say ya-man to the yemen :)

hermoni

New member
אחחחח הגאונות

השכל פשוט נשפך מההודעה הזאת... כמה תיחכום:)

multi

New member
זה מה שקורה

השיעמום יורד עליי ואין לי מטריה אם הוא היה פשע הייתי מזמין משטרה השעמום גורם ליצרים הקיצוניים שלי לצאת כמו שני ילדים שמשעמום רצחו נהג מונית לפעמים אני ואנדליסט הרסני לפעמים אני חרמן ומיני רוצה לצרוח להוציא את כל האנרגיות שבי או שמישהי תמצוץ אותם מתוכי חייב לזוז חייב לעשות משהו שהמוח שלי לא יתנוון ואני כל הזמן מתלונן ומתאונן השעמום זה כמו עננים שחוסמים את השמש ונוצרת סערה שיוצרת הרס תביאו לי משהו מעניין אחרת אני יהפוך לאבן מתחיל להשתגע קצף נוזל מהפה אני לא שולט על מה שאני עושה מתנהג כמו קוף עושה שטויות מרביץ לקירות ונוגע בבנות ואם הייתי יודע מה לעשות לא הייתי מהסס אבל המוח שלי משותק כמו אחרי אלף שעות סקס ואוו אני מדבר כלכך הרבה שטויות, אז מה! אני לא ישתוק גם אם ירוקנו בי מיליון מחסניות חייבים לדבר כשמעמם לשפוך את כל המחשבות כדי שאולי יצוץ איזה נושא לשיחה, איזו בדיחה שתשבור את השתיקה במקום לבהות בקירות *כל הזכויות שמורות*

WhiteAce

New member
וואלק משהו לא מסתדר לי...

זה טוב טוב טוב אפילו יותר טוב מהשטויות של ג´אן ריק...

jeanrick

New member
חחחח השטויות של ז´אן-ריק???

ואריאל עיר חכמה, השטויות שלי???... חחחחחחחחחח קבל שטות: וויט-אייס יושב פה על הבייס ואז הוא נופל משם כי הוא מסטול מחומר שהוא לא תיקסס וחבל שהוא בכלל דיבר, כי בגלל זה אני מוציא אותו מפגר מהפריסטייל הזה אותו אני גומר אחרי שהוא אומר שלאריאל הוא לא חוזר הוא טס לשם כמו טיל לחברים שלו לספר שקיבל היום משכורת אז יש לו כסף להשתכר: אני מזמין אותכם לוודקה כמו תמיד יוצא פראייר אבל בסוף יוצא שהוא שיקר כי הוא מסנג´ר שם מישהו שיקנה על זה שהוא יצא גבר אף אחד לא בונה לדוגמא: שעה שולח הודעה והוא לא עונה תודה באמת נעלבתי קשות ועכשיו אני הולך הבייתה לבכות סתם אחי תביא חיבוק!!!! Don Jean-Rick

למעלה