Say no to this... פברואר 2021 – סיכום חודשי 😷🎭🌊⚛️🌠💘

Shiri from the block

Active member
וואו תשמרי עליה מצאת אוצר!!!:-D
לגמרי!!! אני יודעת :LOL:
היא לגמרי התאהבה בפולקלור אבל לא הייתה מוכנה לשמוע שום דבר אחר, ואז הצלחתי לגרום לה לשמוע RED אחרי הרבה שיכנועים ואז גם בזה היא התאהבה אובייסלי, ואז יצא אברמור אז היא חזרה לזה+פולקור חחח
אני מנסה עכשיו לגרום לה להתאהב ברפיוטיישן אבל זה לא ממש עובד. 1989 היא יותר זורמת איתו.
לאט לאט.... |זורו|

nerdkey treky

Active member
לא הבנתי על מי אתה מדבר.
תרשום בספויילר
הכרתי אותה מהאי וזה הכי מוזר לראות אותה ככה באנגלית. היא הייתה גם בכמה פרקים של REIGN אני חושב.
לא זוכר איזו עונה, אבל גם שם יש "ישראלית". אז שירי מהרחוב רואה שתי סדרות שבשתיהן יש ישראליות לשעבר

Shiri from the block

Active member
הכרתי אותה מהאי וזה הכי מוזר לראות אותה ככה באנגלית. היא הייתה גם בכמה פרקים של REIGN אני חושב.
לא זוכר איזו עונה, אבל גם שם יש "ישראלית". אז שירי מהרחוב רואה שתי סדרות שבשתיהן יש ישראליות לשעבר
כן אני יודעת שענבר לוי משחקת בלוציפר :-]
הבנתי שהיא מגיעה בעונה 4...?
גם יש וידיאו של יעל וענבר מדברות באינסטגרם לייב והן מדברות באנגלית בשביל כל המעריצים וזה מצחיק חחח

מילי08

Well-known member
רציתי להגיב על העמודים שנותרו לי אבל אני עייפה ונראה לי שהשבוע לא יהיה לי זמן. אז אני אעשה ניק ואחזור לזה מתישהו.
סתם שתדעו, כי אני יודעת שלא ישנתם בלילה בגלל זה

LeAnnDylan

Well-known member
בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- פילם
יואו תגידו גם לכם קרה שהגנבתם את המצלמה של ההורים לבית הספר בלי שידעו וצילמתם מלא תמונות עם החבר'ה ואז שהלכתם לפתח, גילתם שצילמתם על תמונות שכבר צולמו וכל התמונות נהרסו? לא? גם לי לא...
🟣מהו המקום האחרון שביקרתם בו (לפני הקורונה)-ישראללל אין כסף לטוסס
בסדר, ואיפה בישראל???!
אמממ ואפשר לזרוק את לינדה, מייז ושרלוט מלוציפר גם לחבילה 😊
חמורה! את תשימי את טרשת ראשונהההההה!!!:-[
אז נלך על הקיטש: במה אתם הכי חושקים? 😈
בטום אליס בלבוש מינימלי.
צערי הרב מאוד Cant stop the feeling של האקס הבוגדני של בריטני(שבעיקרון אני גם אוהבת את השיר הזה. לצערי בעעע)
ואיפשהו בכל זה לא בחרת שיר של בריטני. אחח איזה פאתט. אותך לבריטני!!
חחחחח אני אלופה בשטויות האלה XD
אמאל'ה מלחיצה.
מזל שאני לא יוצאת איתך כי אני מעדיפה את כל הדברים שאת לא רוצה שאני אעדיף:-D:-D ברוק הצילה את החברות איתך!!:-D
מהו שילוב האוכל שאנשים אחרים אוהבים שאתם לא מסוגלים לסבול? צ'יפס ומיונז?
אהעאהעה אני לא מעריצה גדולה של צ'יפס באופן כללי, אבל אם כבר אני מזמינה צ'יפס במקדונלדס (פעם בשנה) אני אוהבת עם מיונז והרוטב חמוץ מתוק שלהם|יאמי|
עניתי בשאלה הקודמתתת
עוד קורבן של הבנת הנקרא
יאא שירי בלוק טוב שחזרת האדם עם הטעם הכי טוב פה|זורו||מאוהב|
אמאלה יצרנו מפלצת.
אמאלה שכחתי איך משרשרים מה זהההה
מטרילה סדרתית

