Say no to this... פברואר 2021 – סיכום חודשי 😷🎭🌊⚛️🌠💘

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קשה אבל אפשרי
-תודה
כן, הם שומרים על מרחק בטוח, כל אחד בשולחן אחר!
-לגמרי
כן, יש לי פלאשי של זה וזה ממש חמוד
ראית איך בעזרת קסמי העריכה הפכתי את התגובה שלך לנורמלית.
כלומר לפחות היית מדגיש את התגובות שלך כדי שיהיו שונות מהתגובות שלי.

ולא הגבת לגבי האם רק החודש ראית לראשונה את ספיידרמן רחוק מהבית

שכחתי להגיב לזה:

🟢תארו את יום האהבה המושלם מבחינתכם (כזה שהיה לכם או כזה שאתם רוצים, זה לא באמת משנה)
-שבוע בדיסנילנד
אבל אי לחגוג את יום האהבה בשבוע בדיסנילנד כי יום האהבה הוא רק יום אחד. שאר ששת הימים יהיו משהו אחר.
אז או שתחגוג את יום האהבה ביום אחד בדיסנילנד או שתמציא את שבוע האהבה.

השרשור הזה מתחיל לצלק אותי נפשית.
אני קראתי רק איזה 30% ממנו ואני לחלוטין מצולק נפשית

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🟣שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - מלפפון ים
אחד הדברים הכי דוחים בעולם. ומאוד מטריד שזאת חיה
🟣בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- איזו שאלה כייפית. יש מלא דברים וממש קשה לי לבחור :-D . אבל אני אלך על אסימון. לדעתי, אפילו בשנות ה 90 כבר התחילו לשכוח מקיומו.
נראה לי שבילדות שלי עוד היו אסימונים, אבל הם היו כמו מטבעות של חמש אגורות (או לפחות כמו שהם היו עד לפני כמה שנים כשהם עדיין היו מסתובבים. אני כבר הרבה זמן לא ראיתי אחד.
🔵סרט החודש: --
תצפי בסרט החודש שלי "מילים על קירות האמבטיה"
🟢מהו המאכל הכי רומנטי מבחינתכם? לאדעת. תותים? שוקולד? לא מבינה בזה.. אבל נגיד ספגטי בגלל היפהפיה והיחפן
ספגטי זאת תשובה טובה בגלל ההסבר.
תותים טבולים בשוקולד איכשהו גם נשמע רומנטי (לא לי אישית, כי אני לא אוהב תותים)
*למרות ששמאתי שבוע שעבר הרצאה שלפיה יש חומר שמעכב הזדקנות שהוא מאוד קרוב כימית לחומר שנמצא בתותים ולכן חושבים שתותים גם אולי מעכבים הזדקנות (אבל עוד לא עשו מחקר מקיף)
🟢סיבה/סיבות מטופשות שתפסלו בן/בת זוג פוטנציאלים בגללם (לא דברים משמעותיים, משהו כמו לא ראה אף פעם פאוור ריינג'רס)- דורש מחשבה. אני צריכה לחשוב על זה
🟢זוג טלוויזיוני שהייתם רוצים מערכת יחסים כמו שלהם? כנ"ל - צריכה לחשוב על זה. אני אעתיק תשובות שלכם אחר כך...
עבר כבר יותר משבוע, זה מספיק זמן לחשוב
🔴מהי סדרת ה-comfort שלכם (כזו שאתם חוזרים אליה כל פעם כשאין מה לראות או שאתם בדיכאון והיא מעודדת אתכם? אפשר לבחור יותר מאחת אם יש לכם או אם אין לכם אפשר גם סרט)- באפי! דוקטור הוריבל
אוי דוקטור הוריבל גם טוב.
האמת שזה גורם לי לחשוב על כך שבחצי שנה האחרונה המילטון הוא טוב בשביל comfort
🔴מהו הדבר הכי רנדומלי שיש בחדר שאתם נמצאים בו עכשיו? חיית פלסטיק קטנה בדמות שור. אין לי מושג מאיפה הגיעה ולמה
לי יש הדפס שור קטן ונחמד מעל המחשב במסגרת פלסטיק. אני די בטוח שהוא היה מתנת יום הולדת מאחותי. אוקי זה לא במיוחד רנדומלי.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני חשבתי שאתה צוחק וגיגלתי את זה וגיליתי שזו באמת חיה8-*
אני מתנצלת מילי, באמת חשבתי שאת סתם מנסה להתחכם אבל באמת הבאת חיה8-*
וטפ?! מי שמע על הדבר הזה8-*8-* (כאילו, אובייסלי חוץ משניכם)
תותים טבולים בשוקולד איכשהו גם נשמע רומנטי (לא לי אישית, כי אני לא אוהב תותים)
בארה"ב זו המתנה הכי נמכרת בוולנטייז. כאילו, יותר מסתם שוקולדים או פרחים, בלונים או דובונים.
וזה טעים רק אם זה של גודייבה ורק אם זה השוקולד הלבן|יאמי|
פעם הייתי משדלת לקוחות שלי להביא לי תותים כאלה של גודייבה כל פעם שהם באים לטיפול.
היום התקדמתי לקאפקייקס:-P:
*למרות ששמאתי שבוע שעבר הרצאה שלפיה יש חומר שמעכב הזדקנות שהוא מאוד קרוב כימית לחומר שנמצא בתותים ולכן חושבים שתותים גם אולי מעכבים הזדקנות
שכנעת אותי. הולכת לספראוטס עכשיו לקנות תותים|מאוהב|

