Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

Lhuna3

Well-known member
אף אחד לפני כן לא עשה את צירוף המילים "ארץ נהדרת"? :unsure:
רגע זה לא בגלל השיר "שלום לך ארץ נהדרת"? הוא ישן יותר לא?
כמובן שהמילים "ארץ נהדרת" נאמרו, נכתבו והושרו לפני ביבי, אבל שם התוכנית "ארץ נהדרת" הוא בעקבות נאום של ביבי בקמפיין שלו, שעשה כותרות באותה תקופה, והוא אמר "יש לנו ארץ נהדרת", שבעקבות זה גם קיציס היה אומר בסוף כל תוכנית: "ואל תשכחו, יש לנו ארץ נהדרת".
(אתם הייתם כנראה עוד תינוקות כשזה קרה אז תסמכו עלי כי כבר הייתי מספיק מבוגרת בשביל לדעת מה קורה :p )

טוני החתול

Well-known member
מנהל
"עכשיו אני רוצה לשמוע את הסיפור"
הסיפור ארוך ונהדר , אבל לא ממש קוהרנטי, תהיה בטוח שאתה רוצה לקרוא את זה, כי לא אהיה אחראי לתוצאות, ולא אענה על שום שאלות שיצוצו
נו, בטח שאני רוצה
"לא ידעתי שהיא בכלל יודעת לכתוב את השם שלה"
ובכן יש לי את חתימתה...3 חתימות, בעצם
יש איזה משהו לגבי התשובה שלך על הנסיכה המועדפת וזה שכתבת על החתימה שלה שעבר לי מעל הראש וכנראה אחרים כאן הבינו.
אז אני משפיל את עצמי ומבקש הסבר.
וואו הרגשתי ממש טוב עם עצמי שהצלחתי להגיב להכל לפני כיפור ועכשיו אני רואה שהוספתם עוד מיליון עמודים. די אין לי כוח יותר;-(
הלוואי והיו לי את הכוחות הנפשיים שיש לעח"ו
זה קרוב לבלתי אפשרי להגיב על כל השרשור הזה.
אבל זה לא הכל או כלום - כלומר אל תעלמי לנו שוב לחודש
לא:-0
לא מספיק אכפת לי ולאחותי אין זמן ובינתיים לא נחשפתי ממש לספוילרים.
אבל זה סרט של הMCU
אני מקווה שאת הנצחיים את כן תראי בקולנוע
למשל בטריילר של מלחמת האזרחים פאקינג מראים את הסוף כשטוני סטיב ובאקי הולכים מכות בשלג! זה משומה זכור לי כי זה ממש הציק לי כשראיתי את הטריילר אחרי הסרט!
אוקי, יש בזה משהו, אבל יחד עם זה לא.
כי זה הסרט הוא מלחמת אזרחים וכל הקטע שלו זה שזה קפטן אמריקה נגד איירון מן. זה היה ברור עוד מהפוסטר. זה הדבר המרכזי. אז נכון שבסופו של דבר הקרב הזה קרה רק בסוף הסרט, אבל זה צפוי לחלוטין שהקרב הזה אחד על אחד יקרה. נכון שאם הייתי חושב על הטריילר תוך כדי הצפיה בסרט אז בשלב שבו הם כאילו מאחדים כוחות בסיביר אז הייתי יודע שעוד יש את הקרב הזה בינהם כי מה שראינו בטריילר עוד לא קרה, אבל כמובן שלא חשבתי על איזה קטעים מהטריילר כבר היו ואילו לא. וזה לא שהם חשפו משהו גדול מהסצנה הזאת שהם נלחמים. למשל אפילו לא חשפו לדעתי שזה בעצם קרב משולש עם באקי גם.
שלא לדבר על זה כך שמארוול בכלל הלכו רחוק יותר עם הטריילר לנוקמים מלחמת אין-סוף שבו הטריילר הכיל סצנה שבכלל לא הייתה בסרט רק כי זה היה משהו שנראה מגניב - הקטע שבו כמעט כל הנוקמים רצים ביער כולל הענק הירוק.

