THE GO

LadyG

New member
משני הקליפים ששמת

אפשר בקלות לחשוב שהמוזיקה הזו נוצרה לפני 40 שנה +. יכול להיות ששני הקליפים אינם מייצגים את החומר של הלהקה אבל אם כן (וזה מאד מאד נחמד) זה מעלה שוב שאלות, ששאלנו לא פעם כאן. למה ליצור עכשיו מוזיקה שנשמעת בדיוק כמו מוזיקת סיקסטיז (במקרה הזה גאראג'), האם רטרו עומד בפני עצמו? האם אמנות שהיא רטרו בלבד היא אמנות?איפה בא לידי ביטוי הערך המוסף של הרכב שפועל בשנות האלפיים? וכו' וכו' וכו'.

הערך המוסף של הרכבי רטרו בני זמנינו

בהנחה שהם מבצעים שירים מקוריים, אז גם אם הם משתדלים להשמע בדיוק כמו להקות מלפני 40 שנה זה עדיין ישמע מעט שונה. תמיד יתגנבו השפעות סמויות של דברים חדשים יותר. בקליפ הפסיכדלי שלהם הצלחתי לזהות שהויזואליה היא יחסית חדשה (אולי אם לא הייתי יודע מראש, אז לא הייתי מזהה). הערך המוסף של הרכב שפועל בשנות האלפיים הוא שאפשר ללכת להופעות חיות שלהם ושאפשר להגיד שמוסיקה פסיכדלית טובה היא לא נחלתן הבלעדית של שנות ה-60. (אבל הייתי שמח לשמוע להקות שלוקחות את הדברים הטובים משנות ה-60 ובונות באמצעותם דברים חדשים, בתנאי שישמרו על הסאונד המורכב והמיסטי).

המלצתי פה פעם על האלבום שלהם Whatcha Doin'

גאראז' כמו שצריך. ואם כבר, אז הגרינהורנז זאת להקת הגאראז' ריבייבל הכי טובה לדעתי מהעשור וחצי האחרונים.

למעלה