Shiri from the block

Active member
יואו תגידו גם לכם קרה שהגנבתם את המצלמה של ההורים לבית הספר בלי שידעו וצילמתם מלא תמונות עם החבר'ה ואז שהלכתם לפתח, גילתם שצילמתם על תמונות שכבר צולמו וכל התמונות נהרסו? לא? גם לי לא...
יש מצב חחח

בסדר, ואיפה בישראל???!
אמממממממממ לא יודעתת
אני נעה בין רחובות, גבעתיים, ירושלים ומעלה אדומיםםםם

חמורה! את תשימי את טרשת ראשונהההההה!!!:-[
צודקתתתת

בטום אליס בלבוש מינימלי.
אעאעאעאע לגמרי|מאוהב||מאוהב|!

ואיפשהו בכל זה לא בחרת שיר של בריטני. אחח איזה פאתט. אותך לבריטני!!
שאלת מה הייתי שמה במיקס טייפ למי שאני מנסה לכבוש את ליבו/ליבה! אז אני אשים שירים שהם אוהבים או שירים שאנחנו אוהבים ביחדדדד
אני גם לא שמתי בקסטריט ומבחינתי לשים מיקס טייפ עם רק שירים של בקסטריט כי יש להם מלאאאא שירים רומנטיים מהממים|מאוהב|
מזל שאני לא יוצאת איתך כי אני מעדיפה את כל הדברים שאת לא רוצה שאני אעדיף:-D:-D ברוק הצילה את החברות איתך!!:-D
את לא באמת מעדיפה את אנסינק על בקסטריט:-[
עוד קורבן של הבנת הנקרא
אממממ גברת, לך יש בעיה של הבנת הנקרא!
את שאלת היפוך-איזה שילובים אני אוהבת שנשמע לאנשים מוזר, אבל בתשובה לפני כתבתי שאני אוהבת את השילובים הכי סטנדרטים שיש- צ'יפס עם קטשופ, פתיתים עם קטשופ, שניצל עם קטשופ.
אין לי שילובים מוזרים. אבלללל אני יכולה לתת דוגמא לשילובים מוזרים של אחי שהיה אוכל חריף עם קוטג' או חריף עם עוד משהו מוזר... או שאולי זה היה חומוס עם קוטג'? לא זוכרתתתתת
אבל אני רגילה לגמרי :-]

אמאלה יצרנו מפלצת.
לא אתתתתת

מטרילה סדרתית
לא אתתתתתת

Lion_Heart 2.0

New member
🟣בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- איזו שאלה כייפית. יש מלא דברים וממש קשה לי לבחור :-D . אבל אני אלך על אסימון. לדעתי, אפילו בשנות ה 90 כבר התחילו לשכוח מקיומו.
אני בהחלט זוכר אסימונים
🔵סדרת החודש: נהניתי מכמה דברים, אבל אני אלך על carnival row הקסומה
carnival row היא אכן סדרה קסומה...בערך
🟣שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - מלפפון ים
אין שום דבר רע במלפפון ים
🔴והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- דייסת סולת |מאוהב| |יאמי||יאמי| (למרות שזה לא בדיוק שילוב, אבל נראה לי שלרוב האנשים זה נשמע רע)
ואני מאוד אוהב דייסת סולת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וטפ?! מי שמע על הדבר הזה8-*8-* (כאילו, אובייסלי חוץ משניכם)
אני זוכר חופשה בסיני שעשיתי הרבה סנורקלינג והיו המון מלפפוני ים ופחדתי נורא שאני אדרך על אחד.
וידעתי שיש סכנה שאני אדרך על קיפוד ים וזה בעצם פוצע. אבל היה נראה לי יותר מחריד שאני אדרוך על מלפפון ים.
זה מה שהם רוצים שתחשוב
(רגע, ממתי יש לך את המשתמש הזה?)

