פ

ההודעה נמחקה.
החלטתי לא לפרסם תוכן זה.
פה הייתה כתובה הוכחה שהמציאות היא מדומה.

אבל כפי שציינתי כאן,כפי שההוכחה שהייתה כתובה פה,מוכיחה שיש מחזורים בזמן,והעידנים המודרניים באים אחד אחרי השני ברצף הזמן ולכן המציאות היא מציאות מדומה,היא מוכיחה גם את האפשרות,שיש מחזורים של 7000 שנה בקיום האנושי,
וכל פעם מתחילים מבראשית,
והמציאות היא אמיתית,
כטענת הזוהר,כפי ששמעתי ממישהו לפני כמה שנים,אך
לא השתכנעתי שזאת אפשרות בזמנו.
אך אפשרות זו מצריכה קיום בורא,שיעשה זאת.
כלומר ישות שהיא מעל הטבע.

נערך לאחרונה ב:

BravoMan

Active member
מה גורם לך לחשוב שהעידן המודרני לא מתרחש במקביל בעוד מליוני כוכבי לכת?

אם כוכב כזה היה במרחק של יותר מ-200 שנות אור מאיתנו, מה שמאוד קל בהינתן שרק שביל החלב הוא 100 אלף שנות אור מקצה לקצה, לא היינו יודעים על כך דבר, כי גלי הרדיו הראשונים שהם שידרו תרם הגיעו אלינו.

לא הבנת כלום,לא טענתי שהעידן המודרני לא יתכן שמתרחש בעוד מקומות ביקום,טענתי שאני לא יכול לסבור שזה קרה דווקא בכוכב הלכת,שאני נמצא בו,שערימת החומר המוחי שלי נמצאת בו,מכל 14 מיליארד שנות קיום היקום.
ואתה אתה לא יכול לסבור שזה קרה לך.
כל אחד לא יכול לסבור על עצמו,כל אחד אמור להתפלא שזה קרה לו.

נערך לאחרונה ב:

BravoMan

Active member
מה עושה אותך כ"כ מיוחד שדווקא לך אסור להימצא בעולם המודרני?

BravoMan

Active member

יש רשימה ארוכה של אנשים שמחלות נקראות על שמם, כי נפל מזלם (הרע) והם היו הראשונים מכל העולם לחטוף מחלה נדריה ביותר...

אתה לא יודע סטטיסטיקה.
אתה חי בהזיה שאתה מיוחד, ולא יכול להיות שאתה מיוחד, אז אתה ממציא עולמות אחרים.

שמע, אומנם זה משעשעה מדי פעם להתדיין איתך פה, אבל ברצינות - חפש עזרה רפואית!
חבל על החיים שלך שאתה מבזבז בגלל המחלה הזה. אני לא רופא, אבל אני די בטוח שמה שיש לך זה בר טיפול!

בהצלחה!

BravoMan

Active member
שמע, הייתי נעלב אם לא הייתי יודע שאתה חולה נפש במובן האמתי של המילה, ולא כ-"קללה".

ועדיין, מי שלא לומד זה אתה...

האם אני חושב שיכול להיות שמחר אני אקבל מחלה נדירה שאף אחד אחר על כדור הארץ לא קיבל? אני ספציפית?
כן!
לא משנה כמה קטן הסיכוי, הוא אינו 0פס ואין סיבה שהוא יהיה אפס, אז יכול להיות שזה יקרה...
גם הסיכוי שמטאור יפגע מחר דווקא בראש שלי מכלל החלל האינסופי וזה יהיה הסוף שלי אינו אפס. סיכוי קטן אבל קיים.

למה אני מביא לך דוגמאות שאני מביא?
כדי שתבין שגם דברים שהסיכוי שלהם מזערי קורים.

אם אתה לא מסוגל להבין שאתה בכלל לא מחשב נכון את ה-"סיכוי" של ההווה, שהוא בכלל 100%, אז לפחות תבין שגם אחד ל14 מיליארד קורה לפעמים במציאות שלנו...

איך אתה בכלל יודע אם אני ממלא לוטו או לא?
אולי אני בכלל שורף חצי מהמשכורת החודשית שלי בהימורים?

אתה לא יודע, ואתה לא יכול לדעת, כי אתה לא מבין סטטיסטיקה.
אתה לא מבין מה זה בכלל דגימה...

כמו שאמרתי - הכל בדמיון!

BravoMan

Active member
אם היית לומד אי פעם סטטיסטיקה, היית יודע שמה שקרה, הסיכוי שלו הוא 100%.

אין דגימות, אין שלפות, ולא משנה מה אני, או אתה, או מישהו אחר חושב או מאמין שיקרה.
ברגע שהדבר קרה, גם אם לפני כן, ההסתברות שלו היית אחד ל-14 מיליארד, ברגע שקרה, ההסתברות שלו קפצה ל-100%.
הוא קרה, זה עובדה, וזה נגמר.

עכשיו בוא נדבר רגע על כדורים:
נראה שאתה צריך לקחת כמה.

