SMS דו כיווני

SMS דו כיווני

אני צריך עזרה באיך לפתח ASP שיוכל לקבל הודעה מSMS ולהחזיר תשובה בSMS דרך ASP .... איך עושים את זה ?

אני מקפיץ

אני צריך עזרה באיך לפתח ASP שיוכל לקבל הודעה מSMS ולהחזיר תשובה בSMS דרך ASP .... איך עושים את זה ?

sirpad

New member
אם הבנתי נכון את רוח המגיבים

אז מה שאתה יכול לעשות זה לללכת לשלוח דרך נניח סלקום.ואז לראות מה הקוד שיש לדף HTML ואז לנסות לעקוף את הטופס שלהם בטופס שלך. רק שתדע שזה לא חוקי.וזה רק ייתן לך לשלוח ולא לקבל.

משני הצדדים אין לך אפשרות

אתה צריך ללכת לדבר עם סלקום/אורנג´/פלאפון/מירס ולסדר איתם דילים. כדי לשלוח SMS יש חומרה / רכיבים שעושים את זה ועוד איכשהו עם הרבה כסף אתה מסתדר. דו צדדי זה גם עוד חומרה, וגם כל מיני דברים. בקיצור אין לך ברירה . זה עולה המון כסף, ואתה צריך לדבר עם החברות הנ"ל.

alternet

New member
בפלאפון זה קלי קלות

כי מספר הטלפון הוא גם כתובת email שלח לי MAIL עם פרטים נוספים ואשמח לעזור [email protected]

alternet

New member
ככה שולחים

שלח דואר אלקטרוני רגיל לכתובת הבאה: [email protected] mynumber הוא מספר הטלפון שלך בפלאפון כולל קידומת וללא מקף. בשדה נושא ההודעה כתוב את התוכן שברצונך לשלוח. ושלח את הוודעה. ו ה ל ל ו י ה אם תרצה לקרוא הודעות SMS אל המחשב שלך זה יותר מורכב - אבל אפשרי, אפילו עם תובה אוטומטית למשלוח מענה. תהנה

עובד פיצוץ!!

עכשיו השאלה המתבקשת: איך אני יכול לקרוא למחשב הודעה? וואו ממש מגניב - הקץ לכל התוכנות המפגרות האלה לתיזכורות שלא עושות את העבודה כמו שצריך...
תודה!

coolel

New member
אולי

לא בטוח עד כמה זה אפשרי אבל אתה יכול לנסות: אם יש לך פלאפון של פלאפון אולי אפשר לסדר את תוכנת אאוטלוק שתקבל הודעות (בטוח שאפשר השאלה אם פלאפון יירצו לעזור)... מה שאתה צריך לדעת הוא את השרתי דוא"ל של חברת פלאפון ואת הסיסמה של החשבון ולבטל את האפשרות של האינטרנט בפלאפון כדי שההודעות לא יגיעו לפלאפון אלא רק למחשב אבל קשה לי להאמין שפלאפון יסכימו לתת לך את המידע בחינם...

קבלת הודעות SMS ל OUTLOOK

עשה מה שכתוב בקישור המצורף אם תרצה לקרוא ישירות מהמכשיר, גם זה אפשרי עם כבל חיבור סריאלי וקצת תוכנה.

alternet

New member
ברירת המחדל

של הסיסמה היא: 1234 עד כמה שידוע לי זו אותה סיסמה של התא הקולי. כמובן שכדאי לוודא שהמנוי שלך בפלאפון כולל גלישה ב- gonext לא כל חבילה כוללת גלישה.

-עומרי-

New member
SMS

חד כיווני : סלקום - שרות "SMS ישיר" - 16 אג´ להודעה כאשר המינימום זה 100 ש"ח לחודש. המשלוח באמצעות בקשות GET/POST/SOAP. פלאפון - התקנת GATEWAY עולה 5000 ש"ח (חד פעמי). הודעה 12 אג´. אורנג´ - עוד מחפשים מי אחראי לזה
, אבל ניתן לשלוח דרך ASPSMS.COM דו-כיווני : ישנה חברה קבלנית בשם OASIS שמתעסקת בזה. לגבי מחירים - אין לי מושג. אפשר להתממשק עם ASP. עומרי.

למעלה