The Night Sky- שיר על בחור בישראל

The Night Sky- שיר על בחור בישראל../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

טים בעבר אמר, שהם כותבים את השיר The Night Sky עבור War Child Music, וזהו שיר על ילד שחי באיזור מלחמה כלשהו... הופתעתי היום לראות שכמה חברים בפורום הרשמי העלו (ולא אחת) את האפשרות שמדובר על בחור ישראלי בשם "נח" (מירושלים) שטים אמר פעם בראיון שהבחור הזה כתב לו דברים שתמיד נשארים אצלו בראש על איך שהמוזיקה של קין עוזרת לו וכו'... כמובן שישר קפצתי לראות מה זה הראיון המדובר
אז אני אמנם לא יודעת אם יש קשר או לא אבל אני בהחלט מתכוונת לשים על הנושא עין. אם כן, זה ממש מגניב. הנה הראיון בוידאו: http://www.faceculture.nl/keane/video/keane2.asx (המראיין קצת חלש <גם באנגלית וגם בשאלות ובזה שהוא קוטע את טים כל הזמן
>, ולוקח הרבה זמן עד שהוידאו יורד אז לא להתייאש {והקטע המדובר ממש ממש בסוף, שתדעו}) והנה אחד הפוסטים שהיו בפורום הרשמי בנוגע לעניין: http://bb01.sov.uk.vvhp.net/keane/phpBB2/viewtopic.php?p=1261140 מה דעתכם

אני צריכה לשמוע את השיר ואז אני הביע את דעתי

למרות שבסופו של דבר אני תמיד אומרת של שטויות אבל בכל מקרה חחחחחחחחח ובקשר לראיון- טים בנאדם מאוד מעניין! בהתחלה קארין השתעממה, אבל אז היא אמרה לעצמה "נו קארין!" והיא שמעה מהתחלה, וגילתה שמאוד נחמד.. והמראיין באמת מעצבן- אפילו טים נראה מעוצבן עליו! הוא לא נותן לו לסיים משפט! הא וקארין מבינה ללבו של טים- יש לי סיפור דומה לסיפור שלו בקשר לנגינה- רק שלא חזרתי לנגן וגיליתי שאני סופר-מוכשרת. אלא להפך, אני מנסה שוב לנגן ואני מגלה שאני שכחתי הכל! שנים של נגינה ירדו לטמיון

XD

את סופר מוכשרת
לא לשקר! ויש דברים בשיר כמו "לעמוד בתחנת אוטובוס" והקטע של האורות בעיר (ירושלים עיר האורות) שגורמים לי לחשוב שיש מצב

עם האוטובוס זה לגמרי אנחנו ../images/Emo5.gif

גם אני חשבתי על הפיגועים באוטובוסים...
ופריס עיר האורות, לא?!
זה מפורסם- האורות בירושלים!?!?!

הא-הא../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אם השיר באמת על נח, אז זה מאוד נחמד מצד טים!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif מי זה ה"נוח" הזה ואיפה הוא גר???

אני וגיתית הצענו לעשות פרויקט פורום- נפתח ספרי טלפונים, נחלק ביננו את כל הנוח(ים) שיש ופשוט נתקשר: "שלום! אתה אוהב את קין?", וככה נגלה על מי (לכאורא) נכתב השיר... וברצינות- אם זה נכון אז זה מגניב לגמריייייייייי!!!! גם אני רוצה שטים יכתוב לי שיר
אולי בהופעה של הWAR CHILD הם יספרו מה הסיפור מאחורי זה....

חחח אולי../images/Emo6.gif אפקח אוזן בצפיה לשמוע!

אני וחברות שלי החלטנו שנעשה שלט להופעה!! למישהו יש רעיון מצחיק?

CrazyPenguin

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo191.gif|פינגווין|

Keane come to israel"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" אולי זה יעזור

Pure M

New member
אין לי מושג איך עליתם על זה,

אבל כן.. שם הקוד שלי הוא נוח. זה בעיקר בגלל שאני בחור נוח. אמרתי לקין שאני גר בירושלים כי אם הם היו יודעים איפה אני גר באמת הם היו מתעלמים, השמאלנים האלה. עכשיו עוד הם הוציאו את השיר שכתבתי, ולא סתם, לא נותנים לי את הקרדיט על זה
סנובים מכוערים!!

למעלה