LeAnnDyIan

Well-known member
שאלת מה הייתי שמה במיקס טייפ למי שאני מנסה לכבוש את ליבו/ליבה! אז אני אשים שירים שהם אוהבים או שירים שאנחנו אוהבים ביחדדדד
אני גם לא שמתי בקסטריט ומבחינתי לשים מיקס טייפ עם רק שירים של בקסטריט כי יש להם מלאאאא שירים רומנטיים מהממים|מאוהב|
רואים שלא הכנת מיקסטייפ בחיים שלך|שפם|
הפואנטה היא לא לשים שירים שהבן אדם מכיר. את מנסה להכיר להם משהו שאת אוהבת. אבל כולם פה במילא היו כאלה קשים עם השאלה הזאת אז אמרתי להם פשוט לבחור 3 שירים שהם אוהבים. אז הייתי בטוחה שאת תשימי איזה בריטני/בקסטריט וממש אכזבת!
את לא באמת מעדיפה את אנסינק על בקסטריט:-[
אני מעדיפה את פייב על שניהם:-P:
אממממ גברת, לך יש בעיה של הבנת הנקרא!
חמודה, תלמדי לענות על שאלות. אם זה היה מבחן היית מקבלת נכשל. (@מילי08 בואי בבקשה לתת לפרזיטית הזאת נכשל!)
אבל אני רגילה לגמרי :-]

LeAnnDyIan

Well-known member
אה בעצם יש בננות מצופות שוקולד. שני דברים שאני אוהב שלא עובדים יחד
אגב, אם כבר בננות ושוקולד.
הייתי אתמול במשבר קיומי כי נגמר לי הנס קפה, אז הייתי צריכה לנסוע למקום המקולל (שידוע בכינויו הסופר הכשר) וראיתי שיש שם קרמוגית שוקו-בננה.
מי הפסיכופט שהחליט להרוס את הקרמוגית ככה?!?!8-{8-{
נדפקתם שם בארץ סופית.