לפחות אני יודעת שלאכול צ'יפס עם חומוס זה דבר מקובל בישראל.
איכס.
כלומר כן, על לשים חומוס בפיתה (או לחמנייה או משהו) ואז שאחד הדברים הנוספים בפיתה הוא גם צ'יפס.
אבל לנגב צ'יפס בחומוס נשמע לי הזוי. ואכלתי עם אנשים שונים רבים ולא ראיתי את זה.
זה לא כזה מוזר בעיני. כי אני למשל מפחדת שאני אמות לפני שאראה את העונה האחרונה של סמוך על סול. (ועכשיו אני גם מפחדת שבוב אודנקירק בעצמו או מישהו אחר משם ימות ושהיא לא תהיה בכלל או שתהיה גרועה בגלל שיבושי קורונה כאלו).
אבל עכשיו אני מדמיינת אותך זקן על ערש דווי עם יקירייך מסביבך באים להיות איתך ברגעייך האחרונים, ואתה מסמן למישהו מהם לקרב אלייך את אוזנו כי הקול שלך חלש כבר, והוא מתקרב לשמוע את דברי החוכמה האחרונים שלך או אולי את משאלתך האחרונה, ואתה לוחש לו בקול רועד "תראו... לי... את... הט...טריי... לר... החדש... של... מא... מאר..." (סוף)
חחחחחחחחחחחחחחח :-D :-D :-D
אולי עדיף שעד שאני אמות כבר יפסיקו לעשות סרטים שאני אוהב כדי שלא תהיה לי תחושת החמצה. מצד שני אני לא רוצה שבשנים האחרונות שלי אני לא אלך לקולנוע.
אה זה האמת גם לי יש מחשבות כאלה לפעמים.
כשאחותי הייתה באוניברסיטה בשנה ממש קשה ומייאשת כל פעם אמרתי לה "אל תמותי עדיין עוד לא ראינו את אנדגיים".
מה שהיה לי מוזר יותר במה שניק אמר הייתה המחשבה "טוב לפחות ראיתי קצת לפני מותי כי ראיתי טריילר":-D
וואי, עם אנדגיים זה באמת היה מפחיד המחשבה שלא נראה את זה.
ומה שהזוי זה שלא ידענו אז עד כמה זה אפשרי שיהיה משבר עולמי שבגללו ידחו את כל הסרטים לתקופה של יותר משנה. אם הקורונה הייתה מגיעה שנה אחת מוקדם יותר היינו נכנסים לגהנום יותר נוראי מ... אם היה קורה לנו מה שקרה בסוף מלחמת אין-סוף.
אם כי אם הייתי נעלם לחמש שנים אז לפחות כשהייתי חוזר אז הייתי יכול להשלים את כל הסרטים שפיספסתי בקולנוע.
אבל מה אם למשל טום הולנד היה אחד האנשים שנעלמו. אז בטח היו מלהקים את ספיידרמן מחדש כי לא היו יודעים שהוא יחזור. וזה היה נוראי.
אז האם סיכמנו שאני לא כל כך מוזר שאני דוגא למקרה שאני אמות לפני שסרט יספיק לצאת... או שפשוט כולנו מאוד מוזרים?
*אגב, יש שמועות מסוימות לגבי דברים מסויימים שיכול להיות שיחשפו בטריילר הבא של ספיידרמן No Way Home שכן, בעיקרון היה יכול להיות מגניב אם לא הייתי יודע אם הם באמת יהיו. אבל לאור זה שאני לא הולך לחיות בבונקר עד דצמבר זה מרגיש לי מיותר לנסות להגן על עצמי.
על מה אתם מדברים בכלל? מרוששות זה מעולה!
זו ליטרלי אחת הסדרות היחידות שמצחיקות אותי:oops:
מרוששות הצחיקה אותך?!? :eek:
מישהו שכנראה אהב את הסדרה ריכז את הקטעים המצחיקים עם מקס בעונה 2 ויצא רק שתיים וחצי דקות. והן גם לא מצחיקות:

ועכשיו סיימתי את עמוד 11

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שהמילים "ארץ נהדרת" נאמרו, נכתבו והושרו לפני ביבי, אבל שם התוכנית "ארץ נהדרת" הוא בעקבות נאום של ביבי בקמפיין שלו, שעשה כותרות באותה תקופה, והוא אמר "יש לנו ארץ נהדרת", שבעקבות זה גם קיציס היה אומר בסוף כל תוכנית: "ואל תשכחו, יש לנו ארץ נהדרת".
(אתם הייתם כנראה עוד תינוקות כשזה קרה אז תסמכו עלי כי כבר הייתי מספיק מבוגרת בשביל לדעת מה קורה :p )
אוקי אני אאמין לך. אני עדיין הייתי ילד קטן (בן 20) כשהסדרה התחילה.

didalf

Well-known member
אני מקווה שאת הנצחיים את כן תראי בקולנוע
נראה לי שכן, אני מקווה. זה נראה מעניין יותר. שאנג צ'י נראה כמו סתם סרט אומניות לחימה גנרי שהדביקו לו את השם מארוול. (אז בגלל שזה מארוול אני בכל זאת אראה את זה, אבל לא דחוף בקולנוע).
וגם אחותי אוהבת את אנג'לינה ג'ולי.