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זכור לי במעורפל, זה הזה עם ההנה באה הרכבת בואו ילדים לשבת? או שזו רכבת אחרת?:-P:
לא. רכבת ההפתעות זה זה:
זמן חופשי נוצר כשאתה בוחר ליצור אותו.
אם אני מחליט לוותר על דברים שאני רוצה או צריך לעשות, אז כן.
אני יכול ליצור המון זמן חופשי אם אני אתפטר ואפסיק את הלימודים שלי.
אפשר גם שירי פרידה. כאילו, אהבה נכזבת זה גם סוג של אהבה. אני לא מאמינה עליכם, יש בעולם איזה טריליון שירי אהבה ואתם לא מסוגלים לחשוב על אפילו 3 שאתם לא שונאים? באמת? |חבול| (ועוד שניה לפני זה אמרת שאתה בחור רומנטי|שפם|)
קודם כל רק להבהיר כי זה נראה לי כמו טעות - אני לא אמרתי שאני בחור רומנטי. כי אני ממש לא בחור רומנטי.
אני כן אמרתי שאני "סאקר בשביל דברים רומנטיים חמודים"
אז נכון שהגיוני שזה יכלול גם שירי אהבה, ואני באמת נראה לי נהנה גם משירים רומנטיים, אבל שירים נוטים להכנס לי באוזן אחת ולצאת מהשניה (אני מניח שזאת הסיבה שיש לנו שתי אוזניים ולא רק אחת)
כלומר אני נוטה לא לזכור שירים מעבר לשניים האחרונים ששמעתי.
וואו, הפכת ללונה ליון. ברכותיי.
עוד לא קראתי כיצד ליון או לונה הגיבו, אבל כן קראתי את התשובות שלך וזה היה נראה כאילו גם לך נמאס מהשאלות על יום האהבה.
השאלה אם זה רק חוסר אהבה. נגיד, האם אתה מוכן לתת צ'אנס למישהו שלא ראה באפי בכלל? (ולקחת סיכוי שאחרי שיראה לא יאהב?)
כן, אני אתן צ'אנס
זה היה פרזנט פרוגרסיב.
זה נשמע כאילו את קצת פרזנט סימפל...:cool:
דווקא בזה אני מסכימה איתך. אני אוהבת בננה לבד. שוקולד קצת פחות (אלא אם כן זה קינדר)
אבל סיכמנו שאסור לנו להסכים על משהו כי זה יכול להיות סימן לאפוקליפסה
הייתי בטוחה שאתה היחיד שיענה על השאלה הזאת בלי משהו מוזר כי זכרתי שאתה לא משלב דברים, ובגדול לא פודי בכלל. אבל כמה מפתיע שטעיתי ואתה אכן מוזר.
זכרת נכון שאני לא משלב דברים בדרך כלל.
אירוע הקוסקוס בלחם היה בחדר אוכל בצבא שבו לא היה שום דבר שנראה בעיני אכיל חוץ מלחם, אבל הרגשתי שאני חייב להוסיף ללחם משהו והיה נראה לי שאני אשרוד את הקוסקוס אם הוא יהיה בתוך לחם.
קחי בחשבון שהמוח שלי בצבא היה יותר דפוק מהרגיל.
אם זה לא הדבר הכי רנדומלי, אני רוצה תמונה של משהו רנדומלי יותר! אל תרמה באחת השאלות הבודדות שבחרת לענות עליהן בשאלון הזה!
רק על שאלה אחת לא עניתי לדעתי.
וקשה פשוט להחליט מה הדבר הכי רנדומלי. אני חושב שבחרתי במשהו שבהחלט בין הדברים הכי רנדומליים. אבל אם אני אחפש מי יודע מה אני אמצא.
יש לי שתי ערמות של ספרי ילדים באנגלית שזה בעצם 6 ספרי ילדים וכל אחד מהם ב6 עותקים זהים. יש כמה תמונות של פרחים שמודבקות לתקרה. יש משהו מוזר שנראה חצי דרך בין בבושקה קטנה לנחום-תקום אבל זה לא זה ולא זה ואין לי מושג מה הקטע שלו, יש עליו ציורים של חיות וילדות. יש חמש זיקוקים כאלו ששמים על עוגת יום הולדת (הם כאן כבר איזה שנה וחצי ועברו הרבה ימי הולדת של אנשים במשפחה שיכלתי להשתמש בהם). אבל אלו דברים שאני לא צריך לפתוח מגירות, ארונות או שקים כדי למצוא. אם אני אפתח דברים אז רמת הרנדומליות תעלה פלאים.
אפשר לומר שאני לא לזלי ממחלקת גנים ונוף. ואני גם לא לא זה.
חלק מהדברים שהוא קשקש עליהם לא הבנתי כי אני לא מכירה את הפילמוגרפיה שלו. אבל אני אוהבת את המבטא שלו והוא חמוד.
אוקי, את מקבלת אישור מנהל (עד עכשיו הייתה כאן בלי על ויזה זמנית ובלי אישור מנהל) ו150 נקודות תפוז
האמת שלא כל כך. אין לי בעיה עם להעלות שאלון ראשונה אבל אני לא כל כך אוהבת לענות ראשונה כי אז אני לא יכולה לגנוב תשובות מאחרים:-P: (ובאחרים אני מתכוונת לאנשים שאשכרה עונים על השאלות|שפם|)
על איזה שאלה לא עניתי? (חוץ מהאחת ההיא)(ואולי עוד אחת)
זוכר את הסצינה הזאת?