מילי08

Well-known member
אז קצת משעשע לראות מתי הוא יקרא את ההודעה שלך
אם לא שמת על זה כסף כמו עדי ודילן אז זה לא שווה
חח אני האמת בכלל רציתי להגיד שלקראת יוני הוא פשוט יתייאש ויוותר על הרעיון של להגיב לסיכומים ישנים. אבל הוא כזה מוזר שאוהב לעשות דווקא סתם כדי להתנצח שהוא עוד באמת מסוגלת להגיב לשרשור אחרי שנה רק כדי להוכיח נקודה שלאף אחד כבר לא אכפת ממנה:-D
:-D
🟣בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- פילם
יא, נכון. וכמה צרות היו לנו עם זה (למתוח את הסרט, לוודא שלא מצלמים על סרט משומש, לחכות עד שנלך לפתח את הפילם... בעצם -אולי לא היו הרבה צרות. זה היה כיף)
🟢וולנטיינז – בעד או נגד? (אפשר גם טיעונים לשניהם)- נגד. לא צריך יום אחד בשנה כדי להרעיף אהבה על הבני זוג. זה צריך לקרות תמידדד.
וואי, איזו תשובה יפה!
קוסקוססס (בדיחה מחברים למי שזוכררר)
יכול להיות שכבר הסברת ואני אגיע לזה, אבל אם לא - תוכלי להזכיר לי?
קודם כל מי שחושב שמייקל ג'קסון פדופיל
ומה עם הילדים שדיברו על זה?
ב
היום אני במשרד, והעובד השני במשרד הוא גיק מטורף אז יש פה בובות של פאוור ריינג'רס ואנימה וכאלה, זה כיף
באמת כיף!
יחי הגיקים
|כן|זה סיבה לכלא גם.
(לא לאהוב מלך האריות) לגמרי
ניקטוס! (ניק+ברוטוס)
חחח, אהבתי!
יואו תגידו גם לכם קרה שהגנבתם את המצלמה של ההורים לבית הספר בלי שידעו וצילמתם מלא תמונות עם החבר'ה ואז שהלכתם לפתח, גילתם שצילמתם על תמונות שכבר צולמו וכל התמונות נהרסו? לא? גם לי לא...
:-D ברור שאת תעשי דבר כזה
אני יכול ליצור המון זמן חופשי אם אני אתפטר ואפסיק את הלימודים שלי.
נראה לי שזה חלום של כולנו (רובנו?)
אני בכל אופן, מחכה כבר לצאת לפנסיה.
רק עוד 20+ שנה למניאק.
כיף ללונה שהיא כבר שם ;-)
אבל סיכמנו שאסור לנו להסכים על משהו כי זה יכול להיות סימן לאפוקליפסה
יש לי שתי ערמות של ספרי ילדים באנגלית שזה בעצם 6 ספרי ילדים וכל אחד מהם ב6 עותקים זהים. יש כמה תמונות של פרחים שמודבקות לתקרה. יש משהו מוזר שנראה חצי דרך בין בבושקה קטנה לנחום-תקום אבל זה לא זה ולא זה ואין לי מושג מה הקטע שלו, יש עליו ציורים של חיות וילדות. יש חמש זיקוקים כאלו ששמים על עוגת יום הולדת (הם כאן כבר איזה שנה וחצי ועברו הרבה ימי הולדת של אנשים במשפחה שיכלתי להשתמש בהם). אבל אלו דברים שאני לא צריך לפתוח מגירות, ארונות או שקים כדי למצוא. אם אני אפתח דברים אז רמת הרנדומליות תעלה פלאים.
איזה חדר כייפי ומעניין יש לך
אפשר לומר שאני לא לזלי ממחלקת גנים ונוף. ואני גם לא לא זה.
אני רוצה לשמוע אבל הסאונד הפסיק לעבוד לי במחשב ;-(
אוקי, את מקבלת אישור מנהל (עד עכשיו הייתה כאן בלי על ויזה זמנית ובלי אישור מנהל) ו150 נקודות תפוז
והייתה פעם אחת בתיכון שאני אזכור לעד שבמבחן אני ישבתי בשורה שלישית ומישהו שישב בשורה בשורה ראשונה באמצע, הסתובב אלי ושאל אותי שאלה על המבחן. המורה הייתה קרובה אליו פי שניים ממני אז כמובן שהיא שמעה אותו. אבל גם לא היה לו אכפת.
:-0
הרבה הרבה הרבה הרבה לפני הקורונה כבר די נעלמו כל הטלפונים הציבוריים. פעם אחרונה שהשתמשתי באחד היה כשהייתי בתיכון.
למה אתה מספיילר?
מערכת יחסים כמו של הדוקטור ורוז מדוקטור הו |ספוילר| את מתכוונת שבסופו של דבר את עוברת לגור עם השיבוט שלו במימד אחר?
כמו רוז, אני יכולה להסתפק בזה. כל צורה של דיוויד/ דוקטור 10 היא בחירה טובה
ו|ספוילר| באפי אני נוטה להיות נטרלי בדיון שבין באנג'ל וספאפי, אבל אני כן שמח שבחרת במערכת יחסים עם אנג'ל. ועציץ יפה זה דבר חשוב מאוד.
|כן| |מאוהב|
(אני כל הזמן קיוויתי לבידוד שבו יהיה לי זמן להשלים דברים כאן, אבל כבר קיבלתי חיסון שני וזה אומר שאני לא אמור להכנס יותר לבידוד)
כן, הא? אחד הדברים המבאסים בחיסון זה שכבר התחלנו ליהנות מהקונספט של בידוד
גם אני אוהב.
כמובן קודם כל השירים
אבל גם זאק אפרון
האמת שבדיעבד יצאתי בצק, כי חשבתי שכולם דיברו על היירספרי הראשון ולא על החידוש..
גם אני הייתי מודיע בשמחה אם בעצם הייתי מצליח להגיב על עמוד שלם (קצת קשה כשאתה מחפש גיפים של זאק אפרון תוך כדי)
חחח. ובגיף השני ששמת של זאק אפרון, בדיוק יש איזה אבק שעף כשהוא קורץ וזה נראה כאילו משפריץ לו משהו מהעין :-D
אם הייתי מנסה לעצבן אותך הייתי מתחילה לכתוב תום הולאנד
תזכירו לי מי זה?

