S14E08

S14E08 ../images/Emo233.gif

- שלושת הפרשים מצאו את האליל. ואני בדמיוני מסוגל לדמיין את ליסי חופרת בכל האי ולא קולטת שעבדו עליה. סתומה. - אלכס, תהיה בשקט. אתם אולי הפסדתם לשבט שהוא יותר חלש פיזית, אבל לפחות שני אתגרים לא היו פיזיים בכלל. ומי ה"גאון" שליהק את ליסי? למה לעזאזל היא באה לתוכנית??? ההסבר ההגיוני היחיד שיש לי זה שאין לה טלוויזיה, ובאופן זה או אחר היא מעולם לא שמעה אפילו על הישרדות. - משימת הריקודים היא בסדר כשהיא סתם עוד אתגר. אבל כמו שהראו לנו בבושרדות, אפשר להחריב באמצעותה עונות שלמות. ארל היה מעולה באתגר. גם שאר חברי השבט היו טובים. הריקוד של ראבו היה סמטוחה אחת גדולה, ונראה לי שהם קצת התרחקו מכללי הריקוד השבטי. - אתגר החסינות: ליסי פאתטית כהרגלה. יאו-מן שולט כהרגלו. מישל, שהייתה טובה מאוד באתגרים קודמים, הייתה הפעם ממש גרועה, אפילו יותר מליסי. בשלב הטלת הכידון, יאו היה היחיד שהזריקה שלו הייתה בכלל שווה משהו. גם בחץ וקשת. - ליסי לא מוקפת בלוזרים... ליסי היא מלכת הלוזרים. לא זו בלבד שהיא גרועה, היא גם לא יודעת להפסיד בכבוד. והיא גם תבוסתנית. היא מהות המילה "לוזר" ובנוסף היא מטומטמת ומעצבנת. האם מי שגייס אותה לקח חשיש מהמתרגמים של הוט??? - רק בפרק הזה התחלתי באמת לשים לב למבטא של אדגארדו. - אני לא מבין למה עד כדי כך התחרפנתי מהטמטום במשפט הידוע לשמצה של ליסי. הרי זה רק הקש ששבר את גב הגמל. סליחה, הגמל מת מזמן. הקש הזה... טוב, לא יודע מה לומר, אבל מישהו מוכן להסביר לי באיזה חור ליסי הייתה בשבע השנים האלה, שהיא מעולם לא ידעה שום דבר על מה שקורה בהישרדות??? אני מתפלא איך היא בכלל ידעה שמגיע המיזוג. דרימז הוא עדיין בור ועם ארצו, אבל כשהוא באותו השבט עם רוקי וליסי הנוראיים, הוא הרבה יותר נסבל. - וכמובן: DING DONG, NOW THE WITCH IS GONE TOO!!!!! לצערי, השמחה לא הולכת להימשך הרבה זמן, כי בפרק הבא מגיע הטוויסט הכי דפוק, אפילו יותר מטוויסט העשירים נגד העניים, וההדחה הכי מעצבנת במשך 14 עונות. דירוג עונתי: כמעט ולא השתנה. 1.) י א ו - מ ן 2.) ארל 3.) מישל
4.) גארי 5.) אדגארדו 6.) בו 7.) אנתוני 8.) סטייסי 9.) אלכס (היה די מעאפן בפרק הזה, וזה מוריד לו קצת) 10.) ריטה 11.) קסנדרה 12.) מוקי 13.) סילביה 14.) ליליאנה 15.) דרימז-לא-זבל-בפרק-הזה 16.) ג'סיקה 17.) אריקה 18.) רוקי
19.) ליסי

