The shit hit the fan

שרקי..

New member
אדון מסטול היקר אנחנו רועדים מפחד

אוווו הפחדת את כולנו מהפקחים הרעים שיפתחו לנו תיקים ונאבד תפרנסה ולי יש לי שלש מלים להגיד לך (מהשיר של דג נחש) חה חה חה כדאי שתפנה לפורום ב- www.joint.co.il הם יענו לכל שאלותיך לגבי גידול חסה מסולסלת צבעונית שאתה לא מוצא, והתחזות למגדל חומוס מזן אינדיקה או סאטיבה... ותיזהר מהכחולים

mstolar

New member
תודה על קבלת הפנים הנפלאה

להבהרה: כשמוציאים במשטרה "גליון רשום פלילי" מתקבל פלט עם: 1) מרשם פלילי 2) רישום משטרתי - משפטים וחקירות תלויים ועומדים 3) רישום משטרתי - תיקים סגורים 4) רישום משטרתי - תיקי אי תביעה סגורים. לכל אדם במדינתנו האכזרית יכול להיות הרישום הרביעי (אם מישהו התלונן כנגדו אפילו ללא סיבה אמיתית, אלא סתם לשם הטרדה) רישום זה לא מונע קבלת תעודת יושר!!! עם זאת כאשר הוא מתקבל במקום שמבקש "גליון רישום פלילי" התגובה המתקבלת היא שלילית (במקומות עבודה - כנראה בגלל עודף המועמדים לכל משרה) חשוב שאם חלילה הגעת למשטרה, אל תודה בשום דבר. בכל אופן אל לך לרפות את ידך במאבק.

לא הבנת אותו נכון

לא ניטען כי לא ניתן לקבל תעודת יושר אלה שהוצאת תדפיס מהמשטרה אינו יוצא ריק לחלוטין ולמרות שאין לך אחות במשטרה עקב 1000 הפונים עבור כל משרה מוצעת בימינו זו "הרישום" סביר להניח יספיק על מנת ליצור רושם שלילי שימנע את קבלת העבודה

yud4dive

New member
בעיות בהבנת הנקרא?!? ../images/Emo5.gif

אגב, שרקי יקר: תגובתך ההסטרית משהו, דווקא כן מעידה על פחד מסויים.

שרקי..

New member
אין ספק אני היסטרי לחלוטין ../images/Emo3.gif

אני היסטרי כי כל אדיוט זב חותם שלא גמר ג כיתות וקיבל שררה כפולה של פקח רשות שמורות הטבע, וגם של פקח צלילה לחוק מיותר, יכול להרוס לי חופשה שלמה שתכננתי אותה חודש מראש.. אני היסטרי כי בעוונותי פעם הייתי צייד (חזירי בר וצבאים) וראיתי מה קורה לעיסוק שברשות מחליטים לחסל אותו.. הוא מתחסל היום עוסקים בצייד רק.. 1. הפקחים עצמם בכלי נשק האסורים לצייד על פי חוק בישראל קרי רובי צלפים סלילים.. 2. חברים של הפקחים ומאפיונרים של השלטון 3. נציגי ההתישבות האובדת העובדת.. קיבוצים מושבים וכדומה.כמו כל ענפי המדגה בקיבוצים.. ובמועצות איזוריות חקלאיות יש פקח אדמות שהוא גם מדביר וצייד מזיקים. 4. ופורעי חוק מעניין שלפחות בחוף כרמל כל הפקחים של רשות שמורות הטבע הם בני ההתישבות העובדת כך שהם מעלימים עיין כמישהו מהקיבוץ שלהם צד שלא כחוק או מחרים חלק משמורת טבע לתובת קיבוץ ומונע גישה לציבור זה פתאום לא מעניין אותם בכלל רשות שמורות הטבע היא גוף מושחת ואני עומד מאחורי כל מילה.. במו עיניי ראיתי כיצד בקיבוץ מסויים מוקדם בבוקר מישהו צד שקנאים בכדור מס' 7 שזה אומר שהחיה תגסוס שבוע את שתחזיר נשמתה לבורא בצער ובסבל, צייד שקנאים אסור לחלוטין, מותר ירי להפחדה בלבד ומותר להם לרצוח 6 קורמורנים ליום.. טרחתי לגשת ולהגיש תלונה בצרוף התרמילים (תחמושת תוצרת ספרד המיובאת על ידי כמה קיבוצים ואינה נמכרת בשוק החופשי) אתה חושב שעשו משהו??? נאדה... מישהו החליט ברשות לחסל את הצלילה באילת כפי שאנחנו מכירים אותה ואני הרי במודרכות לא הולך לצלול ואני בפאניקה..

yud4dive

New member
מסכים עם כל מילה. ועדיין...