סתם נו. בשלב הזה אני כבר זוכרת

מילי08

Well-known member
אין לי עיתון כל כך ישן (רגע... לא, הוא ממרץ 2020, זה נחשב בסדר עדיין)
כן, בואו נהיה דרמטיים.
בסה"כ התכוונתי שתשחק עם עצמך קצת פחות ותבוא לשחק איתנו קצת יותר.
זה היה נשמע פחות רע כשחשבתי על זה.
:-D :-D
אבל גם הייתי מתה שאיימי פולר תהיה השותפה שלי גם אם זה רק בגרסת הלזלי שלה.
|מאוהב|
שאספור עד 5 לפני שזכויותי ילקחו ממני שוב?
מילי דיברה על הילדות שלה עם לונה בצל הדינוזאורים.
בדיוק. הו, זו היתה תקופה טובה. בזמננו היה אחרת. הילדים של היום זה לא הילדים של פעם.
היי, יש לי ציטוט חודשי! אפילו שניים :-D
בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו-אבקת זיפ
חח, נכון
|מאוהב|. אבל רגע, של הבנגלס או החידוש הסתמי מלפני 20 שנה?
🟢אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)-לא
חחח. איזו תשובה חד משמעית :-D
🟢תארו את יום האהבה המושלם מבחינתכם (כזה שהיה לכם או כזה שאתם רוצים, זה לא באמת משנה)-שבוע בדיסנילנד
אני חושבת שידענו את זה גם בלי שתספר :-D
🔴 ראיתי שמישהי שאלה באיזה קבוצת פייסבוק אז אני אגנוב – אם מודיעים שהקורונה מסתיימת עוד 24 שעות מעכשיו, מה הדבר הראשון שאתם עושים (אובייסלי רצוי שתבחרו במשהו שאתם לא יכולים לעשות עכשיו)-לבכות והרבה
למה אתה לא יכול לבכות? 8-*
מהו הדבר הכי רנדומלי שיש בחדר שאתם נמצאים בו עכשיו?אז ככה, כדורי ג'אגלינג
יא, ג'אגלינג זה גם כזה שנות ה 90, אבל בקטע טוב
. ואחד הדברים הוא שיעל גרובגרס בעצם לא דוברת עברית בכלל. אבל בסדרההדמות שלה מדברת עברית כמובן, אז מה שעושים זה שיוצרים עבורה כרטיסים שבהם כותבים לה פונטית מה לומר כל הזמן.
רגע.. היא באמת לא מדברת עברית או רק במאחורי הקלעים המזויפים? היא לא ישראלית שורשית או משהו? כי אם היא מהסוג של נטלי פורטמן, שהקשר שלה לישראל הוא שהיא קראה לילד שלה בשם של אות ושהיא יודעת להגיד Shalom, אז אי אפשר באמת לקרוא לה ישראלית ואז אין לי שום רגש פטריוטי כלפיה
ולקח לי יום שלם לעשות את זה
אבל כל הכבוד שלא התייאשת! למרות שתפוז מרושע ורוצה שנפסיק לכתוב כאן, אנחנו לא נכנעים לסחטנות
אני לא תומך בשיטות של דילן
אבל קשה להתווכח עם תוצאות
דילן יודעת מה היא עושה
אוקי, לא שמעתי על החיה הזאת בעבר, אבל די מגניב
אמיתי? הם דווקא די נפוצים (אבל אני חובבת חרקים אז לא פיירי מצידי)
הו, זה נראה מגניב ביותר. לא משנה בכלל מה התוכן
השרשור הזה מתחיל לצלק אותי נפשית.
רק זה? רק הפעם?
אלוהים ישמור ניק אתה בוכה שאין לך זמן וזה מה שאתה עושה?:-D:-D:-D:-D
הצלחת לבלבל אותי מאד לכמה רגעים
מה? זה ניק?!

@Lion_Heart האמיתי, אל תשכח לשמור את התגובה ולרענן את העמוד בכל תגובה כדי שהיא תופיע בסוף

מילי08

Well-known member
די, למה ככה? אתה פוגע בנימי נפשי
נראה לי שבילדות שלי עוד היו אסימונים, אבל הם היו כמו מטבעות של חמש אגורות (או לפחות כמו שהם היו עד לפני כמה שנים כשהם עדיין היו מסתובבים. אני כבר הרבה זמן לא ראיתי אחד.
היה אפילו מטבע של אגורה אחת. ואז ביטלו אותו אבל כולם ממשיכים לתמחר מוצרים כמו 1.09, 1.19 וכו' ועושים על חשבוננו לא מעט כסף
תצפי בסרט החודש שלי "מילים על קירות האמבטיה"
פשוט... זמן... לא יודעת מתי. וגם אני פחות מתחברת לסרטים באופן כללי
ספגטי זאת תשובה טובה בגלל ההסבר.
תודה שמישהו סוף סוף מעריך את התשובה וההסבר
עבר כבר יותר משבוע, זה מספיק זמן לחשוב
אבל לא הייתי זמינה נפשית ומאז זה כבר לא רלוונטי.