S14E09 ../images/Emo233.gif

- הפרומו הצליח להסוות היטב את הטוויסט, במיוחד עם השימוש בוידוי של מישל. אני חושב שסטייסי ובו היו עוברים צד לולא הטוויסט המטופש. - למה לנסות לחדש את טקס המיזוג? כל עשרת השורדים נפגשים איפשהו, ג'ף מודיע שהם מתאחדים ומתחילה ארוחה חגיגית. זהו. אין שום צורך לגוון או לשנות את התהליך. - אוקיי, *זה* למה היה השינוי הגדול. כדי שלא יהיה יותר שבט עשיר ולא יהיה יותר שבט עני. הכול יחזור לימי ראבו הישן, ויהי תוהו ובוהו וחושך על פני תהום. נחשו מהו לדעתי הרעיון הכי טוב לשם של שבט? "דאבו", כמובן (כלומר, לפברק איזו מילה ולומר שזה אומר משהו חשוב בשפת המקום). - "גברת אה-הא" חוזרת לומר אה-הא ולא לעשות כלום. - זה הטוויסט הכי גרוע בתולדות הישרדות. הקבוצה של יאו-מן הייתה צריכה להפסיד בכוונה כדי להדיח את אדגארדו או בו. במקרה הזה, יכול מאוד להיות שהגמר היה אלכס, אדגארדו וסטייסי, במקרה הזה אין לי מושג מי היה זוכה אבל סביר להניח שאדגארדו. אבל כששתי הקבוצות לא מוותרות, ברור שאין סיכוי מול היכולת של יאו ללמוד איך להשתמש בכל דבר, החל מחץ וקשת וכלה במקל המוזר שנעשה בו שימוש באתגר הזה. - וכדי להשלים את הטמטום שבטוויסט הזה, מה שקרה במועצת השבט גובל בתערבות הפקה. הבעייה היא, למה שההפקה תרצה להדיח את מישל? אני הייתי מעדיף להדיח את דרימז או את סטייסי. מישל חמודה וחכמה ובברית עם יאו-מן וארל. אני במקום דרימז בכל זאת הייתי מדיח את מישל, מהסיבה הפשוטה שהיא נמצאת במקום גבוה יותר בהיררכיה של הברית. אבל דרימז לא הדיח אותה מהסיבה הזו ולכן אני ממש שונא אותו מהפרק הזה והלאה. - לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אני שונא את הפרק הזה
דירוג: 1.) יאו-מן 2.) ארל 3.) מישל
4.) גארי 5.) אדגארדו 6.) בו 7.) אנתוני 8.) סטייסי 9.) אלכס (גם הוא וגם סטייסי ירדו מערכם הפעם, אבל הוא עדיין יותר גרוע) 10.) ריטה 11.) מוקי 12.) גברת אה-הא 13.) סילביה 14.) ליליאנה 15.) ג'סיקה 16.) אריקה שלושת המזעזעים של העונה: 17.) דרימזבל
18.) רוקי
19.) ליסי

אורישקי

New member
../images/Emo45.gifולא מבין מה רוצים מסטייסי בפרק הזה

מה לעזאזל אתם מצפים??שהיא תצביע לעצמה??

הערך שלה לא ירד יותר מדי ../images/Emo233.gif

הערך של אלכס טיפה התחיל לרדת. סטייסי הולכת לעלות אצלי לפחות למקום חמישי בגלל מעלליה בשני הפרקים הבאים לפחות (ההדחה של אדגארדו שהיא הגתה, הציתות למוקי ואלכס).

S14E10 ../images/Emo233.gif

- דרימז הוא אידיוט. בגלל זה להדיח את מישל? פתאום ההדחה של מאריסה מוצדקת במיוחד. - למה כל-כך שונאים את סטייסי ובו??? אין לאף אחד שום סיבה לשנוא אותם! האם זה נקמה על ההדחה של מישל? וזה עדיין לא סיבה לשנוא את בו! שלא לדבר על זה שפתאום כולם החליטו שסטייסי היא התשובה לכל שאלה שלילית. התפלאתי שקסנדרה לא שלחה אותה לאי הגלות, סתם בתור "בונוס". ונראה לי שמישל הייתה זוכה באתגר אם היא לא הייתה עפה...
- הבעייה באתגרי סיבולת היא שאפשר מראש לנחש מי יגיעו רחוק. במקרה הזה, ציפיתי שאדגארדו ומוקי יגיעו רחוק אבל הם נפסלו די מוקדם. סטייסי ויאו-מן כן הגיעו רחוק. בשלב הסופי, ידעתי מראש שיאו יזכה. הוא היחידי שם שלא סבל, למרות שהייתי בטוח שסטייסי תעקוף את בו. הייתי גם בטוח שבמקום במשחק, סטייסי תעקוף אותו. - והנה מתחיל החלק הטוב של הפרק. סטייסי מתפקדת יחסית בסדר כסוכנת כפולה. יותר מכריסטי, ביג טום ודולי, בכל מקרה. חבל שאין לה כישורי משחק תיאטרליים בשיט. לא נורא, יש רבים וטובים ממנה שאני לא אדמיין על במת התיאטרון. מה שמוקי ואלכס לא יודעים, הוא שיש *שתי* חפרפרות. אחרי שהוא עיצבן אותי מאוד, אני חושב שאני סוף סוף אכניס את דרימז לטופ 10 שלי בפרק הזה. - למרות שהקול ביוטיוב קצת נדפק, לא צריך לקרוא שפת סימנים כדי לדעת שסטייסי היא אכן זו שהציעה את הבליינדסייד הכי טוב עד אז, במיוחד כשהכתוביות מופיעות בזמן שהיא מדברת. כל הכבוד, אני אמנם הפסקתי עם הדירוגים רק של המתמודדים ששרדו, אבל אני חושב שהייתי נותן לסטייסי כתר על הפרק הזה, ולדרימז הייתי נותן פרח. לא, גם לו מגיע כתר. הוא שיחק תפקיד מעולה, אבל זו התפנית הקטנה שסטייסי הציעה, שבאמת עשתה את המועצה הזו. - מושבעת או לא, מישל היא עדיין השורדת הכי חמודה שם
- בחמש מילים: המועצה הכי טובה עד אז. ובהרחבה: אולי גם המועצה הכי טובה עד היום. החיוכים הנעלמים של אלכס ומוקי היו שווים הכול. הם באמת לא ציפו לזה. דירוג עונתי: 1.) יאו-מן 2.) ארל 3.) מישל
4.) סטייסי 5.) גארי 6.) אדגארדו 7.) דרימז 8.) בו 9.) אנתוני 10.) אלכס 11.) ריטה 12.) מוקי 13.) גברת אה-הא 14.) סילביה 15.) ליליאנה 16.) ג'סיקה 17.) אריקה 18.) רוקי
19.) ליסי

