Satisfied... יוני 2021 – סיכום חודשי 👊❤️🌵☀️🌈😱🍗🏆💾👻

LeAnnDylan

Well-known member
אגב יש לה יומולדת היום|מאוהב||בלון| לא מאמינה שהיא בת 35:-0
|מאוהב|

רציתי לתקן אותך שלא יכול להיות שכל יום יהיה חודש הגאווה.
אבל כן, נראה לי שאנחנו מצליחים להכניס כמות גאווה של חודש לתוך כל יום בודד.
רק כי לא היה מספיק גאווה בשרשור הזה, ננצל את זה לעשות משהו מועיל

Lion_Heart

Well-known member
איזה וואן שוט?
לפעמים הם משחקים הרפתקאות של מפגש אחד זה ממש כיף, לפעמים זה דיי ספויילרי, אז לא ממליץ לצפות בזה אם לא עברת את כל ה100 פלוס פרקים, יש כאלה שלא קשורים(וזה נפלא, לדוגמא, דמויות מאגדות(פיטר פן, המלכה האדומה, הכובען המטורף ועוד) בספינת האהבה, שילוב של הארי פוטר ו BREAKFAST CLUB...ועוד ועוד), כמובן...אבל צריך לברור ,אני משער
לקחו דמויות משני הקמפיינים וגרמו להם להילחם אחד בשני, היה נפלא!

didalf

Well-known member
אבל זה לא סתם אנשים שמדברים. זה מי שכתב את הספר. בניגוד אליכם (וב"אליכם" אני מתכוונת בעיקר לעדי חו"ס) אני לא קוראת את כל הספרייה הציבורית. אני קוראת מעט מאוד ואלה שאני כן קוראת הם בדר"כ ספרים של קומיקאים או שחקנים שמשעשעים אותי (אנה קנדריק, צ'לסי הנדלר, טינה פיי וכו') ואז לשמוע אותן מספרות את הסיפורים המשעשעים שבספר זה הרבה יותר נחמד מסתם לקרוא אותם. אם מדובר באיזה ספר עלילתי כלשהו אני מניחה שלקרוא זה נחמד יותר אבל שוב, אין לי זמן לזה. זו גם הסיבה שאני אעדיף שיחת טלפון על פני הודעות (כלומר אם מדובר בתחלופה של יותר משורה אחת של מלל).
אה זה האמת שכן אני מבינה.
האודיובוק היחיד אי פעם שהצלחתי להקשיב לו היה הספר של איימי פולר כי זה היה בקול שלה ובדיוק סיימתי פארקס והייתי סופר אובססיבית לסדרה מספיק כדי להקשיב לה וגם היו לה הערות ביניים מצחיקות. והיה פרק ממש חמוד שהוא מספרת על כל אחד מהקאסט וזה ממש רציתי לשמוע בקול שלה|מאוהב|

אבל יש לי שאלה לאלו מכ שכן ניסו (שנראה לי שזה רק אתה ועדי) קפצתם קפצתם או איזה סוג של קפיצה שהרגל לא לגמרי מתנתקת מהרצפה ב-100% כי הרגיש לי כאילו זו לא באמת קפיצה כמו קפיצה בחבל כזה. כאילו הרגיל התרוממה מהקרקע רק לאיזה כמה מילימטרים אז יכולתי להגיע בקלות ל-100 מבלי להתאמץ. אבל נראה לי שאם הייתי מנסה ממש לקפוץ ולהרים את הרגל מהקרעקע למרחק סביר של יותר מ-2 ס"מ סביר להניח שלא היה לי כוח להגיע ל-100. הייתי מנסה עכשיו אבל כבר אין לי כוח. אולי עד שאסיים להגיב לעמוד הזה תהיה לי שוב מוטיבציה.
אה קפיצה של עצלנים כמובן:-D

