאת עיירה עם כל כך הרבה דבירם מוזרים שזה עוד יחסית סביר)
נשמע מעניין . אגב מעניין שזה לא משהו שיותר נפוץ בסדרות
כי אני מאמינה שבמציאות קרו כל מיני תקלות בגלל זה
כלומר כשיש קבוצת חברים שהם כל כך קרובים שהם כמו משפחה
אני הכי אוהבת את זה בסדרות|לב אדום|
טום הולנד הולך לשחק שוב בסדרת טלוויזיה כנראה שנה הבאה
מה ידוע על סדרה? בעיקר אם ידוע מאיזה ז'אנר היא תהיה ?
איזה חמודי :love:
(לראשונה זה שנים זה גרם לי לרצות כלב משלי)
למה חשבתי שיש לך כלב |תוהה|
כן, זה מאוס לחלוטין.
אני והאחיינים שלי די התמרמרנו כשגילינו שעושים ארוחה גם בסוף סוכות. זה מרגיש מוגזם ולא הגיוני. אבל גיס שלי (שהוא בכלל לא יהודי) אמר שיש כזה כל שנה.
יאו גיסך פתאום הזכיר לי את אלברט (של אסי עזר)
כן, בקליפים של מעריצים זה בסדר (אם כי רק אם עושים את זה נכון וזה באמת שווה)
אז אתה כן רואה קליפים של מעריצים|לב אדום|
(כאילו ברור לי שזה לא קליפים שאני רואה אבל אני ממש אוהבת את זה שאני גם לפעמים <לא לעיתים קרובות> רואה גם של סדרות שלא ראיתי )
אז אני עכשיו מחבבת אותך יותר :-]
אז את רואה. יש לך רקע.
רקע של עולם שכולו סגול
כן זה מה שיש לא מה שרצוי |שפם|
אני באמת אהבתי את חפצים חדים. אבל בסוף לא ראיתי את הסדרה.
הייתי בטוחה שראית את הסדרה
ואי אני חייבת שזה יהיה כמה שיותר קרוב
כי אני אוהבת לדעת מה דומה ומה לא
כשהייתי בגיל בטח שראיתי MTV
טוב אז אלו היותר מוכרים של הנסון
ה"כלל" שלי לא אומר שצריך לבחור בשחקן שלא אהבת את הדמות שלו. פשוט לא בשחקן שמגלם את הדמות שבחרת בתור דמות החודש שלך.
אני התכוונתי שאם אהבתי את הדמות אז אהבתי גם את השחקן זאת עסקת חבילה אצלי .
אם זה היה הפוך( דמות שאהבתי ולא את השחקן*) היה לי יותר תשובות בשבילך
*לדוגמא את הדמות הנשית שהכי אהובה עליי (מישהי מחדר החדשות) משחקת שחקנית שאני מאוד שונאת
אגב אם הייתי בוחרת שחקן שלא הייתי בוחרת את הדמות שלו כי לא ראית את הדמות שלו החודש
זה עדיין נחשב?
איזה יום בשבוע את בוחרת להיות מלצרית?
ביום הקבוע שהם אוכלים במסעדה כמובן
אגב טוב שלא שאלת את זה בזמן שאהבתי הבית הלבן
לא שהייתי בוחרת את זה אבל היה לי קשה לא לבחור כי ברור שכולנו פה בוחרים בגלל האנשים ולא בגלל המקום נטו

אגב לונה ככה אני מתארת את התגובה של האנשים שהציעו להם לעבוד בבית הלבן בתקופה של טראמפ
west-wing-ainsley-hayes.gif
לא לא אל תספליירי. שיהיה הפתעה.
יש מצב ששכחתי אנשים אז עדיין תהיה הפתעה
מגניב. לא ידעתי את זה. אני צריך לזכור לציין אותם כל אחד בחודשו.
אני מניח שהם נולדו בהפרש ממש קצר בינהם ופשוט על אותו לילה. אבל שמעתי פעם שיש מקרים נדירים שתאומים נולדים בהפרש של כמה ימים.
ואי איזה סיוט זה נשמע
אני לא מוכן לחלוק את היום הולדת שלי איתו. הוא יצטרך למצוא יום אחר.
הוא היה בעולם הזה קודם |פטיש|
אגב אתה\ם מאמינ\ים שלאנשים שנולדו בתאריך זהה יש מאפיינים דומים?
הוא ממש חמודי פה
הוא ממש חמודי פה

