S03E09

S03E09 ../images/Emo233.gif

- תאמינו לי שאם ברנדוג לא היה מודח בפרק הזה, לא הייתי ממשיך לראות את העונה. -ברנדוג הציל את התחת של בוראן? תעשה לי טובה, לקס. למרות שהמילה "ass" פירושה גם חמור, במקרה כזה זה נכון. החמור של בוראן ניצל. למקרה שלא הבנת, לקס, אני מדבר עליך. - אבל ברנדוג אפילו יותר גרוע מלקס. זה למה עשית את זה??? רק כדי להיות נגד פרנק? כמו ילד קטן??? כמו ילד קטן יצאת נגד סיילאס ולינדזי אחרי שהיית לצידם כל הזמן. וכמו ילד קטן יצאת נגד כל השבט שלך, רק כדי לא להצביע כמו פרנק, והכנסת את עצמך למצב הכי גרוע שיכול להיות, וגם דפקת את כל העונה. ועכשיו יש ילד קטן שרוכב על חמור. אוי ואבוי אם שני אלה יגיעו לגמר. - טוב, תשכחו ממה שאמרתי על ברנדוג שהוא אסטרטג בשקל. שקל זה מטבע גדול מדי. הוא אסטרטג באגורה שחוקה, קבורה בערימות הזבל של חיריה. - ביג טום והחצ'קון או מה שזה לא יהיה... אין ספק שהוא הליצן של העונה. אבל גם אין ספק שהוא ממש לא הסכין הכי חדה במגירה. - לאתגר הפרס, מתחלקים לזוגות, וברנדוג ופרנק, הילד והמבוגר שבברוגז אחד עם השני, כאילו לפי יד הגורל הם זוג. אני יודע שזה עניין של מזל, אבל זה נראה כאילו מישהו החליט לפתוח גנון באפריקה. - מסלול המכשולים היה טוב, חבל שאין עוד אתגרים כאלה בהישרדות. האחרון היה בתאילנד אאל"ט. ברנדוג זוכה לדייט עם פרנק, ועד כמה שאני כועס עליו, אני נאלץ להגיד שהציטוט הזה מצחיק. - במחנה, מנסים כולם להבין איך ההומו וההומופוב השמרן עבדו היטב כצוות. בינתיים, שני אלה צופים בסרט. אני מקווה שפרנק יתקן את הצדדים הפחות טובים באישיות שלו, בעקבות המפגש. לצערי, את מה שברנדוג עשה כבר אי אפשר לתקן, אז לא נותר לי אלא לאחל לו שיעוף מהר. - אוי ברנדוג, צא מהסרט. אם אתה חושב שקים תאמין לך, אתה טועה. הצעד הטוב ביותר שיכולת לעשות למען סמבורו, הוא להלשין ללקס כדי להכעיס את קלי, ולנצל את זה כדי להעיף את לקס. זה היה גורר פאגונגינג על אית'ן, טום וקים ג'ונסון, בסדר הזה. אז יכולת למשוך את קלי לצד הצעירים כדי להעיף את פרנק ואז את טריסה. מול קלי היית זוכה בוודאות. גם מול קים הצעירה היית זוכה בוודאות. - זה אתגר האש השלישי מתוך... ארבעה בלבד. חבל, רציתי שקים תזכה כדי שלקס סוף סוף יודח. במובן הזה, אני בכל זאת מעדיף שהוא יודח ולא ברנדוג, כי במצב כזה של פאגונגינג, ייתכן מאוד מצב שבו פרנק וטריסה יגיעו לגמר (ניצחון 5-2 לפחות לטריסה). - אוי לא
לא משנה מה יקרה, סמבורו יודחו אחד אחד בפאגונגינג עכשיו. זה אומר שגם הפייבוריטית השנייה שלי, טריסה, לא תזכה. עכשיו התקווה היחידה שלי טמונה באית'ן. - העיקר שהמתמודד שאני הכי שונא במשחק הזה עזב. אין שינוי בדירוג.

niro62

New member
../images/Emo32.gif עם ../images/Emo58.gif לעונה 20

תגידו זה רק אני או שאחרי הפרומו האחרון שיצא נראה שרוב וראסל עומדים לעבוד יחד?? הם לא ממש אומרים את זה אבל רוב אומר לראסל "אם אין לך את האליל לך תחפש אותו" וכאילו אם הם באמת רוס וראסל רוצים להדיח אחד את השני למה שרוב יגיד לו גבר כזה?? הרי הדבר האחרון שאתה רוצה זה שיהיה למי שאתה רוצה להדיח אליל?? וגם בסוף הפרומו הם לוחצים ידיים!! יואוו אם אחד מהם לא יודח זה יהיה כל כך מוזר.

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gif

להפך, זה נראה כאילו רוב מזהיר אותו. הוא אומר לו שכדאי לו לחפש את האליל, אחרת הוא עף מכאן. והלחיצת יד זה יותר בקטע של אנחנו אויבים אבל מכבדים אחד את השני. ככה לפחות אני רואה את זה. כמו שזה נראה בונים את היריבות שלהם ובסוף אחד מהם ידיח את השני. באופן אישי אני מקווה ששניהם יעופו, אבל קודם ראסל ורוב אחריו.

S03E10 ../images/Emo233.gif

- סוף סוף הם קולטים שלקס לא שם *** על שום דבר. גם לא על המיליון, בהתחשב בהחלטות המטומטמות שלו כאן ובאולסטארס. - שוב בא חבר קטלני ואוכל אדם אל המחנה. הערבה האוסטרלית היא אולי המקום עם תנאי המחיה הכי קשים, אבל כלוקחים בחשבון את חיות הפרא, הסוואנה של אפריקה מסוכנת בהרבה מכל לוקיישן אחר. - הנה מתחילה המכירה הפומבית הכי טובה בתולדות הישרדות. היא גם המכירה הפומבית היחידה בלי פריטים מגעילים. ואפשר לתמצת אותה במשפט הטוב ביותר של העונה: "HE'S A JEW!!! HE WON'T EAT THE HAM!!!" למרות שהוא גם היה מוכן לשלם על העוף מהארוחה של קים, עוד לפני שהוא סיים את הסירופ שוקולד, כלומר הוא היה מוכן לאכול בשר עם חלב. רגע, אז הוא לא שומר כשרות ולא צמחוני? אית'ן, איש המסתורין! - ומיד לאחר המכירה הפומבית, אתגר חסינות. אתגר הסיפור. מה המצב שיחזירו אותו לעונה 20? וגם אתכם מעצבן שלקס שוב זוכה בחסינות??? - הפעם היה השלב המכריע, והוא הוכרע על הצד הגרוע ביותר האפשרי. די ברור שחבר בוראן יזכה, ואוי ואבוי אם לקס החמור או קים הפחדנית יזכו. אין שינוי בדירוג. הגעתי לרמה שבה לא ייתכנו עוד שינויים, אלא אם כן יהיה מהלך דרסטי.

S03E11 ../images/Emo233.gif

- מתחילים באתגר. היה מצחיק לראות את המשפחה של טום בטרקטור, מוקפת בעיזים. למה לעזאזל המתמודד שאני הכי שונא בפיינל 7 ממשיך לזכות בכל דבר?! - לאיזה עוד כרטיס אשראי יש מספר 1234567890? לא נראה לי שזה הכרטיס שג'ף משתמש בו בחייו הפרטיים. לא, הוא ביקש אותו במיוחד להישרדות. - והבנות... מכינות קלפים? וואו, אין לי מה לכתוב. העונה הזו בוודאי יותר גרועה מפיג'י. שם כל פרק לא היה משעמם, וגם לא היה פאגונגינג. מה שכן, חבר המושבעים היה בין הממורמרים שהיו, במיוחד אלכס וליסי. - ביג טום מצחיק בדרך וולגרית וטיפשית. אבל אני בספק אם מישהו מאיתנו שתה בירה לצד היפופוטם. ולצד חמור שיודע לדבר אנגלית. - נחשו מי הפייבוריט של יוטיוב עכשיו? לקס. איכשהו, אין אפילו עונה אחת שיש לי אותם פייבוריטים כמו הזומבים האמריקאים. הורידו לי תגובה לתחום האדום, רק בגלל שאמרתי שלקלי יש סיבה להיות ממורמרת. ועוד בטח הולכים להשוות אותה לסו ולקורין. אבל זה לא העם, זה האדם. העריכה בנויה ישירות כדי לשטוף מוחות של אנשים, אבל כל עוד העם לא מסוגל להכריע, אין לי עם זה שום בעייה. כשיש עריכה כזו בפורמט "האח הגדול", אז מתחילות הבעיות. - ובכל זאת, לקס הוא אולי האסטרטג הכי גרוע בתולדות הישרדות (לפחות, הכי גרוע מבין אלה שמתיימרים להיות אסטרטגים, די ברור ששון ושוגר וליסי יותר גרועים), אבל הוא בן אדם טוב. - וואו. כבר אתגר חסינות. המקל הזה אותנטי לגמרי, ראיתי אותו מספיק פעמים בעונות שונות של "המירוץ". לפחות לקס לא זכה בעוד חסינות. - ובכל זאת, זה לא משנה את התוצאה. תגידו לי בבקשה, מה ההבדל בין העונה הזו לאולסטארס? אולי העונה הזו טיפה יותר טובה כי חברי בוראן לפחות התנהגו כמו בני אדם, בניגוד לחבורת הזבל שלא ביזבזו כל הזדמנות לרדת על האנדרדוגים. אין שינוי בדירוג. העונה הזו מתקרבת לשיאי השיעמום שהציבה תאילנד.

S03E12 ../images/Emo233.gif

- עכשיו אני נזכר בברית הבנים מההתחלה וקולט עד כמה קים המבוגרת היא טיפשה. תיהני מהמקום הרביעי. הוא מגיע לך. בעצם, אפילו מקום רביעי גבוה מדי בשבילך. דאמט, אפילו מקום שמיני גבוה מדי בשבילך! - פיל חירבן באמצע מקור המים. ג'יליאן הייתה בוודאי מאושרת להיות שם. - אני בהלם שהם עוד לא אכלו את כל התרנגולות. - הפעם כולם מקבלים מכתבים מהבית, בלי תלות באתגר הפרס. אחרי עשרות המכתבים שהשורדים בהישרדות הישראלית קיבלו, זה לא משהו חיובי. - הפעם האתגר הוא תפזורת. לא רע, אבל לא משהו שאני רוצה שיחזור על עצמו בכל עונה. לקס שוב זוכה, אבל הפעם אני שמח. הוא זכה במכונית! הוא מקולל! הוא לא יזכה!!! - אוקיי. עכשיו יש לי דיעות ממש חלוקות לגבי לקס. די מובן לי שהוא בן אדם טוב. אבל כשורד אני לא אוהב אותו. - תמיד כיף לראות את אתגר ההזדמנות השנייה... אבל הפעם זה קצת פחות כיף. דאמט, למה לקס ממשיך לזכות??? אני יודע שהוא לא יזכה בגמר, אבל אסור לו אפילו להגיע לפיינל 2! - זה כבר מתחיל לעצבן. הפייבוריטים שלי מתפתלים ומנסים כל דרך להינצל, אבל לא מסוגלים לעצור את ההדחה שלהם בשום אופן. דירוג: 1.) קלי
2.) טריסה 3.) אית'ן 4.) סיילאס 5.) קלארנס 6.) ביג טום 7.) לינדזי 8.) קים פאוארס 9.) ג'סי 10.) קים ג'ונסון 11.) פרנק 12.) לקס 13.) לינדה 14.) דיאן 15.) קארל 16.) ברנדוג

or19951

New member
המשפט השני../images/Emo6.gif

פעם ראשונה שאתה רואה את העונה?

פעם שנייה, לצערי ../images/Emo233.gif

וגם זה אחרי שידעתי לאילו מקומות הגיעו אית'ן, לקס וטום. בדרך כלל זה היה הורס לי, אבל הפעם זה הפחית מהתסכול בהדחות הממש גרועות.

niro62

New member
למה אתה עושה את זה לעצמך??

למה לראות כזאת עונה מזעזעת שוב??

אין לי מושג, האמת ../images/Emo233.gif

לפני כמה חודשים פתאום נזכרתי שבעצם לא ממש ראיתי את בורנאו עד הסוף, אז החלטתי לחפש אותה ביוטיוב. ואז החלטתי פשוט לראות את כל העונות כסוג של חגיגת עשור להישרדות. כמובן שלא ראיתי ברצף, אחרת הייתי מפסיק באמצע. במקום זה החלטתי לראות עונה אחת טובה, אחת פחות טובה. העונה הבאה שאראה צריכה להיות ממש ממש ממש טובה.

niro62

New member
אם כבר חגיגות עשור

אתם יודעים שכנראה הגמר והריוניון ישודרו בדיוק 10 שנים אחרי שעלה הפרק הראשון של העונה הראשונה לשידור עשיתי חישוב ותראו: 24/3 - הדחה כפולה הם נשארים 13 1/4 - הם נישארים 12 8/4 - הם נישארים 11 15/4 נשארים 10 22/4 נשארים 9 29/4 נשארים 8 6/5 נשארים 7 13/ נשארים 6 20/5 נשארים 5 27/5 נשארים 4 ותמיד הריוניון + הגמר משודרים בד"כ ביום ראשון והעונה כנראה ביום שני אז: 31/5/2010 הגמר + הריוניון העונה הראשונה עלתה ב-31/5/2001 מעניין אם יעשו ריוניון רגיל הפעם

niro62

New member
../images/Emo58.gif לעונה 20 מעליי

והתכוונתי בתאריך 31/5/2000

or19951

New member
זה יכול להיות מגניב אבל..

שכחת שבפרק האחרון מודחים 2? בויקיפדיה כתוב שהגמר ב16/5.. אני מקווה שמה שאתה כתבת נכון. גם יותר פרקים וגם יותר מגניב

niro62

New member
נו כן

ב-27/5 ייקבע מקום 5 ובגמר יודחו מקומות 3 ו-4 והפיינל 2 יתעמת עם המושבעים. יכול גם להיות שיהי עוד הדחה כפולה או פרישה או משהו אבל לפי החישוב הזה הכל מסתדר.

אורישקי

New member
אבל יש מצב

שבפרק הגמר יהיו 5 ומי אמר שיהיה פיינל 2.אני די בטוח שיהיה פיינל 3. אבל אולי תהיה גם מועצת השבט של אמריקה וזה ייפול על 31/5.

niro62

New member
חחח לא נראה לי עדיין...

לא נראה לי עדיין יש להם תקציב לחלק עוד מיליון דולר לפייבוריט של אמריקה אבל אולי הם יעשו את זה עם 100 או 200 אלף במקום

למעלה