עונה בשביל עדי- אוקטביה של (החצי הראשון של) עונה 3.
|מאוהב|

נסי לא לראות חי כשאת מנסה לצפות במשחק ספורט בלי להתספיילר מכל מקום;-(
אהה לא, דיברתי על ארץ נהדרת וכאלה. כמובן שספורט רואים לייב. ספורט זה הדבר היחיד בערך שצריך לראות לייב.
אגב בתור מנודים מארץ הקודש, לבוסית שלי ולבן זוג שלה יש בבית מנוי לישראל טי-וי שדרכו הם יכולים לצפות בתכנים של הארץ. היא כל הזמן שואלת אם אני רוצה את השם משתמש והסיסמה שלה כדי לצפות גם אבל אין לי רצון לצפות בשום דבר ישראלי שלא הגיע לנטפליקס/הולו. אבל איכשהו השבוע רציתי לראות את הפרק של הכוכב הבא שנינט ושירי מימון הסתלבטו על אסי ורותם ולמרות שלא צפיתי בזה בלייב אלא בהקלטות של הטמטום הזה. האופציה של ההרצה קדימה הייתה כזאת מעיקה. לא הייתה אופציה נורמלית כמו בהולו של להעביר 10 שניות או חצי דקה קדימה/אחורה. זה כזה להעביר את העיגול האדום קדימה ולקוות שלא הרצת יותר מידי ואז איכשהו זה תמיד מעביר חצי פרק קדימה. היה בזה איזשהו באג וזה גרם לי להבין למה אני לא צופה בשום דבר שמגיע מהארץ. זה היה כזה לא נוח שבסוף התייאשו ופשוט צפינו בזה ככה עם הפרסומות|חבול| (אני לא אמורת שלך בבית אין אפשרות להריץ קדימה כמו אדם מתורבת, אני רק רציתי להתלונן שנאלצתי לצפות בפרסומות מפגרות של מיקי בוגנים ועד ששמו לי פרסומת אחת שאני לא שונאת (זאת של נועה קירל ויהודי לוי לפלאפון) הם החליטו לשים גרסה מקוצרת שלה ולייק סתמו! תביאו לי דור 5!!|שפם|
פייי איזה אפליקציה כושלת. זה כדי שתחזרו לארץ.

באמת בניתי על זה שלא תבדוק, שיט:-D
:-D:-D:-D
לא פלא אבל שלוקח לו נצח לעבור על השרשור הזה עם הבדיקות היסודיות שהוא עושה.

ועוד אחת שאני אוהבת עם אידינה מנזל :
חחחח זה חמוד.

|מאוהב||מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לבכחול|סדרות החודש: פרוייקט מסלול, בייק אוף בריטניה, שולחן לחמישה, המפקדת.
עדיין שולחן לחמישה הישן, או שעברת לריבוט?
|לבכחול|סרטי החודש: אורות ליל שישי והדוקו היום בו עצר הספורט.
הדוקו הזה נשמע מעניין
|לבכחול|ספר החודש: הספר החמישי בסדרה של שיר של אש וקרח.
קריאה חוזרת?
כי את יודעת שאומרים שהספר הבא אולי יצא בשנה הבאה (ואומרים את זה כבר איזה חמש שנים אז זה בטח יקח רק עוד איזה עשר שנים)
|לבכחול|דמויות החודש: ספיר מהמפקדת

|לבכחול|שחקני החודש: כרמל בין מהמפקדת.
זכית ב15 נקודות תפוז
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? רו וג׳ולס מאופוריה.
לא ראיתי את הסדרה (עדיין לפחות)
|גאווה|זוג להט"בי אהוב עליכם בחיים האמיתיים? הראל סקעת ועידן רול בגלל סקעת.
גרמ לי לקרוא עליהם עכשיו. מסתבר שהם התחתנו לפני כמה חודשים.
ורול הוא עכשיו סגן שר החוץ.
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים-

ארנולד וג'וש מפלייז לייק מיי:
|כן| אני מתגעגע אל ארנולד
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? אין לי
לכל הכשרונות שלך יש תועלת?
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? נס קפה וסוודר.
אני חושב שביגוד זה בקטגוריה אחרת מאביזרים. אלא אם כן זה סוודר שרק מחזיקים ביד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו |כתר| מרשים מאוד! גם שאת עומדת בראש הקהילה הזאת וגם המצעד וגם הבת שלך וחברתה!
את השניה שהכי הרשימה אותה בינתיים בשרשור הזה אחרי ליון והשלישיה שלו עם ניל פטריק האריס ודיוויד בורקה!
אני מצטער באמת שאני לא פגשתי זוג הומואים מפורסמים או עמדתי בראש קהילה דתית והתרבתי
אוי זה מבאס אותי גם לשמוע, אני מאוד אוהבת את המוזיקה שלו.
הוא (ודילן) לא סיפקו הוכחות לכך שהוזייר באמת אמר משהו אנטי ישראלי (או פרו פלסטיני). אני חיפשתי ולא מצאתי.
נקודה טובה. עדי|חזיר| כנראה כבר לא אוהבת את אמי.
נו, ותראה לי לטאה אחת שהיתה עושה דבר כזה אדיב וחברי.
לטאה תהיה כנה איתך לגבי זה שאתה לא טוב בלעשו מופעי קסם כדי שלא תלך לקהל גדול יותר ותושפל בגדול.
[השיר אמריקן פאי של דון מקלין הוא] 8:32 דקות. לא חצי מהפקק שלך אבל די קרוב.
אם זה לא מספיק ארוך כדי למלא פקק אז זה לא שווה כלום
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןן|מאוהב|
ממש אני אקרא מחדש. אולי אני אקרא מה שכתבנו אז. אנחנו כאלה יעילים בתקצור.
זה תמיד מוזר כשאני מגיב באיחור של 19 יום
זה אכן זקן.
אני לא מבין איך עברנו כל כך מהר ממצב שבו מילניאלס הם הדור הצעיר לזה שמילניאלס הם זקנים
חחח וואו אתם באמת בפיגור שם. אנחנו כבר מתקדמים עברנו ממגפה למלחמה. אבל בכל מקרה שיעבור בקלות|4U|
בארה"ב הם עוד לא יודעים שאחת מתופעות הלוואי של החיסון היא מלחמה
(אם כי יכול להיות שארה"ב טכנית במלחמה כבר 20 שנה) (לא שאנחנו בדיוק דוגמה לשלום)
לאאא אל תהיי ניק זה לא בריא!
אני נוטה להסכים. כבר שבוע שלהיות ניק בא עם כאבי ראש נוראיים
אני שמחה שכולכם אהבתם את הנשיקה המהממת של טננט ובארומן המהממים |מאוהב|
כמובן.
למרות שיש עכשיו דיבורים על דברים בעייתיים עם בארומן
הייתי צריך לבדוק וזה באמת עפר לרגליו

