Terminator סתירה שפוסלת את הסרטים!

Master Boo

New member
אני יודע, אבל מה הקשר? ../images/Emo3.gif

והסרט פשוט............ לא יודע. לא דיבר אלי. much כמו Vanila Sky. הוא היה יכול להיות הרבה יותר מוצלח לדעתי

Inevitable

New member
איך אתה משווה

בין הגועל נפש בשם ונילה סקיי עם השחנים העלובים האלה לבין שמש נצחית בראש צלול בגאוני עם השחקנים המעולים האלה חוץ מזה שבונילה סקיי יש לך רגש במו בפקולטה לפיזיקה ובשמש נצחית אני חצי סרט בוכה

Master Boo

New member
המממ מוזר

אולי אני אראה את הסרט שוב. בכל מקרה, בי הוא לא כל כך נגע.

Master Boo

New member
~משנה קצת את הדיעה~ ../images/Emo58.gif

אחרי צפייה שנייה. דברים התחברו לי פתאום
היו כמה דברים שפספסתי בצפייה ראשונה. הסרט באמת טוב, אבל מצטער- אני פשוט לא יכול להגיד שהוא נגע בי. אולי זה קשור לעובדה שאני רואה את ג'ים קארי כשחקן קומדיות. ואני לא אומר שהמשחק שלו ב"שמש נצחית" לא היה טוב- הוא היה מעולה- אבל בכל זאת. אחד מהדברים הטובים בסרט זה הtimeline שלו, ואני באמת חושב שלא מספיקה צפייה אחת כדי להבין אותו לגמרי. ולמען האמת, גם אחרי צפייה שנייה אני לא סגור על עצמי. די מבלבל, ואני עדיין לא בטוח אם הם "הכירו" פעמיים או שלוש. did anyone say Take 3?

../images/Emo45.gif זה היה ברור שעוד צפיה תשנה את

דעתך, לפחות קצת. וכן, לכולם כמעט יש בעיה עם לעשות את הסוויצ' במוח לגבי ג'ים קארי. כשמצליחים, רואים שהוא עושה את זה טוב ממש עד להפתיע. לי עזר קצת שראיתי ממש לפני את "אני עצמי ואיירין" שזו אמנם קומדיה, אבל הדמות שהוא מגלם שם היא בכל זאת בעלת פן עם עומק מסויים <טוב, יחסית לאייס ונטורה
, המסכה וסאצ'.> למיטב הבנתי הם הכירו רק פעמיים
אבל שום דבר לא בטוח בסרט הזה. זה חלק מהיופי, חלק חשוב כנראה, וגם לא נראה לי שזה משנה קריטית.

Inevitable

New member
אני ממש ממש לא סובל את השחנים שם

טום קרוז הצליח לשחק נורמלי אולי פעם אחת בחיים שלו ואני לא מדבר כבר על השחקניות שבסרט הן לא הצליחו אפילו פעם אחת לשחק נורמלי בקריירה שלהן

Master Boo

New member
לא ידוע על מה אתה מדבר

טום קרוז שחקן מעולה. מגנוליה, דו"ח מיוחד, ראיון עם ערפד, נולד ברביעי ליולי, הפירמה... זה רק מה שאני זוכר, ובכולם המשחק שלו היה מעולה. לגבי השחקניות אני לא יכול להגיד, את פנלופה קרוז אני לא חושב שראיתי בעוד סרטים חוץ מזה, ואת קאמרון דיאז אני פשוט לא אוהב. אבל אם שתיהן היו משחקות כל כך "גרוע", אני מאמין שהייתי זוכר.

cum on

גם אני אהבתי את הסרט ביותר, אבל לא בטוח בכלל איך הוא ייראה לי בצפייה חוזרת. ואני דווקא מסוגלת להבין למה בו לא מת עליו, מהיכרותנו השטחית. וכן, הוא מעט מוזר, אבל זה כל היופי. אנחנו סוגדים
למוזרות שלו. ולא זה מה שעושה אותו מוזר
...

Bassman

New member
זה לא חור בעלילה.

זה מכוון. זה שעשוע פיסיקלי מפורסם, משל כדורי הביליארד אם מישהו מכיר... אם תירה כדור ביליארד לחור שיחזיר אותו בזמן והוא יצא מחור אחר ויפגע בעצמו לפני שהוא נכנס ... איך הוא נכנס לפגוע בעצמו?! זה תאוריה פיסיקלית.

מה ה מצב

New member
תעלולי המסע בזמן...

זה מה שקורה שמתעסקים עם הזמן הוא יוצר לולאה בתוך עצמו שגורמת לחור בהוויה שלנו כפי שאנו רואים אותה.

לילך2005

New member
בוקר טוב אליהו. אני מזמן אמרתי את

זה. זה הפרדוקס כאן. זה בעצם מה קדם למה התרנגולת לביצה או הביצה לתרנגולת

למעלה