צריך להיות מודע לסיכונים הכרוכים בפעולות לא מחושבות. להוריד את הראש לשליח שיידע אותנו על כך, זה לא פתרון. האם השתלטות של ציבור הצוללים על ההתאחדות יכולה להוות צעד בונה (ורציונלי, שלא כמו פנטזיות על הקמת חברות פיקטיביות) למאבק בחולרות (פקחים, ושאר גורמים אינטרסנטים)? ההתאחדות יכולה להיות גוף בעל משקל רב יותר מאשר צולל בודד או אפילו חבורת צוללים. רישום מסיבי של אנשים לפני מועד הצבעה להתאחדות, והצבעה מאורגנת בבוא היום, יכול להחזיר את השליטה לציבור. צבור הצוללים הלך לישון (כולל אני), והיום קם ומגלה שגנבו את האורווה.

atlantis

New member
סתם לצורך העניין...

מבדיקה עם חבר וצולל שבמקרה אבל ממש במקרה הוא גם ראש מדור במשטרת ישראל וגם בעל תיק חקירה שנפתח נגדו ( קטטה בין שכנים ) ונסגר - אין חשיבות לפלט כזה של המשטרה כמו כן לא ניתן להשיג כזה פלט סתם כך בלי לעבור בעצמך על חוק כבוד האדם וחירותו .

yud4dive

New member
ואף על פי כן, ולמרות שזה החוק.

מהיכרות של המקרה המדובר בפרט, ואיך שהמדינה עובדת בכלל, הפרטים שלך עוברים לכל מי שמעוניין בכך. ואני לא מאמין שהחבר שלך לא יודע שזו המציאות בפועל. דרך אגב: גם כמעט כל מי שחפץ בכך יכול לעשות בדיקת אשראי ולדעת הכל על מצב חשבונותיך. כל מה שצריך זה להכיר פקידת בנק אחת.

נכון אבל

לפני זמן לא רב ביקשתי לחדש אישור לכידה של בע"ח מסויימים ע"י הרשות ו"הפלא ופלה" הרשות ביקשה ממני דוח ר.פ - רישום פלילי. בדיוק כמו הרשות ישנם מקומות עבודה אשר כתנאי לקבלה מבקשים את אותה בקשה.

חי בר

New member
../images/Emo123.gif מצאו להם עם מי להתעסק ../images/Emo117.gif ../images/Emo6.gif

חבל שלא יצא לי להיות בצלילה הזו
(ולא בגלל שאני אוהב חרא, ח"ח). כשזה מצטרף לסיפור של שרקי משבוע שעבר ואני באמת תוהה מה גודל המאוורר וכמה חרא יכול לעבור דרכו. מה שכן, משהו מסתמן רקוב בממלכת.. לך תדע מה יהיה בשבוע הבא ובזה שאחריו ואחריו. מפחיד לחשוב מה היה קורה לאיזה צולל שהיה נבהל מהפקח ובאמת עולה למעלה.. אולי באמת כדאי לבדוק את האפשרות לבדוק אם הפקחים לא מסכנים חיי אדם? מותר להם בכלל לפעול בצורה כזאת לפי החוק? מבחינה מוסרית?

DJ69

New member
מוציאים את הכייף מהפעילות

לפני כמה שנים כשעברתי את קורס הכוכב השלישי, חלק מהציוד שחויבנו להגיע איתו היה סכין. ובפעם האחרונה שצללתי עם חברה שלי (שנפח הגוף שלה לא מלא) והיא היתה ללא כפפות, הפנים שלה קיבלו גוון כחול (עם בועיות קטנות כמו בועיות בכוס בירה צמודות לעור) והידיים שלה רעדו כל כך שהינו צריכים לקצר את הצלילה בחצי. התקנות האלה פשוט אבסורדיות. הן גורמות לאי נוחות במיקרה הטוב, ונראה שהצורה בה מנסים לכפות אותן אל ציבור הצוללים נעשית בצורה הלתי מיקצועית ומסכנת חיים במיקרה הרע. יופי שפקח השמורה רוצה להראות איזה כלי עולם הוא ושהוא יכול ליצלול חופשי ל-15מ' אבל גם אני חושב על מה היה קורה עם הצוללים אותם היה פוגש היו פחות מנוסים, וכאמור נלחצים ובאמת עולים למעלה. מה הדבר הבא, יקבעו תקנה עם איזה מיכל אני אצלול בכדי שאני לא אוכל לבצע צלילות עומק, (וגם שותי האוויר שגומרים מיכל 18L בזמן שאני משתמש ב-10 יקבלו מיכלי 12.....) או שאולי יגבילו את אורך הסנפירים המותר בשימוש לסנפירי גולשים,...... אולי יחיבו ליצלול עם מחשב ולישלוח את הפרופיל אחרי כל צלילה לאח הגדול לפני שידחסו לי את המיכל שוב. אאאאאאא, כן, לאח הגדול יש רק את התוכנה של חברת XXXXXXXXXX בכדי לעקוב אחרי, אז בבקשה מכולם ליקנות את מחשב מדגם _________.