S14E11 ../images/Emo233.gif

- בנקודה הזו, העריכה לא מותירה שום מקום לספק: ארל זוכה. לדרימז יש עריכת מפסיד. האמת היא שכבר בפרק 7 ("איי ארל") היה אפשר לדעת שארל זוכה. הזכייה של פרוואטי, לדוגמה, הייתה בעיניי ודאית "רק" בפיינל 8. הזכייה של טוד, לעומת זאת, הייתה סבירה בהחלט כבר מהפרק הראשון, וודאית מאז שלא נתנו לאמנדה מספיק קרדיט על ההדחה של ג'יימס. - אתגרי הארבעה תמיד גרועים. מספיק חבר שבט אחד חלש מאוד בשבט זה או אחר כדי להפיל אותו. בפאלאו זה היה ניכר מאוד עם קייטי. בו לא סתם נפגע. בניגוד לפציעות שלו בפרק 2, זו היה מכוון מצד אלכס. ואחרי שהוא התנהג בצורה כל-כך לא ספורטיבית, זה כבר היה יותר צפוי שהוא יהיה מושבע ממורמר. - בו הוא כנראה השורד הראשון שנפצע כמה וכמה פעמים ואפילו קראו לו לצוות הרפואי והוא בכל זאת לא פונה רפואית. גם פרוואטי נפצעה, זה נכון, אבל בו נפצע הרבה יותר ממנה ובאופן יותר חמור. וסטייסי צודקת, באתגר הזה ספציפית לדעתי, אולי לא היה צריך להרחיק את אלכס אבל הוא בהחלט פגע בבו בכוונה. - הערך של סטייסי עולה עוד טיפה, אבל למה היא לא ניגשת לברית איך שהיא קולטת את המהלך של מוקי ואלכס? - האתגר חסינות הזה יחסית טיפשי, כמו כל אתגר שמבוסס על מזל. מה אם המשבצת האחרונה שנותרה הייתה מאוכלסת פעמיים? הלוח היה צריך להכיל לפחות חמישים משבצות. הוא הכיל עשרים, ואם משלבים את הפגיעות של כולם מקבלים 24. מה הקטע???. בכלל, בו, דרימז ומוקי לא היו יכולים לזכות. זה פשוט אתגר מטומטם. ומה אם מישהו היה פוגע גם במשבצת D4, שהיא משבצת המיקום היחיד של סטייסי? שוב, אף אחד לא היה זוכה. - מדהים כמה אנשים התרגזו מזה שאלכס הצביע נגד מוקי. פאק, אתם מצפים שהוא ישב בשקט ויחכה להדחה שלו? יכול להיות שאלכס הוא הכי מבין שם באסטרטגיה אחרי יאו-מן, ארל ואולי סטייסי. אבל הוא ממורמר, לא יעזור כלום, וזה מספיק להוריד אותו קצת. לקורין זה הספיק כדי שאוריד אותה מהמקום השלישי למקום השישי, ואחרי שנזכרתי בצביעות שלה בפיינל 9, למקום עשירי. דירוג: 1.) יאו-מן 2.) ארל 3.) מישל
4.) סטייסי 5.) גארי 6.) אדגארדו 7.) בו 8.) אלכס 9.) דרימז 10.) אנתוני 11.) ריטה 12.) אה-הא 13.) מוקי 14.) סילביה 15.) ליליאנה 16.) ג'סיקה 17.) אריקה 18.) רוקי
19.) ליסי

למעלה