כנ"ל
אותי זה מעצבן כי כשאני קוראת אני מדמיינת את הדמיות ופתאום מבאים לי שחקן שלא דומה בכלל למה שדימיינתי
לי לפעמים קורה לא שזה לא כמו שדמיינתי אלא שמדובר בשחקנים שאני לא אוהבת
אני מנהל הפורום הזה ואני קובע שהם יראו באטלסטאר גלקטיקה
*לרוע המזל זה די מבטיח שדילן לא תסכים לראות באטלסטאר גלקטיקה כי היא תמיד תנסה לעשות ההפך ממה שאני מבקש
האמת לא ברור לי למה שדילן תרצה לראות משהו כזה
אולי היא וסהר עושים עסקת חליפין
אני הצעתי לרעות שאני אראה הסופרנוס בתמורה אבל רעות היא אדם חמוד
היא חושבת שזה לא משהו שאני אאוהב אז היא לא רוצה שאני אראה
בניגוד אליי שממש לא אכפת לי}-] אם אנשים שאני רוצה שיראו דברים שאני אוהבת יאהבו את זה או לא
עיקר שיראוB-|
אוי לא אהבתי ( זה על שיר של הנסון)
תאמת לי גם בהתחלה הוא לא בא טוב
אתה מכיר את זה שיוטיוב יוצר לך רשימה על דעתו עצמו? אז פתאום היה את שיר הזה
אבל התעצלתי להעביר אותו אז אחרי כמה שמיעות ממש התחלתי לחבב אותו
זה מוזר. אהבתי את המקור, אבל אני לא אוהב את הגירסה הזאת.
לטעמי היא יותר יפה
את ממש כמו רייצ'ל מחברים (כלומר לא נראה לי שהיא הייתה קוראת את זה ביום כיפור, אבל היא קראה את הספר כנראה הרבה).
אני לא קראתי אף פעם.
אני קראתי את גרסה של אנה טוד
והתפלאתי שלא קרה מה שידעתי שיקרה בגלל העלילה הזאת בחברים