ומה שהזוי זה שלא ידענו אז עד כמה זה אפשרי שיהיה משבר עולמי שבגללו ידחו את כל הסרטים לתקופה של יותר משנה. אם הקורונה הייתה מגיעה שנה אחת מוקדם יותר היינו נכנסים לגהנום יותר נוראי מ... אם היה קורה לנו מה שקרה בסוף מלחמת אין-סוף.
נכון???? איזה פחד|מזיע|

אבל לנגב צ'יפס בחומוס נשמע לי הזוי. ואכלתי עם אנשים שונים רבים ולא ראיתי את זה.
חחח וואי אני דווקא אוהבת. לפעמים היינו הולכים לים לטייל עם הכלב ואז יושבים באחת המסעדות חוף שם ומזמינים צ'יפס וחומוס ומנגבים את הצ'יפס בחומוס. זה טעים.
כי בתכלס אם פיתה עם שווארמה וחומוס וצ'יפס זה טעים למה שלא יהיה טעים לטבול ישירות את הצ'יפס בחומוס?

אבל מה אם למשל טום הולנד היה אחד האנשים שנעלמו. אז בטח היו מלהקים את ספיידרמן מחדש כי לא היו יודעים שהוא יחזור. וזה היה נוראי.
הו לא:-0

אז האם סיכמנו שאני לא כל כך מוזר שאני דוגא למקרה שאני אמות לפני שסרט יספיק לצאת... או שפשוט כולנו מאוד מוזרים?
כולנו מוזרים זה למה אנחנו פה. אבל הקטע עם הטריילר זה מה שעושה אותך יותר מוזר:-D

ועכשיו סיימתי את עמוד 11
ובינתיים נהיה עמוד 15:-P:
סתם אבל התקדמות מרשימה אולי תסיים לפני סוף החודש אפילו?:-0 (ישר כדי להתחיל עוד סבב:-D)

Lion_Heart

Well-known member
נו, בטח שאני רוצה

יש איזה משהו לגבי התשובה שלך על הנסיכה המועדפת וזה שכתבת על החתימה שלה שעבר לי מעל הראש וכנראה אחרים כאן הבינו.
אז אני משפיל את עצמי ומבקש הסבר.
יש לי חתימה שלה מ
דיסנילנד טוקיו
דיסנילנד פריז
דיסניוורלד באורלנדו
זה ההסבר? כי כרגע גם אני לא מבין

Lhuna3

Well-known member
כשמדברים על כמה שטום הוא רקדן טוב אני לרוב נזכר בקטע ראיון הזה שבו הוא מדבר על המפגש שלו עם מדונה. זה מעולה:
:-D זה חמוד! (למרות שקיוויתי שהוא ידגים את הריקוד שם)
ותודה גם על הסרטונים של דיוויד טננט, הכי כיף לשמוע אותו במבטא הסקוטי המושלם שלו |מאוהב|
(אם זה באמת היה חוק אז כולם היו בכוונה מסתכלים על תשובות של אחרים רק כדי להפר את החוק)
:-D כן כנראה.