יאיי סיימתי את עמוד 4

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זוכרים ששמתי את זה ובילבלתי את כולכן
תודה, ובשביל זה אעשה מאמצים (כל החודש)לכתוב שאלון מושקע
אני מזכיר לך שיש לך עוד 10 ימים עד תחילת חודש חדש
ובקשר לביצה הימנית, הנה עוד משהו שלא יענין אותך, לאחרונה למדתי לבשל ביצה חצי קשה חצי רכה מושלמת
אני לא מאמין שזה אפשרי.
אבל זה מזכיר לי שבסדרה Jupiter's Legacy (שאני אולי היחיד כאן שראה) יש מישהו שמכינים לו כל בוקר 100 ביצים קשות למחצה כשכל אחת נלקחת מהמים איזה שניה אחרי הבאה, ככה שהוא יכול לבחור את מידת העשיה הכי מתאימה לו.
אני הייתי עושה משהו כזה לאמא שלי אבל רק עם 3 ביצים. זה סיוט לחלוטין. איך מחליטים מתי בדיוק המים כביכול נחשבים לרותחים?

ועכשיו סיימתי את עמוד 5
איזה כיף שרובו קשקושים קצרים

Lion_Heart

Well-known member
זוכרים ששמתי את זה ובילבלתי את כולכן

אני מזכיר לך שיש לך עוד 10 ימים עד תחילת חודש חדש

אני לא מאמין שזה אפשרי.
אבל זה מזכיר לי שבסדרה Jupiter's Legacy (שאני אולי היחיד כאן שראה) יש מישהו שמכינים לו כל בוקר 100 ביצים קשות למחצה כשכל אחת נלקחת מהמים איזה שניה אחרי הבאה, ככה שהוא יכול לבחור את מידת העשיה הכי מתאימה לו.
אני הייתי עושה משהו כזה לאמא שלי אבל רק עם 3 ביצים. זה סיוט לחלוטין. איך מחליטים מתי בדיוק המים כביכול נחשבים לרותחים?

ועכשיו סיימתי את עמוד 5
איזה כיף שרובו קשקושים קצרים
אל דאגה, השאלון בדרך! אם תרצה ,תקבל אותו מראש לעבור עליו לראות שאני עומד ב "סטנדרטים" של הפורום
וזה לגמרי אפשרי, אני מכין את זה הערב

