show

bomboklaat

New member
show../images/Emo32.gif

לכאן מעלים את כל הדברים החדשים שקניתם השבוע
נא לא לנצל"ש
השרשור נפתח בימי שני בלבד
תתחדשו!

שמלה צהובה!

שוב צילום עצמי... מקווה שתבינו בכל מקרה זאת שמלה ממש ממש ממש מגניבה! אה, אני מחליפה את הכפתורים לכפתורים עגולים בשחור לבן.

Black Fiary

New member
וואו איזה יפה היא!!!

אני אוהבת כשהן יושבות ככה מתנופף על הגוף:)

ידעת שתאהבי...

הלכתי לי לטייל בשנקין היום נכון יש שם 2 חנויות יד שניה, אחת "שתים" ועוד אחת בהמשך טיפה נכנסים לפסאג' כזה. קיצור זה שם. היא היתה ממש יקרה אבל הייתי חייבת... 150, אבל הורדתי לה 10 שקל

אקסיומה

New member
היא באמת מקסימה ../images/Emo13.gif

לחנות קוראים במקרה "גולאז'"? כי אאל"ט זו חנות יד שניה נוספת שנמצאת בצד השני של הבניין שבו נמצאת "שתיים"... הייתי שם כמה פעמים ויש שם דברים חמודים ממש.

sonaku

New member
לא יודעת..

חנויות יד שניה מבחינתי אמורות להיות זולות יותר...זה מרגיז אותי =\

BrokenLight

New member
שאלה ../images/Emo39.gif

אני הייתי בשינקין השבוע ולא הצלחתי למצוא את "שתיים". זה בשינקין 38, נכון? הבעיה שעל הכתובת הזאת היתה חנות בשם "גולאץ'" או משהו כזה. את יכולה להסביר לי איך אני מגיעה לשם? הבנתי שזו אמורה להיות חנות לא קטנה, אז מוזר לי שלא מצאתי אותה :( תודה

Xx Pinki xX

New member
:O

כמה יצא לך שניהם ביחד ומאיפה? [יאו איזה שווה.אני מתה למחליק ;; וגם פן חדש לא יזיק]

מורני666

New member
המחליק של בייביליס, ../images/Emo60.gif

עלה 499 ש"ח וקיבלתי פן מיניאטורי 1600 וואט במתנה ^^ אמא קנתה לי האמת, זה מה שהבנתי ממנה חח כי כשהיא אמרה לי לא ממש הקשבתי מהתרגשות XD אל"מ, קניון סביונים ביהוד.

מורני666

New member
"קלאב אופנה" או משהו כזה, ../images/Emo60.gif

ליד צומת סגולה. תכל"ס החנות הזאת נראית כמו איזה מחסן אופנה, אבל יש שם בגדים יפים.

למעלה