Say no to this... פברואר 2021 – סיכום חודשי 😷🎭🌊⚛️🌠💘

didalf

Well-known member
🟣שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - עכבר
תוהה אם זה יותר טוב מעז|תוהה|

🔵ספר החודש: אין לי, היה לי חודש נוראי מבחינת קריאה , קודם קראתי איזה ספר נוראי והתחלתי שוב להיכנס למחסום קריאה ואז ניסיתי לקרוא נובלה של סנדרסון ובקושי הגעתי לחצי שלה. ואז לא קראתי בכלל איזה שבועיים-שלושה והתחילו לי בעיות בעיניים, אז גם שכבר רציתי לקרוא לא הצלחתי, בקיצור היה חודש כיפי מכול הבחינות|חבול|. אבל סוף סוף קיבלתי את The Black Echo (הארי בוש הראשון) ואני מתחילה לקרוא אותו לאט לאט.
אוי לא שמישהו יתקן את עדי:-0

🔵למה מצפים בחודש פברואר: שייגמר הסגר הזה, דיי מיציתי כבר.
ממש;-(

didalf

Well-known member
🟣בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- טלפון חוגה ודינוזאור.
צחקתי בקול עכשיו:-D

🔵סדרת החודש: סדרת סרטי MCU
🔵סרט החודש: ת'ור ראגנארוק
🔵דמות החודש: ת'ור
🔵שחקנ/ית החודש: כריס המסוורת'
הכל בחירות טובות מאד|מאוהב|

🔵שיר החודש: לא היה גייז - תמיר בר מארץ נהדרת
וואי זה היה מוזר לא הבנתי מה הקטע.

🟢תארו את יום האהבה המושלם מבחינתכם (כזה שהיה לכם או כזה שאתם רוצים, זה לא באמת משנה)- עם כריס המסוורת'
🟢סיבה/סיבות מטופשות שתפסלו בן/בת זוג פוטנציאלים בגללם (לא דברים משמעותיים, משהו כמו לא ראה אף פעם פאוור ריינג'רס)- שהוא לא כריס המסוורת'
:-D:-D
אני לא רוצה להיות זאת שתבשר לך את זה אבל הוא נשוי עם ילדים.

🟢זוג טלוויזיוני שהייתם רוצים מערכת יחסים כמו שלהם? דיוויד טננט ומייקל שין
|מאוהב|

מסתרקת (יכולה גם עכשיו אבל אין לי אינטרס)
:-D

🔴והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- פסטה עם סוכר, ויש לי גם פסטה עם קוטג'+קינמון+סוכר.
WHAT IS WRONG WITH YOU???????
אני מביאה את זה במיוחד בשביל הכמה שניות האהובות עלי ב-1:57 שהמסוורת' משחק עם הפטיש שהוא לא הצליח לתפוס, ואוונס לא שם לב וממשיך לעשות את הסיבובים עם המגן שלו. אני מניחה שצריך להיות קצת מאוהבים בהם בשביל שזה יצחיק :-D
חמודים|מאוהב|:-D
וגם את זה עם הכריסים אני מכירה|לב| חח איך אני מרוצה ממה שיצרתי ממך|זורו|

didalf

Well-known member
שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם -
דוב. הנה עניתי בשבילך.

"אנחנו לא מוכרים שתייה חמה בגלל התפשטות המוטציה הבריטית" (בעלים של רולדין בת"א, אחרי שניסיתי לקנות ממנו שוקו). בבירור עם משרד הבריאות, התברר שהתקנה הזאת כלל לא קיימת
מה הקשר בכלל?8-*
😯 רמת מוזרות גבוהה!
את איבדת כל זכות דיבור גברת פסטה עם סוכר|פטיש|

