RRA מחזיקה שלוחה של ערבים?

RRA מחזיקה שלוחה של ערבים?

RRAxAraB מדינה כוח 35 מיליארד התקיפה אותי }: מיתוך 7 מיליון טנקים יש לה 200 אלף.. מיתוך 12 אלף צוללות יש לה 1 אלף.. מיתוך 102 אלף מטוסים יש לה 12 אלף.. מיתוך 21 אלף טנט יש לה 300.. לא הורדתי עד הסוף כי רציתי רק להרוס לא לחסל עד שיהיה לי אישור מRRA... שילמדו לא ליתקוף! זו אזהרה אחרונה RRA! בפעם הבאה אני יחסל.

TDTLeader

New member
הם לא מסתירים את זה שיש אצלם ערבים

ואני גם לא רואה סיבה שיסתירו. ערבים הם שחקנים לגיטימיים בדיוק כמו אמריקאים סינים וישראלים. יש לך בעיה עם RRA ? פתור אותה מול המנהלים שלהם במסנג'ר, הרבה יותר מכובד והרבה יותר יעיל.

ממש לא שחקנים לגיטמים

עזוב אין לי כוח לעוד שירשור חפירות אז אני רק אגיד שזה עלוב

TDTLeader

New member
ממש לא עלוב

למה הם לא שחקנים לגיטימיים ? ערבים הם לא אנשים כמוני וכמוך ? אתה חושב שכולם גזענים שרק רוצים להרוג יהודים ? הדברים שאתה אומר הם גזענות. גם לי אין כוח לפתח את הדיון הזה, אבל הייתי חייב להגיב

ye11ow hooligan

New member
נדב גזען../images/Emo70.gif |שורק|:$

../images/Emo4.gif

מה קשור בכלל, יש מלחמה בין הערבים והישראלים גם במשחק וגם במציאות שזה נושא אחר אבל מה שיותר חשוב שיש מלחמה נגדם במשחק..וזה שהם מגייסים את האויב של הישראלים שחלק גדול מאלה שהם מגייסים הם גם אנטישמים ושונאי ישראל זה עלוב ומביש.

TDTLeader

New member
אל תערבב בין דברים שלא קשורים

אנטישמים, גזענים ושאר חולרות אסור לגייס וצריך לחסל בלי להשאיר מהם זכר. שחקנים ערבים סינים וזרים אחרים אסור לחסל רק כי הם זרים כי בזה אתה הופך לגזען בעצמך! גם אני מחסל ערבים וסינים, אבל לא כי הם זרים אלא כי הם מטרות קלות ופחות מאורגנים מאשר מדינות בבריתות ישראליות. אם באופן ספציפי יש לך מלחמה מול ברית זו או אחרת אין לי עם זה בעיה, כל עוד מדובר במשהו נקודתי ולא בתופעה של חיסול סדרתי של כל הערבים/סינים רק בגלל המוצא שלהם. ואם כבר מדברים, אז כל הבריתות הגדולות שמגייסות זרים דואגות טוב מאוד שלא יהיו אצלם מדינות עם שמות או תיאור מדינה גזעני או אנטישמי.

EvyataRRA

New member
תגובה

שם הברית: RRAxAraB כמה מדינות בברית: 1 לינק לאתר הקבוצה: Alliance is The ASLAM תאור ברית המדינות: RRAxAraB תאריך הקמת הברית: 2007-03-20 השלוחה הנ"ל לא שייכת לברית RRA הייתי שמח אם היית בודק לפני שאתה משמיץ פה.. אשמח אם תביא לי את המספר ונחסל את המטרה תודה:|

EvyataRRA

New member
נ.ב

בשעה הקרובה תצא הודעה עם רשימת השלוחות המתחזות שלנו..

באסטר V2

New member
נצל''ש - נפילת ויקטור

מספר מדינה: 144579 השחקן מהמדינה: מין: זכר שם המדינה: csillagvar תאור המדינה: אני מברית RishonEmpire מי שיתעסק נכנס לרשימה שחורה של הברית ומשם להיסטוריה תודה רבה לכול חברי הברית ותודה מיוחדת למשה יום טוב מידע על יצירת קשר: ביחסים או לחפש אותי דירוג: 1 כוח צבאי: 63,134,579,870,000 כוח תעשיה: 0 סך הכל כוח: 63,165,760,842,908 משחק בשפה: עברית שם הברית: RishonEmpire תאריך הרשמה: 2006-02-07 כבר אין לו תעשייה :) (זה היה בצחוק כן?) טוב לפי האו''ם עוד 3 שעות ההצעה מתקבלת על ויקטור (נראה לי בשעה 12 או 1 לא ברור מתי יתעדכן) ויקטור כמה מילות סיום? חוץ מבהצלחה רוצה לאחל משהו? יהיה מעניין היום במיוחד שאתה איש עסקים מכובד וצריך לקום בבוקר מקודם וההצעה מתקבלת בלילה איך תישן? אבל אם יכנסו לך למדינה זה סיכון שהם יקחו להינעל כי גם על זה שמו עין כבר. תאמת אותי לא מעניין אם תיפול או תעשייה אין לך וכמה שיותר כוח זה טוב כי יהיה לי יותר כוח לגנוב לך אם תחוסל או לא לא ממש משנה כי חארם על הכסף שהוצאת על המדינה והכוח שיש בה מדינה ששוה 200 טרליון לפחות (כמה יש שם 1200 נגד 1000 בעד?) יהיה מעניין אם מדינות מראשון יצאו להלחם במדנות של הציר שיתקפו אותו בלילה , אבל האם ראשון תקח תסיכון האחרון שלה? כל זאת ועוד בפרק הבא ב1 בלילה טל בטח אתה תיהיה ער כל הלילה אה?

למעלה