מבחינת היקום, אין דבר כזה "עידנים" או תקופות.
כדורים הם בדידים, יחידניים, סופיים, אבל זמן הוא ציר.
הוא רציף. כל הזמן קורה בו משהו, ומה שקורה זה אף פעם לא אותו דבר, כי לזמן יש כיוון - חץ הזמן.

"עידן" או "תקופה" הוא דרך אנושית לקחת חתיכה מהרצף, לתחום אותה, ולהשתמש בה כדי שיהיה נוח לדבר ולחשוב עליה.
אבל גם אם תנסה לחתוך ככה את רצף הזמן, ולהשוות אותו לכדורים, הרי שעדיין יהיה לך כדור לבן אחד, ושאר הכדורים יהיו כל אחד בצבע הייחודי שלו.

אין 2 שניות זהות בהיסטוריה, בין אם זה בזמן שבני אדם קיימים ומתכתבים באינטרנט, ובין אם זה בזמן שענן אבק סביב השמש שלנו מנסה להתאחד כדי ליצור כוכבי לכת.
כל שניה היא מיוחדת, כל שבריר שניה.

ולבסוף, יש סיבתיות ביקום שלנו.
אגב, זו גם הסיבה שלא ניתן לנוע מהר יותר ממהירות האור - זה שובר את הסיבתיות!

אם אדון "עצמה סגולה" היה נולד לפני 200 שנה, הסיכוי שלו לשרוד ולהגיע לגיל 5 היא 50% בלבד!
זאת, בניגוד ל-99.9% סיכוי של תינוק שנולד היום במדינה מפותחת כמו ישראל.
בנוסף, בינתן מצבו הנפשי של אדון "עצמה סגולה" שלא מאפשר לו להתפרנס, הסיכוי שלו לשרוד לגיל בוגר לפני אותן 200 שנה, היה נמוך מאוד אף הוא (אין לי נתונים מדויקים).
במקרה הטוב, הוא היה מאושפז במה שהיה מכונה אז "מוסד פסיכיאטרי" ובפועל היה לא יותר מאשר צינוק בו מענים את האסירים, ובמקרה הרע היה גווע ברעב ברחוב, ללא מערכת סוציאלית שתוכל להצילו.

אז, עצם העובדה שאדון "עצמה סגולה" יהיה בריא ושלם ויתקשר את הדמיונות שלו ברשת האינטרנט, תלויים סיבתית בהמון דברים שהיו צריכים להתקיים קודם לכן, מה שאומר שלמרות כל האחוזים שכתבתי, בפועל הסבירות של "עצמה סגולה" כפי שהוא קיים כרגע להתקיים לפני 200 שנה היא 0% בדיוק!

אני יודע, קשה לך לבין שזמן לא דומה לאוסף כדורים בשום צורה.
הוא לא בנוי מחתיכות נפרדות, אף אחד לא שולף אותו משום מקום, ואין בו שני רגעים זהים, כך שאין מיליארד כדורים לבנים וכדור אחד צהוב.

אבל זה בסדר, אני לא באמת מצפה שתנסה אפילו להבין את ההסבר הזה...
תמשיך לנחם את עצמך שאני לא מבין בסטטיסטיקה. כשתמצא סוף סוף מישהו שיעזור לך ומצבך ישתפר, אני בטוח שתבין!

עד אז, בהצלחה וחג שמח!

BravoMan

Active member
איקיי, בוא אני אשאל אותך שאלה פשוטה:

מה אתה מגדיר בתור "דגימה"?

ספציפית, האם זה שאתה נמצא בעידן המודרני, וזה שאני נמצא באותו עידן יחד איתך, זו דגימה אחת, או שתי דגימות, כי אנחנו אנשים שונים, ועדיין שנינו נולדנו לאותו עידן?

BravoMan

Active member
שתי דגימות נפרדות.

עיין תגובתי לתגובה השניה שלך,בה אתה שואל מה עושה אותי כל כך מיוחד שאסור לי להמצא בעידן המודרני,,,זה מתחיל לחזור על עצמו.
אם כך, מדוע אתה תמיד חוזר על המנטרה "כדור צהוה אחד מבין 14 מיליארד לבנים"?

הרי מיליארדי בני אדם חיו ומתו מאז שהומוספיאנס התפתח, אז לפי השיטה שלך עצמך, זה מיליארדי דגימות, די והותר להיפתר מכל הכדורים הלבנים שלך.

BravoMan

Active member
מקודם שאלתי אותך אם זה שאתה חי בהווה ואני חי בהווה זו דגימה אחת או שתי דגימות, ואמרת לי שזה שתי דגימות, אז אתה כן מחשב בני אדם.

אם אתה לא מחשב בני אדם, אז מה המשמעות של "תקופה"?

BravoMan

Active member
כל החומר החומר ביקום חוץ מהקמצוץ שנפל אצלו העידן המודרני בכוכבים אחרים.
ושוב אתה סותר את עצמך!

הרי לפני רגע אמרת שכנראה בין מליארדי כוכבים ביקום יש קמצוץ שחווה "עידן מודרני", אז זה לא רק "אנחנו מכל החומר ביקום".

נראה שהתחלת לסתור את עצמך בכל משפט שני...

למעלה