Lhuna3

Well-known member
וואי זה היה מוזר לא הבנתי מה הקטע.
זו היתה גם התגובה שלי כשראיתי את זה בתוכנית בפעם הראשונה, אבל אחרי עוד צפיה הבנתי שזה אדיר.
אני לא רוצה להיות זאת שתבשר לך את זה אבל הוא נשוי עם ילדים.
אני יודעת, לא מפריע לי :p
זה מעדן! מי שלא ניסה לא יודע! |פטיש|

didalf

Well-known member
זה מעדן! מי שלא ניסה לא יודע! |פטיש|

dory30

Well-known member
|קדימה|מישהו שיזלזל בטיילור. לא חייבים לאהוב את המוזיקה שלה אבל אני לא אקבל זלזול של מישהו שלא התקדם מאז 2016.
היא לא רעה, אבל אני מעדיף עדיין את שנאיה טווין. גם כשהיא עברה מקאנטרי לפופ, היא שמרה על קשר עין. גם את דיקסי צ'יקס (או כיום דה צ'יקס) אני מאוד מעריך.

didalf

Well-known member
היא לא רעה, אבל אני מעדיף עדיין את שנאיה טווין. גם כשהיא עברה מקאנטרי לפופ, היא שמרה על קשר עין. גם את דיקסי צ'יקס (או כיום דה צ'יקס) אני מאוד מעריך.
במילא אף פעם לא הייתי בקטע של קאנטרי. התחלתי לאהוב אותה כשהיא עברה לפופ. יש כמובן גם הרבה שירים מתקופת הקאנטרי שלה שאני אוהבת.

LeAnnDylan

Well-known member
שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם - עכבר
בעע
בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- לשחק בחוץ?
זה מצחיק ומעציב כאחד.
אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)- אני לא אכין, אני צינית מידי בשביל הדברים האלו.
הפואנטה הייתה לכפות שירים שאת אוהבת על הבן/בת זוג שלך. אני רואה את זה כ-"זה מה שאני אוהבת, וכדאי לך גם".
שלא יקרא ספרים, לא רוצה לצאת עם נעליים.
לא הייתי מתנגדת לצאת עם איזה סטילטו|עקב|
כול דבר מכיל אפונה או בטטה?
לייק, אפונה ובטטה ביחד, או סתם דברים שכוללים אחד מהם לחוד? 8-*
בלי לגלות את הגיל שלכם, תגידו משהו אחד מהילדות שלכם שהילדים היום לא יכירו- טלפון חוגה ודינוזאור.
טלפון חוגה זה באמת ישן, אפילו שגם לי היה כזה. בעצם לא היה לנו אבל בבית של דודה שלי היה.
אבל זה תמיד מצחיק אותי כי זה לגמרי הפך להיות משפט זקן אצלנו במשפחה. כל פעם שדודה שלי הייתה שואלת שאלות זקנות כאלה על טכנולוגיה או מבקשת שנעזור לה עם משהו ואז הייתה מציקה לנו עם זה הבן שלה תמיד היה אומר לה "אמא, תחזרי הביתה לטלפון חוגה שלך":-D
למה מצפים בחודש פברואר: לקבל את החיסון השני (למרות שגם קצת מפחדת)
אם כבר קיבלת את הראשון, ממה את מפחדת?
Bridge over Troubled Water - Simon & Garfunkel
כן כן כן כן!
הייתי שוכבת איתך.
מסתרקת (יכולה גם עכשיו אבל אין לי אינטרס)
:-D אני גם למדתי שפתאום יש שימוש לכל הכובעים שאגרתי שליטרלי אין לי מקום לאחסן אותם אז הם בכל מקום. הייתי צריכה שבוע שעבר להיות איפשהו ולהיראות פרזנטבול והתאפרתי במשך איזה שעה (כי שמתי את המייקאפ היקר ולא את הזול שאני אוהבת ב-5 ד':-P:) אבל לא היה לי זמן לסדר את השיער אז פשוט שמתי כובע וזה היה נראה סביר למדי:-D
כולם אוהבים את ריימונד
תמיד תהיתי מי צופה בדבר הלא מצחיק הזה. עכשיו אני יודעת.
כל דבר עם חריף. וגם: גוואקאמולי, כלומר לקחת אבוקדו שזה דבר נהדר ולקלקל אותו עם דברים שמוסיפים לו.
אני גם לא אוהבת חריף, אבל גווקאמולי לא חייב להיות חריף. בעיקרון אמורים להוסיף לו בצל, כוסברה וחלפיניו/סלסה. אבל אפשר להחליף את זה בעגבניות או אפילו בלי ופשוט להשאיר את הבצל הסגול והכוסברה וזה ממש טעים (כמו הגוואק של צ'יפוטלה|מאוהב|)
קיצר השאלה היא, האם עדין זה בגדר איכס מבחינתך (אם זה לא חריף) או שרק בגלל שזה חריף זה איכס?
והפוך- שילוב לא קשור של דברים שאתם אוהבים לאכול שיראה לאחרים מוזר- פסטה עם סוכר, ויש לי גם פסטה עם קוטג'+קינמון+סוכר.
את דרגה אחת מתחת ללהפוך לניק8-{
מה הדבר הראשון שאתם שותים על הבוקר? 2 כוסות קפה שחור, ואחריהן כוס נס קפה עם חלב שיבולת שועל.
ועכשיו את שילוב של פועל בנין ומטיפה טבעונית קולנית בפייסבוק. שאני לא יודעת מה גרוע יותר (זה או להיות סגנית ניק)
קרטון פיצה ריק מלפני שבועיים.
אני צריכה הסבר. וחושב יותר מזה, מה היה על הפיצה?
אגב, אני גאה בך שלא שמת את התשובות שלך בתיבה.
יאא את זוכרת|לב|
מישהו בבית הזה צריך לזכור אותך.