טוני החתול

Well-known member
מנהל

|לבירוק|שם
: מילי
|לבירוק|גיל: 19
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: בדיוק אוכלת אז לא יכולה לבדוק, אבל נראה לי שאיזה 20 פעם
עברו שבועיים מאז שענית על זה, ואני יודע שאת היית עסוקה, אבל עדיין היה צריך לך זמן לבדוק.
רוב הסיכוי שאם את חושבת שאת יכולה 20 אז בפועל תצליכי יותר.
(נ.ב. מזל טוב על הגיל)
|לבכחול|סדרות החודש: Love sick הנפלאה. מרגיש לי כל כך מזמן..
האמת שהייתה לי כוונה לנסות אותה עוד כשהיא הייתה חדשה. אבל אף פעם לא הייתה גבוה מספיק בסדר העדיפויות שלי.
אבל אולי אני אגיע אליה
|לבכחול|ספר החודש: כבר הרבה זמן אצלי, אבל אני קוראת, נהנית ומתקדמת לא רע עם חומריו האפלים - המצפן הזהוב. נהדר ממש. לשמחתי אני מצליחה להפריד בין הדמויות בסדרה לדמויות בספר.
אחלה. אני זוכר שממש נהנתי מהספרים
|לבכחול|דמויות החודש: קלייר - איירון פיסט. רוב הזמן היתה מעולה וכמו שכתבתי - קול ההגיון המיושב. אבל לפעמים הפרצופים שלה וגלגולי העיניים שלה היו מעייפים
הספקתי לשכוח מהרומן שהיה לך עם איירון פיסט.
חבל שאין (וכנראה לא יהיה) המשך לסדרות מארוול של נטפליקס ואחת הסיבות היא שאהבתי את קלייר באמת שהייתה עוברת בין הסדרות והיה פוטנציאל גדול לדמות באמת.
|לבכחול|שחקני החודש: טום פלפרי (וורד מיצ'ם) איירון פיסט. למרות שמגיע לו להיות גם דמות החודש. עשה עבודה נפלאה
הוא היה גם ממש טוב בעונה 3 של אוזרק (ראית? אם לא אז כדאי לך)
*וקבלי גם 15 נקודות תפוז על כך שלא בחרת בשחקן ודמות שהם אותו אדם.
If you wish to see the truth, then hold no opinions for, or against, anything
זה נכון, אבל מאוד קשה לעשות
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? ריימונד וקווין |מאוהב| אבל האמת שוילו וטארה לנצח |לב-ש|
מי הם ריימונד וקווין?
(אוקי הייתי צריך לפרט לגוגל שהם זוג כדי להבין שזה מברוקלין 99)
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים- בטח עדי וניק כבר מילאו את השרשור בתמונות זימה, אז אני אלך על פשוט וחמוד (כי אני בעבודה ורק זה חסר לי שייכנסו ויראו לא רק מה אני עושה בזמן עבודה, אלא גם מה אני מחפשת :-D)
זה באמת מאוד חמוד (אבל מרגיש שהיה צורך בתמונת זימה בנוסף לזה)
|לבסגול|איזה כישרון חסר תועלת יש לכם? אירגון מדיח אולי? מציאת מקום כמו בטטריס. אבל אין לי מדיח בבית אז זה חסר תועלת.
אבל יש את זה במידה מסוימת גם בארגון הכלים על מתקן ייבוש הכלים (לפחות אם יש פורפורציה רעה בין גודל המתקן וכמות הכלים הנשטפים מה שקורה אצלי הרבה ואפילו יותר אצל אבא שלי)
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? משחק זיכרון עם האחיינית שלי. למזלי היא כבר מספיק גדולה להסתפק בזה. עד לפני כמה שנים הייתי צריכה להמשיך לשחק מחבואים
זיכרון זה באמת משחק כיף. אני בעיקר אוהב כאלו שזה בעייתי כמו למשל יש לנו כזה שהזוגות הם בעל חיים והצאצא שלו וזה מורכב כי זה מבלבל איפה היה התינוק של היעל והתינוק של הבאפלו.
|לבסגול|חברת צעצועים יצרה action figure בדמותכם, עם איזה שני אביזרים היא מגיעה? חתול ומעיל חם
חתול זה ממש נחמד. האם אפשר גם להזיז לו את הרגליים או את הזנב לפחות?
אבל מעיל זה לבוש שכבר אמרתי מרגיש לי כמו קטגוריה אחרת.
|לבצהוב|תמונה/וידאו/בדיחה/עמוד אינסטה שכדאי לעקוב אחריו שתרצו לחלוק- היה משהו שתיכננתי לשמור כדי להעלות אבל כמובן שכחתי ואין לי מושג מה זה היה
עברו שבועיים - נזכרת בנתיים?

didalf

Well-known member
כי את יודעת שאומרים שהספר הבא אולי יצא בשנה הבאה (ואומרים את זה כבר איזה חמש שנים אז זה בטח יקח רק עוד איזה עשר שנים)
1624291079278.png

נקודה טובה. עדי|חזיר| כנראה כבר לא אוהבת את אמי.
90ba97b076d0456aef970026cd21de1e.gif

זה תמיד מוזר כשאני מגיב באיחור של 19 יום
נכון|שפם|

אני לא מבין איך עברנו כל כך מהר ממצב שבו מילניאלס הם הדור הצעיר לזה שמילניאלס הם זקנים
אוף נכון?;-(