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כפרה עליך ניק.
תראי איזה חתיך :love:
(כתבת משהו גם?)
אז דווקא כן הלכתי ועשיתי תחקיר ואז ראיתי שזה כמה כלבים ולא היה לי כוח לרשום את כולם אז במקום זה בחרתי לשים gif של צ'דר
פשוט בחרת באופציה העצלנית...
טוב אני לא יכול לכעוס עליך אחרי הגיף ההוא של טום.
אוקי, מה שאת בעצם צריכה לשאול מאיפה החסידה משיגה את הילדים. מה שקורה זה שעורב גונב דגימות גנטיות משני אנשים על מנת ליצור את התינוק.
עכשיו לרוב העורב ישיג את הדגימות הגנטיות האלו מהזוג שרוצה את הילד. אבל לפעמים העורב עושה טעות ולוקח דגימה גנטית מהשכן. קורה.
אז העורב נותן את הדגימות הגנטיות ליען שמחבר אותם יחד ומטיל ביצה שבה הילד גדל.
*רק עכשיו אני קולט למה תרנגול דיבר על זירמה...
מה לעשות שמעריב לנוער עדיין לא פרסמו את השאלה שלי
מאוד אהבתי מעריב לנוער כשהייתי קטן. (היה שם זבנג, זה היה הדבר העיקרי)
אני פשוט צריכה זמן, יש לי גם את כל עונה 1 ו2 של טד לאסו שעדיין לא ראיתי, אתה ממשיך לרשום את זה בתוכנית צפייה השבועית, אני פשוט וויתרתי על זה כבר
גם אני רוצה לראות את טד לאסו (זה אחת הסיבות שיש לי מינוי לאפל טיוי)
אבל יש לי יותר מידי סדרות לראות
כמה אחיינים יש לך? כל פעם אתה מזכיר אחיין אחר בגיל אחר
האחיינים שלי פרושים על הרבה שנים. יש לי שישה אחיינים בגילאים: 29, 24, 21, 17, 12 ו1.5
בהתאם לגילאים הטעמים הטלוויזיוניים שלהם לפעמים שונים ולפעמים דומים.
בת ה29 ראתה הסופרנוס ואני הולך איתה לראות את סרט הפריקוול לסופרנוס.
בת ה24 השלימה לאחרונה את הרופא הטוב בנטפליקס
בן ה21 אוהב סרטים "איכותיים" ומאוד רוצה שאני אראה את משחק הדיונון
בת ה17 גם רוצה שאני אראה את משחק הדיונון, אבל בנתיים היא נכנסה די חזק לסופרסטור
בן ה12 רואה בעיקר יו-טיוב, אבל גם צופה עם אביו באבודים בחלל בנטפליקס
וההורים של האחיינית בת השנה וחצי מנסים שהבת שלהם לא תהיה מכורה למסכים אז בנתיים היא לא רואה שום דבר. נראה לי שבשלב מסויים אני אצטרך להראות לה סרטי דיסני בסתר.
*אני יודע ששאלת רק כמה אחיינים יש לי, אבל אני אוהב להרחיב.
אני תמיד מנסה להיות מקורית מאחרים;-)
ובד"כ אני בתקופה הזו נוסעת לאירופה שם יש לי הרבה שלכת
תכלס זה מתאים לבעלך לעתיד (כריס אוונס) כי גם הוא אוהב עצים בשלכת
הם כולם אותו יישות. הדובה היתה אביר שבשלב מסויים מת ונהפך לרוח רפאים שרודפת את מבקרי הקולנוע
זה סיפור חיים מרתק. אני רוצה סדרה.
כן, זה בעייתי. אבל יש גם משהו מהנה בלראות סיפור שמאוד אהבת קם לחיים על המסך.
טכנית זו לונה הפסיכופטית שהלכה לחפש שאלון כדי לאשש את זה שהיא פסיכופטית
(כולנו יודעים שהיא אוהבת להכות עצים עם מקלות)
אה, אז יש בלינק ההוא משהו מבחן אחר.
מה היה הקטע באמת עם להכות עצים עם מקלות?
זכור לי משהו...
לי זה נראה מאוד טבעי להכות עצים עם מקלות סתם מחוסר מעש.
@טוני החתול אחויה, דרישה מוגזמת לחזור 7 עמודים ולמצוא את המקום בו העתקתי את התגובות שלך לתשובות שלי לסקר :cool:
כן, זה מורכב לעבור ולנסות לקלוט מה תגובה למה
אני. רוצה. את. הסדרה. הזאת. עכשיוווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני תמיד שמח לקחת את הכסף.
ואני לא מרגיש צורך להזהיר אותך שאני אף פעם לא באמת מתקדם ביצירה של סדרה.

כמובן מחייל החורף. ספציפית מהסצנה שבה נטשה וסטיב מגיעים לסאם מטונפים והם מדברים אחרי מקלחת.
הנה|מאוהב|:
אוי סטיב רוג'רס יא הורס שכמותך
כן זה התחיל משם, בהמשך השרשור הגיעו מבחני הפסיכופטיות.
כן, קלטתי את זה עכשיו
אני אלך בזמן אחר לחפש אותם
עשיתי גם שוב, נראה לי שהוסיפו הרבה דמויות ופאנדומים מאז הפעם האחרונה שעשינו.
יצא לי גם מונטי מה100. לדעתי הוא לא היה אפשרות אז.
בברוקלין 99 יצא איימי|מאוהב| ובפארקס בן|מאוהב|
אבל בשיימלס ואני ממש מתביישת יצא קרמיט|מובך|:-0 (62% זה לא הרבה אבל עדיין)
גם אני חושב שהוסיפו פאנדומים
חחחחחחח יצא לך קרמיט :-D
זה רק כי לא ניסית לגנוב את טום הולנד.
בואו לא לנסות בכלל להעלות רעיונות על בעלי!!!

didalf

Well-known member
ברור שהבנתי, דההה! מה נראה לך שאני? זה מהנאום בכיתה של גרטצ'ן על ברוטוס ויוליוס קיסר כאשר היא יוצאת מכליה בגלל היחס המרושע של רג'ינה
זה אומר שהיית ילדה טובה וראית מין גירלז? או שרימית וחיפשת בגוגל?
אם את ילדה טובה מגיע לך חתיכת כתר מפלסטיק. אבל אם את רעה מגיע לך חטיפי אנרגיה משמינים וקרם פנים עם קרם רגליים.