LeAnnDylan

Well-known member
מהו שילוב האוכל שאנשים אחרים אוהבים שאתם לא מסוגלים לסבול? כל דבר שמכיל רוטב, אני מבקש שיסננו לי. כנ"ל כל דבר שמכיל בצל או שום חי.
ניק, מצאנו לך חבר!!
מהו הדבר הכי רנדומלי שיש בחדר שאתם נמצאים בו עכשיו? סוכריית סטרפסילס שנדבקה לכוננית של הספרים.
ואף אחד לא חשב להוציא אותה?
אתם מכינים לבן/בת זוג פוטנציאלים (או קיימים) שלכם מיקסטייפ עם שירי אהבה. איזה שירים תשימו שם? (תבחרו לפחות 3)- ראו מיקס
הקישור השני שלך לא מוצג לי, איזה שיר זה?
מה?? כל דבר עם פטריות זה הכי טעים שיש מהסוג שלו.
פיצה עם פטריות, בורקס עם פטריות, פסטה עם רוטב פטריות, אורז עם רוטב פטריות, כל דבר עם רוטב פטריות.
סוף סוף אני יכולה להסכים עם לונה על משהו!
פטריות זה החיים|מאוהב|
חייזרים שיקראו את ההודעה שלך יכולים לחשוב בטעות שזה איזה קוריוז שאני המצאתי, ולא משהו נפוץ ומקובל לחלוטין על כדוה"א, אז לידיעתכם חייזרים יקרים: זה לחלוטין נוהג מקובל ונפוץ לשים לימון על שני הדברים האלו. תודה ושלום.
את מתכוונת הבני דודים שלך?
אולי כדאי שתסבירי להם קודם את החיבה המפוקפקת שלך לפסטה עם קינמון|שפם|
על הבוקר גלידה :eek: זה שחיתות ברמה גבוהה.
זה במקום הקצפת:-P: זו גלידה וניל פשוטה לא משהו מושחת במיוחד.
כותבים טלקארד, אבל הוגים טלקארט. למה? אין הסבר.
8-*8-*
אבל הסתיו נגמר מזמן... אתה מתכוון אביביים?
אני חושבת שטכנית הסתיו מסתיים מתישהו בסוף פברואר, אז יש לו עוד איזה כמה שבועות של סתיו.
ורציתי להיות בטוחה במה שאני כותבת אז גיגלתי את זה ויצאתי יותר מבולבלת ממה שאני. לא ידעתי שלכל מדינה יש תאריכי אביב שונים. לייק וטפ. או שבשנים שונות זה מתחיל בתאריכים שונים8-*
הכי קרוב שמצאתי להסבר היה:
הראשון למרץ מסמן את תחילת האביב המטאורולוגי
העשרים למרץ מציין את תחילת האביב האסטרונומי
קרא עוד ב: https://www.weather2day.co.il/content/93/when-does-spring-start
שלפני שניהם זה אומר שיש לו חודש שלם ליהנות מהסתיו.
אבל נגיד כשאני מגגלת מתי מתחיל האביב, זה מה שגוגל נותן לי:
1612203798861.png