ועכשיו סיימתי את עמוד 5
:-0
האם יקרה הנס שבו ניק יעבור על כל השרשור??
מי הם ריימונד וקווין?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היא בחרה בסוף בווילו וטארה אז תראי באפי כבר
הנדסת מדיח זה כישור חיים חשוב מאד! אבל אם אין לך מדיח באמת קצת מבוזבז עלייך.
היא יכולה להתנדב בחגים לבוא לאנשים אחרי ארוחות משפחתיות גדולות ולסדר להם את המדיח להדחה
אז כנראה שפעם הבאה כשהוד רוממותו יאשר לי לעשות שאלון חודשי אני אשדרג את השאלה לכמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת בזמן שאתם לועסים עם עיניים עצומות. שלפחות יהיה מענין:-P:
אני כבר רשמתי אותך לאפריל 2027
וזה נשמע כמו רעיון מאוד מסוכן. זה יהיה כמו אתגרי הטיק-טוק האלו שמדי פעם מסתיימים במוות של אחד האנשים שניסה אותם (בדיוק ראיתי איזו כותרת) (מצד שני זה בטח יהיה משהו חיובי אם נשיג כותרת על מוות כתוצאה מאתגר בתפוז)
מה שאני לא יכולה להתגבר עליו אבל זה אם אני מאזינה לאודיובוק וזה שמקריא זה לא בקול של הדמות של הספר. אז זה ממש מחרפן אותי. הדוגמה הכי טובה זה שהאזנתי לאחד מהספרים של דקסטר אבל זה לא היה בקול של מייקל סי הול וזה היה פשוט נורא ולא הייתי מסוגלת להמשיך מעבר לעמוד אחד.
זה באמת נשמע מעצבן.
אבל בכל מקרה דקסטר היה אחד המקרים הבודדים שלדעתי הסדרה הייתה טובה יותר מהספר.
נגיד הפרסומת של קטשופ עומד לו על הראש
שכחתי לחלוטין מזה. מעולה.
או אפילו הפרסומות של סנדי בר למילקי
היום קניתי ואכלתי מילקי. אני מצליח לעמוד באובססיה המתוארת וקונה רק פעם בכמה שבועות
ואם רוצים עדיין לשמור על נושא סדרות הטלוויזיה אפשר לשים את זה
חחחחחחח מעולה
אני כבר מזמן מרגישה ככה.. זה עצוב. השבוע 3 פעמים היו לי כאבי זיקנה בברך כשהתכופפתי
תשוויצי באמת שאת בכלל יכולה עדיין להתכופף
מגניב. אני לא מצליחה להזיז אף איבר בצורה מגניבה- לא יודעת להרים גבה אחת, לא מזיזה אוזניים, לא מקפלת לשון.. כלום
את יודעת להרים אצבע אחת ככה: |כן|
כי זה הכי מגניב
|כן| ונשאר לקוות שהחלק השני ללא ווידון יצליח לשמור על אותה רמה.
כן. מקווה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אגיב לעצמי במרחק של 12 יום
|לבירוק|שם: ניק ניקולאס-גם-ברוטוס-בעל-החתול-טוני הראשון לשמו
|לבירוק|גיל: 38 בדיוק
|לבירוק|כמה פעמים אתם מסוגלים לקפוץ על רגל אחת: הבוסית שלי בעבודה הדגיהמ לכל הצוות תרגיל שמראה שבני אדם באופן קבוע יכולים לעשות יותר ממה שהם חושבים - איך שעושים את זה כל אחד כותב על פתק כמה פעמים הוא יכול לקפוץ על רגל אחת במשך דקה ואז הוא בעצם עושה את זה. וכולם תמיד מצליחים יותר ממה שהם כתבו. כמובן שבתרגיל הזה הכוונה היא שגם כשהרגל השניה יורת אז חוזרים ללקפוץ על רגל אחת עד שנגרמת הדקה. ואני מנח (אפילו שלא כתבת בפירוש) שהכוונה שלך היא כמה פעמים ברצף.
אז עכשיו אני אנסה (אני לובש גרביים כי אני עומד לצאת עם הכלב ואני לא יודע אם זה ישפר או יקטין את המספר שלי):
הגעתי ל51 לפני הרגל השניה ירדה.
מעניין יהיה לנסות שוב אחרי שאני אחזור מההליכה עם הכלב. אני מניח שאני אהיה עייף יותר אז זה יהיה פחות.
(ניסיתי מאוחר יותר והגעתי רק ל40)
הייתי רוצה לנסות שוב אבל יש לי עכשיו כאב ראש תמידי (כבר שבוע)(אני מקווה שהוא לא נגרם מזה שקפצתי)
|לבכחול|סדרות החודש: The Nevers, סיפורה של שפחה, הפלייליסט של זואי, Marvel's M.O.D.O.K., אהבה, מוות ורובוטים, Special, הרופא הטוב, Everything's Gonna Be Okay, אגדות המחר, באטוומן, Jupiter's Legacy, שלדון הצעיר, The War of the Worlds
נראה לי שהחודש הזה יצא לי לראות פחות סדרות
|לבכחול|סרטי החודש: ראיתי את בקולנוע את הסרט Honest Thief עם ליאם ניסן, אבל חוץ מזה שליאם ניסן הוא שחקן טוב הסרט לא שווה לזיכרון.
ראיתי את הספיישל Inside של בו בורנהאם שאומנם לא מוגדר כסרט, אבל הוא באורך של סרט.
ויש לי תחושה שראיתי עוד משהו מוקדם יותר בחודש וכרגיל אני לא זוכר מה. (אני צריך לעשות את שיטת הפתקים)
|לבכחול|שירי החודש: טוב אני חייב שיר מהספיישל של בו בורנהאם. אפילו שזה רק האודיו.
אף אחד אחר עוד לא ראה את Inside כי אתם מניאקים ומגעילים
בנתיים יצאו הרבה מהשירים באופן חוקי
|לבכחול|ספר החודש: אני שמח להכריז שאני סיימתי (כבר ב1 ליוני) את הספר How to Be a Normal Person שהיה מאוד חמוד בסופו של דבר, אבל בהחלט לקח לי זמן להכנס אליו.
בנתיים אני כבר כמעט מסיים את Carry On (קריאה שלישית)
|לבכחול|שחקני החודש:מספר אחד הוא בו בורנהאם, אם כי לתת לו קרדיט רק על משחק זה ממעיט מזה שהוא גם יוצר, במאי, מעצב, עורך והכל.
אני לא מאמין שכבר עברו 3 שבועות מאז שיצא הספיישל שלו והוא עדיין לא עשה שום ראיון. לא כתוב ולא מצולם. אני קצת שונא אותו (ובעיקר מתאבסס עליו)
|לבכחול|למה מצפים בחודש יוני: קצת מוזר לכתוב את זה עכשיו כי אני כותב באיחור אבל כמובן לוקי. וגם כמובן Love Victor. ריק ומורטי. סיום עונה של סיפורה של שפחה. וכמובן היום הולדת שלי (שוב, קצת מוזר כי אני עונה על זה היום)
כל הדברים שציפיתי להם כבר קרו (האחרון היה ריק ומורטי שהתחיל היום) אז בעצם לא נות רלי שום דבר לצפות לו החודש
|גאווה|מיהו הזוג הלהט"ב האהוב עליכם בטלוויזיה? למה להתקיל בכאלו שאלות קשות... יש כל כך הרבה ואני ארגיש רע על מי שאני אשכח:
איאן ומיקי, קורט ובליין (למרות שעיצבנו אותי ברמות בשלבים מאוחרים), דייויד ופאטריק, ג'וד וקונור (משפחת פוסטר), ג'ק ויאנטו (טורצ'ווד), ג'סטין ובריאן, תום וקאל (איסטסיידרס), וויל וסאני (ימי חיינו), לוק ונואה (as the world turns), ווייט ג'וש ודאריל (אקסית מטורפת), צ'ארלי ומתאוס (Class), דארן ואדריאן (ממלכת החיות), מייסון וקורי (זאב צעיר),כריסטיאן ואוליבר (אהבה אסורה)
מעליב מאוד ששכחתי את ג'וש וארנולד
|גאווה|צרפו איזה גיף להטבי לוהט סתם כדי שיהיה לנו כיף בעיניים-
טוב, נזכרתי בכריסטיאן ואוליבר מסבונייה גרמנית לוהטת אבל את הקטע שאניממש רוצה אני צריך לשים בסרטון אז כיוונתי שזה יתחיל בנקודה המשמעותית של 4:56