לא כי אני מכירה אנשים שנולדו בתאריכים זהים ולא דומים בכלל.

לי זה נראה מאוד טבעי להכות עצים עם מקלות סתם מחוסר מעש.
זה בדיוק מה שאמרת אז ולכן כולנו החלטנו שאתה אכן פסיכופט כי זה מוזר.
די נו זה מביך:-D לפחות ליפ שני.
איך לעזאזל אבל קרמיט וטומי הם אופציה שם אבל מיקי לא????
1633703605424.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחח
דווקא חשבתי שלך לפעמים נמאס מהם. כאילו לא שנמאס לך אלא יותר שאתה טיפוס כזה (וגם אני כזאת)
שצריך לפעמים קצת (הרבה) שקט מבני אדם.
כמובן שאני צריך לפעמים מנוחה.
למעשה כרגע אני יושב בבית שלי כשהאחיינים שלי בת השנה וחצי שהיא היצור הכי מתוק בעולם בחוץ עם שאר המשפחה, אבל אני נכנסתי כי היה לי קצת מספיק מכולם. אם כי זה גם בגלל שמשהו בחוץ עוקץ לי את הרגליים וגרם לי להתגרד נורא.
לי אין כזה. אם זה לא הקראשים שלי זה לא מעניין אותי
וגם זה לא שאני בכלל מסתכלת על זה
בוא נגיד שאם היית שואל איזה פוסטר אז בטוח היה לי משהו.
את יכולה סתם לשים תמונת רקע של הבית הלבן. אם כי זה יראה כאילו פשוט את מאוד בעניין הממשל האמריקאי ולא הסדרה.
לא הקול שלה כמו טון דיבור התלהבות\התרגשות יתרה שלה
אותי זה משגע
יש את הדיבור ההתלהבות שלה שזה דיבור כזה שעולה ועולה. אבל רוב הזמן היא מדברת רגיל.
אז כבר הספקת לציין פה את כולם?|תוהה|
רוב השירים שאני מציינת בתשובות לשאלון זה או מקליפי מעריצים או מסדרה שבדיוק ראיתי
לא ציינתי את כולם. אבל אז אני צריך לבחור שיר רנדומלי מרשימת השירים.
שירים מסדרות אני כמעט תמיד שוכח.
על מה אתה ממליץ?
סדרה עם ניקול קידמן: הרבה אנשים מאוד אוהבים את Big little lies, אבל אני לא ראיתי אז אני לא יודע לגבי זה.
יש סדרה מאוד טובה שנקראת Top of the Lake שמככבת בה אליזבת' מוס ובעונה השניה שלה משחקת גם ניקול קידמן. זה שווה.
כי עכשיו אני חושבת שעם כל הכבוד לשחקנים שהזכרתי למעלה. השחקן שאני הכי אוהבת כרגע בכלל נולד בפברואר
וולנטיין דיי זה אומנם בגדול 8-{ אבל לאחרונה אני דיי מחבבת את זה|מאוהב| (רק בסדרות לא במציאות חס וחלילה :-D )
אבל לחודש שלך יש את מזל הכי שווה
העניין ביוני הוא לא ימי הולדת אלא שילוב של מנצח חודש הגאווה ושבוע הספר.
בנוסף כשנמצאים בבית ספר זה החודש האחרון ללימודים ואפשר כבר לחפף בסופו.
יאו אני בשעה טובה אחרי חודש וחצי הבנתי את שיטה המהירה של איך להגיב פה (במקום עבודת נמלים שעשיתי עד עכשיו|מזיע|)
אני יודעת שאתה הסברת לי בעבר אבל לא ממש הבנתי אותך ולא היה לי נעים לשאול וזה לא שלא יכולתי להגיב בכלל רק שזה פשוט לקח נצח
(אבל עדייו יש לי בעיה שאם אני מרעננת את העמוד ועובר המון המון זמן עד שאני שולחת זה לא משרשר לי נכון אז אני נאלצת למחוק)
האמת שאני רק לפני כמה ימים קלטתי שיטה יותר מהירה ממה שעשיתי בעבר בשביל להגיב - שאני יכול לעשות הגבה לכל ההודעה ואז לעשות אנטרים בין דברים שאנשים כתבו כדי להגיב.
אני לא יודע אם אני מסביר את זה ברור.
נשמע מעניין . אגב מעניין שזה לא משהו שיותר נפוץ בסדרות
כי אני מאמינה שבמציאות קרו כל מיני תקלות בגלל זה
אני חושב שלרוב לא קורה משהו כזה כי זה נדיר שבתוך מדינה אחת יהיה זמן שונה. זה בדרך כלל רק במעבר בין מדינות.
מה ידוע על סדרה? בעיקר אם ידוע מאיזה ז'אנר היא תהיה ?