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שטכנית הסתיו מסתיים מתישהו בסוף פברואר, אז יש לו עוד איזה כמה שבועות של סתיו.
אוקיי, מישהו צריך לספר לשניכם שבין הסתיו לאביב יש עוד עונה שלמה, שנקראת חורף (באנגלית winter), וזה מה שקורה עכשיו :-D האם הייתם חולים ביום שכיסו את הנושא הזה בגן?

Lhuna3

Well-known member
אם כבר קיבלת את הראשון, ממה את מפחדת?
יש מספר אנשים שאחרי החיסון הראשון קיבלו שיתוק בפנים, ולאחד מהם זה לא עבר בינתיים, זה אמנם מספר קטן מאוד אבל זה קורה. וזה אמנם היה רק אחרי החיסון הראשון ולי לא קרה כלום אחרי הראשון (חוץ מכאבים ביד שעברו), אבל עדיין זה מפחיד אותי קצת שיקרה לי משהו.

הייתי שוכבת איתך.
בלי להיות כריס המסוורת' זה כרגע לא אפשרי.
אני גם לא אוהבת חריף, אבל גווקאמולי לא חייב להיות חריף. בעיקרון אמורים להוסיף לו בצל, כוסברה וחלפיניו/סלסה. אבל אפשר להחליף את זה בעגבניות או אפילו בלי ופשוט להשאיר את הבצל הסגול והכוסברה וזה ממש טעים (כמו הגוואק של צ'יפוטלה|מאוהב|)
קיצר השאלה היא, האם עדין זה בגדר איכס מבחינתך (אם זה לא חריף) או שרק בגלל שזה חריף זה איכס?
הבהרה: אני התכוונתי בנפרד - לא אוהבת חריף, ובלי קשר לזה: לא אוהבת גוואקאמולי.

ועכשיו את שילוב של פועל בנין ומטיפה טבעונית קולנית בפייסבוק.
:-D:-D אני מודה שזה שילוב מוזר.

אני צריכה הסבר. וחושב יותר מזה, מה היה על הפיצה?
פטריות (דה), זיתים, וגם בטטה אבל זה היה ניסוי חד פעמי שלא יחזור (בטטה זה אחלה אבל מסתבר שעל פיצה פחות מתאים).