מילי08

Well-known member

woo hoo!!
|כתר|
תודה על זה |מאוהב|
איך אני אוהבת את הולט מתרגש |מאוהב|
אבל אז חשבתי על זה ואני כזה, זה לא שעשיתי משהו מעבר למה שאני צריכה לעשות במילא. השולחן שלי אמור להיות מסודר בכל פעם שאני מסיימת לעבוד. זה לא שזו הייתה איזו בקשה מוגזמת שלא כלולה בהגדרות התפקיד שלי במילא. אז לייק, האם אני עובדת כזאת גרועה שאני צריכה לקבל בונוסים על אשכרה לעשות את מה שמצופה ממני לעשות בעבודה שלי??
אולי שווה לפעמים לא לעשות דברים סטנדרטיים ואז כשכן עושים אותם זה נתפס כוואו..
בכל מקרה איזה נחמד שזכית בבונוס
ממש. אבל לדעתי הבוסים פשוט אוהבים אותך וחיפשו תירוץ מתאים לתת לך בונוס
אבל אז הגעתי למסקנה שספרים שלו לא עושים לי טוב והפסקתי (לא שאני זוכרת משהו מהם )
[סטיבן קינג]. בגיל ההתבגרות היתה לי תקופה שאהבתי אותו, ואז הגעתי לספר כל כך גרוע שלא יכולתי לסיים אותו ובהמשך גיליתי שאני לא היחידה... (המשחק של מישהו.. לא זוכרת את השם)
למה בלי עונה 4?< של משפחה בהפרעה
אני לא מכירה את הסדרה אבל מסקרן אותי לדעת
כי עונה 4 יצאה אחרי כמה שנים וכולם חיכו לה, אבל איכשהו הקסם נעלם והיה ממש לא מצחיק
יאי יש מצב שאת מפתחת סיבולת בין לילה?🙏 כי זה מזה יתאם לי בול שתחזרי לראות את זה עכשיו
כי אני בדיוק התחלתי את הצפייה החוזרת שלי
לא.. איזה... אין לי מתי כרגע גם ככה
עריכה רגע לא הבנתי . את התכוונת שאת קודם עונה ואחרי זה קוראת את התשובות של אחרים?
כי לענות ולהגיב זאת אותה פעולה :-P:
עריכה פעם שלישית
או שהתכוונת שאת קודם עונה ואז מגיבה לאחרים ?
כן, מבחינתי לענות הכוונה לענות להודעה הראשית, ותגובה זו תשובות לשאר החברים :-):
אז קודם עונה על ההודעה הראשית ואחר כך קוראת ומגיבה לאחרים
הארץ הזאת לא מספיק גדולה בשביל שנינו
:-D. מגלומניה קלה :-D
אבל אם מישהו מהפורום ישחק גם בתפקיד הכי זניח בסדרה הכי זניחה אז כולנו נצפה בזה כדי להראות תמיכה (גם אם הבן אדם לא ירצה שנראה)
ברור! נשמות טובות אנחנו
אני חושב שהמדינות השפויות בעולם צריכות לכבוש את ארה"ב רק בכדי להכריח אותם לעבור לשיטה המטרית ולצלזיוס. הם יותר מידי מעצבנים.
נכון!! למה צריך שיטות שונות בעולם אחד קטן?
אני חשבתי שזה עחו"ס בשביל עדי חזיר וואנקרו סטאן
וכדי שיהיה בלתי אפשרי להבדיל מעדי חוק וסדר
:-D לכן יש ענחו"ס - עדי נחש חוק וסדר

Lhuna3

Well-known member
אני חושב שהמדינות השפויות בעולם צריכות לכבוש את ארה"ב רק בכדי להכריח אותם לעבור לשיטה המטרית ולצלזיוס. הם יותר מידי מעצבנים.
זה מזכיר לי יש קבוצות וקבוצות תיוג בפייסבוק שנקראות
americans will measure with anything but the metric system
ושמות דומים
שיש בהם דוגמאות מצחיקות בסגנון הזה:

Lion_Heart

Well-known member
[סטיבן קינג]. בגיל ההתבגרות היתה לי תקופה שאהבתי אותו, ואז הגעתי לספר כל כך גרוע שלא יכולתי לסיים אותו ובהמשך גיליתי שאני לא היחידה... (המשחק של מישהו.. לא זוכרת את השם)
המשחק של ג'ראלד..., אני אהבתי את הספרים שלו עד שהגעתי ל "עמדה" ול"זה"
אחרי זה ירד לי ממנו