אבל כן החלטתי לבוא לקראת דילן ולתת שלושה שירים למיקסטייפ שאני אכין לאהוב ליבי שבדיוק מצלצל בדלת:
1. נתחיל עם מיוז אהוביי |מאוהב| |מאוהב|. קשה לי לבחור רק כמה שירים שלהם. עד לאלבום רזיסטנס שהיה ככה ככה, עפתי על כל האלבומים שלהם.
בחרתי בזה כי זה השיר שפרסם אותם ואני הייתי היחידה בערך שהתלהבה ממנו והפכתי לאובססיבית קלות לגביהם.
ואם אני צריכה לבחור שיר מאוחר יותר שאני ממש אוהבת אז למשל זה
אבל אוף, הבחירה ממש קשה
2. עוד אחת שאני פשוט מאוהבת בה עד כלות היא PJ Harvey, המלכה הבלתי מעורערת של הכל.
פה בדואט המהפנט עם ניק קייב (עוד אהוב יקר)
וגם לה מגיע עוד שיר
וגם במקרה שלה הבחירה מאוד קשה. אוף, אתם מבינים עכשיו למה אני לא יכולה לבחור רק שיר חודש אחד או שירים בודדים? קשה לי, קשה!
3. ואני הכי בעד נשים יוצרות אז עוד מלכה, סליחה -נסיכה. Princess Fiona פיונה אפל
וגם את זה אני בוחרת כי זה מהשירים הראשונים שלה ששמעתי אבל הוא לא מהטובים ביותר שלה. באלבום המצוין הזה יש שירים מופלאים
כמו זה
https://www.youtube.com/watch?v=FFOzayDpWoI
והיא הלכה והשתפרה עם כל אלבום
ובגלל שלא עניתי בזמן אז אני נותנת לכם רצועת בונוס, כי זה התנגן לי ברדיו לפני כמה דקות ואחד השירים האדירים שנכתבו בעברית. תמיד עושה לי כיף בלב
https://www.youtube.com/watch?v=fnETqLjrnGY
(תפוז לא מרשה לי לשים יותר משלושה קישורים |תוהה|)
אני מתנצלת מילי, באמת חשבתי שאת סתם מנסה להתחכם אבל באמת הבאת חיה8-*
חננה שכמותי, ואת חושבת שאני סתם אלך ואמציא דברים?!
התחכמות זה ממני והלאה
לא אתתתתתת
:-D על שניהם
אני בהחלט זוכר אסימונים

carnival row היא אכן סדרה קסומה...בערך

ואני מאוד אוהב דייסת סולת
מי ענה לי פה? ליון או המתחזה המרושע שלו?
חמודה, תלמדי לענות על שאלות. אם זה היה מבחן היית מקבלת נכשל. (@מילי08 בואי בבקשה לתת לפרזיטית הזאת נכשל!)
@Shiri from the block נכשלת (תפוז שוב לא מרשה לי לצבוע |שפם|)
נדפקתם שם בארץ סופית.
בכל כך הרבה מובנים.
אבל לא כמוכם שם באמריקה

|רקדנית||רקדנית||רקדנית||רקדנית||רקדנית|
סיימתי להגיב על השרשור!
ווהו!

LeAnnDyIan

Well-known member
אני בכל אופן, מחכה כבר לצאת לפנסיה.
רק עוד 20+ שנה למניאק.
כיף ללונה שהיא כבר שם ;-)
צחקתי בקול:-D:-D:-D
השותפה שלי היא פסיכוטית כזאת. אבל גם הייתי מתה שאיימי פולר תהיה השותפה שלי גם אם זה רק בגרסת הלזלי שלה.
טוב, ליכלכתי עליה אז אני רק רוצה לנצל את הבמה להתנצל כי אתמול התבכיינתי לה שבא לי מיץ תפוזים וצעקתי עליה שאין לנו בבית מיץ תפוזים (היא לא שותה את זה בכלל) והיא שאלה למה לא קניתי לי, אז צעקתי עליה בחזרה למה היא לא אמרה לי לקנות:-[
היא אמרה לי שהיא צריכה ללכת להוציא איזה כלב של מישהי להליכה ואמרה שאם אבוא איתה היא תקפיץ אותי לאיזה סופר שאני אקנה לי. אבל כמובן שממש לא היה בא לי לחכות איזה שעה עד שאוכל לשתות אז אמרתי לה שתמות, ונכנסתי להתקלח במקום ואז למיטה לבכות שאין לי מיץ תפוזים:-D אחרי שעה היא סימסה לי "קניתי לך מיץ תפוזים, זה במקרר. יור וולקם" :-D|מאוהב| כבר ציחצחתי שיניים אז לא היה לי כוח לקום מהמיטה לשתות את זה אבל היום בבוקר כשקמתי ופתחתי את המקרר ראיתי שהיא קנתה לא רק אחד, אלא שנים, של 4 ליטר כל אחד של סימפלי אורנג' (הברנד האהוב עליי|מאוהב|) אחות על מלא!
יואו החידוש של אטומיק קיטן, נכון?:-D אהבתי אותן עד שהחליפו את קרי באיזו יצורה.
אבל הן גם עשו קאבר ל-The Tide Is High והקאבר של בילי היה פי מיליון יותר שווה אז גם זה קצת הוריד לי מהן:-P:
כי אם היא מהסוג של נטלי פורטמן, שהקשר שלה לישראל הוא שהיא קראה לילד שלה בשם של אות ושהיא יודעת להגיד Shalom, אז אי אפשר באמת לקרוא לה ישראלית ואז אין לי שום רגש פטריוטי כלפיה
אאל"ט נטלי פורטמן נולדה בארץ או לפחות חיה פה איזה כמה שנים בתור ילדה. היא יודעת עברית יותר מ"שלום" ו"אלף".
דילן יודעת מה היא עושה
תודה באמת שמישהו מכיר בזה ומעריך את זה!
אבל כן החלטתי לבוא לקראת דילן ולתת שלושה שירים למיקסטייפ שאני אכין לאהוב ליבי שבדיוק מצלצל בדלת:
|מאוהב|
אני לא מתחברת כל כך לסגנון שאת אוהבת אבל ממש מעריכה שלקחת את הזמן לענות לשאלה כמו שצריך|לב||4U|
מי ענה לי פה? ליון או המתחזה המרושע שלו?
חח אני לא אוהבת לפרגן לניק, אבל במקרה הזה זה לא מתחזה מרושע, זו באמת כמו שהחתימה אומרת שירות לציבור:-D
הייתי צריכה ללכת לבדוק אבל מסתבר שליון המקורי אכן הגיב לך את הדברים האלה אבל איפשהו בעמוד 2|חבול|
ניק, אם יש לך זמן מיותר, יש פה עוד כמה שצריך לפתוח להם כינויי 2.0
@Shiri from the block נכשלת (תפוז שוב לא מרשה לי לצבוע |שפם|)
מאוהבת בך!