ואם כבר אז גם גיף שלהם:
gay kiss 07.gif

ועוד שניים שונים בשביל האיזון:
gay kiss 05.gif

gay kiss 02.gif
מזל שמישהו כאן דואג לגיפים.
|לבסגול|איזה משחק ילדות דבילי אתם עדין משחקים? מונופול נחשב? לא ממש נראה לי דבילי. לא עולה לי עוד משהו.
אני פשוט בוגר מידי בשביל דברים כאלו...
האמת שאני מרגיש טוב אחרי שראיתי שלכמעט אף אחד לא הייתה תשובה טובה לשאלה הזאת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לאדעת ממה אני יותר מופתעת, מזה שהיה לך סיפור שלם לשאלה הזאת, זה שקפצת במשך דקה שלמה או זה שעשית את זה פעמיים:-0
אולסו לחתול קוראים טוני אבל איך קוראים לכלב?
אני עוד צריך לחזור ולראות כמה אחרים הספיקו לקפוץ.
לכלב קוראים לוקאס. הוא אידיוט והוא חמוד והוא טכנית של גיס שלי שלכן זה שמוליך אותו באופן קבוע אבל עכשיו הוא נסע לחו"ל אז אני נאלץ לעשות את זה אחרי הצהריים.
כמעט עניתי על זה פעם שני ואז נזכרתי שהיו דברים שעניתי עליהם מיד
אני מרגישה שאני מפספסת פה משהו 🤔
גם אני הרגשתי שאני מפספס משהו [זה בעניין הממלוקים של נעה תשבי]