LeAnnDylan

Well-known member
אבל האם זה יותר טוב מהמינוי לכל החיים למשחקים של הסיהוקס? (המתנה שאני בחרתי)
זה לא בהכרח יותר טוב, אבל זה כן משהו שרציתי עכשיו. אז זה בהחלט קורץ לי (ואגב למקרה שתהיתם, אכן צבעתי את החדר-בצבעתי אני מתכוונת שסינג'רתי אנשים אחרים לצבוע לי- ויצא מהמם)
אם יהיה לי מינוי למשחקים של הסיהוקס לכל החיים אני אצטרך לטוס לשם כל פעם שיש משחק או לעבור לגור בסיאטל (שני דברים שאני מאוד רוצה אבל לא הגיעו עם המתנה שלך אז פחות רלוונטי לי כי למי יש כסף לכל זה:-P:)
רציתי לשאול מה קרה בינתיים בעולם שנוספו לך שמות נוספים כמו איזה לורד אוסטרי שמחפש בכוח להיות קשור לאיזו שושלת, אבל בטח כבר שאלו ואני באיחור לא אופנתי אז אני סותמת וממשיכה לקרוא.
וגם, אני בטוחה שאתה ושיריבלוק ודילן עדיין כועסים עלי :-P:
הדבר היחיד שקרה זה שסהר סנילי ולא זוכר את השמות שלו אז הוא מחרטט כל פעם מחדש:-P:
שוב, בטח כבר שאלו, אבל איך אתה הוגה את זה? באותיות או כמילה?
כמילה - דקה (על אותה משקל של בקה [פרמהדה])
:-D. כבר יש תשובה? טוב, אני אשמור לעצמי על המתח
[לגבי מידת גרביים] הוא בסוף בחר מידות לא נכונות:-D
אבל למי אכפת. גרביים זה גרביים|מאוהב|
יא, תראו את זה! לפחות בשביל מספר 6
זה התכנון וזה יקרה מתישהו.
נראה לי שאת זכית כי כולנו הלכנו על הבנאלי (דרו...) [כרטיסים לליאן]
חברים יקרים, אם הייתם מכירים אותי באמת הייתם יודעים שבעונת פוטבול הדברים שאני הכי רוצה קשורים לסיהוקס. במהלך השנה אפשר להביא לי ליאן/דרו:-P:
כנ"ל. אבל אני פדנטית. לא יכולה שלא להגיב אלא אם כן יש סיבה ממש טובה כמו כשעברתי דירה
אני החלטתי לאמץ לעצמי שיטה חדשה בה אני בוחרת ברנדומליות עמוד ומגיבה להודעות בו בלי קשר לאם הגבתי לעמודים לפניו או לא. אז יש הרבה הודעות שבאות לי בלי הקשר אז אולי זה קצת פחות עובד אבל מבחינתי זה פחות הודעות להגיב להן:-P:
היום העמוד הנבחר הוא 13. מחר אבחר עמוד חדש. אם יש למישהו כאן העדפה לגבי עמוד שאני צריכה להגיב עליו, או המלצה לגבי עמוד עם הודעות ששוה להגיב עליהן, שתפו אותי (אבל אז גם יש מצב שלא אראה את ההודעה שלכם בכלל אם לא אבחר בעמוד האחרון:p)
צודקת :-( אם זה עוזר לך להרגיש יותר טוב, נטשתי את כולם...
זה לא עוזר לי להרגיש טוב יותר כי אני מעל כולם. את יכולה לנטוש את כולם. אבל לא אותי:-(
לרגע קראתי את זה אקס נולד וכוכב פקטור...
לא שזה באמת משנה, במילא בכל התוכניות האלה יש בסופו של דבר את אותם שופטים וגם את אותם מתמודדים שנודדים מתוכנית לתוכנית.
נשמע ממש מעניין. ובאמת מדברים על זה היום, שיש לא מעט טראומות שקרו לנו בגיל ינקות שהטביעו עלינו חותם בלי שנדע. תכלס, בטח כולנו פגומים בגלל הלידה שלנו :-D
דווקא ממחקרים שנעשו הם מדברים על זה בספר- שהתקופה הכי משמעותית מבחינת טראומה היא גיל 0 עד חודשיים. הם בדקו ועקבו אחרי כל מיני ילדים שהיו בסביבה לא טובה בחודשיים הראשונים לחיהם, ואחרי זה הועברו לבית אומנה בו חוו חוויות טובות ומחזקות במשך 12 שנים ובאותו זמן השוו לילדים שהחודשים הראשונים שלהם היו בסביבה טובה אבל אז הם סבלו במשך 12 שנים מהתעללות. ובבחינות פסיכולוגיות שעשו להם ראו שהילדים שסבלו רק בחודשיים הראשונים לחיהם צברו ציון נמוך בהרבה מילדים שסבלו מ-12 שנים של התעללות. (הציון זה איזה מבחן פסיכולוגי התנהגותי שאמור לעמוד השפעה של חוויות טראומתיות על המוח)
זה מטורף לחשוב שחודשיים של סבל מתעלים על 12 שנים של סבל.
בחדשות הטובות (לא באמת) מסתבר שתכף יש לי יום הולדת
מסתבר? אני מבינה שאני לא היחידה שלא יודעת איזה יום/חודש/שנה היום:-D
בקשר לדרו היא באמת הייתה נורא עליזה כיאלו היא על סמים או משהו ;-#
בטח זה כיף להיות שמחה ככה באופן טבעי : )
חח אולי זה הסמים שהיא עשתה בגיל 9... 😅
לאיזה ילד בכלל יביאו בטעם קינמון?|תוהה| אגב הצחיק אותי שזה הזכיר לה את הילדות
אז מסתבר שזה טעם מאוד פופולארי כאן. (ביחד עם השוקולד מנטה המחריד ופפרמינט הדוחה) ונותנים את זה לילדים כי זה כאילו "בריא" יותר. מה שלא ברור לי בכלל. כי סוכריה זה סוכריה. היא לא בריאה בשום מצב. האופציות היחידות הן לא בריאה וטעימה. או לא בריאה ולא טעימה.