LeAnnDylan

Well-known member
שם של חיה שמתחילה באות של השם שלכם -|קדימה|עז
לא יודעת למה אבל זה ממש הצחיק אותי:-D אני תמיד הייתי בוחרת בעכביש או עטלף (בארץ עיר)
זה לא רע.
דמות החודש:|קדימה|וונדה ו-ויז'ן
זה שני אנשים שונים?8-*
[אבל גם גורם לי להתקע בתור מוגזם בשביל כמה בלונים]
אוי זה נורא. אני לא זוכרת פעם שקניתי בלונים בארץ אבל פה כל פעם שאני הולכת לפארטי סיטי בשביל בלונים. גם אם יש רק בן אדם אחד לפני בתור זה לוקח להם שנהההההה. באמאשלי אם הייתי מנפחת את הבלונים לבד בפה זה היה לוקח פחות זמן ממש שלוקח להם לשים הליום ולקשור בלון. כמה מסובך זה?!
לכן בשנים האחרונות כל פעם שיש לנו איזה אירוע שמצריך הרבה בלונים (נגיד יותר מ-5) אנחנו קונים מיכל הליום ומנפחים בעצמנו.
כי ראיתי שגם דילן רימתה:-P:
סליחה, אני עניתי בסוף כמו שצריך!
ואם אחד לא טיילור ישתחל למיקסטייפ הזה זה Your Song של אלטון ג'ון כי זה עדיין אחד השירים הכי יפים ורומנטים בעיניי.
כן|מאוהב||מאוהב| בכלל אלטון ג'ון מושלם|מאוהב| אחד השירים שלו שאני הכי אוהבת בעולם זה I Guess That's Why They Call It The Blues. אם מישהו שם לי את זה במיקסטייפ זה טוב כמעט כמו סרט של דרו.
בגדול ולא ריאלי הופעה של טיילור;-(
למה לא ריאלי? קנית כרטיסים להופעה שלה לפני הקורונה, לא? כשהיא תקבע תאריכים מחדש יכבדו את הכרטיס, או במקרה הגרוע קיבלת החזר עליהם ותוכלי לקנות שוב בתאריך חדש שהיא תוציא שיהיה לך נוח יותר. לא?
אבל אני לא אקבל זלזול של מישהו שלא התקדם מאז 2016.
זה מזכיר לי שפעם באיזה דייט אמרתי משהו על ליאן (אפילו לא חפרתי עליה, אובייסלי, כי אחרת הוא היה מבין לא לדבר שטויות) והוא אמר משהו "כן, היא הייתה ממש טובה ביותר ילדה ואהבתי אותה אבל מאז היא washed" לא נתתי לו אפילו לסיים את המשפט, פשוט קמתי והלכתי.
עגבניה בסנדוויץ'8-{ אני מאד אוהבת עגבניות בסלט או סתם ככה אבל בתוך סנדוויץ איכס.
אני גם פחות אוהבת, בעיקר כי זה מרטיב את הסנדוויץ. אבל נגיד לפעמים הבוסית שלי מביאה לי סנדוויצ'ים מסאבווי או משהו ו"שוכחת" שאני לא אוהבת עגבניה אז יש עגבניה בפנים, אבל הם גם שמים כל כך הרבה ירקות בין לבין שזה לא מספיק כדי להרטיב את הסנדוויץ', אבל אני ישר מוציאה אותן ושמה בצד. ואין לי בעיה לאכול אותן כשהן בצד, רק שלא ירטיבו לי את הסנדוויץ!
הדבר הכי רנדומלי אבל שיש לי בבית זה בובה של פו הדוב שיושבת על כורסא בסלון שכיום נקרית "הכורסא של פו". בבית שאין בו ילדים קטנים בכלל.