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member

|מאוהב|

בדיוק. הו, זו היתה תקופה טובה. בזמננו היה אחרת. הילדים של היום זה לא הילדים של פעם.
היי, יש לי ציטוט חודשי! אפילו שניים :-D

חח, נכון

חחח. איזו תשובה חד משמעית :-D

אני חושבת שידענו את זה גם בלי שתספר :-D

למה אתה לא יכול לבכות? 8-*

יא, ג'אגלינג זה גם כזה שנות ה 90, אבל בקטע טוב

רגע.. היא באמת לא מדברת עברית או רק במאחורי הקלעים המזויפים? היא לא ישראלית שורשית או משהו? כי אם היא מהסוג של נטלי פורטמן, שהקשר שלה לישראל הוא שהיא קראה לילד שלה בשם של אות ושהיא יודעת להגיד Shalom, אז אי אפשר באמת לקרוא לה ישראלית ואז אין לי שום רגש פטריוטי כלפיה

אבל כל הכבוד שלא התייאשת! למרות שתפוז מרושע ורוצה שנפסיק לכתוב כאן, אנחנו לא נכנעים לסחטנות

דילן יודעת מה היא עושה

אמיתי? הם דווקא די נפוצים (אבל אני חובבת חרקים אז לא פיירי מצידי)

הו, זה נראה מגניב ביותר. לא משנה בכלל מה התוכן

רק זה? רק הפעם?

מה? זה ניק?!

@Lion_Heart האמיתי, אל תשכח לשמור את התגובה ולרענן את העמוד בכל תגובה כדי שהיא תופיע בסוף
כמה דברים
1: היה חידוש ל eternal flame? אני מכיר רק את המקור שהוא בעשיריה של ALL TIME FAVORITE SONGS שלי
2: זה שידעתם זה טוב מאוד...עדיין, שבוע בדיסנילנד, וזה יקרה ברגע שיהיה בטוח לעשות זאת
3: למה אני לא יכול...ווואאווו... , אין בדף הזה מספיק מילים להסביר\זה ביני לבין הפסיכולוג שלי|יעני|
ג'אגלינג זה תחביב שלימדתי את עצמי , התחלתי עם לימונים \ ויש לי ג'אנק ראנדומלי בכל אשר אלך,לדוגמה, כאן יש לי פסל קטן של בודהה מחזיק צבי, אקשן פיגר של מנחם בגין, כדור עץ ריחני מהר געש ביפן , בקבוק של מיץ דלעת , שזה למעשה מיץ תפוחים עם מחית דלעת, יש לי את זה רק בשביל הפקק שנראה כמו דלעת
נ.ב אני אוהב אבקת זיפ וממש חבל שלא מוכרים את זה יותר