אה כמו עילי בוטנר
כן אבל טובה יותר.
אבל לא הבנתי משהו . איך ספר של אופרה בנוי ? אם יש סיפורים שקרו לאנשים ואז הסברים בקשרים אליהם או מה ?
הוא בנוי כסוג של שיחה, כמו שהיא עושה בתוכנית שלה. כל פרק מדבר על נושא אחר ואז ד"ר ברוס פרי מתחיל להסביר משהו והיא כאילו שואלת שאלות או מוסיפה משהו. נגיד הוא מסביר על X ואז היא כזה, היה לי הרגע ah ha moment או, זה מזכיר לי שיחה שהייתה לי עם {איזה מישהו שהתארח אצלה בתוכנית} או אפילו משתפת בחוויות שלה. וגם ד"ר פרי מספר על כל מיני מטופלי עבר שהיו לו ואיך חלקם אובחנו לא נכון בגלל שטרואמה היה נושא שלא מדברים עליו או מתייחסים אליו כגורם ראשי באיבחונים פיזולוגים. נגיד הוא נתן דוגמה לאיזו מישהי שהוא התבקש לאבחן כי חשבו שהיא צריכה טיפול פסיכאטרי. היא הגיעה לבית חולים כשרמות הסוכר שלה בדם ברמות מסכנות חיים. היא הייתה חולת סכרת אבל בדר"כ יודעת לטפל באינסולין שלה כמו שצריך והיא מאוד אחראית לגבי זה. הרופאים בהתחלה חשבו שצריך לשנות את המינונים שלה, אבל בכל פעם שהיו משנים לה אותם או שזה היה נמוך מידי או שזה גבוה מידי והם חשדרו שהיא מגניבה מתוקים בסתר או שהיא בכוונה משנה משהו (הוא הסביר את זה יותר ברור ממני, פשוט אין לי כוח להיכנס למונחים הרפואיים שלו) ואז בסוף הרופאים התעצבנו עליה כשחשבו שהיא מחבלת לעצמה בכוונה באינסולין כי היא אובדנית וקראו לד"ר פרי לאיבחון פסיכיאטרי. בסופו של דבר הסתבר שהגוף שלה הגיב בצורה כזאת בכל פעם שהייתה שומעת את הסירנה של אמבולנס (ומכיוון שהייתה בבית חולים זה קרה לעיתים דחופות) כתוצאה מחוויה טראומתית שקרתה לה כמה ימים לפני כשאחת החברות שלה מתה בפתאומיות לפני שהגיע האמבולנס או כשהיא הייתה על האמבולנס או משהו כזה. זה שהיא ישבה עם החברה שלה שניה לפני והיא הייתה בסדר ודקה אחרי זה היא מתה כאילו כלום היה מאוד טראומתי עבורה ואף אחד מהרופאים האחרים לא טרח לשאול אותה על זה אפילו שכולם שמו לב איך היא מגיבה בכל פעם שהיא שומעת אמבולנס.
יש לו טעם כמו שוקולד צ'וקטה ?
אין לי מושג מה זה
איך זה הולך בכלל? כיאלו מתי תוכלי לקנות כרטיסים אחרים?
התוכנית שלה היא יומית או שבועית?
לא קונים כרטיסים. מחלקים אותם בחינם צריך פשוט להירשם ויש אופציה לרשום הערה. אז אם נגיד אני טסה במיוחד לניו יורק ואהיה שם בשבוע ספציפי אני יכולה לבקש מהם להתחשב בזה. והם ממש בסדר אז אין בעיה עקרונית לקבל כרטיסים בתאריך שרוצים.
התוכנית שלה היא יומית אבל מצלמים 4 ימים בשבוע אאל"ט. כלומר יש ימים בהם מצלמים יותר מתוכנית אחת אז ניתן לקבל כרטיסים לאחת מהתוכניות באותו יום.
יש לכם סיכוי השנה?
בשאר הענפים שהם לא הנבא נדמה לי שיש יותר תחלופה של זוכות ויש יותר זוכות מפתיעות
באופן עקרוני תמיד יש סיכוי. לכל קבוצה. בגלל שיש המון פציעות אז גם קבוצה שיכול להיות לה רקורד מושלם כרגע יכולה פתאום ליפול לקראת שלבים מתקדמים יותר של העונה אם הקוורטרבק שלהם נפצע או כמה משחקני המפתח שלה.
כרגע היה רק המשחק השלישי לעונה מתוך עונה של 17 משחקים. אז נראה לי שלכל הקבוצות יש באופן עקרוני סיכוי לזכות. הבעיה היא שזה ידוע שהבית שלנו זה הבית הכי קשה אז צריך לשחק קצת יותר טוב מכל שאר הקבוצות בבתים האחרים בשביל סיכוי להגיע לפלייאוף.
היא כתבה שזה תמונות מהטיול שהיא עשתה בארץ
נראה לי שלא הבנתם אותי. לא הייתי בארץ כבר 7 שנים. הטיול שדיברתי עליו היה טיול לוורמונט (צפון מזרח ארה"ב) שעשיתי אל בת דודה שלי שהבת שלה התחתנה. אז ראיתי שם בני משפחה שלי מהארץ שלא ראיתי הרבה זמן. אבל לא הייתי בארץ. ובזמן שהראתי ללקוחה הזאת את התמונות, הן נלקחו בערך שבוע לפני שהראתי לה אותן. כלומר לא היה שינוי משמעותי. פשוט הייתי לבושה קצת יותר יפה, איי גס.
אני עדיין חושדת שהן אותה בת אדם :-P:
עדי ועדי? מה? טוב שהן לא הכי שונות שיש:-D
הארץ הזאת לא מספיק גדולה בשביל שנינו
זה בסדר, לא באמת בא לי לחזור. בא לי פשוט שהמשפחה שלי תבוא לבקר איזה בפעם בשבוע.
חלק מהעניין זה לגרום לנתינים שלי לחשוב שהם לא נתינים שלי. (אבל את כן)