:-D זה מזכיר לי שפעם בן דוד שלי לקח את אמא שלו ואמא שלי ליוניברסל סטודיוז וזכה בכל מיני בובות ענקיות של היצורים הצהובים עם האוברול והמשקפיים האלה ובארט סימפסון והוא חילק אותם לכל העובדים שלו ובבית שלנו היה בארט שישב על הספה במשך המון המון זמן עד שאח של בן דוד שלי (גם בן דוד שלי, אבל להבדיל מהקודם:-P:) קנה איזה כלב חרמן שאנס לבארט את הצורה והוציא לו את כל הצמר גפן הזה שהיה בפנים ואז בארט נח מנוחת עולמים בפח זבל השכונתי. הסוף.
אמא מכינה לי עוגת גבינה ליומולדת|יאמי|
אפשר להשאיל את אמא שלך לאיזה סופ"ש?
שואו אוף|שפם| יש שם שלג?
האמת היא שלא התכוונתי להשוויץ. אבל בראש שלי כשכתבתי את השאלה רציתי לשאול מהו המקום האחרון שטסתם אליו. אבל לא רציתי שלמישהו כאן יהיה הקיץ של אביה ויגיד שלא טס בחיים אז השארתי את זה מקום כדי שתוכלו לבחור מקומות גם בארץ. אבל אני עניתי על זה כמו שהתכוונתי, כי אחרת בטח הייתי בוחרת באיזה כלא אלקטרז:-D (חברה מהארץ שלא הייתה בקליפורניה אף פעם באה לבקר אותי אז הלכנו לכל מיני מקומות מפוקפקים בקליפורניה כמו זה) וזה קצת פחות פסטורלי. האמת שזה מרגיש כמו לפני שנים אז יש מצב שהייתי במקום אחר אחרי וורמונט אבל אני לא זוכרת כרגע אז שיהיה זה ולצורך ענין, אכן היה שלג, זה היה בטנקסגיבינג.
הנה תמונה שצילמתי כשנסענו לבקתה של בת דודה שלי בהרים. צילמתי דרך השמשה של האוטו אז האיכות בהתאם. אבל זה עדין מושלם|מאוהב|
IMG_9923.jpg
יש פה סרט לא של דרו:-0
מה חשבת על וונדר וומן?
חח כבר דיברנו על זה שאני אוהבת את גל.
אני חשבתי שזה היה סרט חמוד ממש. כולם אמרו לי שזה ממש מאכזב בהשוואה לראשון, אבל אני ממש לא זוכרת את הראשון אז אין לי למה להשוות:-P:
המלאכיות של צ'רלי איט איז.
הייתי שוכבת איתך.
ריקות? למה?8-*
הן לא ריקות. פשוט בסופר מוכרים את הקופסאות האלה של 12 פחיות וזה תמיד במבצע של 3 ב-$5 או משהו כזה, אז את אף פעם לא רוצה לקנות רק אחד שלבד עולה $3.99 אבל אז השותפה שלי צועקת עליי שהיא לא רוצה שאני אשים את כל הארגזים האלה במטבח כי הוא לא ענק ויש לי הרבה יותר מידי מכשירי חשמל שם שהיא מתה להעיף במילא, אז כדי לרצות אותה, אני שמה קרטון אחד במטבח והיתר תמיד אצלי בחדר. זה בתחתית של ארון שבמילא אין לי משהו אחר לשים על הרצפה שלו חוץ מדברים כאלה, אז זה שם.
אם ליון לוקח אותה לדייט זה כנראה יהיה בדיסנילנד כלשהו. (שזה לא רע האמת).
ובטח יקנה לה את המלפפון חמוץ המטוגן הזה שאלוהים יודע למה אמריקאים אוכלים את זה:-D (אבל הוא מוזר אז בדוק הוא אוהב את זה)
מילי את ראויה ליותר!! אל תתפשרי על דיפ פרייד פיקל!! את צ'יפס אנד גוואק בייבי! צ'יפס אנד גוואק!