שורה טובה, אבל אני לא זכרתי
ראיתי את הסרט לפני המון זמן. אני זוכר מנוע של מטוס ואת הקטע הזה:
1612812005935.png
זה נראה כמו חידה.
אם מסובבים את העיגול למשקל הנוכחי שלי ומזיזים את הדרדרס למילה Miracle נפתחת הכספת לאוצר הגדול ביותר שלי.
או משהו כזה
האנדרקאבר ברדיט ראיתי שגם אחרים עשו וזה חמוד, אבל פספוס בעיני שלא מראים תגובות של אנשים למה שהוא כתב (למרות שאולי אנשים לא הגיבו כל כך).
לא חשבתי על זה, אבל זה יכול להיות מצחיק באמת
אנשים (גם אני) מתים על הקטע שהוא אומר I drink tea darling
אתה מנסה לעצבן את דילן בכוונה? :-D
אני מודה שלפעמים אני מנסה לעצבן את דילן בכוונה (אני קראתי לה פרזנט סימפל למעלה) אם כי נראה לי שהיא מנסה לעצבן אותי יותר.
אבל העניין עם הא' בדרו ברימור {אני כתבתי בארימור} היה טעות תמימה. יש לי נטייה להוסיף א' לשמות (בשרשור אחר היום כתבתי דני פודי בהתחלה בתור דאני פאדי)(אני אפילו לא צוחק בעניין הזה)(אבל זה הרגיש לי לא נכון אז בדקתי)
בפעם האחת שכן נתתי לילד להעתיק כי הוא לחץ עליי נתפסתי וקיבלתי אפס;-(
מניאק מעצבן.
אני באופן כללי נתתי למי שרוצה להעתיק ממני, כלומר לא החזקתי את המבחן באופן שלא יאפשר לאנשים לראות, אבל גם ככה שזה לא יסכן אותי.
במקרים חריגים לאנשים מסויימים ובנסיבות מסויימות גם עזרתי טיפה לאנשים ("צריך למצוא זווית חיצונית למשולש").
והייתה פעם אחת בתיכון שאני אזכור לעד שבמבחן אני ישבתי בשורה שלישית ומישהו שישב בשורה בשורה ראשונה באמצע, הסתובב אלי ושאל אותי שאלה על המבחן. המורה הייתה קרובה אליו פי שניים ממני אז כמובן שהיא שמעה אותו. אבל גם לא היה לו אכפת.
וקטע מוזר זה שהוא היה הבן של המחנכת שלי מהחטיבת ביניים.

didalf

Well-known member
אם אני מחליט לוותר על דברים שאני רוצה או צריך לעשות, אז כן.
אני יכול ליצור המון זמן חופשי אם אני אתפטר ואפסיק את הלימודים שלי.
או לראות פחות סדרות ולהשקיע יותר זמן במקום שבו מדברים עליהן.

אירוע הקוסקוס בלחם היה בחדר אוכל בצבא שבו לא היה שום דבר שנראה בעיני אכיל חוץ מלחם, אבל הרגשתי שאני חייב להוסיף ללחם משהו והיה נראה לי שאני אשרוד את הקוסקוס אם הוא יהיה בתוך לחם.
:-D:-D|חבול|