סיימתי את עמוד 6 BITCAS

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בעצם כל מה שצריך בשביל להכניס אותך לכושר זה לשאול אותך הרבה שאלות כמו "כמה שכיבות סמיכה אתה יכול לעשות היום?", "כמה רחוק אתה יכול לרוץ?", "כמה בריכות אתה יכול לשחות?" וכולי.
גם על זה בטח עניתי כבר
אתה יכול לבקש ממנה להזמין שני מלווים מסוימים שיקלו עליך את העניין.
זאנדר וג'יילס?
אבל אבל זה בגרמנית (אם כי פעם התגלגלתי לצפות בקו עלילה של אחד מהסקאמים באיזה שפה מעצבנת, נורווגית אולי?)
מי אכפת באיזה שפה הם מדברים אם הם מספקים תוכן איכותי (או טראשי במקרה הזה)
היא ניסתה לנסוע בזמן אבל במקום להגיע לעבר הפכו אותה לצעירה יותר בטעות.
אני שולח את מוביוס לחקור
באמת? הפתעת אותי... אגב, D&D אמנם לא דבילי, אבל הכי משחק ילדים נצחי. נראה לי שזה תופס כאן- אוקיי, אני נאלץ לא להסכים איתך, אני מכיר המון אנשים שמעבר לגיל 30-40 ומעבר לזה שמשחקים את זה, כוללים סלבריטאים(מי אמר וין דיזל ולא קיבל , פלוס מגי סמיתוסטפן קולברט ועוד ועוד ),מה שאני אומר שהדור שהתחיל לשחק את זה לפני 30 שנה, עדיין משחק, אולי זה התחיל כמשחק ילדים, זה כבר לא
ווין דיזל אני יכול לקבל, הרבה אנשים אני יכול לקבל,
אבל המחשבה על מגי סמית' משחקת D&D פשוט הזויה לי מידי לעכל :-D:-D
סצנה נהדרת מ BIG BANG THEORY וכן, הם באמת משחקים מבוכים ודרקונים
הסצנה מהמפץ הגדול הזכירה לי שאני עדיין מקווה שישלבו בסדרה שלדון הצעיר את הפעם ששלדון נסע לראות אותו בכנס
עשית לי פה דילמה נוראית, כי אני בטוחה שזה יהיה מצחיק (מכירה ביצועים אחרים שלו) אבל אני כל כך אוהבת את השיר המקורי ולכן לא מעיזה להקשיב לזה מפחד שזה יהרוס לי אותו ואני אחשוב על זה כל פעם שאשמע אותו.
שאלת השאלות בנושא שירי ווירד אל
לא, כי החוק שלך מאוד לא הוגן, אני מרגישה שזה לא הוגן לקפח דמויות טובות רק בגלל שהשחקן שלהן גם טוב, ולהיפך.
כי זה מאלץ אותך להחליט האם אתה יותר אוהב את הדמות או את השחקן שמגלם את הדמות. זה אמור להיות קשה ובכך לחשל אותכם לחיים הקשים שם בחוץ. (לא שאתם חייבים לצאת החוצה, אבל אם תצטרכו מתישהו)
מגניב? אם זה היה באמת זה היה הדבר הכי טוב שקרה לאנושות אחרי לחם פרוס!! |מאוהב||מאוהב||מאוהב| (אוקיי, בתחום המצומצם של זיווגים בין מפורסמים).
אני זוכר שבתור ילד היה לנו הרבה פעמים לחם לא פרוס שהיינו צריכים לפרוס בעצמנו. אבל אני לא זוכר אם זה בגלל שעדיין לא היה לחם פרוס או שסתם אמא שלי אהבה לקנות לחם לא פרוס.
יש! אני לא צריכה לרפרש לפני שליחה!! 😁 😁 😁
זה התענוג הכי גדול של העולם המודרני מאז לחם פרוס (כי עד כמה שידוע לי טננט ובארומן עדיין לא זוג) (מה גם שיכול להיות שבארומן הרוס)
באיחור אופנתי, אבל ממשיכה. העיקר שאני אופנתית (ועדיין יותר מהירה מניק. נראה לי..)
עשיתי די הרבה התקדמות היום ואני עכשיו רק 8 ימים מאחוריך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D אני צריכה למצוא זמן למצוא זמן לבדוק בעצמי. בראש נראה לי שגם אני סביב ה 10 קפיצות ואז בטח יתכווצו לי השרירים כי אני מנוונת