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי, מישהו צריך לספר לשניכם שבין הסתיו לאביב יש עוד עונה שלמה, שנקראת חורף (באנגלית winter), וזה מה שקורה עכשיו :-D האם הייתם חולים ביום שכיסו את הנושא הזה בגן?
אוי אמאלה, אני צריכה לחזור לישון.
אני דווקא מאלה שתמיד נוזפים באנשים שלא יודעים את עונות השנה (או כיווני השמים). למרות שבתאכלס לפי הגיגול הזה כנראה שגם אני לא תמיד ידעתי כי תמיד התייחסתי למעברים בחודשים שלמים:
דצמבר, ינואר פברואר- חורף.
מרץ, אפריל, מאי - אביב.
יוני, יולי, אוגוסט - קיץ.
ספטמבר, אוקטובר, נובמבר - סתיו.

אבל נשבעת שאני יודעת מתי זה הסתיו;-( נולדתי בסתיו! אני אוהבת את הסתיו!!;-(
ועוד החורף זו העונה האהובה עליי וככה הדחקתי אותה. בעע אני אלך לעמוד בפינה.

LeAnnDylan

Well-known member
יש מספר אנשים שאחרי החיסון הראשון קיבלו שיתוק בפנים, ולאחד מהם זה לא עבר בינתיים, זה אמנם מספר קטן מאוד אבל זה קורה. וזה אמנם היה רק אחרי החיסון הראשון ולי לא קרה כלום אחרי הראשון (חוץ מכאבים ביד שעברו), אבל עדיין זה מפחיד אותי קצת שיקרה לי משהו.
הו, לא ידעתי/שמעתי על זה. באמת קצת מפחיד. אבל אני מניחה שלכל תרופה כלשהי שנמצאת בשוק היום יש אנשים שסבלו מתופעות לוואי שלה. זה אחוז מאוד קטן.
בלי להיות כריס המסוורת' זה כרגע לא אפשרי.
:-D
הבהרה: אני התכוונתי בנפרד - לא אוהבת חריף, ובלי קשר לזה: לא אוהבת גוואקאמולי.
טוב, אני כבר לא רוצה לשכב איתך!
וגם בטטה אבל זה היה ניסוי חד פעמי שלא יחזור (בטטה זה אחלה אבל מסתבר שעל פיצה פחות מתאים).
לכי מפה!! בטטה על פיצה זה מושלם!!|מאוהב| אבל גם תלוי איך עושים את זה. ראיתי מקומות שעושים כמו תפוצ'יפס בטטה כזה כאילו שזה קריספי וזה לא טעים ככה.
צריכים לחתוך לקוביות קטנות ולטגן קצת במחבת על שמן זית ומלח פלפל שיקבלו חצי בישול ואז שמים על הפיצה לפני שהיא נכנסת לתנור וזה מושלם!

didalf

Well-known member
לא יודעת למה אבל זה ממש הצחיק אותי:-D אני תמיד הייתי בוחרת בעכביש או עטלף (בארץ עיר)
הייי לא חשבתי על זה אני רוצה לשנות לעכביש ולהיות ספיידרמן!!!

יאיי|לב|

זה שני אנשים שונים?8-*
חחחחח כן. אחד מהם הוא רובוט.

באמאשלי אם הייתי מנפחת את הבלונים לבד בפה זה היה לוקח פחות זמן ממש שלוקח להם לשים הליום ולקשור בלון. כמה מסובך זה?!
נכון?|חבול| וגם תמיד הם מפשלים עם חלק.

סליחה, אני עניתי בסוף כמו שצריך!
בעצם לא היה חוק שאסור אותו אמן. אז אף אחד לא רימה:-P:

למה לא ריאלי? קנית כרטיסים להופעה שלה לפני הקורונה, לא? כשהיא תקבע תאריכים מחדש יכבדו את הכרטיס, או במקרה הגרוע קיבלת החזר עליהם ותוכלי לקנות שוב בתאריך חדש שהיא תוציא שיהיה לך נוח יותר. לא?
לא, התלבטתי כל הזמן אם לקנות כי זה היה הופעה בפסטיבל ולא הייתי בטוחה אם בא לי, וגם ענייני הקורונה כבר התחילו. בסוף זה בוטל כשאני עוד התלבטתי. ואין לי מושג אם היא תחזור שוב לאירופה ובכלל איזה סוג הופעות היא תעשה עכשיו, כשבינתיים היא הוציאה עוד שני אלבומים.

זה מזכיר לי שפעם באיזה דייט אמרתי משהו על ליאן (אפילו לא חפרתי עליה, אובייסלי, כי אחרת הוא היה מבין לא לדבר שטויות) והוא אמר משהו "כן, היא הייתה ממש טובה ביותר ילדה ואהבתי אותה אבל מאז היא washed" לא נתתי לו אפילו לסיים את המשפט, פשוט קמתי והלכתי.
:-D:-Dכמו שצריך!

אני גם פחות אוהבת, בעיקר כי זה מרטיב את הסנדוויץ. אבל נגיד לפעמים הבוסית שלי מביאה לי סנדוויצ'ים מסאבווי או משהו ו"שוכחת" שאני לא אוהבת עגבניה אז יש עגבניה בפנים, אבל הם גם שמים כל כך הרבה ירקות בין לבין שזה לא מספיק כדי להרטיב את הסנדוויץ', אבל אני ישר מוציאה אותן ושמה בצד. ואין לי בעיה לאכול אותן כשהן בצד, רק שלא ירטיבו לי את הסנדוויץ!
כן בדיוק זה מרטיב את הסנדוויץ'ומגעיל. אני לא לגמרי משוגעת אני יכולה להוציא את העגבניה ולאכול אם בטעות שמו לי זה לא שהייתה עגבניה אז הכל לפח.

