Say no to this... פברואר 2021 – סיכום חודשי 😷🎭🌊⚛️🌠💘

didalf

Well-known member
Your wish is granted
יאיי. עכשיו אני ספיידרפיג

אה, באסה:-( מקווה שאחרי שני אלבומים בהסגר היא תחליט שבא לה לראות עולם ותבוא להופיע איפשהו קרוב אליך.
אמןןןןןןןןןןןןןן|הלוואי||הלוואי||הלוואי|

שמעת?:-D
אני אעשה איתך עסקה, תבואי את לבקר, כשלטיילור תהיה הופעה איפשהו באיזור, תחסכי על מלון ותקבלי B&B
חח כן אמרת שאת מכינה סופגניות ועוד דברים נראה לי אמרת.
ואני כבר במטוס, תזהרי:-P:

לקחתי את זה בחזרה. אני לא שוכבת עם פסטות עם קינמונים8-{
בצדק.

LeAnnDylan

Well-known member
יאיי. עכשיו אני ספיידרפיג
:-D אז צריך לשנות לך את השם שוב. אני לא יודעת שעדי ספיידרפיג וואנקרו יספק אותי כי החזיר הוא ישות בפני עצמה, לפני ההייבריד שהבאת עכשיו אז את עדין תצטרכי להיות עדי חזיר ספיידרפיג וואנקרו עחס"ו
אהבתי את עח"ו יותר:-(
חח כן אמרת שאת מכינה סופגניות ועוד דברים נראה לי אמרת.
אהה טוב, בסדר. אכין לך סופגניה:-D
ואני כבר במטוס, תזהרי:-P:
תעשי בדיקת קורונה לפני:-P:
סתם ברצינות אבל, כשהכל יחזור לנורמל, באמת שאת מוזמנת באהבה|לב|

didalf

Well-known member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עסוק מאוד עם עבודה ועם עבודה להגשה
אבל ממבט חטוף בשרשור עושה לי רושם שאני לא מקבל מספיק הערכה על כך שהעלתי את השרשור שעה אחרי כניסת חודש פברואר. (וזה למרות שכאמור אין לי זמן פנוי)

או שאתם כועסים כי בגלל שפרסמתי את זה בכזאת שעת לילה נתתי לדילן יתרון בליצור שאלון...
ומצחיק אותי שהשרשור הקודם עדיין נעוץ.
זה כי יש אנשים שעדיין לא הספיקו לקרוא את כולו ושואפים לעשות את זה למרות שברור להם שזה יהיה נס אם הם יספיקו לקרוא את כל מה שאתם כותבים בשרשור הזה.
*וכן, אנשים זה אני. מותר לי לפנות לעצמי בתואר אנשים.

didalf

Well-known member
אבל ממבט חטוף בשרשור עושה לי רושם שאני לא מקבל מספיק הערכה על כך שהעלתי את השרשור שעה אחרי כניסת חודש פברואר. (וזה למרות שכאמור אין לי זמן פנוי)
אכן מרשים

או שאתם כועסים כי בגלל שפרסמתי את זה בכזאת שעת לילה נתתי לדילן יתרון בליצור שאלון...
לא זה אחלה שדילן עשתה שאלון הבעיה היא שפרסמת את זה בשעת לילה שלמחרת עבדתי מהמשרד והייתי צריכה לחכות כל היום להגיע למחשב בבית|שפם|
זה כי יש אנשים שעדיין לא הספיקו לקרוא את כולו ושואפים לעשות את זה למרות שברור להם שזה יהיה נס אם הם יספיקו לקרוא את כל מה שאתם כותבים בשרשור הזה.
חחח לט איט גו תתמקד בשרשור החדש.

Lhuna3

Well-known member
אכן מרשים
הנה עוד קצת הערכה

tenor.gif

או שאתם כועסים כי בגלל שפרסמתי את זה בכזאת שעת לילה
לא זה אחלה שדילן עשתה שאלון הבעיה היא שפרסמת את זה בשעת לילה שלמחרת עבדתי מהמשרד והייתי צריכה לחכות כל היום להגיע למחשב בבית|שפם|
ואני הייתי צריכה להתאפק יום שלם עם השאלון למרות שעבדתי מהבית|שפם|
חחח לט איט גו תתמקד בשרשור החדש.
וגם בפרק החדש של שיימלס.
(ורק אח"כ כל העבודות שלך.)

LeAnnDylan

Well-known member
תאכלב הייתי מחמיאה לך אם הייתי יודעת בכלל איזה יום היום. אבל עכשיו כשאתה מצין את זה, אז באמת כל הכבוד לך.
אבל גם לא כל הכבוד לך על זה שאתה נוטש אותנו.
למי אכפת מעבודה|שפם|
אלא אם כן הבטחת למישהו אחר לעשות שאלון, למה שמישהו יכעס8-*
זה באמת משנה מי עושה שאלון?|תוהה|
אני בעיקרון חוששת מעדי שתצעק אם יש שרשור סיכום בלי שאלון יותר מכמה שעות:-D
*וכן, אנשים זה אני. מותר לי לפנות לעצמי בתואר אנשים.
בהצלחה עם זה.

LeAnnDylan

Well-known member
ואני הייתי צריכה להתאפק יום שלם עם השאלון למרות שעבדתי מהבית|שפם|
תעשי כמו מילי. כאילו, באופן כללי תהיי קצת יותר כמו מילי, אבל במקרה הזה תעני באיזה הפסקת קפה ואז בערב כשיש לך זמן תגיבי לאחרים.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
פסטה עם סוכר, ויש לי גם פסטה עם קוטג'+קינמון+סוכר.
את בהריון או משהו?8-*
דברים עם פטריות
פטריות זה אלוהי|פטיש|
לייק, אפונה ובטטה ביחד, או סתם דברים שכוללים אחד מהם לחוד? 8-*
גם וגם. אפונה ובטטה זה השטן :sick:
הפואנטה הייתה לכפות שירים שאת אוהבת על הבן/בת זוג שלך. אני רואה את זה כ-"זה מה שאני אוהבת, וכדאי לך גם".
אני לא שמעתי כבר איזה שנה |פנים| אפילו לא שאני מבשלת.

LeAnnDylan

Well-known member

didalf

Well-known member
את בהריון או משהו?8-*
הרגת אותי:-D:-D

אני אומרת שוב, אתם חושבים שפסטה עם סוכר,קוטג' וקינמון זה מוזר, אבל מי שלא ניסה לא יודע!! |פטיש|

החדרת בי את הפחד הזה ועכשיו אני לא יכולה להתנער ממנו. תקחי אחריות על הצלקות הנפשיות שאת גורמת פה לאנשים!
סורי|נחמה|

dilia snake

Well-known member
נשבעת שהקיץ של אביה משמח יותר מהחיים שלך.
בלי שירים ובלי ספרים?!:-0 עדי זה הזמן לפנות לעזרה מקצועית.
נראה לי שלניק יש זמן פנוי לטפל בך.
חלק מזה קשור לזה שעברתי כמה ימים בפחד שאני הולכת להתעוור באחת העיניים, עכשיו אני צוחקת אבל זה היה דיי טראומטי.(ואז הרופאה הרגיעה אותי שהכול תקין, אז היא הייתה על תקן פסיכולוגית או משהו).

למעלה