(וזה אומנם סטריאוטיפ, אבל אני מניח שרוב ההומואים לא מתעניינים בפוטבול אמריקאי)
אז רוב ההומואים מעפנים|שפם|
(אגב, סהר כן מתעניין בפוטבול. או לפחות מעמיד פנים בשבילי שהוא מתעניינן בפוטבול {ואפילו נתן לי לנצח אותו בפנטזי} ומבחינתי זה שווה ערך ללהתעניין בפוטבול)

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
תפוז רצה שאכניס הודעה עם פחות מ-10000000 תווים|שפם| אז חילקתי ל-2.
שימותו.
איזו קללה יש לראמפלסטילסקין? את מדברת בסדרה Once?
כן, הקללה שיצרה את הסדרה בעצם:-D
אבל אם מישהו מהפורום ישחק גם בתפקיד הכי זניח בסדרה הכי זניחה אז כולנו נצפה בזה כדי להראות תמיכה (גם אם הבן אדם לא ירצה שנראה)
ספיק פור יורסלף. אתם לא מעניינים אותי מספיק בשבילי שאצפה בסדרה מעפנה בשבילכם.
אני חשבתי שזה עחו"ס בשביל עדי חזיר וואנקרו סטאן
וכדי שיהיה בלתי אפשרי להבדיל מעדי חוק וסדר
אז לא.
יש עח"ו
ויש עדי חו"ס
זה שאתם ממשיכים להוסיף אותיות לא יגרום לזה לקרות

מה קרה לאוונסנס?
איימי לי החליטה שבא לה לבד אז היא ניסתה ללכת סולו וזה לא עבד.
שאר הלהקה חשבו שהם פשוט יוכלו להחליך את איימי אז הם לקחו את קרלי סמית'סון. אבל גם זה לא עבד.
עכשיו שני הצדדים הבינו שהם לא יכולים להצליח לבדם אז הם חזרו לאחד כוחות.
אבל עכשיו לאף אחד חוץ מסהר כבר לא אכפת להם אז אפילו שהם מוציאים מוזיקה-

איזה צירוף מקרים - גם לדילן יש יום הולדת החודש (טכנית היום)
ואפילו שזכרת לא טרחת להגיד מזל טוב|שפם|
ועוד אתה מנסה לדרוש את ה-$5 שלך|שפם|

