Spin your head

swirrrly

New member
Spin your head ../images/Emo118.gif

מאזין לשיר במבטא אמריקני ומקצב קטלני אחרי כמה פעמים כבר קולט את המילים ומתחיל לשיר הווליום כל כך גבוה אני מרגיש את השפתים זזות אבל כל מה שאני שומע זה מילים אמריקניות מפוצצות.

swirrrly

New member
../images/Emo2.gif ../images/Emo58.gif ../images/Emo118.gif

שהמוזיקה מכתיבה לאנשים את החיים, לא? בכל מקרה שיניתי קצת (אני מודה, כתבתי אותו בשתי שניות וההפרש מסיום הכתיבה לשליחה היה אפילו נמוך יותר. זה פשוט היה נורא בהשראת חוויה משיר מדהים שהאזנתי לו): שיר במבטא אמריקני ומקצב קטלני אחרי כמה פעמים כבר קולט את המילים הווליום כל כך גבוה השפתים זזות אבל כל מה שאני שומע זה מילים אמריקניות בומבסטיות.

swirrrly

New member
בעע *הודעה ללא ספוילר* ../images/Emo118.gif

כתבתי את השכתוב של השיר בהודעה שאנשים שלא רוצים שהשיר ייהרס להם לא יפתחו. >_< הנה: שיר במבטא אמריקני ומקצב קטלני אחרי כמה פעמים כבר קולט את המילים הווליום כל כך גבוה השפתים זזות אבל כל מה שאני שומע זה מילים אמריקניות בומבסטיות.

S u p e R C a T

New member
נמ

אני חושבת שזה יותר מישהו ששומע עשרות פעמים שיר ואומר את המילים בלי להבין את משמעותן. וד"א, זה קורה גם בעברית.

swirrrly

New member
אוקי. ../images/Emo118.gif

אם כך אפשר להגיד שזה ביקורת על אנשים שהמוזיקה מכתיבה להם את החיים בלי ממש להבין מה משמעותה. ובעצם, לפי ההערה שלך שזה קורה בעברית, זה היה פחות בולט שהוא לא מבין את המילים, כי עברית זו שפת האם

למעלה