shell we dance

s h i r k u s h

New member
shell we dance../images/Emo35.gif ../images/Emo140.gif

חזרתי בדיוק עכשיו מסרט + ארוחה בנאפיס עם 2 חברות והיה סרט ממש טוב- "הנרקוד" עם ג'ניפר לופז וריצ'רד גיר, ממש עושה חשק לרקוד ואפילו חשבנו שאולי מחר נלך לסלסה (אחת מאיתנו הולכת קבוע כבר שנה וחצי אולי אפילו יותר) לנסות, אני פעם ניסיתי וויתרתי כי חשבתי שאולי אין לי חוש קצב ושאני רוקדת מצחיק, עכשיו פוחדת לנסות שוב ולהתאכזב שוב כי ממש בא לי לעשות משהו חדש ומעורר. מה דעתכם
ללכת על זה או לעזוב

s h i r k u s h

New member
ולהסתכן בהשפלה?

אז ממש הייתי לא טובה כי הייתי חסרת ביטחון, עכשיו יש לי טיפה יותר ביטחון עצמי חושבים שזה ישפיע לטובה, אולי אני אהיה יותר קצבית?

גנגי

New member
תראי, אני אענה לך ברצינות:

יש אנשים שאוהבים נורא לשיר, וששרים נורא - הם זייפנים איומים ויש להם חוש קצב מחריד. אחדים מאלה מפסיקים לשיר, כשהם מבינים שהסביבה לא שולחת משוב חיובי, ואחדים ממשיכים, ולא כדי לעצבן אחרים, אלא כי הם באמת אוהבים לשיר, ומזיוף של מישהו עוד אף אחד לא נהרג, למשל. אני בעד לעשות מה שאת אוהבת. אחרים יכולים לחשוב מה שהם רוצים, אבל זה לא בא על חשבונם, את לא מזיקה לאיש, וזו זכותך ליהנות גם אם את לא עושה את זה באופן מושלם או אפילו טוב. מה לעשות שלא כולנו רוקדים כמו ג'ניפר לופז. בגלל זה נפסיק לרקוד? מוטב ליהנות ממה שעושים מאשר לעשות כל הזמן חשבונות ל"מה יגידו".

s h i r k u s h

New member
אני מקווה שהתברכתי בידע של שירה...

אחרת חבל על כל הכסף שאני משלמת כבר שנתיים וחצי
לפני שנתיים כמעט ניסיתי והיה נחמד אבל הייתי אז ממש חסרת ביטחון, לא השירי של היום וזה התבטא בצעדים שלי. אתם יודעים מה? נראה לי אני הולכת ללבוש היום בערב שמלה סקסית ולהיראות הכי טוב שאפשר ואני ארקוד כמו שיכולה ובטוחה שיהיה בסדר!!! מה דעתכם על זה?

א. רוצים תמונה.

ב. תלמדי לרקוד יפה, כי במפגש הפורום הקרוב תצטרכי ללמד את כולנו. ג. לכי על זה!

האגס 1

New member
ללכת גם ללכת ../images/Emo140.gif

אם לא תלכי מהחשש שאולי שאולי כישורי הריקוד שלך לא ייתגלו במיטבם, רק תתרגלי לפחד מכל דבר אחר בלי פרופורציות. הרי לקחת סיכון כמו לא לרקוד טוב - זה סוג של אומץ, לא?

על ההבדל בין מועדון לחוג ../images/Emo20.gif

כשהולכים לרקוד במועדון, מה שפעם קראו "דיסקו", אפשר באמת ליישם את העצה הזו: להזיז את הגוף איך שבא, להתעלם ממי שרואה אותך וממה שהוא חושב עליך, כל עוד אתה לא מתנגש באף אחד. כשהולכים ללמוד בחוג ריקודים, זה אחרת. אני ניסיתי ריקודי עם, שלוש פעמים, וריקודים סלוניים, פעמיים. שם היה לי קשה להתעלם מזה שמנסים ללמד אותי משהו, ואני לא מצליח. כי יש עניין של כישרון, אין מה לעשות. בהתחלה המדריכים ניסו לעזור לי, אבל יש להם עוד כמה עשרות תלמידים, והם רוצים להתקדם. שלוש פעמים ניסיתי ונשרתי. לו זה היה מספיק חשוב לי, הייתי לוקח שיעורים פרטיים. זה לא היה מספיק חשוב לי. כך גיליתי, שיש לי לקות למידה

s h i r k u s h

New member
חוויות מרחבת הריקודים ../images/Emo88.gif

היה ממש כיף בשיעור סלסה, המדריך היה מצחיק ונחמד ובהתחלה היה לי קצת קשה לקלוט את הצעדים וקצת הייתי נרגשת אז הייתי כבדה כזאת אבל אח"כ השתחררתי ורקדתי עם ידיד שלי והיה ממש כיף, אפילו רקדתי באמצע המקלחת היום
אבל... היה שם איזה מישהו אחד שגם בא לשיעור בסיסי והחליפו בין הזוגות והוא היה איתי וכל הזמן אמר לי שאני עושה לא טוב הכל וגרם לי ממש חוסר ביטחון וזה השפיע עליי רע ממש, ועובדה שכשרקדתי עם ידיד שלי רקדתי יחסית טוב...

למעלה