וקשה פשוט להחליט מה הדבר הכי רנדומלי. אני חושב שבחרתי במשהו שבהחלט בין הדברים הכי רנדומליים. אבל אם אני אחפש מי יודע מה אני אמצא.
יש לי שתי ערמות של ספרי ילדים באנגלית שזה בעצם 6 ספרי ילדים וכל אחד מהם ב6 עותקים זהים. יש כמה תמונות של פרחים שמודבקות לתקרה. יש משהו מוזר שנראה חצי דרך בין בבושקה קטנה לנחום-תקום אבל זה לא זה ולא זה ואין לי מושג מה הקטע שלו, יש עליו ציורים של חיות וילדות. יש חמש זיקוקים כאלו ששמים על עוגת יום הולדת (הם כאן כבר איזה שנה וחצי ועברו הרבה ימי הולדת של אנשים במשפחה שיכלתי להשתמש בהם). אבל אלו דברים שאני לא צריך לפתוח מגירות, ארונות או שקים כדי למצוא. אם אני אפתח דברים אז רמת הרנדומליות תעלה פלאים.
חחח מה לעאזאזל:-0:-D

אפשר לומר שאני לא לזלי ממחלקת גנים ונוף. ואני גם לא לא זה.
חחחחח הסרטון:-D
אני גם קצת אגרנית אחותי מתחרפנת מזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ידעתי שאת חננה😂
קצת מצחיק שאת כותבת את זה מעל גיף של דרו שנראה לי שלפחות בהווה נהנית להיות חננה
פעם זה קרה לי, מישהי ישבה מאחורי והתעקשה לקבל מידע, המורה שם לב לזה, התקרב בכעס ואמרתי לו שרק נתתי לה מחק. כאשר בפועל היה לי עט....
אני מניח שזה לא היה קורה אם היית עונה על כל השאלות (שבמבחן)(אני לא מדבר על משהו אחר...)
הרבה הרבה לפני הקורונה והלחץ מחיידקים, אני זוכרת שהשתדלתי כמה שפחות לדבר בטלפון ציבורי, כי להחזיק ביד ולהצמיד לאוזן ולפה מכשיר שכל כך הרבה אנשים אחרים נגעו בו... 8-{8-{8-{ רק מהמחשבה על זה בא לי לעבור מקלחת טיהור
הרבה הרבה הרבה הרבה לפני הקורונה כבר די נעלמו כל הטלפונים הציבוריים. פעם אחרונה שהשתמשתי באחד היה כשהייתי בתיכון.
וזה היה לפני הרבה זמן... (שיט אני שונא כשאני מוכיח לעצמי שאני זקן)
אני רוצה יחסים כמו הדוקטור העשירי ורוז! הם היו כאלה חמודים ביחד. שיעשעו זה את זה, קצת מאוהבים בסתר ובעיקר חברים טובים |מאוהב| |מאוהב|
ואם מדובר על קשר רומנטי, אז באפי ואנג'ל בזכות התשוקה (בעיקר מכיוונה של שמ"ג. דיוויד הוא רק עציץ יפה)
מערכת יחסים כמו של הדוקטור ורוז מדוקטור הו |ספוילר| את מתכוונת שבסופו של דבר את עוברת לגור עם השיבוט שלו במימד אחר?
ו|ספוילר| באפי אני נוטה להיות נטרלי בדיון שבין באנג'ל וספאפי, אבל אני כן שמח שבחרת במערכת יחסים עם אנג'ל. ועציץ יפה זה דבר חשוב מאוד.
כמו שאת רואה... גם אני עונה באיחור. וניק עדיין לא סיים לעבור על הסיכום החודשי הקודם. אחד היתרונות המעטים בפורמט הזה, הוא שאפשר עדיין לחזור לשרשורים ישנים ולהקפיץ אותם
אבל הגעתי לכאן. יאיי!!!
אם כי דילגתי על חלק גדול של השרשור כדי להגיב לאנשים שמגיבים לי ואני צריך עוד לחזור לתחילת השרשור ולהגיב לתשובות המקוריות שלכם...
(אני כל הזמן קיוויתי לבידוד שבו יהיה לי זמן להשלים דברים כאן, אבל כבר קיבלתי חיסון שני וזה אומר שאני לא אמור להכנס יותר לבידוד)
כנ"ל. היה חמוד מאוד [הסרט היירספריי]
גם אני אוהב.
כמובן קודם כל השירים
אבל גם זאק אפרון

*מסתבר שקריצה זה משהו שלא נראה טוב כל כך בגיף

*כאן זה אפילו יותר רע
ייאי, הצלחתי לענות על עוד עמוד! לא יודעת למה יש לי צורך לעדכן אתכם במאורע :-]
גם אני הייתי מודיע בשמחה אם בעצם הייתי מצליח להגיב על עמוד שלם (קצת קשה כשאתה מחפש גיפים של זאק אפרון תוך כדי)

למעלה