למצוא זמן למצוא זמן?
אם את מוצאת זמן ל"למצוא זמן" אז האם לא עדיף לנצל את הזמן הזה כדי לעשות כבר את הדבר (לקפוץ על רגל אחת).
את מחסידי אייפון? גם במשפחה שלי יש משוגעים כאלה, ואני לא מבינה על מה המהומה
אני גם ממש לא מבין את הקטע
את בכלל ראית דוקטור הו כדי לדעת כמה זה מענג, הקטע הזה?
אחרי שתראי באפי תעברי לדוקטור הו, רק את 4 העונות הראשונות אחר כך זה מיותר
אנחנו צריכים לקוות שכל זה יגיע לנטפליקס כדי שהיא תראה
אז בעצם אתה נותן עוד דוגמא לעדיפות של הקוף, שיודע לתת הרגשה טובה לאנשים...
זה גם מה שלונה (או מישהי) אמרה. אבל לפעמים צריכים גם כנות.
זה גם מה שאני טענתי (שקופיקו הוא לא נקודה למען קופים)
תכלס אתה צודק
אני תמיד צודק, לא?
יא, מזל טוב לטום. אפשר לקרוא לו טומי (טוב, לא. טומי נשמע כמו ילד מעצבן)
נשאר עם טום
אהההה, אז זה הקטע של הממלוקים.
היא צודקת. אחרי שאנחנו נחזיר, אפשר לבקש גם מהאמריקאים להחזיר שטחים לאינדיאנים
האמריקאים הם נוראיים. אם אנחנו שופטים את עצמנו לפי הדברים הגרועים שהם עשו אז אנחנו באמת יכולים להרגיש טוב לגבי עצמנו.
אבל למה שנשפוט את עצמנו לפיהם?
בדיוק. בעעעעעעעעע
כבשים
זה אומר שלשותפה שלך יש אח/ות ממש גדולים? זה מגניב שהדודה והאחיינית קרובות בגיל
למה את חושבת שהשותפה שלה צעירה?
8-*8-* וואו, מרשים
מזכיר לי שרציתי לשאול את דילן אם היא זוכרת את השמות של כל המחוזות בישראל.
יא, איך אהבתי את הסרט (ווין'ס וורלד ווין'ס וורלד פארטי טיים ווין'ס ווורלד. טוב... זה מה שאני זוכרת)
זה וwe're not worthy כמובן
וזכור לי שהם עשו מין פארודיה על ראפסודיה בוהמית
אבל רגע, הנה כשרון אדיר (ניסיתי לחפש גיף אבל לא מצאתי ונשברתי באופן מיידי, אז תחפשו לבד) טרי ג'פורדס יכול להקפיץ את שרירי החזה שלו. זה יעיל!
זה מאוד סקסי גברים עם שרירי חזה מפותחים שיכולים לעשות את זה.
נו תרשמי בשביל סטוקינג אחרי סלבס. זה כל הכיף באינסטגרם. את לא חייבת להעלות דברים.
בדיוק. בשביל זה אינסטגרם שווה.
אחיינים שלי נעלבים שאני לא עוקב אחריהם אבל הסברתי להם שאני רואה אותם בחיים האמיתיים זה בשביל מפורסים (ושני fan accounts של טום הולנד)(וכמה כאלו כלליים של דברים מצחיקים)
מילייייייייייייי אין לך חור בהשכלה יש לך מכתש שלם!!!! עצרי כל מה שאת עושה ולכי תראי מלך האריות!!!
רגע, השיר הזה של סהר שקישקשת עליו היה ממלך האריות? איזה שיר?
חח יגרועה לקח לי שניה
אני שמח שלא חיפשתי בעצמי כי הייתה לי תחושה שאפשר לסמוך על מישהו אחר.

didalf

Well-known member
אחיינים שלי נעלבים שאני לא עוקב אחריהם אבל הסברתי להם שאני רואה אותם בחיים האמיתיים זה בשביל מפורסים (ושני fan accounts של טום הולנד)(וכמה כאלו כלליים של דברים מצחיקים)
לא אז אתה סתם מניאק. אני עוקבת גם אחרי מעט חברים ומשפחה שאכפת לי מהם.

רגע, השיר הזה של סהר שקישקשת עליו היה ממלך האריות? איזה שיר?
:-0:-0 גם אתה (ברוטוס) ??????????????:-0

למעלה