[הסדרה העתידית של טום הולנד]
זאת תהיה סדרת דרמה פסיכולוגית על הסיפור האמיתי של מישהו שהייתה לו תסמונת אישיות מפוצלת ונאשם באונס ואז ההגנה הייתה שזה היה אישיות נפרדת. משהו שהיה בשנות ה70 או ה80.
למה חשבתי שיש לך כלב |תוהה|
בערך יש לי כלב. הוא פשוט הכלב של גיס שלי אז הוא בחצר אז אני גם משחק איתו. אבל האחריות עליו היא לא שלי.
יאו גיסך פתאום הזכיר לי את אלברט (של אסי עזר)
גיס שלי הוא באמת אלברט (רק שהוא לא)
אז אתה כן רואה קליפים של מעריצים|לב אדום|
(כאילו ברור לי שזה לא קליפים שאני רואה אבל אני ממש אוהבת את זה שאני גם לפעמים <לא לעיתים קרובות> אבל כן רואה גם של סדרות שלא ראיתי )
אז אני עכשיו מחבבת אותך יותר :-]
אני שמח שאת מחבבת אותי יותר ואני לא רוצה להרוס את זה, אבל האמת שזה יחסית נדיר שאני רואה קליפים של מעריצים.
ליתר דיוק זה בא בתקופות.
אבל בעצם לאחרונה ביולי (ואוגוסט) נכנסתי חזק מאוד לקליפים מעריצים של הסדרה Young Royals שהם אושר נהדר.
כן זה מה שיש לא מה שרצוי |שפם|
איזה רקע היית רוצה שיהיה לך?
הייתי בטוחה שראית את הסדרה
לא ראיתי חפצים חדים
טוב אז אלו היותר מוכרים של הנסון
העליון זכור לי ונחמד (אם כי לא מספיק כדי להקשיב לכולו) את השני לא אהבתי.
אגב אם הייתי בוחרת שחקן שלא הייתי בוחרת את הדמות שלו כי לא ראית את הדמות שלו החודש
זה עדיין נחשב?
כמובן שאפשר
ביום הקבוע שהם אוכלים במסעדה כמובן
אגב טוב שלא שאלת את זה בזמן שאהבתי הבית הלבן
לא שהייתי בוחרת את זה אבל היה לי קשה לא לבחור כי ברור שכולנו פה בוחרים בגלל האנשים ולא בגלל המקום נטו
אוי, עבודה בבית הלבן היא בטח נורא מלחיצה. וצריך כושר מאוד טוב כי הם תמיד הולכים שם נורא מהר
הוא היה בעולם הזה קודם |פטיש|
אני לא מאמין. ונראה לי שזה הוכחה.
ואני הייתי בעולם הזה תמיד, הוא הגיע אחרי.
האמת לא ברור לי למה שדילן תרצה לראות משהו כזה
אולי היא וסהר עושים עסקת חליפין
אני הצעתי לרעות שאני אראה הסופרנוס בתמורה אבל רעות היא אדם חמוד
היא חושבת שזה לא משהו שאני אאוהב אז היא לא רוצה שאני אראה
בניגוד אליי שממש לא אכפת לי}-] אם אנשים שאני רוצה שיראו דברים שאני אוהבת יאהבו את זה או לא
עיקר שיראוB-|
חחחח כמו כשגרמת לכולנו לראות את The Killing ואת לות'ר (אם כי אהבנו אותם)
תאמת לי גם בהתחלה הוא לא בא טוב
אתה מכיר את זה שיוטיוב יוצר לך רשימה על דעתו עצמו? אז פתאום היה את שיר הזה
אבל התעצלתי להעביר אותו אז אחרי כמה שמיעות ממש התחלתי לחבב אותו
כן, גם לי זה קורה לפעמים
יש גרסה אחרת של נשים קטנות?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
😁
זה אומר שהיית ילדה טובה וראית מין גירלז? או שרימית וחיפשת בגוגל?
אם את ילדה טובה מגיע לך חתיכת כתר מפלסטיק. אבל אם את רעה מגיע לך חטיפי אנרגיה משמינים וקרם פנים עם קרם רגליים.
אני מהמר שהיא הייתה ילדה רעה
זה בדיוק מה שאמרת אז ולכן כולנו החלטנו שאתה אכן פסיכופט כי זה מוזר.
יש לכם איזו אהבה לא מוסברת לעצים
די נו זה מביך:-D לפחות ליפ שני.
איך לעזאזל אבל קרמיט וטומי הם אופציה שם אבל מיקי לא????
1633703605424.png
את בטוחה שזה לא פשוט מראה את עשר האופציות העליונות?
למרות שטכנית קרמיט וטומי בטח היו ביותר פרקים של הסדרה.

