Text באאוטלוק....

o f e r i c k o

New member
Text באאוטלוק....

שוב שלום. קראתי במאמרים את הנאמר על האאוטלוק ועל העברית שבו אבל נראה לי שהבעייה קשורה למשהו אחר: כשאני רוצה לשלוח אימייל בעברית, לאחר לחיצת send האאוטלוק מקפיץ את ההודעה שבתמונה. 1. למה זה פתאום התחיל לקרות, אחרי שאני משתמש באאוטלוק בלי בעייה כבר כמה זמן? 2. מה אני אמור ללחוץ מהאפשרויות שבהודעה? 3. איך אני מסדר שהבעייה תיפתר? תודה רבה!

פשוש

New member
קידוד ברירת מחדל

אתה צריך לקבוע קידוד ברירת מחדל כלשהו, עדיף אחד בעברית.
Tools --> Options --> Send --> International Settings​
זה אמור לסדר לך את הבעיה. ============================================ שלא יגידו שאני בא לכאן רק לחפש וירוסים ============================================

o f e r i c k o

New member
תודה אבל....

זו לא הבעייה. הקידוד מקובע על Hebrew. כל ההגדרות גם של ווינדוס וגם של האאוטלוק מקובעות על Hebrew. עוד רעיון?

פשוש

New member
לא הבנת את כוונתי

את מה שכתבתי לך צריך לעשות באאוטלוק, לא בווינדוס. נסה ותראה.

o f e r i c k o

New member
ציטוט עצמי......

"זו לא הבעייה. הקידוד מקובע על Hebrew. כל ההגדרות גם של ווינדוס וגם של האאוטלוק מקובעות על Hebrew."

פשוש

New member
בדקת את מה שכתבתי?

או שאתה פשוט סומך על כך שכל ההגדרות מקובעות על Hebrew? אני פשוט יודע שזה הפתרון לבעיה שלך... תבדוק שוב.

פשוש

New member
תנסה את השרשת התפריטים הבאה:

Tools --> Options --> Send --> International Settings​
זה מה שאני מתכוון.

פשוש

New member
Hebrew Windows

זה תקן שיותר מקובל על MS ולכן הפך למוביל, במיוחד במערכות MS. דווח אם הצלחת...

o f e r i c k o

New member
אז ככה......

בתמונה יש אימייל ששלחתי לעצמי מכתובת אחרת. הקישקוש שבנושא ההודעה אמור להיות עברית........

פשוש

New member
עכשיו זה כבר קשור לקריאת הודעות.

נסה לקבוע [באותה הדרך] קידוד ברירת מחדל ל*קריאת* הודעות. רמז: אותה הדרך רק שבמקום Send בחר את Read. אגב, מה שלא תעשה לא תצא ראש עם העיניין הזה של קידוד הודעות נכנסות. כל הודעה מגיעה בצורה אחרת ותמיד תצטרך להחליף קידוד. פשוט תוסיף את המקש של Encoding לסרגל ותשנה קידוד עבור כל הודעה בנפרד.

פשוש

New member
בגלל זה סימנו את השם שלו בכחול

כדי שתדע שאין מה להתייחס. זה סימון מיוחד של תפוז. הו ציונה שלי....

למעלה