RoyalTek RBT-1000

obo1956

New member
RoyalTek RBT-1000

האם זה מקלט טוב? אם הSIRF חשוב במקלט. GPS עם ה Destinator -אפשר לקבל גם מיקום וגם גובה? תודה

david e47

New member
אצלי עם hp 3715 עובד מצויין

יש מיבצעים תחפש ב- zap ב Destinator ניתן לקבל את מה ששאלת ועוד.....

AYELET1

New member
גם אצלי אבל יש מקלטים עוד יותר

טובים ורגישים (אם מישהו מתכוון לווט למשל במנהטן , עם הגורדי שחקים או במקומות בעייתיים אחרים). לגבי ההסתייגות: מאד מקווה שיצא לי לנווט בקרוב במנהטן ולבדוק ת'RBT1000

mikeoreli

New member
אני דברתי עם כמה חבר'ה

ושאלתי אותם לגבי זה והם אמרו שקבלו המון חוות דעת שליליות לגבי הRBT1000 ומנהטן. זה מה גם שגרם לי ללכת על הBT338 של גלובלסט (אני כבר מה זה מחכה לטיול...). בכל מקרה, אם יש אפשרות להביא באופן פרטי מארה"ב (כי אז לא צריך לשלם מע"מ) כמו שאני אעשה אז אפשר לקנות את הBT338 על ערכתו המלאה כולל תושבת וכבלים וערכת דסטינטור צפון ארה"ב ל30 יום בפחות מהמחיר שמוכרים בארץ רק את הRBT1000 עם מטען לרכב בלבד. כן... בארץ הם יקרנים בטירוף.

shed

New member
עם ה-GPS שלי לא היתה בעיה

בכלל במנהטן. חיפוש אחורה בפורומים יראה צילומי מסך ממנהטן (בעזרת מפופוליס). מצד שני, אי אפשר להסיק מכך שום דבר לגבי ביצועים של מקלטים אחרים, מכיוון שהמקלט שלי בכלל לא מבוסס על צ'יפ של SIRF אלא על צ'יפסט (כן, שני צ'יפים) של סוני. (אני יודע, אני יודע, לרוב המוחלט יש צ'יפים של SIRF, אבל אני תמיד הייתי חריג בחברה
)

mikeoreli

New member
זהו. שנראה לי שמצאו שלסוני....

יש קליטה יותר טובה מאשר לצ'יפסט של הRBT1000.

obo1956

New member
על זה אתה מדבר???

הDestinator שרשום (בלינק למטה)זה אותו Destinator שמוכרים בארץ? אפשר להוסיף לזה מפות של הארץ(כביש + שטח)? http://www.buygpsnow.com/item.aspx?itemid=422

mikeoreli

New member
אני מדבר על עסקה דומה...

על זו שמוכרים רק GPS, ערכה מלאה ותוכנה ל30 יום שעולה 150$. אני חושב שאפשר לשים על התוכנה הזו מפות של ישראל אך אני לא יודע אם זה נמכר לבד או אם זה בכלל שווה לקנות את התוכנה בלי המפות. מפות שטח אין לתוכנה זו כי היא לא מיועדת לכך. לניווט בשטח יש א הנוויגייד, OZIEXPLORER ועוד...

למעלה