סילבסטר

New member
אני הייתי מבקש מהפקח

לראות מקרוב את כל התעודות .........למה למהר לעלות שהוא ילחץ

new mermaid

New member
../images/Emo6.gif (לסילבסטר) וקותי: אם בארזים...

סתאאאם... הפקח הזה באמתמצא לו עם מי להסתבך... אולי סו"ס יהיה פה סדר (טוב, נו, אולי גם לא
) מציעה כל
אפשרית (למשל, צלילת מחאה מול משרדו של אליאב בשמורה!
)

ניב ד

New member
כאילו, מה ?!?!?!?!?!

ומה למשל ליוני אלון היה להגיד על הענין הזה? מעניין לדעת. קותי, מזל שעוד יש לי בגוף קצת חנקן מהצלילה המשותפת המדהימה ביום שישי אחרת הייתי שובר את המחשב (של העבודה...) מרוב קריזה מהסיפור... זה לא יאמן הענין הזה. השילוב הזה בין שטאזי לק.ג.ב הוא קטלני וחייבים לקטוע אותו. כולי תקוה שבסוף הענין הפקח הדביל ימשיך את חייו מקסימום כשוטף כלים במנטה 2 או בעברונה וראוי להגיש נגדו תלונות על חריגה מסמכות, סיכון חיי אדם, הפרעה לסדר הציבורי, הטרדת אזרחים בנסיבות מחמירות וכו' וכו'.

ליאורי3

New member
מה המצב ניבוש

ניב היקר. אני מאוד שמח לקרוא את תגובתך לנושא מילותיך מרננות כל אוזן צור קשר ....

mantasdance

New member
and then some

definitely a great dive we had friday, am still smiling . do not expect any response from Y.A as Noam Meshi represents him. I do not blame only Noam Meshi, I blame his bosses, as it is a policy, not a man that is the problem here. I don't start conflicts, neither do Kuty or our third buddy, but as it was initiated by the other side, regardless of the consequences, it is best these regulations are put out to public scrutiny now. maybe, just maybe, something good will come out of this for the diving community. at least lets hope we can resolve some basic safety rules, as regards to how inspectors are allowed to approach divers!

orbiter

New member
ואולי לא רק צלילת מחאה...

ברצינות - זה לא רעיון רע. קותי אני איתך וגם לדעתי תלונה נגד הפקח בהחלט במקום. גם מחאה מול האנשים שכל כך דואגים לערכי הטבע ומגנים עליהם מפני בעלי האינטרסים, בהחלט ראויה ואשמח להתייצב לשם כך. מעניין שבשישי בלילה - בצלילה בחוף מגדלור - כשהבאדי שלי העיר את תשומת ליבו של מר אליאב לכך שהמאהל בחוף חוסם כל גישה לפינוי אם חס וחלילה יהיה צורך בכך, לא עזרו ההסברים שבשלט של רשות שמורות הטבע והגנים מצויינת החובה שבגישה זו לחוף או על כך שעצם קיומו של המאהל בחוף שמוכרז כשמורה מעיד, לפי ההגיון שבו נתקל קותי, על פגיעה בערכי הטבע והנוף (אם בסכינים וכפפות נפלה השלהבת...). התשובה שנתקבלה היתה כי אין מה לעשות וכי האוהלים נמצאים שם מזה זמן רב. צריך למצוא את הדרך לסיים את איחוד הסמכויות הלא קדוש הזה של מחוקק, מפקח, שופט ומוציא להורג על חשבונם של צוללים בודדים ובמקום זאת להתמקד בקבוצות הגדולות והמודרכות שאולי ראוי להעבירם לחוף הצפוני (ענן החול שבו ניב ואנוכי עברנו ביום שבת הזכיר לי מיסוך באמצע תרג"ד).

איזה בזבוז אנרגיה משווע

בפחות מאמץ ניתן היה באמת לשמור על הסביבה, במקום להיטפל לצוללים טובים, הפקח הנ"ל היה צריך לשנרקל כשעה מעל אתר המערות, לראות איך נראות הצלילות המודרכותבאתר, יוצא מהמים עם הקבוצה, נותן הסבר לצוללים הטריים לוקח את שם המועדון ומוביל הקבוצה ומסביר להם למה לא דוחסים עדר שכזה לתוך המערה המסכנה, אבל כנראה שלתפוס מישהו שעובר ליד הגנים היפאנים זה חשוב יותר (וזה מה שבאמת הפריע להם, אבל כנראה שעל זה הם לא יכלו לתפס).

למעלה