Aranel Nenharma

Well-known member
הנה|מאוהב|:
:love:
על מה אתה ממליץ? [ניקול קידמן]
אני ממש אוהבת את הסרט מולן רוז' איתה
ממליצה ממש גם על שקרים קטנים גודלים

אתם מדברים על נשים קטנות?
מה זה הגרסה של אנה טוד?
טוב אני לא יכול לכעוס עליך אחרי הגיף ההוא של טום.
אז קח עוד אחד שיהיה לי שמור בבנק

אוקי, מה שאת בעצם צריכה לשאול מאיפה החסידה משיגה את הילדים. מה שקורה זה שעורב גונב דגימות גנטיות משני אנשים על מנת ליצור את התינוק.
עכשיו לרוב העורב ישיג את הדגימות הגנטיות האלו מהזוג שרוצה את הילד. אבל לפעמים העורב עושה טעות ולוקח דגימה גנטית מהשכן. קורה.
אז העורב נותן את הדגימות הגנטיות ליען שמחבר אותם יחד ומטיל ביצה שבה הילד גדל.
*אני יודע ששאלת רק כמה אחיינים יש לי, אבל אני אוהב להרחיב.
זה ממש חמוד שיש לך מנהגי צפייה שונים בהתאם לכל אחיין. אצלי הם בני 3 ו8 אז הרגלי הצפייה זה פפה ובובספוג.
תכלס זה מתאים לבעלך לעתיד (כריס אוונס) כי גם הוא אוהב עצים בשלכת
לא באמת צריך לציין שבעלי זה כריס, זה כבר ידוע

יודעת שזה לא הוא אבל אני מדמיינת את קרמיט
1633704481855.png
בערך יש לי כלב. הוא פשוט הכלב של גיס שלי אז הוא בחצר אז אני גם משחק איתו. אבל האחריות עליו היא לא שלי.
הכי טוב
זה כמו היחס שלי לאחיינים שלי
משחקים וכיף ואז כשצריך להחליף חיתול זה הולך להורים.

didalf

Well-known member
את בטוחה שזה לא פשוט מראה את עשר האופציות העליונות?
למרות שטכנית קרמיט וטומי בטח היו ביותר פרקים של הסדרה.
אני חושבת שהם בחרו עד 10 אנשים לסדרה.