:-D זה מזכיר לי שפעם בן דוד שלי לקח את אמא שלו ואמא שלי ליוניברסל סטודיוז וזכה בכל מיני בובות ענקיות של היצורים הצהובים עם האוברול והמשקפיים האלה ובארט סימפסון והוא חילק אותם לכל העובדים שלו ובבית שלנו היה בארט שישב על הספה במשך המון המון זמן עד שאח של בן דוד שלי (גם בן דוד שלי, אבל להבדיל מהקודם:-P:) קנה איזה כלב חרמן שאנס לבארט את הצורה והוציא לו את כל הצמר גפן הזה שהיה בפנים ואז בארט נח מנוחת עולמים בפח זבל השכונתי. הסוף.
חחחחח לא צפיתי את הטוויסט עם הכלב:-D וזה מיניונים היצורים האלה.

אפשר להשאיל את אמא שלך לאיזה סופ"ש?
לא אבל שמעתי שאת גם מכינה דברים טעימים אז אפשר להשאיל אותך לאיזה סופ"ש?
אמא שלי היא לא אופה מטבעה אבל היא מתאמצת לימי הולדת שלנו, חמודה|לב| כאילו היא בחיים לא תכין עוגת גבינה מורכבת סתם כי בא לה.

הנה תמונה שצילמתי כשנסענו לבקתה של בת דודה שלי בהרים. צילמתי דרך השמשה של האוטו אז האיכות בהתאם. אבל זה עדין מושלם|מאוהב|
יאאאאאאא:-0|מאוהב|;-(

הייתי שוכבת איתך.
זה פחות מרגש אחרי שאמרת את זה ללונה לפני דקה|שפם|

מילי את ראויה ליותר!! אל תתפשרי על דיפ פרייד פיקל!! את צ'יפס אנד גוואק בייבי! צ'יפס אנד גוואק!

LeAnnDylan

Well-known member
כמה זמן יש לך?
אני יודעת, לא מפריע לי :p

שאניה טווין היא מלכה, אבל מאז שנפרדה מבעלה לשעבר, היא לא הצליחה לכתוב אפילו שיר אחד מוצלח. שזה ממש חבל כי היא באמת הייתה העלית של הקאנטרי.
הדיקסי צ'יקס הן אהבה בלב|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
הייי לא חשבתי על זה אני רוצה לשנות לעכביש ולהיות ספיידרמן!!!
Your wish is granted

לא, התלבטתי כל הזמן אם לקנות כי זה היה הופעה בפסטיבל ולא הייתי בטוחה אם בא לי, וגם ענייני הקורונה כבר התחילו. בסוף זה בוטל כשאני עוד התלבטתי. ואין לי מושג אם היא תחזור שוב לאירופה ובכלל איזה סוג הופעות היא תעשה עכשיו, כשבינתיים היא הוציאה עוד שני אלבומים.
אה, באסה:-( מקווה שאחרי שני אלבומים בהסגר היא תחליט שבא לה לראות עולם ותבוא להופיע איפשהו קרוב אליך.
וזה מיניונים היצורים האלה.
תודה, משום מה לא הצלחתי לזכור את השם שלהם.
לא אבל שמעתי שאת גם מכינה דברים טעימים אז אפשר להשאיל אותך לאיזה סופ"ש?
שמעת?:-D
אני אעשה איתך עסקה, תבואי את לבקר, כשלטיילור תהיה הופעה איפשהו באיזור, תחסכי על מלון ותקבלי B&B
אמא שלי היא לא אופה מטבעה אבל היא מתאמצת לימי הולדת שלנו, חמודה|לב| כאילו היא בחיים לא תכין עוגת גבינה מורכבת סתם כי בא לה.
איזה חמודה!!|לב|
זה פחות מרגש אחרי שאמרת את זה ללונה לפני דקה|שפם|
לקחתי את זה בחזרה. אני לא שוכבת עם פסטות עם קינמונים8-{

למעלה