Shiri from the block

Active member
רואים שלא הכנת מיקסטייפ בחיים שלך|שפם|
הפואנטה היא לא לשים שירים שהבן אדם מכיר. את מנסה להכיר להם משהו שאת אוהבת. אבל כולם פה במילא היו כאלה קשים עם השאלה הזאת אז אמרתי להם פשוט לבחור 3 שירים שהם אוהבים. אז הייתי בטוחה שאת תשימי איזה בריטני/בקסטריט וממש אכזבת!
סבבה יא קרצייה אז אני עונה על זה עכשיו:
1. BSB - No One Else Comes Close
2. BSB - I'll Never Break Your Heart
3. BSB - All I Have To Give

לבריטני אין ממש שירים רומנטיים יותר מידי אבל נגיד I Will Be There

אני מעדיפה את פייב על שניהם:-P:
בסדר הם גם אחלה
אהההה חוצפנית! אני יותר רגילה ממך זה מה שבטוחחח

וואי, איזו תשובה יפה!
תודה! :-]

יכול להיות שכבר הסברת ואני אגיע לזה, אבל אם לא - תוכלי להזכיר לי?
בפרקים של "מה היה קורה עם" ומוניקה עדיין הייתה שמנה, היא ניסתה לפתות את חבר שלה רוג'ר שישכב איתה ויקח לה את הבתולים, אז היא הכינה לו קוסקוס ואמרה שאם אוכלים את זה עם הידיים זה חושני ומגרה חחחח
ניסיתי עכשיו לחפש את הפרק איזה שעה ולא מצאתי ביוטיוב, אבל מצאתי ציטוט חחח
Monica: And then we’re gonna have a little Middle Eastern cous-cous. Something we can eat, with our hands.
Dr. Roger: Y’know, it’s funny, but when we were studying communicable diseases…
Monica: No-no-no, no! It’s sensual!
Dr. Roger: Ohh! Didn’t know! Okay!

זהו 😂

ומה עם הילדים שדיברו על זה?
חחחחחחח
די כבר בשבועות האחרונים יצא לי לדבר על הנושא הזה עם יותר מידי אנשים ואז אני סתם מתעצבנת, ועדיין אני לא יכולה שלא לענות לך, אבל זה יגרור המשך דיון על הנושא.... קיצר, אני אוותר הפעם :-] אבל מי שבאמת מעניין אותו האמת יילך ויקרא את התסריטים מבית המשפט ולא לרכילות סתמית שרק מנסה למכור כמה שיותר עיתונים.

יעל גרובלס היא ישראלית שנולדה וגדלה בישראל. היא פשוט נולדה לאבא אוסטרי ואמא צרפתייה אז השפה שהם דיברו ביניהם הייתה אנגלית ולכן יש לה מבטא כזה טוב.
ונטלי פורטמן (שאני לא אוהבת בכלל) נולדה בישראל עד גיל 3 ואז עברו לארה"ב, אבל היא כן למדה באוניברסיטה הפתוחה בירושלים וראיתי ראיונות שלה מדברת עברית אז היא יודעת פחות או יותר, אבל היא לא נחשבת ישראלית בעיניי

LeAnnDyIan

Well-known member
סבבה יא קרצייה אז אני עונה על זה עכשיו:
1. BSB - No One Else Comes Close
2. BSB - I'll Never Break Your Heart
3. BSB - All I Have To Give

לבריטני אין ממש שירים רומנטיים יותר מידי אבל נגיד I Will Be There
עדין נכשלת כי בחרת שירים גרועים!|שפם|
בעצם את All I Have To Gove אני אוהבת אז אני אסלח לך!
וסתמי, Born To Make You Happy של בריטני זה השיר הכי טוב שלה! (ביחד עם סינדרלה) וזה שלא בחרת בו מציב את החברות שלנו במשבר!
אהההה חוצפנית! אני יותר רגילה ממך זה מה שבטוחחח
אין לי דרו צוחקת מספיק חזק בשביל זה, אבל אני אנסה

רגילה מיי אס.

didalf

Well-known member
וסתמי, Born To Make You Happy של בריטני זה השיר הכי טוב שלה! (ביחד עם סינדרלה) וזה שלא בחרת בו מציב את החברות שלנו במשבר!
כאילו זה קשה:-D
אבל באמת אחד השירים היפים של בריטני. אני מופתעת שאני מסכימה איתך על שיר8-*

LeAnnDyIan

Well-known member
כאילו זה קשה:-D
אבל באמת אחד השירים היפים של בריטני. אני מופתעת שאני מסכימה איתך על שיר8-*
את מדברת על Born To Make You Happy או על Cinderella?
ואגב גם החברות שלנו הייתה ניצבת בפני משבר (או שעדיף להגיד משברים?) אם לא היית מנסה לעזור לי עם המחשב שלי!

למעלה