יודעת שזה לא הוא אבל אני מדמיינת את קרמיט
1633704481855.png
חחח אני גם מדמיינת את הקרמיט הזה בכל פעם שאני מזכירה את השם שלו. או כשראו אותו בסדרה.

אני מהמר שהיא הייתה ילדה רעה
אז היא לא מקבלת קנדי קיין של כריסטמס!
ezgif-4-ff964473f060.gif

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז קח עוד אחד שיהיה לי שמור בבנק
:love:
הכי טוב
זה כמו היחס שלי לאחיינים שלי
משחקים וכיף ואז כשצריך להחליף חיתול זה הולך להורים.
אצלי הרבה פעמים מפילים אחריות עלי.
אבל חיתולים לרוב אני מוצא מישהו אחר. לפחו כשזה קקי. היום זה היה אבא שלי ואני רק עמדתי בצד והעסקתי אותה.
חחח אני גם מדמיינת את הקרמיט הזה בכל פעם שאני מזכירה את השם שלו. או כשראו אותו בסדרה.
בהתחלה תמיד חשבתי על קרמיט הצפרדע, אבל משלב מסוים הפסקתי לחשוב עליו.
אז היא לא מקבלת קנדי קיין של כריסטמס!
ezgif-4-ff964473f060.gif
חחחחחח עכשיו גם את מייצרת גיפים

Lion_Heart

Well-known member
וואו, אצלנו לא היה שום דבר כזה. אבל באמת לאחיין שלי כן כבר עשו משהו כזה (הוא באותו בית ספר שאני הייתי כשאני הייתי ילד)

זה העניין עדיף להיות בספינה שמשתתפת בסרטים כי הספינה של הסדרה עוברת כמה התקפות רציניות כל שנה + הרבה מקרים קטנים.
לעומת זאת הספינה של הסרטים עוברת רק התקפה אחת כל כמה שנים.
הרעיון של לטוס בחללית אל הלא נודע ממש קוסם לי, מצד שני דירה ממש לא רעה למשפחה, אוכל נהדר, וסך הכל חיים לא רעים, נשמע סבבה
נשמע לי באמת כיף. אבל לא מספיק בשביל לטוס לשם.
בא נסכים ש לא להסכים
זה באמת טוב
*אם כי כמובן מטופש, כי אם הוא רצה להרוג אותו אז הוא היה צריך פשוט לירות לו בראש מיד
נכון לגמרי, אבל הוא היה אחד הנבלים ש לא השאיר אותו במלכודת שקל להימלט ממנה וקיווה ל טוב, אבל אם הנבלים היו ככה, אז בונד היה מת בספר הראשון שלו ובונד היה עוד מתחילתו דמות פנטזיה , פשוט אהבתי את התמיהה על הפרצוף שלו "אני לא רוצה שתדבר,אני רוצה ש תמות" ואז בונד יצא מזה ב דיבורים...

Lion_Heart

Well-known member
אני לא אומר להרוג אותו חס וחלילה.
פשוט לחכות שהוא ימות בנסיבות טבעיות מזיקנה ואז לאכול אותו.
אמ...אמ...זה לא יותר טוב
אכן, מייגע.
אבל עכשיו מצאנו את השאלון המיוחד לקבוע מי אתה:
לא עבד לי
אני בסדר עם אנשים חייכנים. הרבה מאוד אנשים גם מחייכים פשוט מנימוס כי הם לא יודעים איך אחרת להיות. אבל יש לי בעיה עם אנשים שמרוצים מידי מעצמם.
זה לא זה, אני לא סומך על אנשים אז חיוכים תמיד גורמים לי לחשוד "מה אתה מסתיר" אנשים שיכולים להיות רעים ומרושעים אליך ואז עובר מישהו אחר והם כולם חיוכים...נסיון רע שלי