Lhuna3

Well-known member
דווקא ממחקרים שנעשו הם מדברים על זה בספר- שהתקופה הכי משמעותית מבחינת טראומה היא גיל 0 עד חודשיים.
לא שמעתי על זה, זה מאוד מעניין (וגורם לי לחשוב על המשמעות של זה בהקשר של מנהג ברית המילה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ספיק פור יורסלף. אתם לא מעניינים אותי מספיק בשבילי שאצפה בסדרה מעפנה בשבילכם.
טוב, זה כי החיים שלך הם באופן כללי יותר מרתקים מכל עלילה שתסריטאי יכול לדמיין אז לא ברור לי למה את בכלל רואה סדרות.
כן, הקללה שיצרה את הסדרה בעצם:-D
יותר מעניינת אותי הברכה שגרמה לסדרה להסתיים
איימי לי החליטה שבא לה לבד אז היא ניסתה ללכת סולו וזה לא עבד.
שאר הלהקה חשבו שהם פשוט יוכלו להחליך את איימי אז הם לקחו את קרלי סמית'סון. אבל גם זה לא עבד.
עכשיו שני הצדדים הבינו שהם לא יכולים להצליח לבדם אז הם חזרו לאחד כוחות.
אבל עכשיו לאף אחד חוץ מסהר כבר לא אכפת להם אז אפילו שהם מוציאים מוזיקה-
אני יכול להבין, אני איבדתי עניין חצי בסביבות המשפט השני.
ואפילו שזכרת לא טרחת להגיד מזל טוב|שפם|
ועוד אתה מנסה לדרוש את ה-$5 שלך|שפם|
🤦‍♂️
זה היה בלילה ולכן אמרתי שזה טכנית היום הולדת שלך. תיכננתי לומר לך מזל טוב ביום למחרת.
אז הנה מזל טוב גדול עכשיו.
תהני מגיל 35.
אל תחשבי על זה כחצי מהדרך ל70, תחשבי על זה כשליש מהדרך ל105.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שיר הקריוקי שלך מעולה אבל עכשיו אני יותר אוהבת אותו בגרסה השקטה שהייתה בסדרה נותרים את מכירה את הגרסה הזאת ?
אני גם מאוד אוהב את הגרסה הזאת. היא נמצאת לי ברשימת שמיעה הקבועה.
וגם אני מכיר אותה מהסדרה הנותרים.
וואו איך שאהבתי את הסדרה הזאת.
גם את אהבת אותה?
זה רק אני או שיש פער ענק בין שני התאריכים בדרך כלל זה שבוע או קצת יותר
ואצלך זה קרוב לחודש הבדל
לעיתים רחוקות הרווח מתקרב לחודש באמת.
(אני יודע את זה כי לשלושת האחיות שלי יש ימי הולדת שהיום הולדת העברי שלהם הוא על חג)
מה אין לכם שם כריות ? (אני נמנעת מלעשות בדיחת ניק)
יופי, תשאירי אותם למומחה ;)
הלכת בסוף לתוכנית ?
בבקשה לא להחזיק אותנו במתח עד הסיכום החודשי הבא ;-#
אני בנתיים גיליתי שהיא לא הלכה.
|wtf| יש לאהוב בירושלים ?
לחלוטין
אממ זה מבוסס על ספרים של סטיבן קינג אז אני מניחה שזה נחשב לאימה.
אני מאוד הופתעתי כשגיליתי שחומות של תקווה (The Shawshank Redemption) מבוסס על סיפור של סטיבן קינג.
כנראה לא כל מה שהוא כותב חייב להיות אימה.
האמת שלפחות הסדרה שמבוססת על Under The Dome היא גם לא אימה (אלא אם כן מחשיבים את כמה שהיא גרועה לסיפור אימה)
זה אחד הספרים הכי מוצלחים שקראתי. זה לא ספר עם עלילה. אבל אם אי פעם הסכלת על איזה ילד או אפילו על מבוגר שהתנהג בצורה לא "נורמלית" וחשבת לעצמך "מה לעזאזל לא בסדר איתו?!" זה ספר שאת תרצי לקרוא.
זה ספר שאופרה ווינפרי כתבה ביחד עם ברוס פרי שהוא פסיכיאטר ילדים וחוקר מדעי המוח וביחד הם מדברים על טראומות ואיך המוח מסתגל, מתרגם ומושפע מהן. בין אם הבן אדם זוכר אותן או לא. ז"א, יכול להיות שהמעשים שלך היום מושפעים מדברים שקרו לך כשהיית בת חודשיים ואת אפילו לא זוכרת אותם. גם דברים שהם לא בהכרח קיצוניים כמו טראומות של התעללות וכאלה. נגיד דעות קדומות או נגיד לדוגמה איך נוצר פחד מכלבים אצל אנשים שאף פעם לא הותקפו ע"י כלב.
זה באמת נשמע מעניין.
אבל ספרי עיון אף פעם לא תופסים אותי.

למעלה