S&P H&S שוק בפירוק בשעות אלו..

מצב
הנושא נעול.

vtrader

New member

נכון לשעת כתיבת שורות אלו, הגענו לנמוך של 845 כ5 נק מהיעד הראשון שהוא 840 לפי הניתוח. היעד המלא הנו 800. בהתחשב בשאר פרמטרים, סביר שמי שנכנס לעסקה באזור 920 עת התחילה להווצר הכתף השמאלית בתוך התעלה היורדת, יסגור באזור היעד הראשון כ 50% מהפוזיציה... גראף מקור מצורף למי שלא ראה. בהצלחה.

דנדון

New member
spx- אכן 840 , עם סכויי להמשך שונה

נכון לשעת כתיבת שורות אלו, הגענו לנמוך של 845 כ5 נק מהיעד הראשון שהוא 840 לפי הניתוח. היעד המלא הנו 800. בהתחשב בשאר פרמטרים, סביר שמי שנכנס לעסקה באזור 920 עת התחילה להווצר הכתף השמאלית בתוך התעלה היורדת, יסגור באזור היעד הראשון כ 50% מהפוזיציה... גראף מקור מצורף למי שלא ראה. בהצלחה.
840 אכן רמה קריטית וחשובה (תיקון פיבונאצ´י -61.8%), באם רמה זו "תחזיק" מעמד( 835-840), תתכן בהחלט אפשרות שונה מזו שכל העולם ואשתו מחכים לה, bullish butterfly (תבנית גרטלי) .

vtrader

New member
קצת איזוטרי בשבילי .....

840 אכן רמה קריטית וחשובה (תיקון פיבונאצ´י -61.8%), באם רמה זו "תחזיק" מעמד( 835-840), תתכן בהחלט אפשרות שונה מזו שכל העולם ואשתו מחכים לה, bullish butterfly (תבנית גרטלי) .
קצת איזוטרי בשבילי .....
תשמע ... אני רואה דברים בתצורה קצת יותר בסיסית ... 920 היה איתות השורט עם יעד מידי ל880 תוך שבירת קו הצוואר. מאחר ותוך כדי כך עברנו לתבנית H&S נראה כי היא זו שתכתיב לנו ביתניים יעדים וכו´... אבל בגדול ... נראה לי עדיף להצמד למגמה היורדת המדהימה הזו ולא לעסוק בשפיץ ההיפוך אחרת קצת קשה לדעתי לקבל החלטות ... בלי קשר לכלום, מאחר ואנו מגיעים ליעד מחושב, סביר שנקבל תגובה (שורית במקרה זה) אך הגענו לכאן אחרי 80 נק ירידה ... שזו הייתה העסקה המעניינת ולא הניסיון לעסוק בתחתית ... בכל מקרה.... אם תואיל לשפוך מעת אור על תבנית הפרפרים שלך .. ייתכן ונמלד משהו ... תודה ובהצלחה

astral travel

New member
דנדון אתה יכול להסביר על התבנית

דנדון אתה יכול להסביר על התבנית
שציינת כאן ?

דנדון - נקודת המבט השורית

שהצגת בגרף מעניינת אך לדעתי, הסיכוי מול הסיכון ,מעמיד תאוריה זו בעדיפות נמוכה. עלינו לדעת שסגירה מתחת ל835/840 היום עלולה/עשויה להוביל בסיכוי גבוה ל crash scenario ביום למחרת אם נביט על הS&P במשך 7 ימים אחרונים ,רק יום אחד של עליה קלה של 13 נקודות אם נביט על תקופות כניעה capitulation בעבר (סוף 1994 תחילת יולי 1996 תחילת ספטמבר 2001 )הדומות לדרך התנהלות השוק היום אז הסיכוי הוא לטובת ה crash ," השוק מתקרב לצוק שעל פי התהום "

תאלס

New member
תבנית Gartley - מאמר מצורף

שהצגת בגרף מעניינת אך לדעתי, הסיכוי מול הסיכון ,מעמיד תאוריה זו בעדיפות נמוכה. עלינו לדעת שסגירה מתחת ל835/840 היום עלולה/עשויה להוביל בסיכוי גבוה ל crash scenario ביום למחרת אם נביט על הS&P במשך 7 ימים אחרונים ,רק יום אחד של עליה קלה של 13 נקודות אם נביט על תקופות כניעה capitulation בעבר (סוף 1994 תחילת יולי 1996 תחילת ספטמבר 2001 )הדומות לדרך התנהלות השוק היום אז הסיכוי הוא לטובת ה crash ," השוק מתקרב לצוק שעל פי התהום "
תבנית Gartley או בשמה הפופולארי תבנית הפרפר. מאמר שמסביר את התבנית בצורה פשוטה מצורף. התבנית נחלקת לתבנית דובית ושוורית. דנדון מצביע בצורה מעניינת על פוטנציאל לתבנית שוורית. צריך לציין שזה רק בגדר פוטנציאל, ועד שלא יגיע לידי מימוש יש לסחור את מה שקורה כעת. תאלס

תאלס

New member
בעייה עקב קובץ גדול מדי

תבנית Gartley או בשמה הפופולארי תבנית הפרפר. מאמר שמסביר את התבנית בצורה פשוטה מצורף. התבנית נחלקת לתבנית דובית ושוורית. דנדון מצביע בצורה מעניינת על פוטנציאל לתבנית שוורית. צריך לציין שזה רק בגדר פוטנציאל, ועד שלא יגיע לידי מימוש יש לסחור את מה שקורה כעת. תאלס
בעייה עקב קובץ גדול מדי
מי שמעוניין, יוכל לכתוב אליי, ואשלח לו את המאמר. תאלס

ח ט ט ן

New member
תאלס זה לא בעצם תבנית הברבוניה|בלונ

תאלס זה לא בעצם תבנית הברבוניה|בלונ
תן משהו בעברית זה מעניין הדבר הזה

דנדון

New member
DO OR DIE.

DO OR DIE.
השבוע שחלף היה שונה מאלה שקדמו לו. באם נסכם את השנויי השבועי במדדים, נבחין כי הנסד´ק (100) ירד פחות מאשר ה-דאו וה-sp , (חמישה וארבעה אחוז בהתאמה) לעומת מחצית הירידה בנסד´ק(כ- 2 אחוז בלבד, ניתן להבחין בשונות זו גם מן השוני שבין ה-vix ל-vxn). מאז שנות הבועה, הנסד´ק היה זה שהוביל את המדדים, בעליות כמו גם בירידות, התנודתיות הייתה גדולה יותר וזאת בשל העובדה שנכללות בו מניות שבדרך הטבע, ספוקלטיביות יותר. כאמור, השבוע האחרון היה שונה מבחינה זו, שהנסד´ק פגר בירידות אחר ה-דאו וה-sp , האם יש בכך משום איתות לבאות? איני יודע אל נכון, באם הדברים ימשכו כך גם להבא , אבל וודאי שיש לעקוב אחר התנהגות המדדים כולם, ובאם השונות תמשך. כך או אחרת המדדים ניצבים בפני צומת חשובה (רמות תמיכה חשובה) באם לא ישפלו ממנה, הסיכויי לתיקון יגבר .

נכון לכעת הtrin לטובת הפרפר השורי

DO OR DIE.
השבוע שחלף היה שונה מאלה שקדמו לו. באם נסכם את השנויי השבועי במדדים, נבחין כי הנסד´ק (100) ירד פחות מאשר ה-דאו וה-sp , (חמישה וארבעה אחוז בהתאמה) לעומת מחצית הירידה בנסד´ק(כ- 2 אחוז בלבד, ניתן להבחין בשונות זו גם מן השוני שבין ה-vix ל-vxn). מאז שנות הבועה, הנסד´ק היה זה שהוביל את המדדים, בעליות כמו גם בירידות, התנודתיות הייתה גדולה יותר וזאת בשל העובדה שנכללות בו מניות שבדרך הטבע, ספוקלטיביות יותר. כאמור, השבוע האחרון היה שונה מבחינה זו, שהנסד´ק פגר בירידות אחר ה-דאו וה-sp , האם יש בכך משום איתות לבאות? איני יודע אל נכון, באם הדברים ימשכו כך גם להבא , אבל וודאי שיש לעקוב אחר התנהגות המדדים כולם, ובאם השונות תמשך. כך או אחרת המדדים ניצבים בפני צומת חשובה (רמות תמיכה חשובה) באם לא ישפלו ממנה, הסיכויי לתיקון יגבר .

דנדון

New member
השונות בין המדדים נמשכת גם היום.

זהו divergence לכל דבר, השאלה באם זהו bullish or bearish divergence שכן, באם זהו bullish אזי הנסד´ק יתקן ראשון , ואולי גם בחוזקה, באם זהוbearish , או אז הנסד´ק יצלול מטה , מטה. בשל העובדה שהתרסקות אינה מגיעה שעה שהכל מצפים לה, אלא סתם כך , ביום אביבי נאה ,הסכויי ל-bounce קודם לכן, ממשי ביותר.

יוגב37

New member
תגידו יש פה רק 3 כתבים בפורום הזה?

זהו divergence לכל דבר, השאלה באם זהו bullish or bearish divergence שכן, באם זהו bullish אזי הנסד´ק יתקן ראשון , ואולי גם בחוזקה, באם זהוbearish , או אז הנסד´ק יצלול מטה , מטה. בשל העובדה שהתרסקות אינה מגיעה שעה שהכל מצפים לה, אלא סתם כך , ביום אביבי נאה ,הסכויי ל-bounce קודם לכן, ממשי ביותר.
תגידו יש פה רק 3 כתבים בפורום הזה?
חה חה חה. עוד יתברר שדנדון=חטטן=תאלס. חה חה חה העיקר תקוננו במיוחד אתה חאלס

ברקוד

New member
מסכים, ראה SOX ירד מינורית, והרבה מ

מסכים, ראה SOX ירד מינורית, והרבה מ
כולל אינטל, ויצרניות ציוד למגזר, לא זזו ממש מטה. לדעתי הפתיחה מחר תכריע. גאפ למטה וזה התפרקות., תמיכה בסגירה של היום ונקבל את התיקון הזה. בכל מקרה ההכרעה תבוא מהמגזר הנ"ל.

LionHeart

New member
1

1

"התיקון ניצח" על בסיס ה.... ניצח.

DO OR DIE.
דנדון ,כבר אין מילים להודות ... היעד שלי 875-880 לחזרה לשורט ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךך. שוב,דנדון כל הכבוד.

לפי הדקס הניקיי והפוטסיהבוקר נראה ש

דנדון ,כבר אין מילים להודות ... היעד שלי 875-880 לחזרה לשורט ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךך. שוב,דנדון כל הכבוד.
ל"תיקון" הספיקו 11 נקודות בs&p ... (862) לפני הנפילה מהצוק ,לפני הפניקה ,לפני הCRASH אגב הדקס רחוק כ2% מ"תחתית המפורסמת"-תחתית אוקטובר (כעת 3%-) הניקיי רחוק כ1% מ"התחתית המפורסמת "תחתית אוקטובר (סגר2.2%-) (ואת הפוטסי אין לי אפשרות כעת לראות מה היתה תחתית אוקטובר.) במידה והמדדים הנל ישברו את תחתית אוקטובר אין מילה אחרת למה שיקרה בשווקים (כולל האמריקאים) פ - נ- י- ק - ה . C- R -A -S -H (18 פברואר 575 S&P ...עדיין קצת דמיוני...)

דנדון

New member
נסד´ק - תיקון נטול עצמה.

ל"תיקון" הספיקו 11 נקודות בs&p ... (862) לפני הנפילה מהצוק ,לפני הפניקה ,לפני הCRASH אגב הדקס רחוק כ2% מ"תחתית המפורסמת"-תחתית אוקטובר (כעת 3%-) הניקיי רחוק כ1% מ"התחתית המפורסמת "תחתית אוקטובר (סגר2.2%-) (ואת הפוטסי אין לי אפשרות כעת לראות מה היתה תחתית אוקטובר.) במידה והמדדים הנל ישברו את תחתית אוקטובר אין מילה אחרת למה שיקרה בשווקים (כולל האמריקאים) פ - נ- י- ק - ה . C- R -A -S -H (18 פברואר 575 S&P ...עדיין קצת דמיוני...)
נסד´ק - תיקון נטול עצמה.
שלשום חצה (מטה) את רמת 1330 החשובה (ראה גרף) ואילו אתמול שב ועבר מעליו. על פי תעלת המסחר, 1350 הוא המפתח להמשך, פריצה מעלה של רמה זו תסמן את היעד הבא , 1400 , אלא שיום המסחר של אתמול היה נטול עוצמה, (rsi ,obv) ולפיכך השאלה הנה האם יהייה breakdown , דהיינו פריצת רמת 1330 בפעם נוספת והמשכן של הירידות , או ששלשום היה זה יום של bear trap?. הערכתי היא שרמה זו של 1330 תפרץ מטה וכי היעד יהא ברמת 1250 , שזהו תיקון של 61.8% , (לעלייה - מיום 10.10 ועד 2.12) וכי תיקון של ממש יהא רק לאחר שתיקון זה ימוצה .

vtrader

New member
ריד

ריד
מה שלומך ? אני מכבד את דעותיך אך איני מבין למה לך לנסות ולהקדים תיקון שאמור או אמור שלא לבוא ... הרי גם אתה אומר שהמך המהלך הנו SHORT. מה מביא אותך לנסות ולהכריז על תחתית ? אבקש אם אתה יכול, לפרט מה אתה "רואה" ברמת פרמטרים שמביא אותך לנסות ולבלום את "מכולת הS&P" השוקלת 80 טון ושכבל המנוף אותה החזיק, נקרע.. ? ושוב, אני באמת מעוניין בדעה מדויקת שכן דבריך (אותם אני בהחלט מחשיב), גורמים לי לחפש משהו שאיני באמת מוצא כרגע .... תודה לך ידידי.

V"להכריז על תחתית" לא בבית סיפרי...

ריד
מה שלומך ? אני מכבד את דעותיך אך איני מבין למה לך לנסות ולהקדים תיקון שאמור או אמור שלא לבוא ... הרי גם אתה אומר שהמך המהלך הנו SHORT. מה מביא אותך לנסות ולהכריז על תחתית ? אבקש אם אתה יכול, לפרט מה אתה "רואה" ברמת פרמטרים שמביא אותך לנסות ולבלום את "מכולת הS&P" השוקלת 80 טון ושכבל המנוף אותה החזיק, נקרע.. ? ושוב, אני באמת מעוניין בדעה מדויקת שכן דבריך (אותם אני בהחלט מחשיב), גורמים לי לחפש משהו שאיני באמת מוצא כרגע .... תודה לך ידידי.
V"להכריז על תחתית" לא בבית סיפרי...
מיותר לציין מהיכן אני בשורט רק שאמש יצאתי ממנו בתקוה לשרטט מחדש ברמות 875-880 ... התיקון המדובר הוא עבור כל bear שכמוני הזדמנות מחודשת לשורט... אני בד"כ לא סוחר תיקונים (במבט קדימה ,אקנה לונג לאחר תום האי וודאות=למהלך צבאי ,וגם כאן זה יהיה לטווח של שבועות /חודשים) לענין,במידה ולא הסברתי בברור את דעתי אז היא תואמת לדעתך ויותר קיצונית ,כלומר השוק ימשיך לרדת- לתהומות -לרמות שהרבה פחות מאוקטובר -770-עד למלחמה (עם תיקונציקים בדרך) תמיד כתבתי שבשוק דובי אין תחתית כפולה (SP770) במחזוריות של זמן לדעתי שיא מהלך הירידות הנוכחי יהיה ב18 לפברואר,וזו לדעתי לא התחתית האחרונה,(ממש מוקדם לעסוק בחיפוש תחתית אחרונה) הדבר היחידי בו אני לונג הוא הזהב (תזכר בשאלה ששאלת אותי ביום בו נפלו התאומים ...במה להשקיע?)ואותו אסגור לאחר תום ה"שמועה" כלומר "בידיעה". האם אתה סוחר פיוצרס?

מצב
הנושא נעול.
למעלה