LeAnnDylan

Well-known member
🍎כמות עמודים בביוגרפיה עתידית עליך: 6666
מה יש לכתוב עליך כל כך הרבה? אני מזכירה לך שבביוגרפיה לא מכניסים את כל המציאויות המדומות שאתה חי בהן.
זה הרבה יותר מידי עמודים בשביל לספר שאתה אדם משונה עם אשליות גדולה שאוכל שניצלים לארוחת בוקר בזמן שהוא צופה בטלוויזיה.
🧩סדרות החודש: *פירוט בנפרד כי הגזמתי בכמות המילים
חשבתי שאתה צוחק בהתחלה. וטפ?!
🧩שאלת החודש: מי הדמות האהובה עליך?
נו, ומה התשובה?
האמת שבאמת מענין אותי מי היא הדמות האהובה עליכם ביותר בכל הזמנים. מענין גם אם מישהו יוכל לצמצם לדמות אחת.
נגיד במקרה שלי במשך המון המון שנים זו הייתה פייפר ממכושפות ואז היא הייתה ברוטציה עם דקסטר ואדיסון מהאנטומיה. אז תמיד כשאני חושבת על דמויות אהובות אני חושבת על שלושתם אבל לא יודעת אם אני יכולה לדרג אותם. אבל גם, אני די מייחסת אותם לדמויות "ילדות" אהובות. נכון שהייתי בת איזה 20 במקרה של אדיסון ודקסטר. אבל מכיוון שאני נושקת ל-50, 20 מבחינתי זה ילדות:-P:
אז נגיד היום הייתי הולכת על לקסה או משהו.
📬חודש אהוב בשנה: למרות שהוא קיץ זה יוני.
זה היה צריך להסתיים שם והיית צריך לשנות חודש. שום דבר ממה שכתבת אחרי זה לא מצדיק בחירה בחודש קיץ-קיץ (כי כאילו שאר חודשי השנה בארץ הם קיץ, אבל אז יש חודשים שהם קיץ-קיץ וזה כבר יותר מידי קיץ)
📬תאר את הבגד האהוב עליך: חולצה שחורה עם הדפס דהוי ולא ברור שמעליו כתוב ANNUAL EXPERIENCE SINCE 1950 ומתחת כתוב FROM CHICAGO TO LOS ANGELES 448 ועוד משהו. אני אף פעם לא קראתי את זה עד עכשיו. החולצה פשוט מרגישה לי נורא נוחה ונעימה. ואני יכול לעבור מחזורי כביסה רבים בלי ללבוש אותה כי אני רוצה שתמיד תהיה לי זמינה ללבוש.
איך חולצת טי שירט (אני מניחה שמדובר בטישירט) עם הדפס רנדומלי הופכת לאהובה עליך?|תוהה| אין לי שום טישירט בארון עם הדפס שלא בחרתי בקפידה (ויש לי למעלה מ-100 טישירטים בארון) מי הפסיכופט שלובש טישירט בלי משמעות כי "זה נעים ונוח"?!! מה לעזאזל?!?!
📬רוח רפאים, דובה ואביר הולכים לראות סרט. איזה סרט הם יראו? וגם מי יושב באמצע ולמה? למה אני שואל את הדברים האלו?
כנראה משהו שקרה לך בילדות.
📬האם הייתה לך אי פעם חיית מחמד שהיא לא כלב או חתול? היה לי נחש כשהייתי ילד. לזמן קצר ואז אחרי איזה חודש או חודשיים הוא מת.
הוא "מת" או שהפכת אותו לשניצל?
למה לי לישון לא בבית שבוע?
כי הבית שלך עם המקרר העצוב שלך לא נשמע כמו מקום אידיאלי לחופשה.
בסופו של דבר אם העולם הוא שטוח איך זה משפיע על חיי?
לא יודעת אם זה משפיע על חייך אבל זה כן משפיע על השאלה הקודמת שלך (על טיול מסביב לכדור הארץ) וזה הרבה יותר חמור.
📬מה לא מפחיד אותך אבל כן מפחיד את רוב האנשים: דבורים
איזה אנשים שלא אלרגיים לדבורים מפחדים מדבורים? העקיצה של דבורה אפילו לא כזאת כואבת. מילא צרעה או דבור אבל דבורה? נכון, זה לא נעים, אבל ממש מפחדים?|תוהה|
זה לא שבאור אני איזה נינג'ה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה