sindra - ילד שמן זה בריא? לדעתי לא

obron

New member
הוא אכן צר מוחין אבל בנו לא אשם בכך

אני לא מתכוון להגביל את חוג החברים של בני בגלל שהוריהם הם אנשים חשוכים וטיפשים, אני מכבד את ילדיו של האדון הלא מכובד ומכיר בהם כבני אדם חושבים בזכות עצמם. הייתי מייעץ לבני לא להתחבר לאנשים כמו פיקלוב, אבל לא הייתי חורץ דיעה על ילדיו (שמא ימצאו חכמים מאביהם).

Kalla

New member
בודאי שאם לא יחזיקו בדעת אביהם

אין לי דבר נגדם. דיברתי רק על מקרה שאלה הדעות שהם יפזרו סביבם.

pikov

New member
לא מדובשך ולא מעוקצך

מאחר וכבר הודעתי שאין לי ענין להתחבר עם שכמותך, הצהרתך שלא תתחבר איתי פאטתית.

pikov

New member
לא הבנתי

אם ילדיה נימולים, מה לה מתלהמת? אם אינם נימולים, איך נימולו לפתע?

זה מצחיק שאתה פוסל את האמא,

אבל את תוצרי החינך שלה, את ילדיה, את פרי הגידול שלה, תקבל בשמחה אל ביתך, אך ורק בגלל פיסת עור החסרה בגופם, ושהיא מצטערת על כך.

pikov

New member
שרשור זה הוכיח טוב מכל טיעון

את טענתי שבפורום "אנטי ברית מילה" מדובר. שימו לב, כמה הודעות יש בעד ברית מילה (אחת) וכמה נגד (עשרות). מכאן גבירותי המתנפלות עלי בלא לאות, שעמדתי הבסיסית על הפורום, על משתתפיו ועל היותו פורום "אנטי" ולא פורום "בעד ונגד" - הוכחה. אני מקוה שהמנהלות שהן אנטי ברית מילה לא ימחקו את השרשור או חלקים ממנו, על מנת שיהיה "שרשור מאזן" בפורום - פעם בשנה (שזה מינון ביקורי כאן), כך שחדשים מקרוב באו, יוכלו לראות דעה אחרת, אפילו היא מרגיזה ומקוממת את מתנגדי ברית המילה.

מעולם לא טענו שהרוב כאן אינו נגד.

ומדוע אתה מתחמק מהשאלה? מדוע אתה מדבר על אופי הפורום במקום לענות מדוע אתה פוסל את האמא, אך מאמץ בשמחה את פרי בטנה וחינוכה?

אתה מוזמן לבקר יותר. רק את

ההערה המגעילה שלך על אנשים שמוכנים לשבת בכלא הסובייטי למען בצע כסף, אני מקווה שימחקו.

הוליסטי

New member
אם מתנפלים עליך זה לא בגלל

שאתה בעד מילה. זה בגלל הדעות החשוכות והגזעניות שלך.

Kalla

New member
הוא לא "סתם" גזען,

הוא אנטישמי כי הגזענות שלו מכוונת כלפי יהודים בלבד.

pikov

New member
גזענות כלפי יהודים?

יהודים ערלים, ערלותם מתגברת על יהדותם ומעלימה אותה. אז אני בהחלט אנטי ערלים - אבל מוכן שקה"ל יעשו מישאל עם האם אנטי ערלים זה אנטי שמי?

Kalla

New member
את צחוקי המתגלגל שמעו בכל רחבי הבית

אספר זאת מחר לכל ידידיי הנימולים ואני בטוחה שאת צחוקם אפשר יהיה לשמוע למרחקים.

WindsOfWar

New member
לא חשבתי על זה לפני כן,

אבל אני יכול להגיד שאני מסכים איתך! בהחלט נגעת בנקודה

kseniali

New member
לגבי הכמויות

רוב החברים שלי - לא נימולים, ילדיהם - לא נימולים. הם לא שייכים לקה"ל...אם אתחיל לספור את כולם, אגיע לפחות ל-50... אני גם לא שייכת לקה"ל ואני נגד חיתוך של איברים בריאים (גם לא חלקם).

WindsOfWar

New member
כמה שיותר אנשים שלמים, יותר טוב

מרבית עולי אירופה, הם אנשים שלמים. יש אחוזים לא כל כך קטנים של אנשים שלמים. גם לי יש חברים שלמים, והם לא מודאגים בזה...למען האמת, אחד מהם אפילו מסתובב ברחוב ומספר את זה לכולם, מדי פעם

אם פי 3

New member
לילדים שלי

יש, רחמנא ליצלן, גם חברים (בבי"ס) נוצרים, דרוזים ומוסלמים. אין לי מושג אם הם נימולים או לא, אבל הם בוודאי לא חלק אינטגרלי ממשפחת העם היהודי. הילדים שלי, לעומת זאת, הם כן חלק אינטגרלי מהעם היהודי. גם הבן הנימול, גם הבת השלמה, וגם הבן השלם. ללא הבדל ביניהם.

pikov

New member
מי דיבר על נוצרים דרוזים או מוסלמים

התעוב שלי הוא כלפי יהודים המתכחשים ליהדותם. האחרים, איש באמונתו יחיה.

אם פי 3

New member
ציטוט

"מי שאינו מוכן להיות חלק אינטגרלי ממשפחת העם היהודי, שילך לחפש את החברים שלו, לא אצל ילדי." נוצרים, דרוזים ומוסלמים, לרוב אינם מוכנים להיות חלק אינטגרלי ממשפחת העם היהודי. ואגב - אני איני נוהגת לפשפש במכנסיהם של אורחי ואורחי ילדי, ולבדוק מה מצב פינם, וכך גם כל האנשים שאני מכירה, בלי קשר לדעתם על מילה. מתייחסים לאדם, לא לבחירות ש(הוריו) עשו.

pikov

New member
אוי לך ולהבנת הנקרא שלך

נוצרים, דרוזים או מוסלמים חייבים במילה על פי היהדות? מישהו דיבר על לא יהודים? הפורום הזה מטיף לאי מילה של נוצרים? על מה בדיוק מדברים פה? על מילה, פריעה ומציצה שהם חלקים אינטגרליים רק של הטקס היהודי. אז לפני שאת קופצת מעל הפופיק, תנסי לחשוב. הכי טוב לחשוב כי המחשבה עוזרת שלא לקלמס שטויות.

למעלה